Pacientai, kurie rekomenduoja Natalija Guščina, %

Išduota: 2007-06-22, Nr. MPL-09438, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-07-27, 22:17 | Registruotas lankytojas 1

Su šia gydytoja teko bendraut 2 kartus, abu kartus tik telefonu,ponei gydytojai trūksta bendravimo stokos, mėtyti ragelio neatsakius į paciento klausimus negražu, Jūs paskirta pavaduoti gydytoja tai ir atlikit savo pareigą, ir reikėtų truputi nuleisti toną bendraujant,buvo paskirtas skiepas vaikui, mano gydytoja liepė ponei Guscinai pasiskambinti prieš savaitę, pasiskambinau, ji sakė neskiepys laukti savo gydytojo, gerai juk jūs gydytoja jus geriau žinot, gavau vaikui taloną pas neurologa, skambinu kad parašytų siuntimą, pirmas skambutis 3 val. Buvo pasakyta grys gydytoja parašys aiškinu kad talonas kitai savaitei, kažką suburbejus seselei liepė paskambint vėliau, skambinu vėliau, sakau aš dėl Talono sako kas nutiko sakau kad nuo gimimo dar nebuvom pas gydytojų, vaikui 4 mėnesiai (nebuvom dėl koronos) ji man vėl liepė laukt savo gydytojo, sakau man reikia kitai savaitei, pradėjo šaukti, matyt labai sunkus darbas, jos žodžiai, parašysiu popierinį siuntimą, bet jai bus ir elektroninis siuntimas negalios, nemano bėdos, padėjo ragelį, skambinu vel, paklausiau kodėl ji meto ragelio jai nebaigė pokalbio, buvo pasakyta kad turi daug darbo, aš manau kad jums reikia pereiti bendravimo kursus, dar neteko tokios gydytojos bendravimo matyt

2020-03-31, 08:21 | Registruotas lankytojas 1

Covid-19 viruso metu, pagaliau prisiskambinus, net galo pokalbio nesulauke ir padejo rageli. Net minties nebuvo pasiklaust, is jos puses, ar turiu dar klausimu, ar man viskas aisku. As prie sios gydytojos nesiregistravau, pakeite gydytoja ir tiek. As nevaziauvau i klinika, tik paskambinau. Po pokalbio, tik atsiprasyti gydytojos belieka, kad paskambinau.
Venintele mintis, kol kas, registruotis i kita klinika.

2019-09-13, 08:25 | Registruotas lankytojas 1

Arogantiskas elgesys neleido gydytojai susikoncentruot ties paciento problema, nesiklausimas, nesigilinimas, nedraugiska atmosfera. Kliente yra is uzsienio, todel mokejo uz konsultacija, bet pasijuto kalta uz atvykima, nes daktare elgesi netaktiskai. Nerekomenduoju

2017-05-27, 23:06 | IP: *.*.*.*
2016-10-13, 09:18 | IP: *.*.*.*
2016-07-25, 17:46 | IP: 88.119.131.172

Labai puiki gydytoja. Pas mus visa seima pas ja eina ir visus puikiai gydo. Visada isklausia ir pataria.

2016-07-01, 09:18 | IP: *.*.*.*
2016-02-27, 19:03 | IP: 86.100.53.18

gera gydytoja.gydomes visa keturiu asmenu seima esame is rajono.bet visada paskambinus eina susitart del laiko kada galetume atvykti.ir siaip jeigu kazkas ja neramina ji siuncia pas specialista,neturiu jokiu nusiskundimu,aciu jai

2015-01-27, 13:04 | IP: 88.119.136.60

Labai puiki gydytoja, lankomes visa mūsų šeima (vaikai, mama, tetis). Rūpestinga ir profesionali. Niekada neišrašo brangių vaistų, jei tai nėra būtina. O dėl to, kad eilės prie kabinėto, tai žiūrim į tai supratingai - norinčių lankytis būtent pas šią gydytoją nemažai, todėl ir eilės.
P.S. komentatorei "aš pati studijuojanti medike" - patarčiau apsilankyti pas psichiatrą...

2014-02-03, 08:55 | IP: 78.61.243.73

Mano gydytoja nuo vaikystes. T.y. daugiau nei 20 metu. Visada viska tiksliai diagnozuodavo, visada isgydydavo. Didele padeka.

2013-09-27, 22:43 | IP: 86.100.141.234

Labai džiaugiuosi, kad mano šeimos sveikata rūpinasi ir susirgus, gydo ši profesionali gydytoja.

2012-12-28, 00:04 | IP: *.*.*.*

2011-05-13, 09:54 | IP: 193.219.12.68