Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti

Danilevičius Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

2017-11-14, 13:35 | registruotas lankytojas

M.Danilevičius puikus savo srities specialistas. Profesionaliai atliko operaciją - jokių komplikacijų. Esu patenkintas ir drąsiai galiu kitiems rekomenduoti.

2017-10-28, 11:51 | IP: 78.62.165.28 Kas parašė?

Profesionalas, dėmesingas gydytojas, aiškiai paaiškina ir suteikia kvalifikuotą pagalbą. Padeda ir tada, kai reikia pagalbos iš kitų sričių specialistų, nepalieka vieno skausme. Nuoširdus ačiū, gydytojui. Sėkmės Jums, sunkiame Jūsų darbe. Vita, Tauragė

2017-10-26, 09:53 | registruotas lankytojas

Šitas gydytojas yra apdovanotas gamtos savo nuoširdumu,savo paprastumu,savo profesionalumu.Jis vėl man suteikė viltį džiaugtis gyvenimu.Bendravimas su juo manę veikia kaip geriausi vaistai.Šiandien ,dėka jo tobulumo,aš jaučiuosi puikiai.Nuoširdžiausias ačiū Jums gydytojau už nuoširdumą,už profesionalumą ir už paprastumą.Tik labai tobulas žmogus gali būti toks paprastas ir dėmesingas.AČIŪ!Gydytojau Mindaugai .Tik pas Danilevičių
Donatas,Mažeikiai

2017-10-16, 16:40 | registruotas lankytojas

Dalykiškas, labai lengvai bendrauja, išsklaido bet kokį nerimą, dingsta įtampa. Rekomendavau kitiems ir nukreipsiu pas šį Gydytoją savo vyrą. Džiugina tai, kad jaunas gabus Gydytojas dirbo Vokietijoje, ir kad pasirinko mano gimtą Klaipėdą. Jis neturi tos daugeliui gydytojų būdingos arogancijos, jam labai lengva išsakyti savo problemas....

2017-10-07, 13:26 | registruotas lankytojas

Daktarui svarbiausi pinigai, o ne žmogaus gydimas, ima kyšius ir nemirksi, o rezultatų gydimo nėra!!! Žmonės varinėja iš vieno miesto į kitą darytis operacijas,siūlo paslaugas ir procedūras, kurios kainuoja nemažus pinigus. Kur čekiai? Tai nėra daktaras, kuri galėčiau rekomenduoti, tikrai yra gerų daktarų, ko negalima sakyti apie šitą.

2017-10-05, 10:28 | registruotas lankytojas

Urologas M.Danilevičius gydė mane ir mano tėvuką. Esame labai patenkinti rezultatu. Tikrai rekomenduojam, puikus specialistas.

2017-10-02, 15:06 | registruotas lankytojas

Man išoperavo inkstą, galvojau reikės chemijos ar spindulinio gydimo. Nereikėjo. Gerai atliko operaciją. Ačiū už viską.

2017-09-25, 16:29 | IP: 88.119.187.58 Kas parašė?

NEREALUS DAKTARAS, GERAS ŽMOGUS, PATIKO. KAD VISI TOKIE BŪTŲ DAKTARAI, TAI MALONU BŪTŲ EIT PAS TOKIUS IR NEBŪTŲ PROBLEMŲ. ANKSČIAU VAIKŠČIOJAU NEGALIU SAKYT PAS KĄ, BET ČIA NĖRA KĄ LYGINTI, MATOSI KAD SUPRANTA KĄ IR KAIP DARO. DEKUI JAM.

2017-09-24, 17:53 | registruotas lankytojas

Kompetetingas ir malonus. Išsamiai paaiškino apie susirgimą. Rekomenduočiau ir kitiems.

2017-09-22, 13:55 | registruotas lankytojas

Labai kompetetingas. Maloniai bendrauja su pacientais. Išsamiai paaiškina apie esamą susirgimą. Rekomeduočiau ir kitems.

2017-09-22, 13:37 | registruotas lankytojas

Aš visada ieškojau ir ieškau atsakymo kodėl, o ne kas ir kaip. Pas poną mokslų daktarą Danilevičių atėjęs privačiai konsultacijai gavau atsakymą kodėl. Galiu pasakyt jis pateisino mano lūkesčius.

2017-09-21, 20:03 | registruotas lankytojas

Labai nuoširdus, malonus ir kompetentingas gydytojas.

2017-09-18, 12:54 | registruotas lankytojas

Tai gydytojas iš didžiosios raidės. Super. Nebuvau niekada sutikęs taip paprastai bendraujančio gydytojo, tiek su ligoniu,tiek su jo artimais žmonėm. Tik patys geriausi žodžiai apie jį. Sveikatos daktare .

2017-09-18, 12:49 | registruotas lankytojas

Pirma karta pasitaike toks nuostabus ir su sypsena gydytojas zinantis ir gerai ismanantis savo profesija. Likau labai patenkintas. Visiems turintiems bedu rekomenduoju si gydytoja.

2017-09-18, 12:42 | registruotas lankytojas

Tik pas si daktara atejus gavau realia pagalba. Is karto nustate diagnoze. Jau po keliu dienu dingo problema, kuria kentejau 5 metus. Gaila, kad is pirmo karto pas ji nenuejau konsultuotis, ieskojau kitu daktaru.. Puikus Urologas

2017-09-18, 10:11 | IP: 193.219.187.101 Kas parašė?

LABAI GERAS, NUOSIRDUS DAKTARAS TIKRAI IS DIDZIOSIOS RAIDES, VISKA NUOSEKLIAI PAISKINA, NESIUNTINEJA PAS SEIMOS DAKTARUS ARBA PAS KITUS SPECIALISTUS, VISKA PADIRBA PATS, DIEVUI DEKOJAM, KAD SUTIKOM ANA, JAU PASVEIKOM , KAI TUO TARPU KITI GYDYTOJAI UROLOGAI MUS ILGAI GYDE, SIUNTINEJO NUO VIENO PAS KITA IR NIEKAIP NESVEIKOM. ILGAI GALVOJOM PAS KA CIA DAR EIT, REKOMENDAVO VIENA DAKTARE NUEIT PAS DANILEVICIU, SAKO O TU NUEIK DAR PAS JI IR NUEJOM.
DAKTARAS GERAI ORENTUOJASI, TIKRAS UROLOGIJOS ZINOVAS IR SPECIALISTAS, IS KARTO MATOSI JOG MOKA DIRBTI SAVO DARBA TODEL DAR KARTA DEKOJU. ATEITYJE JEI REIKES IRGI TIKRAI VISADA KREIPSIMES

2017-09-17, 14:25 | IP: 86.135.157.126 Kas parašė?

Gydytojas siule svorio metimo produktus nors ejau del kitos problemos

Danilevičius Mindaugas atsakė

Visada kiekvienos konsultacijos pabaigoje papildomai klausiame: "gal kažkas liko neaišku", "ar turite klausimų?“, todėl drasiai galite klausti, sutaupysite savo laiko, o be to turėsite galimybę į visus klausimus gauti atsakymus gyvai, iš karto. Tikriausiai nedrįsote paklausti.. :)

Atsakau į Jūsų klausimą. Apskirtai antsvoris tikriausiai XXI a. rykštė ir daugelio problemų priežastis. Kadangi riebalinis audinys gamina ir kaupia labai daug įvairių hormonų, turintiems ansvorį pacientams dažnai pasitaiko įvairių sveikatos sutrikimų, įskaitant ir sutrikusią lytinę funkciją. Padidėjus estrogenų gamybai riebaluose mažėja libido (lytinis potraukis), sutrinka lytinė funkcija, mažėja potencija. To pasekoje taip pat sutrinka mažojo dubens (varpos) kraujotaka, pati varpa vizualiai ima atrodyti kur kas mažesnė, o tai irgi turi savo pasėkmių.

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2017-09-13, 10:14 | IP: 81.7.97.207 Kas parašė?

Labai paprastas, malonus ir nuoširdus gydytojas, viską išsamiai paaiškina.

2017-09-13, 07:55 | IP: 84.15.184.197 Kas parašė?

Nuosirdziai noriu padekoti gydytojui uz konsultacijas ir atlikta gana sudetinga operacija, po kurios jauciuosi puikiai. Buvau nustebinta gydytojo nuosirdumu, atvirumu, profesionalumu. Esu labai laiminga, nes salia manes tokie patys zmones, is tikruju kokia esi tokie ir zmones aplink tave,tokius per gyvenima salia saves ir vediesi.

2017-09-12, 22:21 | registruotas lankytojas

Laaaabai arogantiškas, nes pirma nepasiūliau pinigų. Darbą atliko, bet atmestinai. Toliau demonstratyviai nebendravo. O ypatingai malonus buvo kolegei, kuri pinigų negailėjo. Tokį medikai sutikau pirmą kartą gyvenime. Todėl teko keisti ligoninę, kurioje vien išgirdus jo pavardę puikiai apibūdino

Danilevičius Mindaugas atsakė

Gerbiama Kleiniene, kad ir praėjo nemažai laiko, bet puikiai atsimenu Jūsų atvejį bei takart palatoje mano gulinčių pacienčių ligas bei gydymo taktiką kiekvienu atveju. Kadangi mes tokius ligonius registruojame ir sekame bei aktyviai prižiūrime ne tik stacionare, bet ir ambulatoriškai (jau po atliktos operacijos), puikiai žinau apie ka kalbame. Džiaugiuosi jog Jums buvo sėkmingai atlikta dėl anatominių subtilybių gana sudėtinga operacija, atsimenu kaip sunku buvo operuoti. Tačiau smagu matyti gerus operacijos rezultatus išrašant Jus į namus ir žinoti jog dabar Jūsų gyvenimo kokybė kur kas geresnė.
Abu puikiai žinome jog tiek Jus, tiek Jūsų koleges lankėmė, tyrėme ir tikrinome po operacijos vienodai dažnai, lygiai taip pat ir lygiai tiek pat kartų atlikome tyrimus, parašėme atsakymus šeimos gydytojams, išrašėme vaistus, įdavėme receptus į rankas, kad nereikėtų eiti pas šeimos gydytoją bei žodžiu paaiškinome visas rekomendacijas (tai ką surašėme raštu), pasakėme kada atvykti sekantį kartą ir t.t.. Man labai gaila jog Jums viskas pasirodė kiek kitaip.

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas Mindaugas Danilevičius

2017-09-04, 20:34 | registruotas lankytojas

atvedusi protine negalia turinti vaika buvau maloniai nustebinta ,kaip gyditojas elgiasi su tokiu ligoniu jis visu pirma paspaude jam ranka paklause kai sekasi kaip giveni.Jus nepatikesit kol vaziavom namo jis visa laika kalbejo dede manim kalbejo ,dede sumanim sveikinosi dede geras,kada reikia dar vaziuoti.As manau tokie gyditojai tai netik gydo kuna ,bet tokiems ligoniam ir siela.Tiek trumpai tiek nuosirdziai o dziaugsmo kiek daug .Aciu mama.

2017-09-02, 14:49 | registruotas lankytojas

Sveiki.Šis malonus gydytojas,kaip konsultantas atvyksta pas mus į provinciją,bet nuėjus pas jį ir papasakojus savo bėdą gavau atsakymą,kad man reiks TOT operacijos,kurios metu bus pravesta pošlaplinė juosta už kurią reiks mokėt.Jeigu norėsiu kokybiškos,tai teks paklot apie 1350 eurų,o nekokybiškos kurias deda Lietuvos ligoninėse kainuoja nuo 150 iki 450 eurų ir pakvietė atvažiuot pas jį į skyrių ir kai susimokėsiu bus atlikti UD tyrimai.(nesvarbu,kad turėjau šeimos gydytojo siuntimą)Paaiškinus jam,kad tuos tyrimus apmoka ligonių kasos,jis man pareiškė,kad tie tyrimai tikrai nemokami,bet už kateterius,kurie yra reikalingi darant UD tyrimus aš privalau sumokėti 72 eurus.Labai Jums ačiū gerb.gydytojas už Jūsų gerus norus,bet tuos tyrimus pasidariau nemokamai ir esu labai patenkinta ir labai dėkinga tai gydytojai kuri man išsamiai viską paaiškino ir tos TOT ir TVT operacijos yra apmokamos taip pat iš ligonių kasos. Tik kyla labai didelis klausimas - kodėl Jūs savo provincijos pacientus tiems kuriems siūlote mokamus tyrimus priimat kai ligoninės administracijai yra pasibaigusios darbo valandos(t.y po 18 val.pietų metu ir iš ryto prieš aštuonias.)?Gal čia viskas gerai ir nieko blogo nėra,bet man kuriai teko susidurti su tikrai labai gerai save rekomenduojančiu gydytoju, - buvo smūgis.Jeigu duotų man kas leidimą aš ant gerb.gydytojo kabineto durų užrašyčiau - Mindaugas Danilevičius įspėja - Neturi pinigų,nėr ko sirgt ir trukdyt dievaitį.

2017-08-16, 09:17 | registruotas lankytojas

Puikus gydytojas, man atliko laparaskopine operacija. Viskas pavyko labai gerai, jokiu komplikaciju. Labai geras specialistas.

2017-08-15, 16:25 | IP: 78.57.244.165 Kas parašė?

labas geras nuosirdus daktaras tokie kiti butu labai malonus

2017-08-14, 06:42 | registruotas lankytojas

Labai geras gydytojas

2017-08-07, 20:10 | registruotas lankytojas

Po daugybes konsultaciju pas kitus gydytojus, jie nesugebejo man padeti, o sis gydytojas iskart nustate diagnoze ir padejo isgyti. Aciu jums.

2017-08-06, 10:33 | registruotas lankytojas

Labai dekingas uz viska. Patenkinti. Tikras savo srities zinovas. Aciu uz visa gydyma. Jei reikes, kreipsimes vel. Bet geriau aisku,kad nereiktu.

2017-08-03, 08:12 | registruotas lankytojas

Rekomenduoju, gydo mūsų visą giminę, esam patenkini. Labai dėkojame už profesionalų gydymą.

2017-06-29, 13:58 | IP: 195.182.85.129 Kas parašė?

Ačiū gydytojui už atliktą operaciją ir rūpestingą gydymą

2017-06-12, 13:56 | IP: 88.119.196.13 Kas parašė?

Noreciau, kad butent tokie medikai ir dirbtu-saunus, puikus daktaras.

2017-05-21, 18:38 | registruotas lankytojas

Puikus daktaras, zmogus ir net nezinau kaip issireiksti. Po pirmos konsultacijos su tokiu nuosirdziu gydytoju net susijaudinau. Nezinojau ko klausti, nors tikrai labai aiskiai paprastais zodziais viska isaiskino. Konsultavomes kelis kartus, buvom pas kelis gydytojus net ir Vilniuje, sirdis jaute jog reikia eiti pas ji, sugrizom pas mokslu daktara Mindauga Danileviciu ir likom nenusivyle. Atliko visus galimus tyrimus, profesionaliai konsultavo ir gyde. Didelis didelis ACIU jam uz gydyma, veliau uz gerai atlikta operacija, rupesti, prieziura po operacijos, uz galimybe bet kada kreiptis, skambinti, klausti ir nesidroveti. Uz tai kad dabar jau pilnai sulaikom slapima. Rekomendavau keliems zmonems jau, kurie irgi liko labai patenkinti. Labai dekingi sitam zmogui, zadejau parasyti i laikrasti padeka, bet radau galimybe tai daryti internetu. Didelis Aciu nuo musu visos visos seimos. Pasiraso Ambrazeviciai.

2017-05-11, 14:04 | registruotas lankytojas

Ačiū, už operatyvumą,už atliktą operaciją, už priežiūrą ir rūpestį.Jūsų dėka nebekankina keturis metus trukusi problema.Sėkmės.

2017-05-05, 10:58 | registruotas lankytojas

Labai geras specialistas. Kiek teko susidurti - visuomet isspresdavo mano problemas. Ir kaip žmogus malonus, mandagus. Super.

2017-05-04, 11:22 | registruotas lankytojas

Puikus gydytojas.

2017-04-13, 19:54 | registruotas lankytojas

Labai malonus gydytojas, puikus savo srities specialistas. Esu labai patenkinta konsultacija, bei gydymu. Rekomenduoju.

2017-03-27, 16:27 | registruotas lankytojas

LABAI GERAS, KOMPETETINGAS, PROFESIONALUS DAKTARAS, SAVO SRITIES ZINOVAS. ACIU JAM UZ PAGALBA IR GYDYMA

2017-03-03, 16:39 | registruotas lankytojas

Kantriai išklauso pacientą, visada geros nuotaikos, geranoriškas. Visada nuodugniai stengiasi išsiaiškinti sveikatos sutrikimus ir domisi visu gydymo-sveikimo laikotarpiu. Iškilus neaiškumui visada gali pasiskambinti ir iškilusi klausimą aptarti čia ir dabar. Profesionalus gydytojas, rekomenduoju.

2017-02-18, 13:58 | registruotas lankytojas

Rekomenduoju. Labai malonus gydytojas, tiesiog malonu bendrauti.

2017-01-22, 18:34 | registruotas lankytojas

Jaučiuosi kaip bandomas triušis. Po chemospinduliavimo nelaikiau šlapimo. Gydytojas pasiūlė botokso injekciją. Įtikino kad tik tai man padės. Operacija gana brangi. Vėliau sužinojau, kad yra nemokamų efektyvių operacijų. Kreipiausi į gydytoją Danilavičių kad įstatytų kateterį į šlapimo pūslę, nes negalėjau naktim miegoti. Aprėkė bet įstatė.Tačiau įgrūdo su tokia jėga, kad rėkiau ant stalo. Kateteris praleido šlapimą, ir taip viduj skaudėjo kad negalėjau sėdėti. Prakenčiau keturias paras ir pati išsitraukiau kateterį. Net nežinau kaip atsiliepti apie tokį gydytoją. Dabar ieškau gero urologo.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Sveiki, man labai gaila jog Jūs nusivylėte gydymu. Paprastai ligoniai, dėl atsiradusių taikyto chemospindulinio gydymo pasėkmių – radiacinio cistito ir/ar šlapimo nelaikymo, atsiunčiami kitų specialistų urologo konsultacijoms, tikintis jog gal dar kažkas padės palengvinti šios ligos simptomus, tačiau iš mūsų praktikos (ir taip, kaip rašo literatūra) - ne visada padeda bet kokios taikomos priemonės, procedūros ar gydymas. Radiacinis cistitas labai sunkiai ir ilgai gydoma liga, todėl ne visada pavyksta taip greitai pasveikti kaip norėtusi. Aš Jus puikiai suprantu ir labai gerai atsimenu šį atvejį, nes tokiu ligonių nėra daug. Kateterio įvedimas išties labai skausmingas, kadangi Jūsų šlapimo pūslė labai jautri bet kokiam prisilietimui po spindulinio gydymo, todėl  tam kad Jums mažiau skaudėtų, neleidau vesti kateterio med. seserei, atėjau pats ir ivedžiau Jums kateterį, taip kaip ir prašėte. Labai gaila jog ši procedūra pasirodė labai skausminga. Patikėkite nenorime ne vienam pacientui pakenkti, tik padėti, niekada negrūdame per jėga kateterių ar cistoskopo, jei taip darytume ir neatsargiai elgtumėmės su instrumentais, pradurtume ir taip jautrią šlapimo pūslės sienelę, tokiu atveju atsitiktų kažkas baisaus, kas baigtusi atvira operacija čia ir dabar, "šlangelių" išvedimu per pilvo sieną ir taip toliau.. To tikrai niekas nenori ir nelinki, bet ir taip gali kartais nutikti, nes išplonėjusi šlapimo pūslės sienelė gali plyšti kažkokios intervencijos metu.

Puikiai Jus suprantu ir žinau ką reiškia sirgti šia liga, bet kokiu atveju man labai gaila
jog Jums teko nusivilti atliktu darbu bei pasiūlyta ir suteikta bet kokia pagalba.
Med. dr. gyd. urologas Mindaugas Danilevičius

2017-01-06, 15:07 | IP: 78.58.220.253 Kas parašė?

LABAI BLOGAS GYDYTOJAS MANO NUOMONE JI DOMINA TIK PINIGAI JOKIOS PAGALBOS NEGAVAU TIK ASMENINI JO TEL NUMERI INFORMACIJOS APIE GYDYMA JOKIOS VAISTU TAIPOGI JOKIU

Danilevičius Mindaugas atsakė

Jei jau turite tel numerį, vadinasi žodžiu turėjo būti suteikta visa informacija ką Jums toliau reikėtų daryti bei kada susisiekti su mumis, be to visada raštu įduodamas atsakymas šeimos gydytojui. Todėl jei kažko nesupratote, susisiekite telefonu arba užeikite, pakartotinai paaiškinsime.
Pripažinkite jog be tyrimų apie gydymą sunku kalbėti, todėl kai tik turėsime tyrimų rezultatus, paskirsime reikiamą gydymą.
Med. dr. gyd. urologas Mindaugas Danilevičius

2016-12-07, 09:09 | IP: 84.15.189.27 Kas parašė?

Profesionalus savo srities specialistas, puikiai ismanantis savo darba, malonus, pareigingas, rupestingas. Labai atsakingai ziurintis i savo darba, pacientus bei ju ligas. Puikus Daktaras. Rekomenduoju

2016-11-04, 23:19 | IP: 88.119.42.213 Kas parašė?

Geras savo srities specialistas, esam patenkinti tiek detaliu istyrimu, tiek profesionalia konsultacija, tiek veliau ir operaciniu gydymu. Galiu dabar gyventi pilnaverti gyvenima, ACIU!