Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Tamošiūnienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01196, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Tamošiūnienė Nijolė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Tamošiūnienė Nijolė?

2021-09-29, 08:49 | Registruotas lankytojas 6

Maloni gydytoja. Nuodugniai apžiūrėjo, atsakė į klausimus.

2021-08-14, 17:30 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju lankytis pas šią gydytoją, už durų laukiau viena, iš pradžių į kabinetą nėjau nes ant durų pakabinta lentelė “pacientai į kabinetą kviečiami” praėjus 10min nusprendžiau pabelst į duris ir užeiti, tai padarius atsiprašiau ir paklausiau ar galiu užeiti gydytoja tik piktu tonu atsakė “ar nematai kas ant durų užrašyta” atsiprašiau, uždariau duris ir toliau laukiau. Praėjo daugiau nei pusvalandis nuo mano užregistruoto laiko tuomet pakvietė į kabinetą. Pirmas klausimas buvo ar aš skiepyta kai pasakiau, kad ne pradėjo elgtis kai su kokia raupsuota.. pradėjo gasdint, kad negalėsiu niekur eiti, ir išvis kad tokie žmonės nenormalūs, kai argumentavau kodėl nesiskiepijau pradėjo aiškinti kokie Lietuviai nenormalūs žmonės ir kaip emigrantai 100kart daugiau išsilavinę žmonės ir jų čia galėtų būti daugiau nes Kaune ant sienų vien tik kaukolės. Šių aiškinimų esmės bei tikslo visai nesupratau.. tuomet pašaipiu tonu pradėjo sakyti tokia jauna o nuo vėžio tirias, nesuprantanti jaunimo šiais laikais.. atlikus echoskopą vis kalbėjo, kad nieko nemato ir nesupranta kam čia reikėjo. Visgi pabaigoje pamačius kažkokia plėvelę pasakė kad tikrintis kas metus. Nusišluostyti davė ta patį rankšluostuką ant kurio gulėjau ir kuris nieko nesugėrė tai taip ir likau ištepliota visa ir limpanti. Atlikus tyrimą klausiau ką man reikėtų toliau daryti ar gerti kokius vaistus ar dar ką tai išpradžiu tvyrojo tyla po to pasakė kad nieko nedaryt, neit pas gydytoją o pasiskambint telefonu, kad pakomentuotu mano tyrimus. Išeidama iš gydytojos iš mandagumo padėkojau ir atsisveikinau ji nesugebėjo nieko atsakyti. Neesu tikra ar tai gydytoja pas kurią verta lankytis, iš savo pusės niekam nerekomenduočiau pas ją lankytis geriau laukčiau eilėje pusmetį ar mokėčiau už tyrimą pinigus pas kokį nors kitą šios srities specialistą.Bendravimas klaikus, pas gydytoją tikėčiaus pokalbio apie savo tiriamą ligą ir patarimų, o ne kalbų apie nieką.. Kiek esu lankiusis pas gydytojus tai iš visų apsilankymų šis buvo nemaloniausias.

2021-05-18, 10:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemaloni gydytoja, atvykus reikėjo laukti kol ji pagers kavą, o už kabineto buvau tik aš viena. Nemalonus, šiurkštus bendravimas. Niekam nelinkiu lankytis pas šią ,,specialistę”, nes bloga diena garantuota :)

2021-04-15, 16:49 | Registruotas lankytojas 1

Aš manau, tokie žmonės jau turėtų būtų baigę savo profesinę karjerą ir užleido vietą jauniems specialistams. Nežinau, kaip tokiems gydytojams dar leidžiama dirbti ir spręsti apie žmonių sveikatą.
Vizito metu jaučiausi kaip grįžusi į sovietinius laikus, ji ne tai kad nepadare normaliai ekoskopo ir nepakomentavo, bet pasakojo savo istorijas kaip ji su žiguliu važinėjo, niekas automobilių neturėjo ir kokia ji buvo "kieta" jaunystėje. Tikrai nepaliko jokio teigiamo įspūdžio kaip gydytoja, labai susireikšminusi ir užstrigęs gilioje senovėje.
Nieko keisto, kad paskui ir auglių nepamato.
100% NEREKOMENDUOJU. Tokių saugotis reikia.

2021-03-10, 11:05 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja nemaloni, užėjus paklausė ko čia atvykau jei neturiu temperatūros. Apžiūrėjus mane, liepė apsivalyti tuo pačiu popieriumi ant kurio gulėjau, net neatsisveikino.

2021-02-26, 09:47 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai nerekomenduoju,arba visai nekalba,arba bendrauja labai šiurkščiai,nepaaiškina,neatsako į rūpimus klausimus, o ir tie keli pakomentavimai atliekant echoskopiją man sukėlė perdėtą baimę,toks bendravimas buvo per kelis man paskirtus apsilankymus,daugiau pas šią gydytoją nesikreipsiu.

2019-11-20, 18:21 | Registruotas lankytojas 1

Pas sia daktare lankiausi du kartus echoskopijai. Pirma karta ejau nezinodama pas ka echoskopuotis, antra-neturejau is ko rinktis. Pirma karta prigasdino taip, lyg ant mirties slenkscio buciau- tikrai issigandau ir laukiau apsilankymo pas specialista. Ir nuramino, kad prigasdino del nebutu dalyku. Si syki isreiske priekaistus mani seimos daktarei, neva blogai parase del ko siuncia ir man is pagarbos atliks echoskopija. Dekoju, kad bent atliko ja ir aprase, tai, ko reikejo. Bet komentarai neprofesionalus ir izeidziantys, apsilankymai labai nemalonus. Pasijauciau, kaip buciau apsilankius pas bureja, kuri bando kazka apie mane atspeti, bet viska speja pro sona. Linkiu besilankantiems tiesiog sukandus dantis atkenteti nemalonu vizita ????

2019-08-18, 16:04 | Registruotas lankytojas 3

Nemaloni gydytoja... Echoskopavo labai grubiai. Kabinetas smirdi maistu ir kava. Klinikose echoskopavo 7-10 min., o čia kelias minutes ir baigta.

2019-04-12, 11:49 | Registruotas lankytojas 6

Pas šia daktrę lankantis pirmiausia reikia nebijot jos bendravimo stiliaus. Ji tikrai nėra ponia švelnumas ir meilumas ir čiulbėjimas, bet darbą daro gerai. Priėmė laiku, bambėjimo aš neišgirdau, savo tyrimo komentarus ji tikrai mėgsta svarstyt garsiai su savimi, bet bent jau man dar kartą pakomentavo ką matė jau viską pabaigus. Tiesa, šeimos daktarė, liepusi būtent pas šią daktrę daryti echoskopiją, mane iškart įspėjo, kad bendrauja ji labai savotiškai ir to nereikia išsigąst. Na, yra tekę matyti ir blogesniu specialistų, bendraujančių dar baisiau, Šiuo atveju tai yra specialistė, kuri dirba gerai, tik jos bendravimo maniera ne visiems tinkama ir priimtina. Kaip specialistę rekomenduoju.

2019-02-25, 12:48 | Registruotas lankytojas 4

Atėjome.Niekas pas ją eilėje nelaukia, bet mano sūnaus tuo laiku nepriima. Palaukėme... Priimė. Tyrimą ultragarsu darė siaubingai grubiai kaip pasakojo sūnus. Sakė net nepasiteiravo ar skauda, o skaudėjo gan stipriai kai spaudė pilvo šonus. Visą laiką tylėjo, ir ant galo pasakė - Nieko blogo nėra, nuneškit ats. šeimos gydytojai.- aš paklausiau ar nereikia labai skubiai pas gydytoja, tai ji tik tyliai numykė, kad ne. Daugiau pas N. Tamošiūniene nesilankysim. Gydytoja nėra bloga, bet buvo labai grubi ir nepatenkinta.

2019-01-29, 15:46 | Registruotas lankytojas 5

2018 12 11 VŠĮ miesto poliklinika Pramonės prieš 31 atlikta pilvo echoskopija, inksto neatlikta.Kreiptasi po inksto šalino operacijos, dėl kito inksto būklės.Tyrimas reikalingas nefrologijos specialistui.Gydytoja teigia, kad jai nepriklauso šis tyrimas.Labai nemandagi, prašant, kad būtų atliktas esančio inksto tyrimas, teigia nepriklauso.Niekada nerekomenduočiau pas ją patekti

2018-07-10, 04:33 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-17, 10:37 | IP: *.*.*.*
2017-09-06, 15:42 | IP: 88.222.117.41

Pasirode, kad gydytoja tikrai ismano savo darba. Dave patarimu del tolimesnes gydymo eigos. Likau patenkinta

2017-07-27, 13:41 | IP: 212.117.28.22

Labai maloni, jautri , tikrai išmananti savo darbą, profesionali (dalykiška)gydytoja. Buvau atsiųstas konsultacijai, todėl negaliu rašyti, kad išgydė, nes tai jau priklauso nuo kitos šeimos gydytojos. Dažnai tenka lankytis pas medikus. Šią gydytoją priskirčiau tik prie pačių geriausių , kuriuos sutikau per 40 metų bendraudamas su medikais.

2017-07-24, 19:49 | Registruotas lankytojas 1

Labai šauni gydytoja, labai nuodugniai ir išsamiai apžiurėjo. Likome labai patenkinti. Maloniai viską išaiškino. Labai ačiū mielai gydytojai.

2017-04-11, 11:39 | IP: 88.222.137.88

Gydytoja buvo gan maloni, atsake trumpai bet aiskiai i klausimus.

2016-10-13, 22:47 | IP: *.*.*.*

2016-02-06, 22:22 | IP: 78.62.4.240

Tikrai gera gydytoja, ačiū Jums.

2015-06-11, 18:37 | IP: *.*.*.*

2014-12-17, 10:48 | IP: *.*.*.*

2014-08-19, 20:00 | IP: *.*.*.*

2014-02-04, 19:12 | IP: 78.62.222.136

O man patiko si gydytoja, labai rupestingai apziurejo,issamiai paaiskino, net rekomendavo gydyma. Jauciasi didziule praktine patirtis, atsidavimas savo darbui. gal teisiog reikia moket su ja bendraut? ir visai ne piniguose cia esme!! Su sia gydytoja reikia zmoniskai bendraut, tada ir jinai atsakys tuo paciu!

2013-11-05, 09:31 | IP: *.*.*.*

2013-07-22, 15:33 | IP: *.*.*.*