Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-01-04, 13:20 | Registruotas lankytojas 1

Tai labai malonus gydytojas,su kuriuo bendraujant pasijauti tiesiog draugais.Ko šiuo metu sunku tokių gydytojų rasti.Labai labai esu dėkinga šiam gydytojui kuris mano gyvenimą padarė pilnavertį.Iki sutinkant šį gydytoją 10 metų turėjau urologinę problemą ir maniau kad kitaip ir nebebus.Tik šiam gydytojui turiu tarti AČIŪ AČIŪ AČIŪ.Sėkmės Jums gydytojau,padarant stebuklus ir kitoms moterims.

2018-12-28, 12:51 | Registruotas lankytojas 10

Gydytojas medicinos mokslų daktaras urologas Mindaugas Danilevičius yra unikalus visomis galimomis prasmėmis.Jis turi visko tiek daug,kad keliais žodžiais apibūdinti neįmanoma.Pirmiausia-jam svetima arogancija,jo begalinis nuoširdumas ir profesionalumas manę iš karto sužavėjo.Esu pilnai išgydytas,buvo prostatos vėžys.Apsilankymas pas šitą nuostabų gydytoją man yra kaip didžiausia šventė,nes žinau,kad į visus manę dominančius klausimus gausiu profesionaliai man suprantančius atsakymus.Jo gerumui ir norui padėti pacientui nėra ribų.Labai džiaugiuosi,kad patekau pas tokį stebuklingą GYDYTOJĄ.Tikrai gydytojas Mindaugas Danilevičius yra unikalus ir labai retas Lietuvoje savo gerumu,profesionalumu ir begaliniu noru padėti pacientui.Tariu nuoširdžiausią ačiū ,ačiū,ačiū Jums DAKTARE!!! Mažeikiai,- Donatas-.

2018-10-15, 16:33 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta gydytojo konsultacija savo mamai. Konsultacijoje dalyvavome abi, jis kantriai mus išklausė ir išsamiai atsakė į visus klausimus. Labai džiaugiuosi, kad gydytojas pastebėjo kitos ligos požymius ir nukreipė reikiamo specialisto konsultacijai. Labai profesionalus ir dėmesingas gydytojas.

2018-10-13, 18:38 | Registruotas lankytojas 1

Dekoju uz paprasta bendravima man kaip ligoniui suprantama kalba, uz profesionaluma ir gera biopsijos atsakyma.

2018-09-30, 17:00 | Registruotas lankytojas 1

Esu dekingas uz gydyma, tikslia diagnoze ir profesionaluma, pakankamai aiskiai viska paaiskino ir gyde bei priziurejo, SUPER daktaras.. :) labai pozytyvus, atsakingas ir rimtai ziurintis i savo darba. Aciu Aciu Aciu.. :) ;) Rekomenduoju visiems..

2018-09-27, 20:25 | Registruotas lankytojas 1

Labai šiltai bendraujantis bei savo darbą puikiai išmanantis žmogus. Šis gydytojas man atliko operaciją laparoskopu. Praėjus nedaug laiko pajaučiau teigiamus rezultatus bei žymiai pagerėjusią savijautą. Likau nustebintas gydytojo profesionalumu ir nuoširdžiu darbu. Dėkoju gerb. Mindaugui už greitą, efektyvų ir nebrangų gydymą.

2018-09-21, 13:16 | Registruotas lankytojas 1

Uz nuosirdu aptarnavima ir teisinga gydyma esu labai dekinga gydytojui urologui M.Danileviciui.Su pagarba-Rima.

2018-08-14, 16:51 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas. Problemos buvo išsprestos labai operatyviai ir greitai. Pirmo vizito metu buvo skirti tikslingi tyrimai, antro vizito metu atliktas tyrimas, ir paskutinis vizitas operacija. Gydytojas smulkiai ir aiškiai papasakojo apie problema ir gydymo būdus, buvo parinktas efektyvus ir nesudėtingas gydymo būdas. Po operacijos kuri vyko sklandžiai jaučiausi puikiai, ir sakau dideli ačiū gydytojui! Prireikus būtinai gryšiu, ir rekomenduočiau savo artimiesiems kaip pati geriausia urologa Klaipėdos mieste. Sunku surasti tinkamus žodžius, jaučiuosi laiminga, įsisenėjusi liga dingo iš mano gyvenimo Jūsų dėka. Dar karta nuoširdžiai dėkoju iš visos širdies!

2018-08-06, 16:12 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas mandagus, draugiškas, ramiai ir aiškiai paaiškino ką toliau daryti, kokia profilaktika. Paaiškino kokius tyrimus pasidaryti ligai stebėti ir ką daryti jei pablogės. Likau patenkinta vizitu. Kiti gydytojai apžiūrėdavo tik tą inkstą su kuriuo problema, o jis įvertino ir apžiūrėjo abu.

2018-08-05, 14:03 | Registruotas lankytojas 1

Likau patenkinta gydytojo profesionalumu ir noru paprastais žodžiais išaiškinti ligos priežastis bei tolimesnio gydymo planą. Rekomenduočiau šį jauną specialistą labiau nei garbaus amžiaus specialistus.
Pagarbiai
pacientė Gražina Bartkevičienė-Schuchmann

2018-07-24, 08:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus ir nuosirdus gydytojas. Atsake i visus mano klausimus paskyre gydima esu be galo sujaudinta tokio gygytojo rupestingumu. Tai savo srities labai geras specelistas.

2018-07-02, 09:08 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuostabus urologas,besidomintis ,savo srities specialistas.Momentaliai nustatė negalavimus ir ligas,pritaikė atitinkamas procedūras ir vaistus.Visada pasiteirauja kokia savijauta ir konkrečiai įsigilina į sveikatos būklę.Malonus,paslaugus ir šiuolaikiškas gydytojas.Pagarba.

2018-06-11, 11:28 | Registruotas lankytojas 2

Mindaugas Danilevičius – labai puikus gydytojas. Nuoširdžiai, draugiškai, maloniai bendravo, buvo tolerantiškas. Išklausė ir patarė. Tikrai galiu teigti, jog šis gydytojas šiuolaikiškas, domisi naujovėmis, yra savo srities profesionalas ir puikiai išmano savo darbą bei geba bendrauti su pacientais. Teko lankytis ne pas vieną urologą, ne vieną kartą daryti skausmingus prostatos biopsijos tyrimus, tačiau šis gydytojas nė karto šios procedūros nerekomendavo. Kilus įtarimams pasiūlė atlikti magnetinį rezonansą, įtarimai nepasitvirtino. Tolesnis gydymas vyksta vaistais, kuriuos gydytojas atidžiai parinko, vadovaudamasis naujausių pasaulyje atliktų tyrimų rezultatais.
Visiems rekomenduoju ir gydytojui sakau nuoširdų ačiū už rūpestį mano sveikata ir linkiu visokeriopos sėkmės profesiniame kelyje.

Pagarbiai
pacientas Kazimieras

2018-06-04, 10:36 | Registruotas lankytojas 1

Buvom is tiesu labai issigande, nes be jokios priezasties pastebejome kraujo slapime. Kreipemes i daktara, nes rekomemdavo ir del to tikrai ne kiek nesigailim. Labai labai geras, mielas ir is tiesu labai malonus daktaras, ne tik patare, padejo, atliko echoskopija, cistoskopija bei padare inkstu kompiuterine tomografija, paskyre gydyma, buvom, kaip ir sakiau, labai issigande, aiskinomes kraujavimo priezasti is slapimo taku.. Paskyrus gydyma kraujavimas liovesi, rekomendavo apsilankyti ir pas nefrologus. LABAI ACIU uz tai, is tiesu labai pareigingas, i pacienta ziuri gana demesingai ir atsakingai. 10 BALU!!! Tokiu daktaru Lietuvoj labai truksta. Linkiu paciam sveikatos ir sekmes. ACIU labai!

2018-05-23, 08:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus gydytojas, isklause, suprato, patare, padejo ir galiu pasakyti jog isgyde, pats geriausias ivertinimas jam uz tai. Matau ir stebiu zmones, man patinka tokie atsidave savo darbui zmones. Atsakingas, pareigingas, darbstus, tikrai kaip supratau jog daug dirba, bet moka klausyti ir girdeti, moka isgirsti, i kiekviena ziuri atsakingai. Maciau, nes gulejom keli palatoje. Daro tyrimus, jei kazkas neaisku iskart tyrimai, rentgenas, kompiuteris, magnetinis rezonansas, tai inesa daug informacijos, ko kiti nepamato echoskopiskai. Taip ir mums buvo, kiti iskaitant ir seimos gydytoja nedare papildomu tyrimu, o po tyrimu viskas ir paaiskejo. Tada seke bipsija butent i zidinio vieta, o ne bet kur, po to tiksli diagnoze ir ilgas gydymas, galu gale - sanatorija ir mes pasveike. Visada paklausdavo ar viskas aisku ar neturim klausimu, konsultacijas privacias ambulatoriskai vertinciau 10 su pliusu. Is pradziu kreipemes privaciai, po to valdiskoj klinikoj operavomes. Operacija taip pat puikiai pavyko, o kaip sake - nebuvo pati lengviausia. Kad visi tokie gydytojai butu. Linkiu sekmes sunkiam darbe su zmonemis, o su zmonemis patys dirbam todel zinom jog visada nelengva, kartais labai sunku. Aciu!

2018-05-22, 13:16 | Registruotas lankytojas 9

Puikus gydytojas, geras specialistas, savo srities žinovas ir šiltas žmogus. Teko kreiptis ne vieną kartą, ir visada gaudavau reikiamą gydymą, dar neteko nusivilti. Drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.

2018-05-16, 06:08 | Registruotas lankytojas 2

Paviršutiniškas, neatidus daktaras. Atvyko į darbo vietą pusvalandį pavėlavęs. Nesiklausė apie pasakojamus simptomus ir nusiskundimus, priskyrė visiškai bereikalingai labai skausmingą procedūrą, kurią atliekantis gydytojas vėliau ir pats stebėjosi, kad ši buvo priskirta.
Gyd. Danilevičius, deja, vines iš tokių medikų, dėl kurių pradedi manyti, jog į medikus kreiptis neprivačiose įstaigose ne tik, kad neverta laiko atžvilgiu, bet ir morališkai potenciali trauma (plius net nebandys kažką išsiaiškinti). Nerekomenduočiau šio gydytojo.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Man labai gaila jog Jums pasirodė nereikalingi paskirti tyrimai, džiaugiuosi už Jus jog nieko rimto ar blogo neradome ir nereikėjo dėl to Jūsų operuoti ar kitaip gydyti, nes kartais už tokių skundų "slepiasi rimtos ligos" su savo pasekmėm.

Bet kokiu atveju Ačiū už Jūsų laiką.

2018-05-06, 20:39 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas

2018-05-06, 17:57 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities specas, patiko, tikrai normaliai prieme, apziurejo, padare echoskopija, aplamai dekingas gydytojui uz nuosirdu bendravima ir gydyma.

2018-05-06, 17:52 | Registruotas lankytojas 1

Labai patenkinta, drąsiai rekomenduoti galiu ir kitiems ieškantiems gero savo srities specialisto. Pati ilgai ieškojau, man taip pat rekomendavo, esu suzaveta. Matau jog domisi, stažuojasi, daug ką žino, atlieka visus tyrimus, protingai pataria, ko man kiti specialistai negalėjo rekomenduoti ir patarti ar galu gale paėti išspręsti (palengvinti) mano problemas. Dekinga

2018-04-30, 14:21 | Registruotas lankytojas 2

Noriu padekoti visos seimos vardu daktarui uz rupesti,prieziura,nuolatini demesi ir supratima. Niekada nerasau komentaru, nepuolu skustis ar girti, bet si karta privalau parasyti.. Turejome didele beda, kreipemes ne i viena urologa, stumde mus nuo vieno pas kita, rase visokius vaistukus, galu gale rekomendavo draugai gerbiama M. Danileviciu, del to ne kiek nesigailim, o esam labai patenkinti. Isoperavo, sutvarke, padare viska kaip reikiant, Aciu jam labai uz viska, uz pagalba, demesi ir rupesti. Jei reikes, visada kreipsimes.

2018-04-26, 12:42 | Registruotas lankytojas 10

Bendravimas su med.daktaru Mindaugu Danilevičiumi man yra didžiausia šventė!Aš žinau,kad po vizito pas jį,mano nuotaika bus kuo puikiausia.Aš žinau,kad man nebereikės jokių vaistų.Aš žinau,kad jo begalinis žmogiškumas ir stebūklingai šiltas bendravimas nuteikia optimistiškai.Profesionalumu kažin ar gali su juo Lietuvoje kas lygiuotis.Tai gydytojas pagal pašaukimą,apdovanotas visokeriopu talentu padėti pacientui.Šilto ir kvepiančio pavasario,Daktare Mindaugai!Jaučiuosi kuo puikiausiai ,esu pilnai darbingas ir visiškai išgydytas. .Ačiū Jums už viską,ačiū,kad Jūs esate!O pacientams,nesvarbu kokio jūs amžius,rekomenduoju kreiptis į stebūklus darantį urologą medicinos daktarą gydytoją Mindaugą Danilevičių!!!Tikrai ne pasigailėsite.
Besidžiaugiantis gyvenimu

2018-03-26, 18:07 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas darantis stebuklus !
Kreiptasi ne vieną kartą, kadangi buvo labai reikalingi tyrimai, taip pat konsultacija ir pats gydymas.
Gydymas puikiai pavyko, tikslingai atliko visus tyrimus, konsultacija tikro profesionalo.
Labai geras gydytojas, išmanantis savo darbą. Viską paaiškina paprasta, suprantama kalba, sukalbamas ir atsidavęs savo srities specialistas. Rekomenduoju visiems. Stiprybės ir sėkmės šiam daktarui ! Ačiū dar kartą!

2018-03-16, 20:53 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai geras gydytojas. Rekomenduoju.

2018-03-13, 09:06 | Registruotas lankytojas 2

Veziau pas si daktara savo mamyte . Taigi musu nuomone tai gydytojas is didziosios G raides. Daug metu mama kentejo nemalonius pojucius ir sio daktaro deka siai dienai ji vel pradejo sypsotis ir pasitiketi savimi. M. Danilevičius yra savo srities specialistas, viskas buvo tikslu, issamu, atlikta greitai ir tiksliai, operacija be jokiu komplikaciju, esame be galo dekingos siam zmogui, nes visu pirma jis zmogus toks pats kaip ir mes. Savo darbu ir atsidavimu padedantis daugeliui zmoniu, didelis Ačiū siam specialistui!

2018-02-28, 10:07 | Registruotas lankytojas 1

Malonus daktaras, malonei prijema, labai greitai nustate diagnose ir Skyre gydima.

2018-02-25, 18:23 | Registruotas lankytojas 1

Man pasiseke, kad is karto papuoliau pas ši gydytoja. Todėl drąsiai rekomenduosiu ji visiems savo šeimos nariams, draugams ir pažįstamiems. Gyd. M. Danilevicius puikus savo srities žinovas. Atidžiai išklausė. Maloniai ir šiltai bendravo. Atviras, nuoširdus su gero humoro doze. Tiksliai nustatė liga ir paskyrė gydymą. Gydymas buvo efektyvus. Ačiū gydytojui ir dideles sėkmės jo sunkiame darbe!

2018-02-24, 19:50 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoją rekomendavo pažįstami draugai. Tiksliai nustatė ligą, nuoširdus pokalbis nuramino. Gydymas buvo sėkmingas, vaistai padėjo. Rekomenduočiau ir kitiems, nes jaunas specialistas gilinasi į profesines žinias, dalyvauja įvairiuose seminaruose, kartais vyksta į mažesnius miestus, padeda, konsultuoja, gydo tiek seną tiek jauną. Ačiū gydytojui.

2018-02-24, 11:22 | Registruotas lankytojas 1

Teko registruotis pas urologą. Ilgai negalvojęs pasirinkau kreiptis pas M. Danilevičių, kaip ir rekomendavo pažįstami.
Tikrai nesigailiu pasirinkęs šį gydytoją, kadangi kaip žinia šis daktaras pasižymi savo profesionalumu, šiltu bendravimu bei tikrai išmano savo darbą, tai tikrai nebaisu ir kreiptis.
Pakonsultavo, atliko išsamius tyrimus, nustatė priežastį, gydė ir pagydė. Atlikta operacija buvo sėkminga ir profesionali. Tikrai nenusivyliau.
Tai nuoširdus, paprastas ir lengvai bedraujantis su pacientais gydytojas. Jis savo srities profesionalas.

Stiprybės ir sėkmės šiam daktarui ! Dar kartą Jums ačiū !

2018-02-22, 23:05 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas kompetetingas ir atsakingas. Skiria daug laiko paciento isklausymui ir isigilinimui i problema, taip pat atlieka visus reikiamus tyrimus. Musu atveju buvo nustatytas letinis slapimtakiu uzdegimas, kuris kankino nemaza metu ir kitu mediku pagalba liga nebuvo isgydyta. Labai dziaugiames profesionaliu ir operatyviu gydimu ir rezultatais. Rekomenduojame.
Gydytojas labai linksmas ir optimistiskas, kartais ir pajuokauja :), kas suteikia klientui galimybe nevarzomai ir siltai bendrauti :).

2018-02-22, 21:52 | Registruotas lankytojas 2

Kreipiausi būtent pas šį gydytoją dėl savo tėčio.
Uždavus jo srities klausimus, atsako profesionaliai. Savo darbą atlieka puikiai.
Po tyrimų paklausus visada atsakė į man iškilusius klausimus. Daktaras pasirodė labai mandagus.
Rekomenduoju kreiptis pas gerb. M. Danilevičių. Stebiuosi, kad dar tokių daktarų yra likę Lietuvoje, kurie įsiklauso į paciento negalavimus ir problemas išsprendžia profesionaliai.

2018-02-22, 17:10 | Registruotas lankytojas 1

Tevukas lankesi pas si gydytoja nemazai metu. Ir labai gaila, kad nedriso ar nenorejo man pasipasakoti issamiai apie vizitus. Suprantama, kad vyresni zmones ir neprigirdeti gali, ir nesuprasti visko, gali tekti pakartoti informacija, bet kai prie dvieju seseliu kabinete garbaus amziaus zmogui gydytojas sako 'isversk kiausus', manau cia tiesiog gydytojo etikos trukumas...Pries 3 ar 4 m tevukui atliktas psa tyrimas parode virs normos padidejusius duomenis, tada gydytojas duomenis pakomentavo mazdaug taip: "su tokiais rodikliais dar gali gyventi daug metu, o jeigu darysi operacija, visa likusi gyvenima mysi i kelnes." Tevas gydytoju pasitikejo. Turiu tik viena klausima gydytojui: kodel paskui per kelis metus nei karto daugiau neatlikote psa tyrimo? Tetis jokiais simptomais nesiskunde, lankesi ir tikrinosi pas gydytoja reguliariai, deja, praeitu metu rudeni prasidejus nugaros skausmams siu metu sausio menesi jam patvirtinta 4 stadijos prostatos vezio su isplitimu i kaulus diagnoze. Linkiu dometis tevu sveikata, ismokyti juos apie tai su vaikais kalbeti, nors sena karta intymiu dalyku labai gedijasi ir pagal galimybes visada lydeti pas gydytojus.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Džiaugiuosi jog tėvukas daug metų reguliariai lankė tiek savo šeimos gydytoją, tiek gyd. urologus. Suprantu Jūsų sielvartą ir skausmą, žinau jog kartais emocijos priverčia greičiau parašyti nei klausti gyvai arba paskambinti ir pasiaiškinti.. Tai žmogiška.
Atsakysiu į Jūsų klausimą, nes gerai pamenu ir Jus ir Jūsų tėvuką mano kabinete. Prostatos vėžys - lėtai progresuojanti liga, vidutiniškai liga progresuoja tik po 10-ies metų todėl ne visais atvejais, ypač senyvo amžiaus žmogų, reikia skubėti išoperuoti, ne visais atvejais ši patologija turi būti operuojama. Operacija vyresniam žmogui sukelia dar daugiau problemų, įskaitant ir šlapimo nelaikymą, kitas komplikacijas. Taigi tęsiant atsakymą į klausimą, kodėl reguliariai gali būti neatliekamas PSA tyrimas..? Pagal LR Įstatymus PSA tyrimas nemokamai atliekamas visiems vyrams nuo 50 iki 75 met. amžiaus grupėje, rizikos grupėms (kai šeimoje serga tėtis ir/ar brolis) gali būti atliekamas ir nuo 45 metų, bet tik iki 75 metų, todėl tais atvejais kai paciento amžius per 75 metus, šis tyrimas šeimos gydytojo neatliekamas. Visi ligoniai vyresni nei 75 metai, atvykdami pas gydytoją urologą šeimos gydytojo siuntimu, neturi atsinešę PSA tyrimo. Be to anksčiau šeimos gydytojas kas vienerius metus galėjo nemokamai tirti ligonius, nustatyti PSA skaičių, šiuo metu leidžiama nemokamai tirti tik kas 2 metus. Sutinku jog tai nėra teisiga, bet tokia tvarka, belieka tikėtis jog ši tvarka kažkada keisis.

Aš visada vyresnio amžiaus žmogaus paklausiu "ar yra kartu už durų sėdintys namiškiai?", nes labai dažnai pacientas atlydimas iki kabineto ir paliekamas arba namiškiai tiesiog sėdi už durų ir į kabinetą nedrįsta užeiti (tai ne Jūsų atvejis tačiau su tokiu scenarijumi susiduriu kasdien), todėl patarčiau visada atlydėti senyvo amžiaus artimą žmogų ne tik iki kabineto, bet ir užeiti į vidų, kad kažkada nekiltų nesusikalbėjimų ar nesusipratimų.
Tuo tarpu jei ligoniui sunku suprasti arba girdėti apie ką kalbama, visuomet smagu matyti su juo atvykstančius namiškius, mums tai tik palengvina darbą ir bendravimą.

2018-02-21, 14:30 | Registruotas lankytojas 10

Medicinos daktaras urologas Mindaugas Danilevičius yra nežemiško nuoširdumo ir profesionalumo gydytojas.Jo stebuklingas paprastumas ir labai šiltas bendravimas tikrai yra Dievo duota dovana jam.Tokių gydytojų Lietuvoje yra vienetai.Esu pilnai išgydytas ir tariu nuoširdžiausią ačiū Jums daktare,Mindaugai!Linkiu,kas turite problemų,kreipkitės į šį nepaprastą,žmogišką,labai profesionalų gydytoją.Jis daro stebūklus. Jaučiuosi kuo puikiausiai,dar kartą AČIŪ!
Donatas

2018-02-20, 21:00 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalumas, pagarba žmogui, gebėjimas įsigilinti į situaciją ir problemą, nuoširdumas–visa tai galima pasakyti apie Gerb. gydytoją M. Danilevičių. Ačiū, Gydytojau!

2018-02-08, 16:02 | Registruotas lankytojas 1

Mes niekada nerasom komentaru, bet si karta neatsilaikiau, tikrai zaviuosi tokiais specialistais, dziaugiuosi kad dar tokiu liko Lietuvoje, tokiais profesionalais, savo srities zinovais, ateini kartais pas bet ka, po to nusivili, lieki nesuprates, vel begi pas kita, turejom bedu, tai puikiai zinom kaip viskas vyksta, o cia net ir asmeniskai nepazistant daktaro gerb. Mindaugo Danileviciaus ir prieme palyginus gana greitai ir pakonsultavo zmoniskai neziurint dideliu eiliu pas daktara ir tyrimus paskyre ir isaiskino. Dabar suprantu jog tik geri daktarai turi daug pacientu, mes is tikruju labai labai patenkinti. Negeda kazkam ir patarti ir parekomenduoti. Susidraugavom galima sakyti net gi su daktaru, kai reikia ir paskambinam net ir kitais medicininiais klausimais, visada pataria, niekada neatsako. ACIU uz rupesti, slauga ir prieziura, i palata ateidavo po 3 kartus per diena, nesuprantu kaip jis rasdavo tiek laiko kiekvienam, bet labai labai nuosirdziai priziurejo. Nesuprantu tu neigiamu komentaru ir tokiu pletku lygio pasaku kokie blogi visi daktarai. Pas ka eitume jei ju nebutu!? Dar karta didelis ACIU!
Pagarbiai Danute ir Algis

2018-01-24, 09:41 | Registruotas lankytojas 1

Keletą metų niekas nesugebėjo išspręsti mano problemų, kol nepatekau pas daktarą Danilevičių. Nuo tada visais klausimais - tik pas jį! Daugiau niekuo nepasitikiu! Dar kartą didelis Ačiū daktarui!

2017-12-07, 20:45 | Registruotas lankytojas 1

NUOSTABUS GYDYTOJAS, MANDAGUS, NUOSIRDUS, MOKA SUPRASTI, GALI NE TIK VAISTU PARASYTI, BET IR PAGYDYTI, ACIU UZ STEBEJIMA IR RUPESTI IKI APSISPRENDZIANT DEL OPERACIJOS IR PO OPERACIJOS UZ PRIEZIURA IR NUOSIRDUMA? BUVOM PRIZIURETI, LANKYTI PER DIENA PO KELIS KARTUS, NET IR SAVAITGALI ATVAZIAVO, OPERACIJA PRAEJO BE PROBLEMU NORS LABAI LABAI BIJOJOM, DZIAUGIAMES RADE TOKI ZMOGU, PASVEIKE NE TIK FIZISKAI, BET IR DVASISKAI. DAUGIAU TOKIU GDYTOJU NESU SUTIKES

2017-12-07, 14:00 | Registruotas lankytojas 2

Labai puikus gydytojas!

2017-11-27, 11:51 | Registruotas lankytojas 10

Tai Dievo į Žemę atsiųstas gydytojas su savo paprastumu,žmogiškumu,profesionalumu ir begaliniu noru padėti pacientui.Tik dėka medicinos daktaro gydytojo Mindaugo Danilevičiaus,šiandien aš esu išgydytas ir jaučiuosi kuo puikiausiai.Aš tariu nuoširdžiausią AČIŪ Jums gydytojau Mindaugai už suteiktą man viltį vėl džiaugtis gyvenimu ir būti laimingu.

2017-11-21, 19:10 | Registruotas lankytojas 1

Mokantis bendrauti, galintis profesionaliai pakonsultuoti bei padėti. Mane gydė dėl cistito, o važinėjau ankščiau ir pas profesoriu Dainį. Pasirodo gerų daktarų galima rasti ir vietoje. Sveikatos jam!

2017-11-19, 13:39 | IP: 195.14.170.66

Vyras šiuo metu aktyviai stebimas po diagnozoto prostatos vėžio. Gydytojo paskirtas gydymas iš tiesų sumažino vyro PSA ir jau antras tyrimas rodo PSA kritimą. Galbūt prie to prisidėjo ir gydytojo patarimai dėl sveikesnės gyvensenos. Tikimės, kad pavyks atitolinti operacijas arba jų išvengti. Ačiū gydytojui už nuoširdžią pagalbą ir gydymo rezultatus!

2017-11-14, 13:35 | Registruotas lankytojas 2

M.Danilevičius puikus savo srities specialistas. Profesionaliai atliko operaciją - jokių komplikacijų. Esu patenkintas ir drąsiai galiu kitiems rekomenduoti.

2017-10-28, 11:51 | IP: *.*.*.*

Danilevičius Mindaugas atsakė

Ačiū Vita Jums už įvertinimą.
Linkėjimai Tauragei.. :)

2017-10-26, 09:53 | Registruotas lankytojas 10

Šitas gydytojas yra apdovanotas gamtos savo nuoširdumu,savo paprastumu,savo profesionalumu.Jis vėl man suteikė viltį džiaugtis gyvenimu.Bendravimas su juo manę veikia kaip geriausi vaistai.Šiandien ,dėka jo tobulumo,aš jaučiuosi puikiai.Nuoširdžiausias ačiū Jums gydytojau už nuoširdumą,už profesionalumą ir už paprastumą.Tik labai tobulas žmogus gali būti toks paprastas ir dėmesingas.AČIŪ!Gydytojau Mindaugai .Tik pas Danilevičių

2017-10-16, 16:40 | Registruotas lankytojas 8

Dalykiškas, labai lengvai bendrauja, išsklaido bet kokį nerimą, dingsta įtampa. Rekomendavau kitiems ir nukreipsiu pas šį Gydytoją savo vyrą. Džiugina tai, kad jaunas gabus Gydytojas dirbo Vokietijoje, ir kad pasirinko mano gimtą Klaipėdą. Jis neturi tos daugeliui gydytojų būdingos arogancijos, jam labai lengva išsakyti savo problemas....

2017-10-07, 13:26 | Registruotas lankytojas 1

Daktarui svarbiausi pinigai, o ne žmogaus gydimas, ima kyšius ir nemirksi, o rezultatų gydimo nėra!!! Žmonės varinėja iš vieno miesto į kitą darytis operacijas,siūlo paslaugas ir procedūras, kurios kainuoja nemažus pinigus. Kur čekiai? Tai nėra daktaras, kuri galėčiau rekomenduoti, tikrai yra gerų daktarų, ko negalima sakyti apie šitą.

2017-10-05, 10:28 | Registruotas lankytojas 9

Urologas M.Danilevičius gydė mane ir mano tėvuką. Esame labai patenkinti rezultatu. Tikrai rekomenduojam, puikus specialistas.

2017-10-02, 15:06 | Registruotas lankytojas 1

Man išoperavo inkstą, galvojau reikės chemijos ar spindulinio gydimo. Nereikėjo. Gerai atliko operaciją. Ačiū už viską.

2017-09-25, 16:29 | IP: 88.119.187.58

NEREALUS DAKTARAS, GERAS ŽMOGUS, PATIKO. KAD VISI TOKIE BŪTŲ DAKTARAI, TAI MALONU BŪTŲ EIT PAS TOKIUS IR NEBŪTŲ PROBLEMŲ. ANKSČIAU VAIKŠČIOJAU NEGALIU SAKYT PAS KĄ, BET ČIA NĖRA KĄ LYGINTI, MATOSI KAD SUPRANTA KĄ IR KAIP DARO. DEKUI JAM.

2017-09-24, 17:53 | Registruotas lankytojas 1

Kompetetingas ir malonus. Išsamiai paaiškino apie susirgimą. Rekomenduočiau ir kitiems.