Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Glazauskienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-02-20, Nr. MPL-12481, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Nesidomėjo

2020-08-26, 15:40 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja su manim ir mano dukra (nepilnamete) elgėsi labai nemandagiai, įsakmiai nurodė negydyti ligos nes jos nuomone tokios ligos gydyti išviso nereikia, menkino kitos gydytojos paskirtą gydymą (beje kitos gydytojos skirtas gydymas mano dukrai yra kompensuojamas valstybės nes priklauso pagal diagnozę). Mano nuomone, toks gydytojas neturėtų konsultuoti vaikų, gailiuosi, kad pas ją apsilankėme.

2020-02-20, 22:34 | Registruotas lankytojas 4

visiskai net nebande manes apziureti, nes 1 valanda kreipe demesi tik savo "pazistamui" pacientui. buvo labai nemandagi, pazeminanti, tiesiog sunku suvokti, kad musu mokesciai islaiko tokius medikus. tiktu tokia gydytoja gal tik sovietu sajungos laivyne.

2019-11-26, 22:11 | Registruotas lankytojas 1

Paskaičiau komentarus tik po užsiregistravimo ir pradėjau abejoti savo pasirinkimu, bet gerai, kad neatsisakiau. Mano patirtis kitokia nei daugumos rašančių. Tikrai buvo maloni ir mandagi, atsakė į man iškilusius papildomus klausimus. Kitiem nepasisekė arba man kaip tik pasisekė šį kartą, bet bet kokiu atveju esu patenkintas vizitu ir dabar pirma diena kaip pradedu gydymą pagal daktarę, rezultatus matysiu vėliau.

2019-08-19, 14:54 | Registruotas lankytojas 1

Labai prasta gydytojos bendravimo kultūra. Po tokių bendravimų supranti pas kokius daktarus nenori papulti niekada.

2019-01-20, 18:59 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja bendravo labai arogantiškai, atėjus pasakiau savo problema ji net neapžiūrėjus pasiūlė mokamas paslaugas.

2018-12-14, 11:06 | Registruotas lankytojas 1

Per sekundę konstatavo “ligą” ir tada valandą išrašą ruošė. LABAI BLOGAI.

2018-04-19, 14:34 | Registruotas lankytojas 1

Po vizito pas šią gydytoją labai gailėjaus, kad nepasidomėjau pas kokią gydytoją einu. Visi neigiami komentarai atspindi tikrovę ir 100% pritariu jiems. Gydytoja labai grubi, nemandagi, kalba pakeltu tonu, jei kažko paklausi - piktinasi ir skuba kuo greičiau pacientu atsikratyti.... Niekam nerekomenduočiau, į jos vietą turėtų būti priimtas kitas gydytojas, kuriam pacientai tikrai žmogiškai rūpėtų. Ateini su rimtomis problemomis, o gydytoja nesugeba diagnozuoti ligos ir net nežino, kokie reikalingi tyrimai. Nekompetetinga gydytoja, gaila sugaišto laiko, nes daugiau pas tokią negrįšiu. Vizito metu paklausus kada dabar man atvykti pas ją, ji atrėžė: ,,gali ir niekada...''. Ji nesiskaito su pacientais ir išeini dar blogesnės savijautos, nei atėjai... Tokie ,,gydytojai'' kaip ši neturi teisės dirbti gydymo įstaigose..... Kaip dar tokių gydytojų neišvaro.., nesuvokiama....Ieškosiu kitos specialistės, kuri tikrai išmano savo darbą.

2017-12-31, 11:34 | Registruotas lankytojas 1

Reto nemalonumo gydytoja: grubi, pikta, arogantiška, neempatiška, nekultūringa. Į pacientą žiūri ne tik be pagarbos, bet ir su pasišlykštėjimu. Jei yra galimybė ilgiau palaukti vizito pas kitą gydytoją, verčiau laukti nei registruotis pas ją.

2017-11-16, 17:29 | IP: *.*.*.*
2017-09-04, 14:15 | IP: *.*.*.*
2017-08-16, 20:46 | IP: 78.157.73.41

Labai gera gydytoja. Išgydė greitai. Super. Rekomentuoju.

2017-06-13, 19:31 | IP: 213.103.240.35

Labai maloni gydytoja, davė patarimų, taip pat negailėdama pasiūlė įvairių priemonių mėginėlių, kurios turėtū padėti palaikyti gerą odos būklę. Labai žmogiška.

2016-07-05, 14:17 | IP: *.*.*.*
2016-04-14, 20:24 | IP: 78.60.204.94