Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Licencijos

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

70.1% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

72.6% Complete
3.6

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

69.2% Complete
3.5

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

72.6% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

71% Complete
3.6

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

67.9% Complete
3.4

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

66.1% Complete
3.3

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-10-26, 20:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai jau daug komentarų apie gydytoją, dauguma keistai tik liaupsina gydytoją. Asmeniškai turiu neigiamą patirtį su šiuo gydytojų, kuris sakė daug netiesos, skyrė visai nereikalingus tyrimus, siūlė eiti į privačias įstaigas kur jis konsultuoja. Vietoje to, kad siųstų pas kitą specialistą, gaišo mano laiką. Pažįstu ne vieną žmogų iš Tauragės, kuris tiesą sakant nukentėjo dėl negydymo, nors akių dūmimas didelis. Nerekomenduoju, nes onkologinę ligą gydytis geriau pas kitus specialistus.

2020-10-04, 12:21 | Registruotas lankytojas 1

Venkite šio gydytojo. Gydė ne tą problemą, kai liga išplito, tiesiog pasakė, kad dabar jau galite kreiptis kitur, vėliau nebekėlė telefono. Jam svarbiausia savo gerovė, bet ne pacientas. Deja...

Danilevičius Mindaugas atsakė

Labas vakaras.

Gaila, bet nepamenu tokio atvejo, bet kokiu atveju Dėkui už Jūsų komentarą.
Mes dažniausiai radę praleistą skambutį visada perskambiname, nebent atostogose ar kažkur išvykę, šiuo metu dėl covid19 niekur nebuvau išvykęs nuo metų pradžios, tikrai turėtumėte prisiskambinti. Manau jog visuomet galima rasti bendrą kalbą ir išspręsti bet kokią problemą.

Stiprybės ir Sveikatos Jums.
Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2020-09-23, 01:28 | Registruotas lankytojas 2

Bla bla bla.
Pagal taisykles draudziama rašyti tiesą.
Klientas pilnai užgydytas kapinėse guli.
4 st vežio metastazių stubure jis arba nematė arba nesidomėjo.
Švietė stuburą pilną metastazių - pasakė, jog švarus. Gražus stuburas. Kaip suprasti?

Dėl skausmo kojoje nusiuntė pas neurologą..

Ligoninėje jau be šito daktaro NUSTATĖ STUBURĄ PILNĄ METASTAZIŲ BEI METASTAZES KAULUOSE. Po 2 sav žmogus mirė.

Vežio gydymui netinkamas gydytojas.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Labas vakaras.

Žinoma, kad nėra draudžiama rašyti Jums savo nuomonę. Suprantu Jūsų sielvartą ir skausmą artimam žmogui nustačius išplitusį į kaulus 4 stadijos vėžį, tikrai labai gerai suprantu Jus ir Jūsų netektį. Reiškiu nuoširdžiausią užuojautą.

Visuomet rentgeno nuotraukas (taip kaip ir kompiuterinės tomografijos ar magnetinio rezonanso nuotraukas, kaulų scintigrafijos vaizdus) vertina gydytojas radiologas, jie studijuoja 10 metų tam kad galėtų vertinti vaizdus ir nuotraukas. Na o gydytojas urologas ar bet koks kitas specialistas (tarkim gydytojas onkologas, chemoterapeutas, vidaus ligų ar kitas gydytojas) nusiunčia tyrimui, laukia tyrimo išvados, kurią įvertina ir aprašo gydytojas radiologas. Išvados aptariamos su pacientu ir jei randami pakitimai būdingi vėžiui, konsiliume kartu su kitais gydytojais yra sprendžiama dėl konkretaus ligonio tolimesnio ištyrimo bei gydymo taktikos.

Jei po atlikto tyrimo gydytojui vis gi lieka neaiški skausmų priežastis, pacientas toliau tiriamas, siunčiamas kitam specialistui patikslinti diagnozės (dėl skausmų kojoje Jūsų žodžiais pacientas siunčiamas buvo neurologui). Nė vienas urologas neaprašinėja radiologinių tyrimų (rentgeno nuotraukų), o gauna radiologo išvadas ir įvertinimą. Radiologas savo išvadoje aprašo pakitimus, kuriuos mato rentgeno nuotraukoje.

Man labai gaila jei metastazių nesimatė ar buvo klaidingai įvertintas rentgeno tyrimas, ko pasekoje užsitęsė ligos diagnozės nustatymas.

Stiprybės Jums.
Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2019-08-28, 17:37 | Registruotas lankytojas 1

Labai nenuoširdus, neprofesionalus. Jo darbą turėjo taisyti kiti gydytojai, žmogų po procedūros išleido su skausmais, nekreipdamas dėmesio į paciento būklę, nors buvo pasakyta, kad po atliktos procedūros pacientas jautė didelį skausmą. Kitą dieną po procedūros ligonis buvo išneštas iš namų su neštuvais su dideliais skausmais.
Moka skaičiuoti tik pinigus. Nustatytai ligai procedūra turejo būti atliekama NEMOKAMAI.
Kuo toliau nuo tokio "gydytojo".

Pasirašo jau mirusio ligonio dukra.

P.S. Atsakymo nereikia.

2019-06-08, 15:40 | Registruotas lankytojas 1

Priiminėjo paskubomis, matyt labai norėjo namo, pacientas buvo paskirtas paskutinis šią dieną. Apžiūros metu buvo be chalato, apžiūrint echoskopu net neužtepė gelio. Pasakė kad nieko inkstose nėra, tačiau priminus kas prieš 2 mėn.jis pats rado akmenį- į diagnozę įrašė "akmuo 6mm"ir išrašė vaistų. Bendravo šiurkščiai. Vengsiu, ir kitiems rekomenduoju vengti tokio" specialisto". Nežinau dėl ko yra pakankamai daug gerų atsiliepimų. Matyt kitaip elgiasi kai ateina be siuntimo ir už vizitą sumoka.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Labas vakaras,
Dėkingas esu už komentarą ir Jūsų nuomonę. Tikrai taip, Jus buvote patys paskutiniai tą dieną, Jūsų laukėme iki pat vėlyvo vakaro ir sulaukėme bei priėmėme, pažiūrėjome ir echoskopškai, paskyrėme vaistus, už konsultaciją mokėti nieko nereikėjo.. Atrodo jog viskas teisinga.
Dažnai klausiame, ar liko neaiškumų, jei reikia paskiriame sekančio vizito laiką, lyg nieko nesakėte dėl per šiurkštaus bendravimo arba kad daugiau neatvyksite. Bet bet kokiu atveju man labai gaila jog mūsų bendravimas Jums pasirodė kitoks..

Šioje klinikoje visada konsultuojame be chalato, nes manome jog chalatas sukelia tik papildomą stresą pacientui. Džiaugiuosi jog esate pastabūs, bet gelio pakako tiek, kiek buvo užtepta ant daviklio iki Jums ateinant, juk laukėme Jūsų.., be gelio nieko apskritai nematysime nei aš, nei Jūs.

Apgailestauju jog teks vengti manęs ir dėkoju už Jūsų sugaištą laiką. Sveikite..

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2018-05-16, 06:08 | Registruotas lankytojas 2

Paviršutiniškas, neatidus daktaras. Atvyko į darbo vietą pusvalandį pavėlavęs. Nesiklausė apie pasakojamus simptomus ir nusiskundimus, priskyrė visiškai bereikalingai labai skausmingą procedūrą, kurią atliekantis gydytojas vėliau ir pats stebėjosi, kad ši buvo priskirta.
Gyd. Danilevičius, deja, vines iš tokių medikų, dėl kurių pradedi manyti, jog į medikus kreiptis neprivačiose įstaigose ne tik, kad neverta laiko atžvilgiu, bet ir morališkai potenciali trauma (plius net nebandys kažką išsiaiškinti). Nerekomenduočiau šio gydytojo.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Man labai gaila jog Jums pasirodė nereikalingi paskirti tyrimai, džiaugiuosi už Jus jog nieko rimto ar blogo neradome ir nereikėjo dėl to Jūsų operuoti ar kitaip gydyti, nes kartais už tokių skundų "slepiasi rimtos ligos" su savo pasekmėm.

Bet kokiu atveju Ačiū už Jūsų laiką.
Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2018-02-22, 17:10 | Registruotas lankytojas 1

Tevukas lankesi pas si gydytoja nemazai metu. Ir labai gaila, kad nedriso ar nenorejo man pasipasakoti issamiai apie vizitus. Suprantama, kad vyresni zmones ir neprigirdeti gali, ir nesuprasti visko, gali tekti pakartoti informacija, bet kai prie dvieju seseliu kabinete garbaus amziaus zmogui gydytojas sako 'isversk kiausus', manau cia tiesiog gydytojo etikos trukumas...Pries 3 ar 4 m tevukui atliktas psa tyrimas parode virs normos padidejusius duomenis, tada gydytojas duomenis pakomentavo mazdaug taip: "su tokiais rodikliais dar gali gyventi daug metu, o jeigu darysi operacija, visa likusi gyvenima mysi i kelnes." Tevas gydytoju pasitikejo. Turiu tik viena klausima gydytojui: kodel paskui per kelis metus nei karto daugiau neatlikote psa tyrimo? Tetis jokiais simptomais nesiskunde, lankesi ir tikrinosi pas gydytoja reguliariai, deja, praeitu metu rudeni prasidejus nugaros skausmams siu metu sausio menesi jam patvirtinta 4 stadijos prostatos vezio su isplitimu i kaulus diagnoze. Linkiu dometis tevu sveikata, ismokyti juos apie tai su vaikais kalbeti, nors sena karta intymiu dalyku labai gedijasi ir pagal galimybes visada lydeti pas gydytojus.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Džiaugiuosi jog tėvukas daug metų reguliariai lankė tiek savo šeimos gydytoją, tiek gyd. urologus. Suprantu Jūsų sielvartą ir skausmą, žinau jog kartais emocijos priverčia greičiau parašyti nei klausti gyvai arba paskambinti ir pasiaiškinti.. Tai žmogiška.
Atsakysiu į Jūsų klausimą, nes gerai pamenu ir Jus ir Jūsų tėvuką mano kabinete. Prostatos vėžys - lėtai progresuojanti liga, vidutiniškai liga progresuoja tik po 10-ies metų todėl ne visais atvejais, ypač senyvo amžiaus žmogų, reikia skubėti išoperuoti, ne visais atvejais ši patologija turi būti operuojama. Operacija vyresniam žmogui sukelia dar daugiau problemų, įskaitant ir šlapimo nelaikymą, kitas komplikacijas. Taigi tęsiant atsakymą į klausimą, kodėl reguliariai gali būti neatliekamas PSA tyrimas..? Pagal LR Įstatymus PSA tyrimas nemokamai atliekamas visiems vyrams nuo 50 iki 75 met. amžiaus grupėje, rizikos grupėms (kai šeimoje serga tėtis ir/ar brolis) gali būti atliekamas ir nuo 45 metų, bet tik iki 75 metų, todėl tais atvejais kai paciento amžius per 75 metus, šis tyrimas šeimos gydytojo neatliekamas. Visi ligoniai vyresni nei 75 metai, atvykdami pas gydytoją urologą šeimos gydytojo siuntimu, neturi atsinešę PSA tyrimo. Be to anksčiau šeimos gydytojas kas vienerius metus galėjo nemokamai tirti ligonius, nustatyti PSA skaičių, šiuo metu leidžiama nemokamai tirti tik kas 2 metus. Sutinku jog tai nėra teisiga, bet tokia tvarka, belieka tikėtis jog ši tvarka kažkada keisis.

Aš visada vyresnio amžiaus žmogaus paklausiu "ar yra kartu už durų sėdintys namiškiai?", nes labai dažnai pacientas atlydimas iki kabineto ir paliekamas arba namiškiai tiesiog sėdi už durų ir į kabinetą nedrįsta užeiti (tai ne Jūsų atvejis tačiau su tokiu scenarijumi susiduriu kasdien), todėl patarčiau visada atlydėti senyvo amžiaus artimą žmogų ne tik iki kabineto, bet ir užeiti į vidų, kad kažkada nekiltų nesusikalbėjimų ar nesusipratimų.
Tuo tarpu jei ligoniui sunku suprasti arba girdėti apie ką kalbama, visuomet smagu matyti su juo atvykstančius namiškius, mums tai tik palengvina darbą ir bendravimą.

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2017-10-28, 11:51 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!

Danilevičius Mindaugas atsakė

Ačiū Vita Jums už įvertinimą.
Linkėjimai Tauragei.. :)

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2017-09-17, 14:25 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!

Danilevičius Mindaugas atsakė

Visada kiekvienos konsultacijos pabaigoje papildomai klausiame: "gal kažkas liko neaišku", "ar turite klausimų?“, todėl drasiai galite klausti, sutaupysite savo laiko, o be to turėsite galimybę į visus klausimus gauti atsakymus gyvai, iš karto. Tikriausiai nedrįsote paklausti.. :)

Atsakau į Jūsų klausimą. Apskirtai antsvoris tikriausiai XXI a. rykštė ir daugelio problemų priežastis. Kadangi riebalinis audinys gamina ir kaupia labai daug įvairių hormonų, turintiems ansvorį pacientams dažnai pasitaiko įvairių sveikatos sutrikimų, įskaitant ir sutrikusią lytinę funkciją. Padidėjus estrogenų gamybai riebaluose mažėja libido (lytinis potraukis), sutrinka lytinė funkcija, mažėja potencija. To pasekoje taip pat sutrinka mažojo dubens (varpos) kraujotaka, pati varpa vizualiai ima atrodyti kur kas mažesnė, o tai irgi turi savo pasėkmių.

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2017-09-12, 22:21 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Gerbiama Kleiniene, kad ir praėjo nemažai laiko, bet puikiai atsimenu Jūsų atvejį bei takart palatoje mano gulinčių pacienčių ligas bei gydymo taktiką kiekvienu atveju. Kadangi mes tokius ligonius registruojame ir sekame bei aktyviai prižiūrime ne tik stacionare, bet ir ambulatoriškai (jau po atliktos operacijos), puikiai žinau apie ka kalbame. Džiaugiuosi jog Jums buvo sėkmingai atlikta dėl anatominių subtilybių gana sudėtinga operacija, atsimenu kaip sunku buvo operuoti. Tačiau smagu matyti gerus operacijos rezultatus išrašant Jus į namus ir žinoti jog dabar Jūsų gyvenimo kokybė kur kas geresnė.
Abu puikiai žinome jog tiek Jus, tiek Jūsų koleges lankėmė, tyrėme ir tikrinome po operacijos vienodai dažnai, lygiai taip pat ir lygiai tiek pat kartų atlikome tyrimus, parašėme atsakymus šeimos gydytojams, išrašėme vaistus, įdavėme receptus į rankas, kad nereikėtų eiti pas šeimos gydytoją bei žodžiu paaiškinome visas rekomendacijas (tai ką surašėme raštu), pasakėme kada atvykti sekantį kartą ir t.t.. Man labai gaila jog Jums viskas pasirodė kiek kitaip.

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas Mindaugas Danilevičius

2017-01-22, 18:34 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Sveiki, man labai gaila jog Jūs nusivylėte gydymu. Paprastai ligoniai, dėl atsiradusių taikyto chemospindulinio gydymo pasėkmių – radiacinio cistito ir/ar šlapimo nelaikymo, atsiunčiami kitų specialistų urologo konsultacijoms, tikintis jog gal dar kažkas padės palengvinti šios ligos simptomus, tačiau iš mūsų praktikos (ir taip, kaip rašo literatūra) - ne visada padeda bet kokios taikomos priemonės, procedūros ar gydymas. Radiacinis cistitas labai sunkiai ir ilgai gydoma liga, todėl ne visada pavyksta taip greitai pasveikti kaip norėtusi. Aš Jus puikiai suprantu ir labai gerai atsimenu šį atvejį, nes tokiu ligonių nėra daug. Kateterio įvedimas išties labai skausmingas, kadangi Jūsų šlapimo pūslė labai jautri bet kokiam prisilietimui po spindulinio gydymo, todėl  tam kad Jums mažiau skaudėtų, neleidau vesti kateterio med. seserei, atėjau pats ir ivedžiau Jums kateterį, taip kaip ir prašėte. Labai gaila jog ši procedūra pasirodė labai skausminga. Patikėkite nenorime ne vienam pacientui pakenkti, tik padėti, niekada negrūdame per jėga kateterių ar cistoskopo, jei taip darytume ir neatsargiai elgtumėmės su instrumentais, pradurtume ir taip jautrią šlapimo pūslės sienelę, tokiu atveju atsitiktų kažkas baisaus, kas baigtusi atvira operacija čia ir dabar, "šlangelių" išvedimu per pilvo sieną ir taip toliau.. To tikrai niekas nenori ir nelinki, bet ir taip gali kartais nutikti, nes išplonėjusi šlapimo pūslės sienelė gali plyšti kažkokios intervencijos metu.  
 
Puikiai Jus suprantu ir žinau ką reiškia sirgti šia liga, bet kokiu atveju man labai gaila
jog Jums teko nusivilti atliktu darbu bei pasiūlyta ir suteikta bet kokia pagalba.
Med. dr. gyd. urologas Mindaugas Danilevičius 

2017-01-06, 15:07 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!

Danilevičius Mindaugas atsakė

Jei jau turite tel numerį, vadinasi žodžiu turėjo būti suteikta visa informacija ką Jums toliau reikėtų daryti bei kada susisiekti su mumis, be to visada raštu įduodamas atsakymas šeimos gydytojui. Todėl jei kažko nesupratote, susisiekite telefonu arba užeikite, pakartotinai paaiškinsime.
Pripažinkite jog be tyrimų apie gydymą sunku kalbėti, todėl kai tik turėsime tyrimų rezultatus, paskirsime reikiamą gydymą.
Med. dr. gyd. urologas Mindaugas Danilevičius