Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-11-26, 18:40 | Registruotas lankytojas 2

Labai ilgai mėginome su žmona susilaukti vaikų, kreipėmės ir į kelias vaisingumo klinikas, aplankėm ne vieną ginekologą ir urologą, važiavom ir į Vilnių, niekas nepadėjo... Visi tyrimai rodė, kad žmona sveika, mano tyrimai buvo irgi geri. Kankinomės ilgai ir jau beveik buvome praradę viltį, daug skaitėm, domėjomės, kolega dar patarė kur kreiptis. Teko truputį palaukti kol patekome pas seksologą gyd. Danilevičių. Gydytojas irgi mačiau jog suko galvą ką daryti kai visi mano tyrimai normoje, echoskopija daryta ne kartą, pirmos konsultacijos metu daktaras Mindaugas paėmė pasėlį spermos ir nusiuntė atlikti papildomą, bet kiek kitokį spermos tyrimą, paaiškino, kad reikia ištirti kažkokį oksidacinį stresą, iš pradžių net nežinojom kas tai, pasirodo tiria Klaipėdoj bet tik vienoj vietoj, norėjom rasti kitur kad palyginti kainas, bet pasirinkimo nebuvo, na ir.. tyrimas parodė, kad oksidacinis stresas mano spermos smarkiai viršijo normą. Antro vizito metu paskyrė man pagerti 3 mėn antioksidantus ( parašė kažkokį Sermatrop Alfa, pažiurėjau, kad vaistinėse kaina nėra maža, radau internete žymiai pigiau, užsisakiau). Ir rezultatas toks, kad mano žmona laukiasi! O reikėjo iš tikrųjų tiek mažai, atlikti tinkamus tyrimus ir skirti tinkamą gydymą! Kai reikėjo mokėti už tyrimus ir vaistus, tikrai bambėjau, nes gana brangu, žmona guodė, bet kai dabar yra rezultatas, nei vieno euro negaila. Aš su žmona esu dėkingas gydytojui Danilevičiui už atrastą tikslią diagnozę, už galimybę ir gydymą, linkiu šiam gydytojui visokeriopos sėkmės!

2020-11-26, 18:40 | Registruotas lankytojas 2

2020-11-25, 10:02 | Registruotas lankytojas 1

Brangusis daktare! Leiskite Jums padėkoti už tai, kad aš vėl jaučiuosi pilnaverčiu žmogumi, galiu planuoti ateitį ir džiaugtis gyvenimu.
Kelia metus aš kreipiausi į įvairiua urologus Klaipėdoje dėl lėtinio costito. Daug daktarų bandė man padėti skirdami įvairiua antbiotekus, bet po gydymų kursų viskas kartojosi. Nepakenčiami skirtingo periodiškumo skaismai nuolat persekiojo mane. Ir tik nuo to laiko kai aš pakliūvau pas daktarą Mindaugą Dalinevičių, kuris profesionaliai atliko cistoskopiją bei paskirė gydymą su instiliacijomis, aš atgavau tikėjimą pasveikti.
Visas šias procedūras gydytojas atlieka taip profesionlaiai ir kruopščiai, kad aš, net or tapusi tokia jautria skaismams, nieko nejausdavau.
Aš džiaugiuosi kaiekvienu apsilankymu, nes tai net neįmanoma paaiškinti, kokiu greičiu jis atlieka gydomąsias manipuliacijas, preciziškai atsako į klausimus, paskiria tolimesnį gydymą. Net nežinau, kaip esant tokiam apkrovimui (o pacientų jis tiri labai daug) gali būti tokiu mandagiu ir dėmesingu.
Naudodmasis proga norėčiau parekomenduoti šį talentingą gydytoją kamuojamoms šios ligos moterims moterims, kurios nežino į ką joms reikia kreiptis.
Gerbiamas daktare, dar kartą labai Jums dėkoju už Jūsų gydytojo talentą, meną atstatyti gyvenimo kokybę ir tikėjimą talentingais žmonėmis. Aš Jums begalo dėkinga.

Tatjana

2020-11-06, 08:17 | Registruotas lankytojas 1

Gyd. Danilevičius - Savo srities profesionalas! Rado skausmų priežastį iškart, atliko tyrimus ir paskyrė gydymą. Ačiū! O dar ir bendravo labai maloniai, viską smulkiai paaiškino :) rekomenduoju!

2020-10-26, 10:30 | Registruotas lankytojas 1

Gyd. Mindaugas yra labai kompetetingas specialistas. Rūpestingai atsižvelgė į kiekvieną mano nusiskundimą. Gydymo eigoje nuolat rūpinosi, prižiūrėjo būklę. Esu dėkingas Mindaugui už ilgą gydymo procesą, kuriuo metu jis buvo man labai svarbus mano gyvenime. Ačiū Gerb. Mindaugai! Drąsiai galiu rekomenduoti Mindaugą kaip patikimą ir rūpestingą gydytoją.

2020-10-15, 12:28 | Registruotas lankytojas 1

Ir konsultavo ir gydė, sėkmingai atliko operacij`ą-esu labai dėkingas šiam Daktarui

2020-10-09, 19:26 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai dėkingas savo gydytojui, medicinos mokslų daktarui M. Danilevičiui, už begalinę pagalbą, už atsidavimą savo darbui, visuomet patars geru žodžiu, už indėlį rūpinantis mano sveikata, už skirtą dėmesį. Noriu gerb. gydytojui išreikšti nuoširdžią padėką, paciento Aleksandro vardu. Daktaras M. Danilevičius mane gydo jau 7 metus, padarė viską, kad turėčiau pilnavertį gyvenimą. Džiaugiuosi, kad patekau pas šį nuostabų gydytoją ir toliau lankysiuos pas šį nuostabų gydytoją ateityje dar daug metų. Nuoširdus Ačiū sesutei Jovitai ir visoms klinikoms, chemoterapeutams ir dar kartą nuoširdi padėka nuostabiam gydytojui-urologui M. Danilevičiui už visakeriopą pagalbą, gera žodį ir puikią priežiūra. Linkiu visam personalui tik sveikatos ir energijos.

2020-10-09, 17:51 | Registruotas lankytojas 1

Puikus daktaras, iskilus problemai padejo net ir po darbo valandu! Vizito metu apziurejo, padare tyrimus , rado problemas, nurode kokius papildomus tyrimus darytis ir po poros dienu primine sms zinute, kad nepamirsciau. Dirba per kelias istaigas, klientu daug, bet vistiek suranda laiko, atsidaves !

2020-10-07, 12:08 | Registruotas lankytojas 1

Geras daktaras. Puikus žmogus. Vienas iš nedaugelio daktarų, kurie sugebėjo išlaikyti savo žmogiškumą.

2020-10-05, 09:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad patekau pas šį puikų gydytoją. Dėmesingiausias urologas gydytojas kiek teko lankytis pas kitus gydytojus. Išsamiai apžiūri ir viską paaiškina. Pataikiau pas tikrai savo darbą mylintį ir išmanantį gydytoją. Iš karto buvo atlikti būtiniausi tyrimai, nustatyta problema ir pritaikytas gydymas. Jei yra neaiškumų, labai nuoširdžiai rūpinasi paciento problema, net jeigu tai ir nesusiję su gydytojos specializacija. Taip pat, parašyti siuntimai, pas kitus gydytojus, dėl tolimesnių konsultacijų. Gydytojas dėmesingas, rūpestingas, visuomet galėjau klausti kas man neaišku, gavau visada išsamius atsakymus. Gijimo laikotarpiu su gydytoju visada buvo galima konsultuotis telefonu, buvo jaučiamas rūpestis ir dėmesys. Dariau viską pagal rekomendacijas ir problema, buvo išspręsta, nes pagaliau supratau kaip turiu elgtis paūmėjus susirgimui. Jaučiuosi geriau ir pagaliau valdau situaciją. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi gydytoju, jo požiūriu bei žmogiškumu. Esu viskuo patenkinta ir dėkinga šitam gerbiamam gydytojui M. Danilevičiui už sugražintą pilnavertį, kokybišką gyvenimą ir tolimesnę sveikatos priežiūrą! Tai yra tikro, gerbiamo gydytojo pavyzdys, kurį linkiu atrasti kiekvienam turinčiam panašias problemas. Daugiau tokių gydytojų. Sėkmės Jums gydytojau. Esu dėkinga už gerą ir profesionalų darbą, žinau, kad visuomet galiu kreiptis, būsiu pakonsultuota ir išklausyta. Ačiū.

2020-10-04, 14:56 | Registruotas lankytojas 3

Noriu isreiksti Didziule Padeka uz mano mamyte, visai netycia musu seimos gydytoja, kuriai taip pat esam labai Dekingi, kuri daryma profilaktinius kraujo tyrimus ir siusdama echoskopijai, tikrindama jau kita gydytoja echoskopu itare inkste kazkoki augliuka, tada pasiunte gerbiamam urologui, sake kad tik jis tau gali padeti, patekom labai greitai jam pasiskambine, tuomet buvom skubiai gerbiamo gydytojo urologo pasiustos kompiuterinei tomografijai. Pasirodo jog diagnoze musu pasitvirtino. Klausinejau daktaru ir domejausi pati del inksto biopsijos, seimos gydytoja nelabai zinojo visu subtilybiu, bet gal ir neturejo zinoti, negali zinot zmogus visko, pasirodo biopsijos nereikalingos buvo musu atveju, kad neissisetu po aplinkinius organus ir audinius augliukas. Nors mes labai norejom biopsiju, kad zinoti kas ten yra. Teko apsispresti, buvo mamytei ir man gana smulkiai paaiskinta del augliuko radiologinio gydymo radioabliacijos ir operacijos, labiau linkes daktaras buvo link operacijos, nes kaip pasakojo urologas trecio varianto tiesiog nera, laukt nebuvo galima. Lankemes antrai nuomonei ir dar pas viena urologa,bet.. cia geriau as patylesiu. Atsakymai i musu klausimus manes netenkino, mamyte isvis nieko nesuprato. Esam labai dekingi gerbiamam Danileviciui uz atlikta inksto operacija, uz paslauguma, siluma, normalu bendravima, supratima, rupesti ir demesi.. Nors musu neileido i ligonine, bet visa laika nenutruko bendravimas telefonu, nuolat galejom daktarui paskambinti. Nesinorejo trukdyti, bet palikus telefono numeri daktaras net pats paskambino po operacijos, pasake jog viskas gerai, kad nepergyvenciau, operavo abu kartu su vadovu. Likau nustebusi daktaro paprastumu, atvirumu ir nuosirdumu. Po operacijos mus pasiunte dar ir i sanatorija, 18dienu gavom. Labai dekingos abi daktarui uz viska ir gerbiamam vedejui. Aciu visam profesoriaus Janusonio vadovaujamam personalui.

2020-10-02, 15:49 | Registruotas lankytojas 1

Superinis daktaras!!!

2020-09-24, 18:47 | Registruotas lankytojas 1

Dėkingas gydytojui už rūpestingą gydymq ir išsamų mano būklės paaiškinimą.Net nesitikėjau tokio gero gydymo rezultato.

2020-03-14, 20:54 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai linkiu visiems kamuojamiems urologinių problemų atrasti šį specialistą! Prireikė daugiau nei pusės metų betikslių vizitų pas įvairius gydytojus tiek Vilniuje, tiek Klaipėdoje kol pagaliau pataikiau pas tikrai savo darbą mylintį ir išmanantį gydytoją. Iš karto buvo atlikti būtiniausi tyrimai, nustatyta problema ir pritaikytas gydymas. Gijimo laikotarpiu su gydytoju visada buvo galima konsultuotis telefonu, buvo jaučiamas rūpestis ir dėmesys. Noriu paminėti ir tai, kad pati mokausi Vilniuje ir suderinti vizitus kitame mieste dažniausiai būna sunku, tačiau vizitus suderinti buvo itin patogu, net savaitgaliais. Nuoširdžiai esu be galo dėkinga gerb. M. Danilevičiui už sugražintą pilnavertį, kokybišką gyvenimą ir tolimesnę sveikatos priežiūrą! Tai yra tikro, gerbiamo gydytojo pavyzdys, kurį linkiu atrasti kiekvienam turinčiam panašias problemas. Tikiu, kad lankysiuosi tik čia dar n metų!

2020-02-09, 12:22 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas. Rekomenduoju. Nuoširdus, rūpestingas gydytojas. Visada atsakys į rūpimus klausimus, paaiškins gydymo eigą.
Profesionalas - tai apie gyd. M. Danilevičių!

2020-01-12, 16:49 | Registruotas lankytojas 2

Džiaugiuosi, kad patekau pas šį puikų gydytoją. Pirmą kartą rašau, nes noriu padėkoti už puikią priežiūrą prieš ir po operacijos. Neskaičiau prieš tai jokių atsiliepimų, tačiau esu viskuo patenkintas ir dėkingas šitam gydytojui. Gydytojas dėmesingas, rūpestingas, visuomet galėjau klausti kas man neaišku, gavau visada išsamius atsakymus. Esu dėkingas už gerą ir profesionalų darbą, žinau, kad visuomet galiu kreiptis, būsiu pakonsultuotas ir išklausytas. Ačiū.

2019-12-26, 08:55 | Registruotas lankytojas 10

Medicinos mokslų daktaro urologo Mindaugo Danilevičiaus paprastais žodžiais įvertinti neįmanoma .Tai gydytojas visą save atiduodantis pacientui unikaliomis žiniomis.Nuostabus savo srities specialistas.Labai šiltas ir paprastas bendravimas panaikina atstumą tarp paciento ir gydytojo.Be galo malonus ir draugiškas,viską profesionaliai ir suprantamai išaiškina ir imasi savo nežemišku draugiškumu ir žiniomis gydymo.Atėjus pas Daktarą iš kart pajunti neapsakomą artumą,ko trūksta daugybei gydytojų.Tai tikrai gyva enciklopedija ir Dievo padovanotas talentas.Tai gydytojas,kokių labai reta.Esu dėka jo pastangų visiškai išgydytas ir jaučiuosi laimingas.Ačiū Jums stebuklingas daktare už viską,ačiū kad galiu džiaugtis gyvenimu.Sėkmės ir geros sveikatos Jums pačiam.(Donatas)

2019-12-20, 14:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus žmogus išmanatis savo darbą. Kuo didžiausios sėkmės darbe ir gyvenime .

2019-12-14, 14:47 | Registruotas lankytojas 2

Tai nuoširdus, ramaus būdo, atjaučiantis ligonį, gydytojas. Tai savo srities žinovas ir profesionalas. Ačiū gydytojui už visapusišką užuojautą ir už sėkmingai atliktą operaciją.
Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų ateinančių Naujųjų.
Ramutė Udavičienė

2019-11-26, 17:19 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki. Teko ir man apsilankyti pas gydytoją urologą Mindaugą Danilevičių , todel dabar noreciau pasidalinti savo patirtimi.
Turbūt atėjo toks laikas, kad po dviejų gimdymų kažkaip sunkiau emė laikytis šlapimas ir man. Gėda didžiulė buvo kažkam ir pasakyt ar kažkur bėgioti po daktarus, ilgai pati ieškojau informacijos ir specialisto, radau išreklamuotą lazeri Vilniuje. Pabandziau... nusivyliau...efektas buvo labai trumpalaikis ir gana laikinas. Nu brangus tas lazeris ir neprivažinėsi juk į tą Vilnių tokiom procedūrom ir tokiom kainom kas kelis menesius,kuris man visiškai nepadėjo, tik pinigus išmečiau į balą .
Galu gale susigundziau draugės pasiūlytu variantu. Ji irgi vargo su šlapimo nelaikymu ir papsakojo apie kažkoki PRP gydyma prie šlapimo nesulaikymo. Drauge lankesi pas gydytoją Danilevičių ir jau darėsi pas jį PRP procedūra.
Pasiguglinau ir nuėjau. Pirmiausia man jis atliko šlapimo nelaikymo mėginius ir kažkokį dinaminį tyrimą su kompiuteriu, po tyrimų sakyčiau gana detaliai išaiškino ką reikia daryti ir kodėl, nupiešė viską. Pasiūle galiausiai dėtis tinklelį arba PRP terapiją. Pasirinkom kartu apsitarę su daktaru tą PRP terapiją. Teko leisti PRP 2 kartus. Kodėl 2? Kartoti už mėnesio intervenciją reikėjo, nes vieno leidimo nepakanka. Dabar sekantį kartą tik po metų reikės kreiptis. Bet aš labai patenkinta, negėda kam dabar ir papasakoti. Nebeturiu jokio diskonforto. O taip bijojau ir tų tyrimų ir to naujo gydymo būdo. Pasirodo nebuvo ko bijoti. Dėkingos esam labai abi šitam daktarui. Galim tik rekomenduoti. Sėkmės jam. Ačiū

2019-11-21, 09:03 | Registruotas lankytojas 3

Geras Gydytojas savo srities labai jis man isgyde labai jam aciu

2019-11-20, 08:16 | Registruotas lankytojas 10

Tai didžiulio profesionalumo,begalinio paprastumo ir nuoširdumo gydytojas Mindaugas Danilevičius.Kai pirmą kartą apsilankiau pas šitą stebuklingą gydytoją,nepatikėjau,kad Lietuva turi tokių stebuklų.Jis iš karto panaikina barjerą tarp gydytojo ir paciento,o tai pacientui labai svarbu,ne mažiau ir pačiam gydytojui.Nuramino ir pradėjo gydimą.Visiškai patikėjau jo ramiai pasakytais žodžiais,kad viskas bus gerai,nesijaudink.Ir stebuklas įvyko,esu visiškai išgydytas,džiaugiuosi gyvenimu ir dėkoju enciklopediniam medicinos mokslų daktarui Mindaugui Danilevičiui už viską ir stebuklingą paprastumą,žmogiškumą ir nežemišką norą padėti savo pacientui.Linkiu visiems pas jį apsilankyti,patirsite žmogišką šilumą ir jo ne žemiškai gilias urologo žinias.Ačiū,Jums Daktare,ačių,ačių,ačiu!!!Donatas,Mažeikiai.

2019-11-19, 20:31 | Registruotas lankytojas 3

Labai malonus gydytojas, rupestingas, svelnus, daug bendrauja, viska aiskiai ir suprantamai isdesto,nuramina. Labai gerai jauciuosi, aciu daktare!

2019-11-19, 20:31 | Registruotas lankytojas 3

2019-10-23, 20:36 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai šaunus gydytojas, teko vykti iš didesnio miesto, kadangi buvau gavęs pačias geriausias rekomendacijas. Viską greitai ir tiksliai ištyrė bei skyrė tikslingą gydymą, kuris padėjo. Paprastas, draugiškas bei linksmas gydytojas, nevarantis streso bei konkrečiai ir aiškiai dėstantis apie problemą bei aiškiai išdėstantis gydymo esmę, trukmę, pasekmes ir t.t. drąsiai galiu rekomenduoti kitiems!

2019-09-08, 11:26 | Registruotas lankytojas 2

Labai labai geras daktaras, daktaras tikrai iš didžiosios raidės, gydausi jau eilę metų pas jį, nesuskaičiuoju jau kiek laiko dėl vienos ligos, esu sakyčiau patenkintas, viską tiria ir žiūri sakyčiau tikrai labai normaliai, ko pasigedau kitur, Ąčiū jam už pagalbą ir rūpestį, už dėmesį. Rekomenduoju

2019-09-07, 07:16 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkingas gydytojui, kuris nustatė diagnozę ir man paskyrė gydymą. Ačiū už malonų bendravimą bei priežiūrą. Vertas pagarbos gydytojas, matosi, kad myli savo darbą ir pacientus.
Pasirinkau šį gydytoją paskaitęs atsiliepimus ir tikrai nesigailiu. Sėkmės jums darbuose. Dar kartą didelis Ačiū

2019-09-04, 12:43 | Registruotas lankytojas 2

Esu dėkinga šiam gydytojui. Labai profesionalus, atsako į kiekvieną rūpimą klausimą. Rado problemą su kurią kovojau ilgai. Taip pat skyrė gydymą, kuris tikrai padėjo, prireikus pagalbos tikrai kreipsiuos dar kartą :)

2019-09-04, 08:48 | Registruotas lankytojas 3

Kadangi teko eiti su sūnumi pirmą kartą, tai bendravimas lb šiltas, profesionalus. Pakolkas konsultacija esam patenkinti ir toliau tęsiam gydymą pagal gydytojo rekomendacijas.

2019-09-04, 08:47 | Registruotas lankytojas 3

2019-09-01, 10:21 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi, kad lankausi pas šį gydytoją. Pagarba jam, nes visada priima laiku, viską ir visada paaiškina. Esu dėkingas už operaciją bei skirtą gydymą, už suteiktą man viltį gyventi, malonų bendravimą, supratimą. Tai gydytojas, kuris myli savo darbą ir pacientus. Džiaugiuosi, kad jis dar Lietuvoj, o neišvyko dirbt kur nors į užsienį. Esu jam labai dėkingas.

2019-08-31, 17:50 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities profesionalas. Matosi, kad ne pėsčias. Daug žino, tuo viskas ir pasakyta.

2019-08-30, 14:21 | Registruotas lankytojas 1

Didelis Aciu uz labai greita priemima, nes papuoliau pas si daktara nors ir pirma karta bet ta pacia diena, veliau taip pat laukt man tiek nereikejo kaip kitur budavo. Iskart pac daktaras uzregistravo mane pakartotinai konsultacjai uz keliu savaiciu. Aciu uz abi gana sakyciau kokybiskas konsultacijas ir skirta gydyma, uz pagalba, demesi, profesionaluma. Dziaugiuosi, kad tokiu nuosirdziu daktaru dar Lietuvoj yra. Sakyciau profesionalus daktaras. Tiesa buvau as pas ji konsultuotis privaciai, ne valdiskai. Tai tikrai Aciu uz isspresta problema. Martynas

2019-08-20, 16:38 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, dėmesingas, aukščiausio lygio profesionalas.

2019-08-18, 15:52 | Registruotas lankytojas 9

Sveiki, atsiprašau, bet norėčiau duoti pastabą Jums gerbiamas gydytojau. Tiek daug gerų atsiliepimų ir matosi, kad Jūs juos skaitote, bet kodėl padėkojate tik už neigiamus? Parašykit nors ačiū prie teigiamų, žmogui parašiusiam tą atsiliepimą bus labai malonu. Dar kartą atsiprašau, kad kišuosi kur nereikia.
Su pagarba
Irena

Danilevičius Mindaugas atsakė

LABAS VAKARAS IRENA, ESATE ŠAUNUOLĖ, KAD APSKRITAI IŠDRĮSOTE ŠIUO KLAUSIMU PARAŠYTI MAN.. IŠ TIESŲ ESU LABAI DĖKINGAS UŽ JŪSŲ KOMENTARĄ IR PASTABĄ. NE VISI MŪSŲ PACIENTAI GALI BŪTI LAIMINGI BEI PATENKINTI, NE VISI GALI DŽIAUGTIS GYVENIMU, IR KAIP BEBŪTŲ GAILA - NE VISI PACIENTAI PASVEIKSTA. TAIP JAU YRA..:( AŠ VISADA STENGIUOSI ATSAKYTI Į KLAUSIMUS TIEMS KAM LABIAUSIAI LIEKA NEAIŠKU, KAM PROBLEMA JŲ AKIMIS LIEKA NEIŠSPRĘSTA.. TAČIAU Į JŪSŲ PASTABĄ BŪTINAI ATSIŽVELGSIU.. AČIŪ JUMS UŽ JŪSŲ LAIKĄ..

PAGARBIAI MED. DR. M. DANILEVIČIUS

2019-08-01, 08:13 | Registruotas lankytojas 3

Profesionalus gydytojas, greitai atliko visus tyrimus, ir dar papildomai skyre kitu tyrimu. Atsake mums i visus neaiskius klausimus.Viska atliko operatyviai ir profesionaliai. Toliau lankomes pas gydytoja, kad issigydyti letine liga. Aciu labai uz pagalba.

2019-06-18, 08:41 | Registruotas lankytojas 1

Uz grazu ,silta bendravima, kompetencija ir demesi nuosirdziausia aciu tariu gerbemam daktarui Mindaugui Danileviciui.Pagarbiai J.P.,Skotija

2019-06-13, 13:30 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai patenkintas p. M. Danilevičiaus kompetencija ir aukšta kvalifikacija. Matosi, jog gydytojas domisi naujovėmis, yra atidus ir dėmesingas. Esu dėkingas, jog rekomenduoja naujausius gydymo metodus ir vaistus. Padidėjus PSA neskuba daryti biopsijos, skiria augalinės kilmės vaistus be šalutinio poveikio - tai tikrai padeda, mažina PSA. Nuolat rūpinasi paciento sveikatos būkle. Drąsiai galiu teigti, jog šis gydytojas - tikras profesionalas, todėl jį rekomenduoju visiems, sergantiems urologinėmis ligomis.

Su pagarba
pacientas Kazimieras

2019-04-21, 06:41 | Registruotas lankytojas 10

Gydytojas medicinos daktaras urologas Mindaugas Danilevičius yra vienintelis stebuklas Lietuvoje.Jam nesvarbu,kiek tau metų,jam nesvarbu,kas tu esi.Jis visą savę atiduoda pacientui savo paprastumu,nuoširdumu,žiniomis ir kompetencija.Jo asmeniškai sukurtame internetiniame puslapyje www.mano urologas.lt kiekvienas gali rasti profesionalius ir labai kompetetingus atsakymus į gausybę dominančių klausimų.Atsakymai suprantami ,paremti didžiuliu žinių bagažu ir neapsakoma kompetencija.Jaučiuosi puikiai.Rekomenduoju visiems atsidaryti internetinį puslapį www.manourologas.lt ir rasite atsakymus į viską,kas domina.Širdingas ačiū,Jums Daktare!!!Donatas,Mažeikiai

2019-03-30, 16:35 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras profesionalus gydytojas

2019-02-21, 08:55 | Registruotas lankytojas 1

Manau vienas geriausiu savo sriti. Kaip zmogus ir kaip daktaras geras...
Aciu uz profesionaluma,nuosidruma ir paprastuma. Drasiai galiu rekomeduoti

2019-01-21, 16:07 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas!
Sudėtinga ir ilga inksto valymo operacija buvo atliekama sausio 4 d. Gydytojas jau nuo pat pirmo susitikimo nuteikė pozytyviai. Lengvai bendrauja ne tik su savo pacientais, bet ir su jų šeimos nariais. Tai tikras gydytojas iš didžiosios raidės !!!
Ačiū Jums už gydymą ir linkime visokeriopos sėkmės garbingame ir profesionaliame gydytojo darbe

2019-01-15, 11:11 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, priėmė iš karto iškilus problemai, kai tik buvo kreiptasi. Kaip žmogus inteligentiškas, šiltas, maloniai bendraujantis,. Diagnozę nustatė tiksliai ir aiškiai, gydo ne tik ligos simptomą, bet ir stengiasi surasti jos priežastį, į visus klausimus atsakė tiksliai ir aiškiai, išklauso pacientą, įsigilina į paciento problemą. Drąsiai rekomenduoju. Labai profesionalus ir žmogiškas medikas

2019-01-04, 13:20 | Registruotas lankytojas 1

Tai labai malonus gydytojas,su kuriuo bendraujant pasijauti tiesiog draugais.Ko šiuo metu sunku tokių gydytojų rasti.Labai labai esu dėkinga šiam gydytojui kuris mano gyvenimą padarė pilnavertį.Iki sutinkant šį gydytoją 10 metų turėjau urologinę problemą ir maniau kad kitaip ir nebebus.Tik šiam gydytojui turiu tarti AČIŪ AČIŪ AČIŪ.Sėkmės Jums gydytojau,padarant stebuklus ir kitoms moterims.

2018-12-28, 12:51 | Registruotas lankytojas 10

Gydytojas medicinos mokslų daktaras urologas Mindaugas Danilevičius yra unikalus visomis galimomis prasmėmis.Jis turi visko tiek daug,kad keliais žodžiais apibūdinti neįmanoma.Pirmiausia-jam svetima arogancija,jo begalinis nuoširdumas ir profesionalumas manę iš karto sužavėjo.Esu pilnai išgydytas,buvo prostatos vėžys.Apsilankymas pas šitą nuostabų gydytoją man yra kaip didžiausia šventė,nes žinau,kad į visus manę dominančius klausimus gausiu profesionaliai man suprantančius atsakymus.Jo gerumui ir norui padėti pacientui nėra ribų.Labai džiaugiuosi,kad patekau pas tokį stebuklingą GYDYTOJĄ.Tikrai gydytojas Mindaugas Danilevičius yra unikalus ir labai retas Lietuvoje savo gerumu,profesionalumu ir begaliniu noru padėti pacientui.Tariu nuoširdžiausią ačiū ,ačiū,ačiū Jums DAKTARE!!! Mažeikiai,- Donatas-.

2018-10-15, 16:33 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta gydytojo konsultacija savo mamai. Konsultacijoje dalyvavome abi, jis kantriai mus išklausė ir išsamiai atsakė į visus klausimus. Labai džiaugiuosi, kad gydytojas pastebėjo kitos ligos požymius ir nukreipė reikiamo specialisto konsultacijai. Labai profesionalus ir dėmesingas gydytojas.

2018-10-13, 18:38 | Registruotas lankytojas 1

Dekoju uz paprasta bendravima man kaip ligoniui suprantama kalba, uz profesionaluma ir gera biopsijos atsakyma.

2018-09-30, 17:00 | Registruotas lankytojas 1

Esu dekingas uz gydyma, tikslia diagnoze ir profesionaluma, pakankamai aiskiai viska paaiskino ir gyde bei priziurejo, SUPER daktaras.. :) labai pozytyvus, atsakingas ir rimtai ziurintis i savo darba. Aciu Aciu Aciu.. :) ;) Rekomenduoju visiems..