Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Tamošiūnienė, %

Neturime informacijos

Tamošiūnienė Nijolė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Tamošiūnienė Nijolė?

2019-11-20, 20:21 | Registruotas lankytojas 1

Pas sia daktare lankiausi du kartus echoskopijai. Pirma karta ejau nezinodama pas ka echoskopuotis, antra-neturejau is ko rinktis. Pirma karta prigasdino taip, lyg ant mirties slenkscio buciau- tikrai issigandau ir laukiau apsilankymo pas specialista. Ir nuramino, kad prigasdino del nebutu dalyku. Si syki isreiske priekaistus mani seimos daktarei, neva blogai parase del ko siuncia ir man is pagarbos atliks echoskopija. Dekoju, kad bent atliko ja ir aprase, tai, ko reikejo. Bet komentarai neprofesionalus ir izeidziantys, apsilankymai labai nemalonus. Pasijauciau, kaip buciau apsilankius pas bureja, kuri bando kazka apie mane atspeti, bet viska speja pro sona. Linkiu besilankantiems tiesiog sukandus dantis atkenteti nemalonu vizita ????

2019-08-18, 19:04 | Registruotas lankytojas 3

Nemaloni gydytoja... Echoskopavo labai grubiai. Kabinetas smirdi maistu ir kava. Klinikose echoskopavo 7-10 min., o čia kelias minutes ir baigta.

2019-04-12, 14:49 | Registruotas lankytojas 6

Pas šia daktrę lankantis pirmiausia reikia nebijot jos bendravimo stiliaus. Ji tikrai nėra ponia švelnumas ir meilumas ir čiulbėjimas, bet darbą daro gerai. Priėmė laiku, bambėjimo aš neišgirdau, savo tyrimo komentarus ji tikrai mėgsta svarstyt garsiai su savimi, bet bent jau man dar kartą pakomentavo ką matė jau viską pabaigus. Tiesa, šeimos daktarė, liepusi būtent pas šią daktrę daryti echoskopiją, mane iškart įspėjo, kad bendrauja ji labai savotiškai ir to nereikia išsigąst. Na, yra tekę matyti ir blogesniu specialistų, bendraujančių dar baisiau, Šiuo atveju tai yra specialistė, kuri dirba gerai, tik jos bendravimo maniera ne visiems tinkama ir priimtina. Kaip specialistę rekomenduoju.

2019-02-25, 14:48 | Registruotas lankytojas 4

Atėjome.Niekas pas ją eilėje nelaukia, bet mano sūnaus tuo laiku nepriima. Palaukėme... Priimė. Tyrimą ultragarsu darė siaubingai grubiai kaip pasakojo sūnus. Sakė net nepasiteiravo ar skauda, o skaudėjo gan stipriai kai spaudė pilvo šonus. Visą laiką tylėjo, ir ant galo pasakė - Nieko blogo nėra, nuneškit ats. šeimos gydytojai.- aš paklausiau ar nereikia labai skubiai pas gydytoja, tai ji tik tyliai numykė, kad ne. Daugiau pas N. Tamošiūniene nesilankysim. Gydytoja nėra bloga, bet buvo labai grubi ir nepatenkinta.

2019-01-29, 17:46 | Registruotas lankytojas 3

2018 12 11 VŠĮ miesto poliklinika Pramonės prieš 31 atlikta pilvo echoskopija, inksto neatlikta.Kreiptasi po inksto šalino operacijos, dėl kito inksto būklės.Tyrimas reikalingas nefrologijos specialistui.Gydytoja teigia, kad jai nepriklauso šis tyrimas.Labai nemandagi, prašant, kad būtų atliktas esančio inksto tyrimas, teigia nepriklauso.Niekada nerekomenduočiau pas ją patekti

2018-07-10, 07:33 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemaloni gydytoja. Bendravo labai grubiai ir nemandagiai. Tik atėjus pradėjo moralizuoti, kad vėlavau, nors tam ir turėjau rimtą priežastį. Ji mane apžiūrėjo su Nedelsk akcija atvykusi į darbą. Apžiūros metu ji nieko konkretaus neaiškino, tik retkarčiais pasakė komentarus tokius kaip "ai, nu jo, čia tikrai yra...". Po tokių komentarų atsirado panikos jausmas, kad turiu rimtų problemų. Nijolė net nesugalvojo paklausti kuri mano ciklo diena dabar, o diena buvo prieš mėnesines, kai jos apibūdintas vaizdas yra normalus. Eisiu pas kitą gydytoją, pas patikimą gydytoją, nes Nijolė su akcija "nedelsk" padarė daugiau žalos nei naudos ir kainavo daugiau nervų nei ramybės. Tikrai tikrai neikite pas šią nekompetentingą moterį.

2017-10-17, 13:37 | IP: *.*.*.*
2017-09-06, 18:42 | IP: 88.222.117.41

Pasirode, kad gydytoja tikrai ismano savo darba. Dave patarimu del tolimesnes gydymo eigos. Likau patenkinta

2017-07-27, 16:41 | IP: 212.117.28.22

Labai maloni, jautri , tikrai išmananti savo darbą, profesionali (dalykiška)gydytoja. Buvau atsiųstas konsultacijai, todėl negaliu rašyti, kad išgydė, nes tai jau priklauso nuo kitos šeimos gydytojos. Dažnai tenka lankytis pas medikus. Šią gydytoją priskirčiau tik prie pačių geriausių , kuriuos sutikau per 40 metų bendraudamas su medikais.

2017-07-24, 22:49 | Registruotas lankytojas 1

Labai šauni gydytoja, labai nuodugniai ir išsamiai apžiurėjo. Likome labai patenkinti. Maloniai viską išaiškino. Labai ačiū mielai gydytojai.

2017-04-11, 14:39 | IP: 88.222.137.88

Gydytoja buvo gan maloni, atsake trumpai bet aiskiai i klausimus.

2016-10-14, 01:47 | IP: *.*.*.*
2016-02-07, 00:22 | IP: 78.62.4.240

Tikrai gera gydytoja, ačiū Jums.

2015-06-11, 21:37 | IP: *.*.*.*

Esate Nijolė Tamošiūnienė?