Reitingas
Licencijos

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti

Danilevičius Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

97.2% Complete
4.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

88.9% Complete
4.4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

83.4% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

84.4% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

87.6% Complete
4.4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

88.2% Complete
4.4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

75.2% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2017-06-29, 13:58 | IP: 195.182.85.129

Ačiū gydytojui už atliktą operaciją ir rūpestingą gydymą

Siūlau paslėpti
2017-06-12, 13:56 | IP: 88.119.196.13

Noreciau, kad butent tokie medikai ir dirbtu-saunus, puikus daktaras.

Siūlau paslėpti
2017-05-21, 18:38 | registruotas lankytojas

Puikus daktaras, zmogus ir net nezinau kaip issireiksti. Po pirmos konsultacijos su tokiu nuosirdziu gydytoju net susijaudinau. Nezinojau ko klausti, nors tikrai labai aiskiai paprastais zodziais viska isaiskino. Konsultavomes kelis kartus, buvom pas kelis gydytojus net ir Vilniuje, sirdis jaute jog reikia eiti pas ji, sugrizom pas mokslu daktara Mindauga Danileviciu ir likom nenusivyle. Atliko visus galimus tyrimus, profesionaliai konsultavo ir gyde. Didelis didelis ACIU jam uz gydyma, veliau uz gerai atlikta operacija, rupesti, prieziura po operacijos, uz galimybe bet kada kreiptis, skambinti, klausti ir nesidroveti. Uz tai kad dabar jau pilnai sulaikom slapima. Rekomendavau keliems zmonems jau, kurie irgi liko labai patenkinti. Labai dekingi sitam zmogui, zadejau parasyti i laikrasti padeka, bet radau galimybe tai daryti internetu. Didelis Aciu nuo musu visos visos seimos. Pasiraso Ambrazeviciai.

Siūlau paslėpti
2017-05-11, 14:04 | registruotas lankytojas

Ačiū, už operatyvumą,už atliktą operaciją, už priežiūrą ir rūpestį.Jūsų dėka nebekankina keturis metus trukusi problema.Sėkmės.

Siūlau paslėpti
2017-05-05, 10:58 | registruotas lankytojas

Labai geras specialistas. Kiek teko susidurti - visuomet isspresdavo mano problemas. Ir kaip žmogus malonus, mandagus. Super.

Siūlau paslėpti
2017-05-04, 11:22 | registruotas lankytojas

Puikus gydytojas.

Siūlau paslėpti
2017-04-13, 19:54 | registruotas lankytojas

Labai malonus gydytojas, puikus savo srities specialistas. Esu labai patenkinta konsultacija, bei gydymu. Rekomenduoju.

Siūlau paslėpti
2017-03-27, 16:27 | registruotas lankytojas

LABAI GERAS, KOMPETETINGAS, PROFESIONALUS DAKTARAS, SAVO SRITIES ZINOVAS. ACIU JAM UZ PAGALBA IR GYDYMA

Siūlau paslėpti
2017-03-03, 16:39 | registruotas lankytojas

Kantriai išklauso pacientą, visada geros nuotaikos, geranoriškas. Visada nuodugniai stengiasi išsiaiškinti sveikatos sutrikimus ir domisi visu gydymo-sveikimo laikotarpiu. Iškilus neaiškumui visada gali pasiskambinti ir iškilusi klausimą aptarti čia ir dabar. Profesionalus gydytojas, rekomenduoju.

Siūlau paslėpti
2017-02-18, 13:58 | registruotas lankytojas

Rekomenduoju. Labai malonus gydytojas, tiesiog malonu bendrauti.

Siūlau paslėpti
2017-01-22, 18:34 | registruotas lankytojas

Jaučiuosi kaip bandomas triušis. Po chemospinduliavimo nelaikiau šlapimo. Gydytojas pasiūlė botokso injekciją. Įtikino kad tik tai man padės. Operacija gana brangi. Vėliau sužinojau, kad yra nemokamų efektyvių operacijų. Kreipiausi į gydytoją Danilavičių kad įstatytų kateterį į šlapimo pūslę, nes negalėjau naktim miegoti. Aprėkė bet įstatė.Tačiau įgrūdo su tokia jėga, kad rėkiau ant stalo. Kateteris praleido šlapimą, ir taip viduj skaudėjo kad negalėjau sėdėti. Prakenčiau keturias paras ir pati išsitraukiau kateterį. Net nežinau kaip atsiliepti apie tokį gydytoją. Dabar ieškau gero urologo.

Siūlau paslėpti

Danilevičius Mindaugas atsakė

Sveiki, man labai gaila jog Jūs nusivylėte gydymu. Paprastai ligoniai, dėl atsiradusių taikyto chemospindulinio gydymo pasėkmių – radiacinio cistito ir/ar šlapimo nelaikymo, atsiunčiami kitų specialistų urologo konsultacijoms, tikintis jog gal dar kažkas padės palengvinti šios ligos simptomus, tačiau iš mūsų praktikos (ir taip, kaip rašo literatūra) - ne visada padeda bet kokios taikomos priemonės, procedūros ar gydymas. Radiacinis cistitas labai sunkiai ir ilgai gydoma liga, todėl ne visada pavyksta taip greitai pasveikti kaip norėtusi. Aš Jus puikiai suprantu ir labai gerai atsimenu šį atvejį, nes tokiu ligonių nėra daug. Kateterio įvedimas išties labai skausmingas, kadangi Jūsų šlapimo pūslė labai jautri bet kokiam prisilietimui po spindulinio gydymo, todėl  tam kad Jums mažiau skaudėtų, neleidau vesti kateterio med. seserei, atėjau pats ir ivedžiau Jums kateterį, taip kaip ir prašėte. Labai gaila jog ši procedūra pasirodė labai skausminga. Patikėkite nenorime ne vienam pacientui pakenkti, tik padėti, niekada negrūdame per jėga kateterių ar cistoskopo, jei taip darytume ir neatsargiai elgtumėmės su instrumentais, pradurtume ir taip jautrią šlapimo pūslės sienelę, tokiu atveju atsitiktų kažkas baisaus, kas baigtusi atvira operacija čia ir dabar, "šlangelių" išvedimu per pilvo sieną ir taip toliau.. To tikrai niekas nenori ir nelinki, bet ir taip gali kartais nutikti, nes išplonėjusi šlapimo pūslės sienelė gali plyšti kažkokios intervencijos metu.  
 
Puikiai Jus suprantu ir žinau ką reiškia sirgti šia liga, bet kokiu atveju man labai gaila
jog Jums teko nusivilti atliktu darbu bei pasiūlyta ir suteikta bet kokia pagalba.
Med. dr. gyd. urologas Mindaugas Danilevičius 

2017-01-06, 15:07 | IP: 78.58.220.253

LABAI BLOGAS GYDYTOJAS MANO NUOMONE JI DOMINA TIK PINIGAI JOKIOS PAGALBOS NEGAVAU TIK ASMENINI JO TEL NUMERI INFORMACIJOS APIE GYDYMA JOKIOS VAISTU TAIPOGI JOKIU

Siūlau paslėpti

Danilevičius Mindaugas atsakė

Jei jau turite tel numerį, vadinasi žodžiu turėjo būti suteikta visa informacija ką Jums toliau reikėtų daryti bei kada susisiekti su mumis, be to visada raštu įduodamas atsakymas šeimos gydytojui. Todėl jei kažko nesupratote, susisiekite telefonu arba užeikite, pakartotinai paaiškinsime.
Pripažinkite jog be tyrimų apie gydymą sunku kalbėti, todėl kai tik turėsime tyrimų rezultatus, paskirsime reikiamą gydymą.
Med. dr. gyd. urologas Mindaugas Danilevičius 

2016-12-07, 09:09 | IP: 84.15.189.27

Profesionalus savo srities specialistas, puikiai ismanantis savo darba, malonus, pareigingas, rupestingas. Labai atsakingai ziurintis i savo darba, pacientus bei ju ligas. Puikus Daktaras. Rekomenduoju

Siūlau paslėpti
2016-11-04, 23:19 | IP: 88.119.42.213

Geras savo srities specialistas, esam patenkinti tiek detaliu istyrimu, tiek profesionalia konsultacija, tiek veliau ir operaciniu gydymu. Galiu dabar gyventi pilnaverti gyvenima, ACIU!

Siūlau paslėpti