Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti

2019-09-08, 14:26 | 2

Labai labai geras daktaras, daktaras tikrai iš didžiosios raidės, gydausi jau eilę metų pas jį, nesuskaičiuoju jau kiek laiko dėl vienos ligos, esu sakyčiau patenkintas, viską tiria ir žiūri sakyčiau tikrai labai normaliai, ko pasigedau kitur, Ąčiū jam už pagalbą ir rūpestį, už dėmesį. Rekomenduoju

2019-09-07, 10:16 | 1

Esu labai dėkingas gydytojui, kuris nustatė diagnozę ir man paskyrė gydymą. Ačiū už malonų bendravimą bei priežiūrą. Vertas pagarbos gydytojas, matosi, kad myli savo darbą ir pacientus.
Pasirinkau šį gydytoją paskaitęs atsiliepimus ir tikrai nesigailiu. Sėkmės jums darbuose. Dar kartą didelis Ačiū

2019-09-04, 15:43 | 2

Esu dėkinga šiam gydytojui. Labai profesionalus, atsako į kiekvieną rūpimą klausimą. Rado problemą su kurią kovojau ilgai. Taip pat skyrė gydymą, kuris tikrai padėjo, prireikus pagalbos tikrai kreipsiuos dar kartą :)

2019-09-04, 11:48 | 3

Kadangi teko eiti su sūnumi pirmą kartą, tai bendravimas lb šiltas, profesionalus. Pakolkas konsultacija esam patenkinti ir toliau tęsiam gydymą pagal gydytojo rekomendacijas.

2019-09-04, 11:47 | 3