Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-04-13, 17:58 | Registruotas lankytojas 1

Puikus daktaras, labai issamiai pakonsultavo ir isgyde tai ka reikejo. Dabar dziaugiuosiu pilnaverciu gyvenimu ir esu dekingas tik jam. Visiskai rekomenduoju!

2021-03-05, 18:59 | Registruotas lankytojas 1

Turėjome problemą dėl nevaisingumo, taigi aplankėme daug Klaipėdos gydytojų, bet rezultato nebuvo. Nesakau, kad visi gydytojai blogi, bet mums paprasčiausiai vis nesigavo pastoti. Pagaliau, per rekomendacijas, kreipėmės privačiai pas gydytoją Danilevičių, kuris nusiuntė pasidaryti dvi spermogramas, paėmė pasėlius ir pagaliau teisingai nustatė nevaisingumo priežastį ir skyrė gydymą. Noriu padėkoti gydytojui už profesionalias konsultacijas ir rūpestį, puikus gydytojas. Mes jau laukiame šeimos pagausėjimo!

2021-03-03, 18:30 | Registruotas lankytojas 1

Geras ir puikus specialistas. Tik teigiami atsiliepimai!

2021-03-03, 18:22 | Registruotas lankytojas 2

Puikus, profesionalus gydytojas.

2021-03-03, 17:16 | Registruotas lankytojas 1

Noreciau padekoti dar karta , ir dar ir dar....... didelis nuosirdus dekui.... gyditojas labai gerai ir greitai diagnozavo ligas.... paskyre gydima is karto, operacija atliko puikiai..... rupinosi kaip savo artimu,galeciau pasakyt kaip broliu vaiku......dekui jam .....;) jau buvau prarades vilti buti vyru..... kiek praejau specelistu , visur tik nusivilimas ir neteisingi gydimai, diagnozes, kol neatsiduriau i sio nuostabaus gyditojo rankas....... dabar ir vel jauciuosi kaip 18 .... laimyngas as mano zmona , o kas yra svarbiausiai ? kad seima butu laimynga,...!! tai dar karta dideli didelis dekui..... likau patenkintas net visus 200 procentu... didelis aciu....

2021-03-03, 16:59 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras Savo srities specelistas.... Daktaras is didziosios raides, didelis didelis dekui..... gaila kad mazai tokiu daktaru yra.....visiems savo atrtimiesiems rekomenduosiu puikus daktaras, ir raugiskas uzjauciantis , sakau rasyti ir rasyti begalo didelis dekui gyditojui, linkiu kad ir toliau taip rupintusi kitais pacijentais kaip mane,,.... SUPER :) .........!!!!

2021-03-01, 16:55 | Registruotas lankytojas 3

Pasiūlė atvažiuoti šeštadienį (aš Klaipėdoje gyvenu ir konsultavausi UAB ,,Salvijos" med.centr.) i Tauragės ligoninę cistoskopijai su narkoze, išrašė antibiotikus Ciprofloxcin Actavis 500mg. 2x5 ir kas 3dieną Fosfomycin Zentiva 3g., nors atnešiau šlapimo tyrimų rezultatus, kurie rodė normas dar ir šlapimo sulaikančius(kurių ačiu dievui užteko proto negerti). Lankantis pas tokius gydytojus, butina dar konsultuotis su kitais.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Dėkoju už Jūsų nuomonę. Labai gaila, kad kažkur nesutapo mūsų nuomonės ar teko konsultuotis su kitais.

Neturėjau šiai dienai kur Jums pasiųlyti atlikti cistoskopijos su narkoze Klaipėdoje, apart vieno medicinos centro, kur kaina intervencijos nebūtų Jūsų (griečiausiai ir bet kurios kitos pacientės) tenkinusi, todėl ir teko cistoskopijai su narkoze pačiai atvykti iki Tauragės ligoninės. Man tas atstumas neatrodo labai tolimas, gal dėl to kad kiekvieną šeštadienį čia dirbu.

Bet kokiu atveju, jei per toli ar nepakeliui, visada tokio pasiūlymo tirtis galima juk ir atsisakyti. Neretai daktaras pasiūlo, o ligonė atsisako, nieko blogo, juk kiekvienas mes renkamės ka norime ar nenorime daryti. Aš juk visada sakau jog prašau pagalvokite, nuspręskite.. Jeigu norite, atvykite..

Jūsų atveju narkozėje (komfortiškai, tam kad Jūs nieko nejaustumėte) atlikus cistoskopiją, detaliai apžiūrint šlapimo pūslę, radau trigonito vaizdą, kas atsispindi Jūsų išraše. Radus tokius radinius, nors ir šlapimo tyrimas Jūsų be patologijos, visada pagalvojame apie persistuojančią urotrakto infekciją, sukeliančią tokius pakitimus, kitų tą sąlygojančių priežąsčių atliekant tyrimą aš neradau, todėl Jums ir buvo paskirti antibiotikai ir anticholinergikai. Deje ne visada normalus šlapimo tyrimas yra vienintėlis tyrimas atsakanti į visus klausimus.

Detaliai apie kiekvieną iš paskirtų vaistų papasakosiu toliau..

Profilaktiškai tyrimo dieną ir po cistoskopinio tyrimo yra būtina antibiotiko profilaktika kaip infekcijos prevencinė priemonė. Klinikiniuose tyrimuose, kurie pagrįsti moksliškai, yra įrodyta jog pirmo pasirinkimo vaistas tokiu atveju yra būtent fosfomycinas ir jo 3g dozė, tai neabejotinas ir neginčytinas įrodymais paremtas medikamento skyrimas intervencijos metu ir po jos. Jis yra pirmo pasirinkimo medikamentas ir tuo atveju kai gydome nekomplikuotas šlapimo takų infekcijas įskaitant ir cistitą, trigonitą. Pabrėžtina jog naudos ir rizikos santykis gydant moteris, tuo tarpu ir paaugles mergaites, dėl nekomplikuoto cistito šiuo medikamentu yra teigiamas. Dėl unikalaus vaisto veikimo mechanizmo, kryžminio atsparumo bakterijoms atsiradimo rizika yra labai nedielė, todėl jį daugelis urologų ir kiti specialistai, taip pat šeimos gydytojai ar tie, kurie labiau domisi, tikrai skiria šį medikamentą ilgai nedvejodami.

Sekantis vaistas tai ciprofloxacinas. Ciprofloxacinas tai fluorchinolonas, kuris taip pat vienas iš pirmo pasirinkimo medikamentų Jūsų konkrečiu atveju ir apskritai esant disurijai bei sergant cistitu ar trigontu. Jis ir skiriamas tokiomis dozėmis kaip ir Jums buvo paskirtas po 500mg x 2/d, minimalus kursas 3-5 dienos. Medikamento veiksmingumas gana senai yra įrodytas moksliniais tyrimais, apie tai net nediskutuojama. Tai vienas iš gana senai ir labai gerai visiems gydytojams žinomų vaistų.

Trečiasis vaistas, tai naujas vaistas, priskiriamas naujos kartos anticholinerginių vaistų grupei. Šie vaistai vartojami pernelyg dideliam šlapimo pūslės aktyvumui mažinti. Vartodama šį vaistą, Jūs galėsite ilgiau išbūti nesišlapinusi, nes pastarasis padidina šlapimo pūslės tūrį. Bet jokiu būdu nesusilaikys šlapimas, atvirkščiai - palengvės simptomatika. Tačiau jei šį medikamentą dėl imperatyvumo skirtumėte vyrui, sergančiam chronine šlapimo retencija (kuri gali būti tarkim dėl gerybinės prostatos hiperplazijos), tuomet tikrai taip – labai didelė tikimybė jog jam gali susilaikyti šlapimas ir tekti kateterizuoti ar imtis kitų priemonių. Deje tai ne tas atvejis, o Jūs esate ne vyras, o moteris.

Gražaus Jums vakaro, sėkmės ir ramybės Jums ir Jūsų šeimai..

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2021-03-01, 16:55 | Registruotas lankytojas 3

2021-02-24, 01:50 | Registruotas lankytojas 3

Auksto lygio urologijos specialistas.Paprastas ir nuosirdus zmogus. su pagarba RIMANTAS

2021-02-23, 19:35 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus, mandagus, profesonalus gydytojas. Išsamiai paaiškino gydymo eigą. Rezultatais labai patenkinti.

2021-01-19, 11:56 | Registruotas lankytojas 4

Labai geras specialistas- gyditojas dauk metu pazistu gyde oshvene,teta ,visus mano drugus (es) -eij reikejo atvaziodova I namus teikdavo pagalba. Bendravimas labai nuoshirdus labai geras specialistas ir zmogus.Linkiu dauk sveikatos paciam gyditojam.

2021-01-18, 19:41 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus, kompetetingas, atsakingas gydytojas. Savo srities profesionalas. Daug metų rūpinasi mano mama, padeda kovoti su onkologine liga. Rekomenduoju.

2021-01-18, 19:27 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas skyrė pakankamai dėmesio, išsamiai pakonsultavo, buvo taktiktaškas, malonus.

2021-01-07, 17:59 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas pagalbą suteikė profesionaliai, atsakingai ir labai greitai. Išsamiai surinko anamnezę, padarė visus reikiamus tyrimus, atsakė į kilusius klausimus. Labai empatiškas ir žmogiškas. Rekomenduoju!

2021-01-07, 17:11 | Registruotas lankytojas 1

BROLIUKAI POCIUKAI: Didelis Ačiū Mindaugui Danilevičiui ir jo komandai. Prieš operaciją su broliu buvom patys didžiausi bailiai, kadangi bijojom kad skaudės ar panašiai. Po operacijos visa baimė kažkur dingo. Visiems kas turite problemų, bet bijote operacijos ar dienų po jos. Galiu drąsiai pasakyti, PIRMYN net nedvejokit, nes nėra jokio skausmo po operacijos, nei kitą nei dar kitą dieną. Viskas pavyko tobulai, dar karta Ačiū MINDAUGUI DANILEVIČIUI

2021-01-07, 14:29 | Registruotas lankytojas 1

Labai stiprus savo sryties specialistas, labai malonus bendravimas, aiškiai išaiškina problemą.
Rekomenduoju.

2021-01-04, 09:34 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkintas rezultatais, labai malonus gydytojas. Tikrai rekomenduočiau. Ir noriu padėkoti už gerai atlikta darba :)

2020-11-26, 18:40 | Registruotas lankytojas 2

Labai ilgai mėginome su žmona susilaukti vaikų, kreipėmės ir į kelias vaisingumo klinikas, aplankėm ne vieną ginekologą ir urologą, važiavom ir į Vilnių, niekas nepadėjo... Visi tyrimai rodė, kad žmona sveika, mano tyrimai buvo irgi geri. Kankinomės ilgai ir jau beveik buvome praradę viltį, daug skaitėm, domėjomės, kolega dar patarė kur kreiptis. Teko truputį palaukti kol patekome pas seksologą gyd. Danilevičių. Gydytojas irgi mačiau jog suko galvą ką daryti kai visi mano tyrimai normoje, echoskopija daryta ne kartą, pirmos konsultacijos metu daktaras Mindaugas paėmė pasėlį spermos ir nusiuntė atlikti papildomą, bet kiek kitokį spermos tyrimą, paaiškino, kad reikia ištirti kažkokį oksidacinį stresą, iš pradžių net nežinojom kas tai, pasirodo tiria Klaipėdoj bet tik vienoj vietoj, norėjom rasti kitur kad palyginti kainas, bet pasirinkimo nebuvo, na ir.. tyrimas parodė, kad oksidacinis stresas mano spermos smarkiai viršijo normą. Antro vizito metu paskyrė man pagerti 3 mėn antioksidantus ( parašė kažkokį Sermatrop Alfa, pažiurėjau, kad vaistinėse kaina nėra maža, radau internete žymiai pigiau, užsisakiau). Ir rezultatas toks, kad mano žmona laukiasi! O reikėjo iš tikrųjų tiek mažai, atlikti tinkamus tyrimus ir skirti tinkamą gydymą! Kai reikėjo mokėti už tyrimus ir vaistus, tikrai bambėjau, nes gana brangu, žmona guodė, bet kai dabar yra rezultatas, nei vieno euro negaila. Aš su žmona esu dėkingas gydytojui Danilevičiui už atrastą tikslią diagnozę, už galimybę ir gydymą, linkiu šiam gydytojui visokeriopos sėkmės!

2020-11-26, 18:40 | Registruotas lankytojas 2

2020-11-25, 10:02 | Registruotas lankytojas 1

Brangusis daktare! Leiskite Jums padėkoti už tai, kad aš vėl jaučiuosi pilnaverčiu žmogumi, galiu planuoti ateitį ir džiaugtis gyvenimu.
Kelia metus aš kreipiausi į įvairiua urologus Klaipėdoje dėl lėtinio costito. Daug daktarų bandė man padėti skirdami įvairiua antbiotekus, bet po gydymų kursų viskas kartojosi. Nepakenčiami skirtingo periodiškumo skaismai nuolat persekiojo mane. Ir tik nuo to laiko kai aš pakliūvau pas daktarą Mindaugą Dalinevičių, kuris profesionaliai atliko cistoskopiją bei paskirė gydymą su instiliacijomis, aš atgavau tikėjimą pasveikti.
Visas šias procedūras gydytojas atlieka taip profesionlaiai ir kruopščiai, kad aš, net or tapusi tokia jautria skaismams, nieko nejausdavau.
Aš džiaugiuosi kaiekvienu apsilankymu, nes tai net neįmanoma paaiškinti, kokiu greičiu jis atlieka gydomąsias manipuliacijas, preciziškai atsako į klausimus, paskiria tolimesnį gydymą. Net nežinau, kaip esant tokiam apkrovimui (o pacientų jis tiri labai daug) gali būti tokiu mandagiu ir dėmesingu.
Naudodmasis proga norėčiau parekomenduoti šį talentingą gydytoją kamuojamoms šios ligos moterims moterims, kurios nežino į ką joms reikia kreiptis.
Gerbiamas daktare, dar kartą labai Jums dėkoju už Jūsų gydytojo talentą, meną atstatyti gyvenimo kokybę ir tikėjimą talentingais žmonėmis. Aš Jums begalo dėkinga.

Tatjana

2020-11-06, 08:17 | Registruotas lankytojas 1

Gyd. Danilevičius - Savo srities profesionalas! Rado skausmų priežastį iškart, atliko tyrimus ir paskyrė gydymą. Ačiū! O dar ir bendravo labai maloniai, viską smulkiai paaiškino :) rekomenduoju!

2020-10-26, 20:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai jau daug komentarų apie gydytoją, dauguma keistai tik liaupsina gydytoją. Asmeniškai turiu neigiamą patirtį su šiuo gydytojų, kuris sakė daug netiesos, skyrė visai nereikalingus tyrimus, siūlė eiti į privačias įstaigas kur jis konsultuoja. Vietoje to, kad siųstų pas kitą specialistą, gaišo mano laiką. Pažįstu ne vieną žmogų iš Tauragės, kuris tiesą sakant nukentėjo dėl negydymo, nors akių dūmimas didelis. Nerekomenduoju, nes onkologinę ligą gydytis geriau pas kitus specialistus.

2020-10-26, 10:30 | Registruotas lankytojas 1

Gyd. Mindaugas yra labai kompetetingas specialistas. Rūpestingai atsižvelgė į kiekvieną mano nusiskundimą. Gydymo eigoje nuolat rūpinosi, prižiūrėjo būklę. Esu dėkingas Mindaugui už ilgą gydymo procesą, kuriuo metu jis buvo man labai svarbus mano gyvenime. Ačiū Gerb. Mindaugai! Drąsiai galiu rekomenduoti Mindaugą kaip patikimą ir rūpestingą gydytoją.

2020-10-15, 12:28 | Registruotas lankytojas 2

Ir konsultavo ir gydė, sėkmingai atliko operacij`ą-esu labai dėkingas šiam Daktarui

2020-10-09, 19:26 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai dėkingas savo gydytojui, medicinos mokslų daktarui M. Danilevičiui, už begalinę pagalbą, už atsidavimą savo darbui, visuomet patars geru žodžiu, už indėlį rūpinantis mano sveikata, už skirtą dėmesį. Noriu gerb. gydytojui išreikšti nuoširdžią padėką, paciento Aleksandro vardu. Daktaras M. Danilevičius mane gydo jau 7 metus, padarė viską, kad turėčiau pilnavertį gyvenimą. Džiaugiuosi, kad patekau pas šį nuostabų gydytoją ir toliau lankysiuos pas šį nuostabų gydytoją ateityje dar daug metų. Nuoširdus Ačiū sesutei Jovitai ir visoms klinikoms, chemoterapeutams ir dar kartą nuoširdi padėka nuostabiam gydytojui-urologui M. Danilevičiui už visakeriopą pagalbą, gera žodį ir puikią priežiūra. Linkiu visam personalui tik sveikatos ir energijos.

2020-10-09, 17:51 | Registruotas lankytojas 1

Puikus daktaras, iskilus problemai padejo net ir po darbo valandu! Vizito metu apziurejo, padare tyrimus , rado problemas, nurode kokius papildomus tyrimus darytis ir po poros dienu primine sms zinute, kad nepamirsciau. Dirba per kelias istaigas, klientu daug, bet vistiek suranda laiko, atsidaves !

2020-10-07, 12:08 | Registruotas lankytojas 1

Geras daktaras. Puikus žmogus. Vienas iš nedaugelio daktarų, kurie sugebėjo išlaikyti savo žmogiškumą.

2020-10-05, 09:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad patekau pas šį puikų gydytoją. Dėmesingiausias urologas gydytojas kiek teko lankytis pas kitus gydytojus. Išsamiai apžiūri ir viską paaiškina. Pataikiau pas tikrai savo darbą mylintį ir išmanantį gydytoją. Iš karto buvo atlikti būtiniausi tyrimai, nustatyta problema ir pritaikytas gydymas. Jei yra neaiškumų, labai nuoširdžiai rūpinasi paciento problema, net jeigu tai ir nesusiję su gydytojos specializacija. Taip pat, parašyti siuntimai, pas kitus gydytojus, dėl tolimesnių konsultacijų. Gydytojas dėmesingas, rūpestingas, visuomet galėjau klausti kas man neaišku, gavau visada išsamius atsakymus. Gijimo laikotarpiu su gydytoju visada buvo galima konsultuotis telefonu, buvo jaučiamas rūpestis ir dėmesys. Dariau viską pagal rekomendacijas ir problema, buvo išspręsta, nes pagaliau supratau kaip turiu elgtis paūmėjus susirgimui. Jaučiuosi geriau ir pagaliau valdau situaciją. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi gydytoju, jo požiūriu bei žmogiškumu. Esu viskuo patenkinta ir dėkinga šitam gerbiamam gydytojui M. Danilevičiui už sugražintą pilnavertį, kokybišką gyvenimą ir tolimesnę sveikatos priežiūrą! Tai yra tikro, gerbiamo gydytojo pavyzdys, kurį linkiu atrasti kiekvienam turinčiam panašias problemas. Daugiau tokių gydytojų. Sėkmės Jums gydytojau. Esu dėkinga už gerą ir profesionalų darbą, žinau, kad visuomet galiu kreiptis, būsiu pakonsultuota ir išklausyta. Ačiū.

2020-10-04, 14:56 | Registruotas lankytojas 3

Noriu isreiksti Didziule Padeka uz mano mamyte, visai netycia musu seimos gydytoja, kuriai taip pat esam labai Dekingi, kuri daryma profilaktinius kraujo tyrimus ir siusdama echoskopijai, tikrindama jau kita gydytoja echoskopu itare inkste kazkoki augliuka, tada pasiunte gerbiamam urologui, sake kad tik jis tau gali padeti, patekom labai greitai jam pasiskambine, tuomet buvom skubiai gerbiamo gydytojo urologo pasiustos kompiuterinei tomografijai. Pasirodo jog diagnoze musu pasitvirtino. Klausinejau daktaru ir domejausi pati del inksto biopsijos, seimos gydytoja nelabai zinojo visu subtilybiu, bet gal ir neturejo zinoti, negali zinot zmogus visko, pasirodo biopsijos nereikalingos buvo musu atveju, kad neissisetu po aplinkinius organus ir audinius augliukas. Nors mes labai norejom biopsiju, kad zinoti kas ten yra. Teko apsispresti, buvo mamytei ir man gana smulkiai paaiskinta del augliuko radiologinio gydymo radioabliacijos ir operacijos, labiau linkes daktaras buvo link operacijos, nes kaip pasakojo urologas trecio varianto tiesiog nera, laukt nebuvo galima. Lankemes antrai nuomonei ir dar pas viena urologa,bet.. cia geriau as patylesiu. Atsakymai i musu klausimus manes netenkino, mamyte isvis nieko nesuprato. Esam labai dekingi gerbiamam Danileviciui uz atlikta inksto operacija, uz paslauguma, siluma, normalu bendravima, supratima, rupesti ir demesi.. Nors musu neileido i ligonine, bet visa laika nenutruko bendravimas telefonu, nuolat galejom daktarui paskambinti. Nesinorejo trukdyti, bet palikus telefono numeri daktaras net pats paskambino po operacijos, pasake jog viskas gerai, kad nepergyvenciau, operavo abu kartu su vadovu. Likau nustebusi daktaro paprastumu, atvirumu ir nuosirdumu. Po operacijos mus pasiunte dar ir i sanatorija, 18dienu gavom. Labai dekingos abi daktarui uz viska ir gerbiamam vedejui. Aciu visam profesoriaus Janusonio vadovaujamam personalui.

2020-10-04, 12:21 | Registruotas lankytojas 1

Venkite šio gydytojo. Gydė ne tą problemą, kai liga išplito, tiesiog pasakė, kad dabar jau galite kreiptis kitur, vėliau nebekėlė telefono. Jam svarbiausia savo gerovė, bet ne pacientas. Deja...

Labas vakaras.

Gaila, bet nepamenu tokio atvejo, bet kokiu atveju Dėkui už Jūsų komentarą.
Mes dažniausiai radę praleistą skambutį visada perskambiname, nebent atostogose ar kažkur išvykę, šiuo metu dėl covid19 niekur nebuvau išvykęs nuo metų pradžios, tikrai turėtumėte prisiskambinti. Manau jog visuomet galima rasti bendrą kalbą ir išspręsti bet kokią problemą.

Stiprybės ir Sveikatos Jums.
Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2020-10-02, 15:49 | Registruotas lankytojas 1

Superinis daktaras!!!

2020-09-24, 18:47 | Registruotas lankytojas 1

Dėkingas gydytojui už rūpestingą gydymq ir išsamų mano būklės paaiškinimą.Net nesitikėjau tokio gero gydymo rezultato.

2020-03-14, 20:54 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai linkiu visiems kamuojamiems urologinių problemų atrasti šį specialistą! Prireikė daugiau nei pusės metų betikslių vizitų pas įvairius gydytojus tiek Vilniuje, tiek Klaipėdoje kol pagaliau pataikiau pas tikrai savo darbą mylintį ir išmanantį gydytoją. Iš karto buvo atlikti būtiniausi tyrimai, nustatyta problema ir pritaikytas gydymas. Gijimo laikotarpiu su gydytoju visada buvo galima konsultuotis telefonu, buvo jaučiamas rūpestis ir dėmesys. Noriu paminėti ir tai, kad pati mokausi Vilniuje ir suderinti vizitus kitame mieste dažniausiai būna sunku, tačiau vizitus suderinti buvo itin patogu, net savaitgaliais. Nuoširdžiai esu be galo dėkinga gerb. M. Danilevičiui už sugražintą pilnavertį, kokybišką gyvenimą ir tolimesnę sveikatos priežiūrą! Tai yra tikro, gerbiamo gydytojo pavyzdys, kurį linkiu atrasti kiekvienam turinčiam panašias problemas. Tikiu, kad lankysiuosi tik čia dar n metų!

2020-02-09, 12:22 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas. Rekomenduoju. Nuoširdus, rūpestingas gydytojas. Visada atsakys į rūpimus klausimus, paaiškins gydymo eigą.
Profesionalas - tai apie gyd. M. Danilevičių!

2020-01-12, 16:49 | Registruotas lankytojas 2

Džiaugiuosi, kad patekau pas šį puikų gydytoją. Pirmą kartą rašau, nes noriu padėkoti už puikią priežiūrą prieš ir po operacijos. Neskaičiau prieš tai jokių atsiliepimų, tačiau esu viskuo patenkintas ir dėkingas šitam gydytojui. Gydytojas dėmesingas, rūpestingas, visuomet galėjau klausti kas man neaišku, gavau visada išsamius atsakymus. Esu dėkingas už gerą ir profesionalų darbą, žinau, kad visuomet galiu kreiptis, būsiu pakonsultuotas ir išklausytas. Ačiū.

2020-01-06, 09:48 | Registruotas lankytojas 1

Teko lankytis ambulatoriškai konsultacijai. Atvykau su skausmu kairiame šone, problema iš dalies buvo žinoma - akmenligė. Daktaro bendravimas šiek tiek nustebino, pasijutau kaip ant konvejerio - bendravo skubotai ir beveik visą savo dėmesį nukreipęs kitur. Atliko tyrimus, kairėje pusėje nieko nerado, tik dešiniame inkste akmenuką, kuris buvo savo vietoje, ir diskomforto nekėlė. Išrašė akmenis tirpinančių vaistuku ir paleido. Dar patarė apsilankyti tyrimams dėl vėžio, nes šlapime yra kraujo. Tos pačios dienos vakarą dėl skausmo priepuolio atsidūriau ligoninėje. Po dviejų dienų akmenukas pasišalino. Tas akmenukas buvo kairiajame inkste. Po akmenuko pasišalinimo nebeliko ir skausmų. Prieš tai rinkausi pas kurį daktarą apsilankyti, daug domėjausi, skaičiau atsiliepimus. Apsilankęs pas šį daktarą gavau kitokios patirties nei daugumos čia atsiliepusių. Gal daktaras tą diena buvo ne nuotaikoje, ar kiti rūpesčiai slėgė, o gal reikėjo daktarui nuotaiką pagerinti "dovanėle", kad labiau atkreiptų dėmesį į savo pacientą :) Dabar tik galima spėlioti... Daktarui sėkmės!

Danilevičius Mindaugas atsakė

Sveiki, gerai pamenu Jus ir Jūsų istoriją, minėjote jog sergate akmenlige ir turite savo daktarą, kuris Jus ir gydo dėl šios patologijos, džiaugiuosi dėl to, nes jis Jus seka, tiria ir tuo pačiu geriausiai Jus žino. Konsultacijos metu, žiūrint echoskopu, išplėsto kairiojo inkstuko nesimatė, matėsi tik akmenukas dešinėje pusėje, greičiausiai kairiajame inkste nematėme konkremento dėl to jog jis jau buvo šlapimtakyje, tačiau dar neužtvenkęs inkstuko, kitaip matytusi stazė inkste (plėstusi inkstas). Šlapimtakyje konkrementų echoskopiškai nesimato (išskyrus tuos atvejus kai konkrementas lokalizuojasi visai šalia šlapimo pūslės). Tais atvejais kai konkrementas nerentgenokontrastinis, neamtys jo ir rentgenas, nematys ir tuo pačiu ir magnetinis rezonansas, tokiu atveju šlapimtakyje akmenligę galite nustatyti tik kompiuterinės tomografijos metu, tai tyrimas su didele rentgeno apšvita, pastarasis rutiniškai nėra atliekamas, be to yra šiokios tokios eilės tokiems tyrimams. Kadangi echoskopiškai nebuvo išsiplėtęs inkstas ir neskaudėjo Jums šono konsultacijos metu, gydymas paskirtas tik konservatyvus (preparatai tirpdantys akmenukus). Kompiuterinė tomografija ir intraveninės urogramos, galinčios nustatyti konkrementus šlapimtakiuose, rutiniškai neatliekamos nė vienoje klinikoje. Gerai, kad kreipėtes užejus skausmui pakartotinai, džiaugiuosi jog akmenuką išsišlapinote ir šiam kartui pasveikote. Tačiau riekia nepamiršti jog akmenligė yra linkusi kartotis, todėl reikia atkreipti dėmesį ne tik į medikamentus tirpdančius akmenukus bet ir į mitybą, iškritusį akmenuką ištirti, žinoti jo sudėti, aptarti kito inksto konkremento pašalinimo galimybes. Apie visą tai rekomenduoju pasikalbėti su savo daktaru.

Sėkmės Jums!
Pagarbiai med. dr. M. Danilevičius

2019-12-26, 08:55 | Registruotas lankytojas 10

Medicinos mokslų daktaro urologo Mindaugo Danilevičiaus paprastais žodžiais įvertinti neįmanoma .Tai gydytojas visą save atiduodantis pacientui unikaliomis žiniomis.Nuostabus savo srities specialistas.Labai šiltas ir paprastas bendravimas panaikina atstumą tarp paciento ir gydytojo.Be galo malonus ir draugiškas,viską profesionaliai ir suprantamai išaiškina ir imasi savo nežemišku draugiškumu ir žiniomis gydymo.Atėjus pas Daktarą iš kart pajunti neapsakomą artumą,ko trūksta daugybei gydytojų.Tai tikrai gyva enciklopedija ir Dievo padovanotas talentas.Tai gydytojas,kokių labai reta.Esu dėka jo pastangų visiškai išgydytas ir jaučiuosi laimingas.Ačiū Jums stebuklingas daktare už viską,ačiū kad galiu džiaugtis gyvenimu.Sėkmės ir geros sveikatos Jums pačiam.(Donatas)

2019-12-20, 14:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus žmogus išmanatis savo darbą. Kuo didžiausios sėkmės darbe ir gyvenime .

2019-12-14, 14:47 | Registruotas lankytojas 2

Tai nuoširdus, ramaus būdo, atjaučiantis ligonį, gydytojas. Tai savo srities žinovas ir profesionalas. Ačiū gydytojui už visapusišką užuojautą ir už sėkmingai atliktą operaciją.
Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų ateinančių Naujųjų.
Ramutė Udavičienė

2019-11-26, 17:19 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki. Teko ir man apsilankyti pas gydytoją urologą Mindaugą Danilevičių , todel dabar noreciau pasidalinti savo patirtimi.
Turbūt atėjo toks laikas, kad po dviejų gimdymų kažkaip sunkiau emė laikytis šlapimas ir man. Gėda didžiulė buvo kažkam ir pasakyt ar kažkur bėgioti po daktarus, ilgai pati ieškojau informacijos ir specialisto, radau išreklamuotą lazeri Vilniuje. Pabandziau... nusivyliau...efektas buvo labai trumpalaikis ir gana laikinas. Nu brangus tas lazeris ir neprivažinėsi juk į tą Vilnių tokiom procedūrom ir tokiom kainom kas kelis menesius,kuris man visiškai nepadėjo, tik pinigus išmečiau į balą .
Galu gale susigundziau draugės pasiūlytu variantu. Ji irgi vargo su šlapimo nelaikymu ir papsakojo apie kažkoki PRP gydyma prie šlapimo nesulaikymo. Drauge lankesi pas gydytoją Danilevičių ir jau darėsi pas jį PRP procedūra.
Pasiguglinau ir nuėjau. Pirmiausia man jis atliko šlapimo nelaikymo mėginius ir kažkokį dinaminį tyrimą su kompiuteriu, po tyrimų sakyčiau gana detaliai išaiškino ką reikia daryti ir kodėl, nupiešė viską. Pasiūle galiausiai dėtis tinklelį arba PRP terapiją. Pasirinkom kartu apsitarę su daktaru tą PRP terapiją. Teko leisti PRP 2 kartus. Kodėl 2? Kartoti už mėnesio intervenciją reikėjo, nes vieno leidimo nepakanka. Dabar sekantį kartą tik po metų reikės kreiptis. Bet aš labai patenkinta, negėda kam dabar ir papasakoti. Nebeturiu jokio diskonforto. O taip bijojau ir tų tyrimų ir to naujo gydymo būdo. Pasirodo nebuvo ko bijoti. Dėkingos esam labai abi šitam daktarui. Galim tik rekomenduoti. Sėkmės jam. Ačiū

2019-11-21, 09:03 | Registruotas lankytojas 3

Geras Gydytojas savo srities labai jis man isgyde labai jam aciu

2019-11-20, 08:16 | Registruotas lankytojas 10

Tai didžiulio profesionalumo,begalinio paprastumo ir nuoširdumo gydytojas Mindaugas Danilevičius.Kai pirmą kartą apsilankiau pas šitą stebuklingą gydytoją,nepatikėjau,kad Lietuva turi tokių stebuklų.Jis iš karto panaikina barjerą tarp gydytojo ir paciento,o tai pacientui labai svarbu,ne mažiau ir pačiam gydytojui.Nuramino ir pradėjo gydimą.Visiškai patikėjau jo ramiai pasakytais žodžiais,kad viskas bus gerai,nesijaudink.Ir stebuklas įvyko,esu visiškai išgydytas,džiaugiuosi gyvenimu ir dėkoju enciklopediniam medicinos mokslų daktarui Mindaugui Danilevičiui už viską ir stebuklingą paprastumą,žmogiškumą ir nežemišką norą padėti savo pacientui.Linkiu visiems pas jį apsilankyti,patirsite žmogišką šilumą ir jo ne žemiškai gilias urologo žinias.Ačiū,Jums Daktare,ačių,ačių,ačiu!!!Donatas,Mažeikiai.

2019-11-19, 20:31 | Registruotas lankytojas 3

Labai malonus gydytojas, rupestingas, svelnus, daug bendrauja, viska aiskiai ir suprantamai isdesto,nuramina. Labai gerai jauciuosi, aciu daktare!

2019-11-19, 20:31 | Registruotas lankytojas 3

2019-10-23, 20:36 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai šaunus gydytojas, teko vykti iš didesnio miesto, kadangi buvau gavęs pačias geriausias rekomendacijas. Viską greitai ir tiksliai ištyrė bei skyrė tikslingą gydymą, kuris padėjo. Paprastas, draugiškas bei linksmas gydytojas, nevarantis streso bei konkrečiai ir aiškiai dėstantis apie problemą bei aiškiai išdėstantis gydymo esmę, trukmę, pasekmes ir t.t. drąsiai galiu rekomenduoti kitiems!