Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti

2018-10-15, 19:33 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Esu labai patenkinta gydytojo konsultacija savo mamai. Konsultacijoje dalyvavome abi, jis kantriai mus išklausė ir išsamiai atsakė į visus klausimus. Labai džiaugiuosi, kad gydytojas pastebėjo kitos ligos požymius ir nukreipė reikiamo specialisto konsultacijai. Labai profesionalus ir dėmesingas gydytojas.

2018-10-13, 21:38 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Dekoju uz paprasta bendravima man kaip ligoniui suprantama kalba, uz profesionaluma ir gera biopsijos atsakyma.

2018-09-30, 20:00 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Esu dekingas uz gydyma, tikslia diagnoze ir profesionaluma, pakankamai aiskiai viska paaiskino ir gyde bei priziurejo, SUPER daktaras.. :) labai pozytyvus, atsakingas ir rimtai ziurintis i savo darba. Aciu Aciu Aciu.. :) ;) Rekomenduoju visiems..

2018-09-27, 23:25 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai šiltai bendraujantis bei savo darbą puikiai išmanantis žmogus. Šis gydytojas man atliko operaciją laparoskopu. Praėjus nedaug laiko pajaučiau teigiamus rezultatus bei žymiai pagerėjusią savijautą. Likau nustebintas gydytojo profesionalumu ir nuoširdžiu darbu. Dėkoju gerb. Mindaugui už greitą, efektyvų ir nebrangų gydymą.

2018-09-21, 16:16 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Uz nuosirdu aptarnavima ir teisinga gydyma esu labai dekinga gydytojui urologui M.Danileviciui.Su pagarba-Rima.

2018-08-14, 19:51 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas. Problemos buvo išsprestos labai operatyviai ir greitai. Pirmo vizito metu buvo skirti tikslingi tyrimai, antro vizito metu atliktas tyrimas, ir paskutinis vizitas operacija. Gydytojas smulkiai ir aiškiai papasakojo apie problema ir gydymo būdus, buvo parinktas efektyvus ir nesudėtingas gydymo būdas. Po operacijos kuri vyko sklandžiai jaučiausi puikiai, ir sakau dideli ačiū gydytojui! Prireikus būtinai gryšiu, ir rekomenduočiau savo artimiesiems kaip pati geriausia urologa Klaipėdos mieste. Sunku surasti tinkamus žodžius, jaučiuosi laiminga, įsisenėjusi liga dingo iš mano gyvenimo Jūsų dėka. Dar karta nuoširdžiai dėkoju iš visos širdies!

2018-08-06, 19:12 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Gydytojas mandagus, draugiškas, ramiai ir aiškiai paaiškino ką toliau daryti, kokia profilaktika. Paaiškino kokius tyrimus pasidaryti ligai stebėti ir ką daryti jei pablogės. Likau patenkinta vizitu. Kiti gydytojai apžiūrėdavo tik tą inkstą su kuriuo problema, o jis įvertino ir apžiūrėjo abu.

2018-08-05, 17:03 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Likau patenkinta gydytojo profesionalumu ir noru paprastais žodžiais išaiškinti ligos priežastis bei tolimesnio gydymo planą. Rekomenduočiau šį jauną specialistą labiau nei garbaus amžiaus specialistus.
Pagarbiai
pacientė Gražina Bartkevičienė-Schuchmann

2018-07-24, 11:16 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai malonus ir nuosirdus gydytojas. Atsake i visus mano klausimus paskyre gydima esu be galo sujaudinta tokio gygytojo rupestingumu. Tai savo srities labai geras specelistas.

2018-07-02, 12:08 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai nuostabus urologas,besidomintis ,savo srities specialistas.Momentaliai nustatė negalavimus ir ligas,pritaikė atitinkamas procedūras ir vaistus.Visada pasiteirauja kokia savijauta ir konkrečiai įsigilina į sveikatos būklę.Malonus,paslaugus ir šiuolaikiškas gydytojas.Pagarba.

2018-06-11, 14:28 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Mindaugas Danilevičius – labai puikus gydytojas. Nuoširdžiai, draugiškai, maloniai bendravo, buvo tolerantiškas. Išklausė ir patarė. Tikrai galiu teigti, jog šis gydytojas šiuolaikiškas, domisi naujovėmis, yra savo srities profesionalas ir puikiai išmano savo darbą bei geba bendrauti su pacientais. Teko lankytis ne pas vieną urologą, ne vieną kartą daryti skausmingus prostatos biopsijos tyrimus, tačiau šis gydytojas nė karto šios procedūros nerekomendavo. Kilus įtarimams pasiūlė atlikti magnetinį rezonansą, įtarimai nepasitvirtino. Tolesnis gydymas vyksta vaistais, kuriuos gydytojas atidžiai parinko, vadovaudamasis naujausių pasaulyje atliktų tyrimų rezultatais.
Visiems rekomenduoju ir gydytojui sakau nuoširdų ačiū už rūpestį mano sveikata ir linkiu visokeriopos sėkmės profesiniame kelyje.

Pagarbiai
pacientas Kazimieras

2018-06-04, 13:36 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Buvom is tiesu labai issigande, nes be jokios priezasties pastebejome kraujo slapime. Kreipemes i daktara, nes rekomemdavo ir del to tikrai ne kiek nesigailim. Labai labai geras, mielas ir is tiesu labai malonus daktaras, ne tik patare, padejo, atliko echoskopija, cistoskopija bei padare inkstu kompiuterine tomografija, paskyre gydyma, buvom, kaip ir sakiau, labai issigande, aiskinomes kraujavimo priezasti is slapimo taku.. Paskyrus gydyma kraujavimas liovesi, rekomendavo apsilankyti ir pas nefrologus. LABAI ACIU uz tai, is tiesu labai pareigingas, i pacienta ziuri gana demesingai ir atsakingai. 10 BALU!!! Tokiu daktaru Lietuvoj labai truksta. Linkiu paciam sveikatos ir sekmes. ACIU labai!

2018-05-23, 11:26 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai malonus gydytojas, isklause, suprato, patare, padejo ir galiu pasakyti jog isgyde, pats geriausias ivertinimas jam uz tai. Matau ir stebiu zmones, man patinka tokie atsidave savo darbui zmones. Atsakingas, pareigingas, darbstus, tikrai kaip supratau jog daug dirba, bet moka klausyti ir girdeti, moka isgirsti, i kiekviena ziuri atsakingai. Maciau, nes gulejom keli palatoje. Daro tyrimus, jei kazkas neaisku iskart tyrimai, rentgenas, kompiuteris, magnetinis rezonansas, tai inesa daug informacijos, ko kiti nepamato echoskopiskai. Taip ir mums buvo, kiti iskaitant ir seimos gydytoja nedare papildomu tyrimu, o po tyrimu viskas ir paaiskejo. Tada seke bipsija butent i zidinio vieta, o ne bet kur, po to tiksli diagnoze ir ilgas gydymas, galu gale - sanatorija ir mes pasveike. Visada paklausdavo ar viskas aisku ar neturim klausimu, konsultacijas privacias ambulatoriskai vertinciau 10 su pliusu. Is pradziu kreipemes privaciai, po to valdiskoj klinikoj operavomes. Operacija taip pat puikiai pavyko, o kaip sake - nebuvo pati lengviausia. Kad visi tokie gydytojai butu. Linkiu sekmes sunkiam darbe su zmonemis, o su zmonemis patys dirbam todel zinom jog visada nelengva, kartais labai sunku. Aciu!

2018-05-22, 16:16 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 9)

Puikus gydytojas, geras specialistas, savo srities žinovas ir šiltas žmogus. Teko kreiptis ne vieną kartą, ir visada gaudavau reikiamą gydymą, dar neteko nusivilti. Drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.

2018-05-16, 09:08 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Paviršutiniškas, neatidus daktaras. Atvyko į darbo vietą pusvalandį pavėlavęs. Nesiklausė apie pasakojamus simptomus ir nusiskundimus, priskyrė visiškai bereikalingai labai skausmingą procedūrą, kurią atliekantis gydytojas vėliau ir pats stebėjosi, kad ši buvo priskirta.
Gyd. Danilevičius, deja, vines iš tokių medikų, dėl kurių pradedi manyti, jog į medikus kreiptis neprivačiose įstaigose ne tik, kad neverta laiko atžvilgiu, bet ir morališkai potenciali trauma (plius net nebandys kažką išsiaiškinti). Nerekomenduočiau šio gydytojo.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Man labai gaila jog Jums pasirodė nereikalingi paskirti tyrimai, džiaugiuosi už Jus jog nieko rimto ar blogo neradome ir nereikėjo dėl to Jūsų operuoti ar kitaip gydyti, nes kartais už tokių skundų "slepiasi rimtos ligos" su savo pasekmėm.

Bet kokiu atveju Ačiū už Jūsų laiką.
Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2018-05-06, 23:39 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Puikus specialistas

2018-05-06, 20:57 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Savo srities specas, patiko, tikrai normaliai prieme, apziurejo, padare echoskopija, aplamai dekingas gydytojui uz nuosirdu bendravima ir gydyma.

2018-05-06, 20:52 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai patenkinta, drąsiai rekomenduoti galiu ir kitiems ieškantiems gero savo srities specialisto. Pati ilgai ieškojau, man taip pat rekomendavo, esu suzaveta. Matau jog domisi, stažuojasi, daug ką žino, atlieka visus tyrimus, protingai pataria, ko man kiti specialistai negalėjo rekomenduoti ir patarti ar galu gale paėti išspręsti (palengvinti) mano problemas. Dekinga

2018-04-30, 17:21 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Noriu padekoti visos seimos vardu daktarui uz rupesti,prieziura,nuolatini demesi ir supratima. Niekada nerasau komentaru, nepuolu skustis ar girti, bet si karta privalau parasyti.. Turejome didele beda, kreipemes ne i viena urologa, stumde mus nuo vieno pas kita, rase visokius vaistukus, galu gale rekomendavo draugai gerbiama M. Danileviciu, del to ne kiek nesigailim, o esam labai patenkinti. Isoperavo, sutvarke, padare viska kaip reikiant, Aciu jam labai uz viska, uz pagalba, demesi ir rupesti. Jei reikes, visada kreipsimes.

2018-04-26, 15:42 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 4)

Bendravimas su med.daktaru Mindaugu Danilevičiumi man yra didžiausia šventė!Aš žinau,kad po vizito pas jį,mano nuotaika bus kuo puikiausia.Aš žinau,kad man nebereikės jokių vaistų.Aš žinau,kad jo begalinis žmogiškumas ir stebūklingai šiltas bendravimas nuteikia optimistiškai.Profesionalumu kažin ar gali su juo Lietuvoje kas lygiuotis.Tai gydytojas pagal pašaukimą,apdovanotas visokeriopu talentu padėti pacientui.Šilto ir kvepiančio pavasario,Daktare Mindaugai!Jaučiuosi kuo puikiausiai ,esu pilnai darbingas ir visiškai išgydytas. .Ačiū Jums už viską,ačiū,kad Jūs esate!O pacientams,nesvarbu kokio jūs amžius,rekomenduoju kreiptis į stebūklus darantį urologą medicinos daktarą gydytoją Mindaugą Danilevičių!!!Tikrai ne pasigailėsite.
Besidžiaugiantis gyvenimu
Donatas,Mažeikiai

2018-03-26, 21:07 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Gydytojas darantis stebuklus !
Kreiptasi ne vieną kartą, kadangi buvo labai reikalingi tyrimai, taip pat konsultacija ir pats gydymas.
Gydymas puikiai pavyko, tikslingai atliko visus tyrimus, konsultacija tikro profesionalo.
Labai geras gydytojas, išmanantis savo darbą. Viską paaiškina paprasta, suprantama kalba, sukalbamas ir atsidavęs savo srities specialistas. Rekomenduoju visiems. Stiprybės ir sėkmės šiam daktarui ! Ačiū dar kartą!

2018-03-16, 22:53 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Tikrai geras gydytojas. Rekomenduoju.

2018-03-13, 11:06 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Veziau pas si daktara savo mamyte . Taigi musu nuomone tai gydytojas is didziosios G raides. Daug metu mama kentejo nemalonius pojucius ir sio daktaro deka siai dienai ji vel pradejo sypsotis ir pasitiketi savimi. M. Danilevičius yra savo srities specialistas, viskas buvo tikslu, issamu, atlikta greitai ir tiksliai, operacija be jokiu komplikaciju, esame be galo dekingos siam zmogui, nes visu pirma jis zmogus toks pats kaip ir mes. Savo darbu ir atsidavimu padedantis daugeliui zmoniu, didelis Ačiū siam specialistui!

2018-02-28, 12:07 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Malonus daktaras, malonei prijema, labai greitai nustate diagnose ir Skyre gydima.

2018-02-25, 20:23 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Man pasiseke, kad is karto papuoliau pas ši gydytoja. Todėl drąsiai rekomenduosiu ji visiems savo šeimos nariams, draugams ir pažįstamiems. Gyd. M. Danilevicius puikus savo srities žinovas. Atidžiai išklausė. Maloniai ir šiltai bendravo. Atviras, nuoširdus su gero humoro doze. Tiksliai nustatė liga ir paskyrė gydymą. Gydymas buvo efektyvus. Ačiū gydytojui ir dideles sėkmės jo sunkiame darbe!

2018-02-24, 21:50 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Gydytoją rekomendavo pažįstami draugai. Tiksliai nustatė ligą, nuoširdus pokalbis nuramino. Gydymas buvo sėkmingas, vaistai padėjo. Rekomenduočiau ir kitiems, nes jaunas specialistas gilinasi į profesines žinias, dalyvauja įvairiuose seminaruose, kartais vyksta į mažesnius miestus, padeda, konsultuoja, gydo tiek seną tiek jauną. Ačiū gydytojui.

2018-02-24, 13:22 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Teko registruotis pas urologą. Ilgai negalvojęs pasirinkau kreiptis pas M. Danilevičių, kaip ir rekomendavo pažįstami.
Tikrai nesigailiu pasirinkęs šį gydytoją, kadangi kaip žinia šis daktaras pasižymi savo profesionalumu, šiltu bendravimu bei tikrai išmano savo darbą, tai tikrai nebaisu ir kreiptis.
Pakonsultavo, atliko išsamius tyrimus, nustatė priežastį, gydė ir pagydė. Atlikta operacija buvo sėkminga ir profesionali. Tikrai nenusivyliau.
Tai nuoširdus, paprastas ir lengvai bedraujantis su pacientais gydytojas. Jis savo srities profesionalas.

Stiprybės ir sėkmės šiam daktarui ! Dar kartą Jums ačiū !

2018-02-23, 01:05 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Gydytojas kompetetingas ir atsakingas. Skiria daug laiko paciento isklausymui ir isigilinimui i problema, taip pat atlieka visus reikiamus tyrimus. Musu atveju buvo nustatytas letinis slapimtakiu uzdegimas, kuris kankino nemaza metu ir kitu mediku pagalba liga nebuvo isgydyta. Labai dziaugiames profesionaliu ir operatyviu gydimu ir rezultatais. Rekomenduojame.
Gydytojas labai linksmas ir optimistiskas, kartais ir pajuokauja :), kas suteikia klientui galimybe nevarzomai ir siltai bendrauti :).

2018-02-22, 23:52 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Kreipiausi būtent pas šį gydytoją dėl savo tėčio.
Uždavus jo srities klausimus, atsako profesionaliai. Savo darbą atlieka puikiai.
Po tyrimų paklausus visada atsakė į man iškilusius klausimus. Daktaras pasirodė labai mandagus.
Rekomenduoju kreiptis pas gerb. M. Danilevičių. Stebiuosi, kad dar tokių daktarų yra likę Lietuvoje, kurie įsiklauso į paciento negalavimus ir problemas išsprendžia profesionaliai.

2018-02-22, 19:10 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Tevukas lankesi pas si gydytoja nemazai metu. Ir labai gaila, kad nedriso ar nenorejo man pasipasakoti issamiai apie vizitus. Suprantama, kad vyresni zmones ir neprigirdeti gali, ir nesuprasti visko, gali tekti pakartoti informacija, bet kai prie dvieju seseliu kabinete garbaus amziaus zmogui gydytojas sako 'isversk kiausus', manau cia tiesiog gydytojo etikos trukumas...Pries 3 ar 4 m tevukui atliktas psa tyrimas parode virs normos padidejusius duomenis, tada gydytojas duomenis pakomentavo mazdaug taip: "su tokiais rodikliais dar gali gyventi daug metu, o jeigu darysi operacija, visa likusi gyvenima mysi i kelnes." Tevas gydytoju pasitikejo. Turiu tik viena klausima gydytojui: kodel paskui per kelis metus nei karto daugiau neatlikote psa tyrimo? Tetis jokiais simptomais nesiskunde, lankesi ir tikrinosi pas gydytoja reguliariai, deja, praeitu metu rudeni prasidejus nugaros skausmams siu metu sausio menesi jam patvirtinta 4 stadijos prostatos vezio su isplitimu i kaulus diagnoze. Linkiu dometis tevu sveikata, ismokyti juos apie tai su vaikais kalbeti, nors sena karta intymiu dalyku labai gedijasi ir pagal galimybes visada lydeti pas gydytojus.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Džiaugiuosi jog tėvukas daug metų reguliariai lankė tiek savo šeimos gydytoją, tiek gyd. urologus. Suprantu Jūsų sielvartą ir skausmą, žinau jog kartais emocijos priverčia greičiau parašyti nei klausti gyvai arba paskambinti ir pasiaiškinti.. Tai žmogiška.
Atsakysiu į Jūsų klausimą, nes gerai pamenu ir Jus ir Jūsų tėvuką mano kabinete. Prostatos vėžys - lėtai progresuojanti liga, vidutiniškai liga progresuoja tik po 10-ies metų todėl ne visais atvejais, ypač senyvo amžiaus žmogų, reikia skubėti išoperuoti, ne visais atvejais ši patologija turi būti operuojama. Operacija vyresniam žmogui sukelia dar daugiau problemų, įskaitant ir šlapimo nelaikymą, kitas komplikacijas. Taigi tęsiant atsakymą į klausimą, kodėl reguliariai gali būti neatliekamas PSA tyrimas..? Pagal LR Įstatymus PSA tyrimas nemokamai atliekamas visiems vyrams nuo 50 iki 75 met. amžiaus grupėje, rizikos grupėms (kai šeimoje serga tėtis ir/ar brolis) gali būti atliekamas ir nuo 45 metų, bet tik iki 75 metų, todėl tais atvejais kai paciento amžius per 75 metus, šis tyrimas šeimos gydytojo neatliekamas. Visi ligoniai vyresni nei 75 metai, atvykdami pas gydytoją urologą šeimos gydytojo siuntimu, neturi atsinešę PSA tyrimo. Be to anksčiau šeimos gydytojas kas vienerius metus galėjo nemokamai tirti ligonius, nustatyti PSA skaičių, šiuo metu leidžiama nemokamai tirti tik kas 2 metus. Sutinku jog tai nėra teisiga, bet tokia tvarka, belieka tikėtis jog ši tvarka kažkada keisis.

Aš visada vyresnio amžiaus žmogaus paklausiu "ar yra kartu už durų sėdintys namiškiai?", nes labai dažnai pacientas atlydimas iki kabineto ir paliekamas arba namiškiai tiesiog sėdi už durų ir į kabinetą nedrįsta užeiti (tai ne Jūsų atvejis tačiau su tokiu scenarijumi susiduriu kasdien), todėl patarčiau visada atlydėti senyvo amžiaus artimą žmogų ne tik iki kabineto, bet ir užeiti į vidų, kad kažkada nekiltų nesusikalbėjimų ar nesusipratimų.
Tuo tarpu jei ligoniui sunku suprasti arba girdėti apie ką kalbama, visuomet smagu matyti su juo atvykstančius namiškius, mums tai tik palengvina darbą ir bendravimą.

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2018-02-21, 16:30 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 4)

Medicinos daktaras urologas Mindaugas Danilevičius yra nežemiško nuoširdumo ir profesionalumo gydytojas.Jo stebuklingas paprastumas ir labai šiltas bendravimas tikrai yra Dievo duota dovana jam.Tokių gydytojų Lietuvoje yra vienetai.Esu pilnai išgydytas ir tariu nuoširdžiausią ačiū Jums daktare,Mindaugai!Linkiu,kas turite problemų,kreipkitės į šį nepaprastą,žmogišką,labai profesionalų gydytoją.Jis daro stebūklus. Jaučiuosi kuo puikiausiai,dar kartą AČIŪ!
Donatas

2018-02-20, 23:00 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Profesionalumas, pagarba žmogui, gebėjimas įsigilinti į situaciją ir problemą, nuoširdumas–visa tai galima pasakyti apie Gerb. gydytoją M. Danilevičių. Ačiū, Gydytojau!

2018-02-08, 18:02 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Mes niekada nerasom komentaru, bet si karta neatsilaikiau, tikrai zaviuosi tokiais specialistais, dziaugiuosi kad dar tokiu liko Lietuvoje, tokiais profesionalais, savo srities zinovais, ateini kartais pas bet ka, po to nusivili, lieki nesuprates, vel begi pas kita, turejom bedu, tai puikiai zinom kaip viskas vyksta, o cia net ir asmeniskai nepazistant daktaro gerb. Mindaugo Danileviciaus ir prieme palyginus gana greitai ir pakonsultavo zmoniskai neziurint dideliu eiliu pas daktara ir tyrimus paskyre ir isaiskino. Dabar suprantu jog tik geri daktarai turi daug pacientu, mes is tikruju labai labai patenkinti. Negeda kazkam ir patarti ir parekomenduoti. Susidraugavom galima sakyti net gi su daktaru, kai reikia ir paskambinam net ir kitais medicininiais klausimais, visada pataria, niekada neatsako. ACIU uz rupesti, slauga ir prieziura, i palata ateidavo po 3 kartus per diena, nesuprantu kaip jis rasdavo tiek laiko kiekvienam, bet labai labai nuosirdziai priziurejo. Nesuprantu tu neigiamu komentaru ir tokiu pletku lygio pasaku kokie blogi visi daktarai. Pas ka eitume jei ju nebutu!? Dar karta didelis ACIU!
Pagarbiai Danute ir Algis

2018-01-24, 11:41 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Keletą metų niekas nesugebėjo išspręsti mano problemų, kol nepatekau pas daktarą Danilevičių. Nuo tada visais klausimais - tik pas jį! Daugiau niekuo nepasitikiu! Dar kartą didelis Ačiū daktarui!

2017-12-07, 22:45 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

NUOSTABUS GYDYTOJAS, MANDAGUS, NUOSIRDUS, MOKA SUPRASTI, GALI NE TIK VAISTU PARASYTI, BET IR PAGYDYTI, ACIU UZ STEBEJIMA IR RUPESTI IKI APSISPRENDZIANT DEL OPERACIJOS IR PO OPERACIJOS UZ PRIEZIURA IR NUOSIRDUMA? BUVOM PRIZIURETI, LANKYTI PER DIENA PO KELIS KARTUS, NET IR SAVAITGALI ATVAZIAVO, OPERACIJA PRAEJO BE PROBLEMU NORS LABAI LABAI BIJOJOM, DZIAUGIAMES RADE TOKI ZMOGU, PASVEIKE NE TIK FIZISKAI, BET IR DVASISKAI. DAUGIAU TOKIU GDYTOJU NESU SUTIKES

2017-12-07, 16:00 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Labai puikus gydytojas!

2017-11-27, 13:51 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 4)

Tai Dievo į Žemę atsiųstas gydytojas su savo paprastumu,žmogiškumu,profesionalumu ir begaliniu noru padėti pacientui.Tik dėka medicinos daktaro gydytojo Mindaugo Danilevičiaus,šiandien aš esu išgydytas ir jaučiuosi kuo puikiausiai.Aš tariu nuoširdžiausią AČIŪ Jums gydytojau Mindaugai už suteiktą man viltį vėl džiaugtis gyvenimu ir būti laimingu.
Donatas,Mažeikiai

2017-11-21, 21:10 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Mokantis bendrauti, galintis profesionaliai pakonsultuoti bei padėti. Mane gydė dėl cistito, o važinėjau ankščiau ir pas profesoriu Dainį. Pasirodo gerų daktarų galima rasti ir vietoje. Sveikatos jam!

2017-11-19, 15:39 | IP: 195.14.170.66

Vyras šiuo metu aktyviai stebimas po diagnozoto prostatos vėžio. Gydytojo paskirtas gydymas iš tiesų sumažino vyro PSA ir jau antras tyrimas rodo PSA kritimą. Galbūt prie to prisidėjo ir gydytojo patarimai dėl sveikesnės gyvensenos. Tikimės, kad pavyks atitolinti operacijas arba jų išvengti. Ačiū gydytojui už nuoširdžią pagalbą ir gydymo rezultatus!

2017-11-14, 15:35 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

M.Danilevičius puikus savo srities specialistas. Profesionaliai atliko operaciją - jokių komplikacijų. Esu patenkintas ir drąsiai galiu kitiems rekomenduoti.

2017-10-28, 14:51 | IP: *.*.*.*

Danilevičius Mindaugas atsakė

Ačiū Vita Jums už įvertinimą.
Linkėjimai Tauragei.. :)

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2017-10-26, 12:53 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 4)

Šitas gydytojas yra apdovanotas gamtos savo nuoširdumu,savo paprastumu,savo profesionalumu.Jis vėl man suteikė viltį džiaugtis gyvenimu.Bendravimas su juo manę veikia kaip geriausi vaistai.Šiandien ,dėka jo tobulumo,aš jaučiuosi puikiai.Nuoširdžiausias ačiū Jums gydytojau už nuoširdumą,už profesionalumą ir už paprastumą.Tik labai tobulas žmogus gali būti toks paprastas ir dėmesingas.AČIŪ!Gydytojau Mindaugai .Tik pas Danilevičių
Donatas,Mažeikiai

2017-10-16, 19:40 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Dalykiškas, labai lengvai bendrauja, išsklaido bet kokį nerimą, dingsta įtampa. Rekomendavau kitiems ir nukreipsiu pas šį Gydytoją savo vyrą. Džiugina tai, kad jaunas gabus Gydytojas dirbo Vokietijoje, ir kad pasirinko mano gimtą Klaipėdą. Jis neturi tos daugeliui gydytojų būdingos arogancijos, jam labai lengva išsakyti savo problemas....

2017-10-07, 16:26 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Daktarui svarbiausi pinigai, o ne žmogaus gydimas, ima kyšius ir nemirksi, o rezultatų gydimo nėra!!! Žmonės varinėja iš vieno miesto į kitą darytis operacijas,siūlo paslaugas ir procedūras, kurios kainuoja nemažus pinigus. Kur čekiai? Tai nėra daktaras, kuri galėčiau rekomenduoti, tikrai yra gerų daktarų, ko negalima sakyti apie šitą.

2017-10-05, 13:28 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 9)

Urologas M.Danilevičius gydė mane ir mano tėvuką. Esame labai patenkinti rezultatu. Tikrai rekomenduojam, puikus specialistas.

2017-10-02, 18:06 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Man išoperavo inkstą, galvojau reikės chemijos ar spindulinio gydimo. Nereikėjo. Gerai atliko operaciją. Ačiū už viską.

2017-09-25, 19:29 | IP: 88.119.187.58

NEREALUS DAKTARAS, GERAS ŽMOGUS, PATIKO. KAD VISI TOKIE BŪTŲ DAKTARAI, TAI MALONU BŪTŲ EIT PAS TOKIUS IR NEBŪTŲ PROBLEMŲ. ANKSČIAU VAIKŠČIOJAU NEGALIU SAKYT PAS KĄ, BET ČIA NĖRA KĄ LYGINTI, MATOSI KAD SUPRANTA KĄ IR KAIP DARO. DEKUI JAM.

2017-09-24, 20:53 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Kompetetingas ir malonus. Išsamiai paaiškino apie susirgimą. Rekomenduočiau ir kitiems.

2017-09-22, 16:55 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai kompetetingas. Maloniai bendrauja su pacientais. Išsamiai paaiškina apie esamą susirgimą. Rekomeduočiau ir kitems.

2017-09-22, 16:37 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Aš visada ieškojau ir ieškau atsakymo kodėl, o ne kas ir kaip. Pas poną mokslų daktarą Danilevičių atėjęs privačiai konsultacijai gavau atsakymą kodėl. Galiu pasakyt jis pateisino mano lūkesčius.

2017-09-21, 23:03 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai nuoširdus, malonus ir kompetentingas gydytojas.

2017-09-18, 15:54 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Tai gydytojas iš didžiosios raidės. Super. Nebuvau niekada sutikęs taip paprastai bendraujančio gydytojo, tiek su ligoniu,tiek su jo artimais žmonėm. Tik patys geriausi žodžiai apie jį. Sveikatos daktare .

2017-09-18, 15:49 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Pirma karta pasitaike toks nuostabus ir su sypsena gydytojas zinantis ir gerai ismanantis savo profesija. Likau labai patenkintas. Visiems turintiems bedu rekomenduoju si gydytoja.

2017-09-18, 15:42 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Tik pas si daktara atejus gavau realia pagalba. Is karto nustate diagnoze. Jau po keliu dienu dingo problema, kuria kentejau 5 metus. Gaila, kad is pirmo karto pas ji nenuejau konsultuotis, ieskojau kitu daktaru.. Puikus Urologas

2017-09-18, 13:11 | IP: 193.219.187.101

LABAI GERAS, NUOSIRDUS DAKTARAS TIKRAI IS DIDZIOSIOS RAIDES, VISKA NUOSEKLIAI PAISKINA, NESIUNTINEJA PAS SEIMOS DAKTARUS ARBA PAS KITUS SPECIALISTUS, VISKA PADIRBA PATS, DIEVUI DEKOJAM, KAD SUTIKOM ANA, JAU PASVEIKOM , KAI TUO TARPU KITI GYDYTOJAI UROLOGAI MUS ILGAI GYDE, SIUNTINEJO NUO VIENO PAS KITA IR NIEKAIP NESVEIKOM. ILGAI GALVOJOM PAS KA CIA DAR EIT, REKOMENDAVO VIENA DAKTARE NUEIT PAS DANILEVICIU, SAKO O TU NUEIK DAR PAS JI IR NUEJOM.
DAKTARAS GERAI ORENTUOJASI, TIKRAS UROLOGIJOS ZINOVAS IR SPECIALISTAS, IS KARTO MATOSI JOG MOKA DIRBTI SAVO DARBA TODEL DAR KARTA DEKOJU. ATEITYJE JEI REIKES IRGI TIKRAI VISADA KREIPSIMES

2017-09-17, 17:25 | IP: *.*.*.*

Danilevičius Mindaugas atsakė

Visada kiekvienos konsultacijos pabaigoje papildomai klausiame: "gal kažkas liko neaišku", "ar turite klausimų?“, todėl drasiai galite klausti, sutaupysite savo laiko, o be to turėsite galimybę į visus klausimus gauti atsakymus gyvai, iš karto. Tikriausiai nedrįsote paklausti.. :)

Atsakau į Jūsų klausimą. Apskirtai antsvoris tikriausiai XXI a. rykštė ir daugelio problemų priežastis. Kadangi riebalinis audinys gamina ir kaupia labai daug įvairių hormonų, turintiems ansvorį pacientams dažnai pasitaiko įvairių sveikatos sutrikimų, įskaitant ir sutrikusią lytinę funkciją. Padidėjus estrogenų gamybai riebaluose mažėja libido (lytinis potraukis), sutrinka lytinė funkcija, mažėja potencija. To pasekoje taip pat sutrinka mažojo dubens (varpos) kraujotaka, pati varpa vizualiai ima atrodyti kur kas mažesnė, o tai irgi turi savo pasėkmių.

2017-09-13, 13:14 | IP: 81.7.97.207

Labai paprastas, malonus ir nuoširdus gydytojas, viską išsamiai paaiškina.

2017-09-13, 10:55 | IP: 84.15.184.197

Nuosirdziai noriu padekoti gydytojui uz konsultacijas ir atlikta gana sudetinga operacija, po kurios jauciuosi puikiai. Buvau nustebinta gydytojo nuosirdumu, atvirumu, profesionalumu. Esu labai laiminga, nes salia manes tokie patys zmones, is tikruju kokia esi tokie ir zmones aplink tave,tokius per gyvenima salia saves ir vediesi.

2017-09-13, 01:21 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 4)

Laaaabai arogantiškas, nes pirma nepasiūliau pinigų. Darbą atliko, bet atmestinai. Toliau demonstratyviai nebendravo. O ypatingai malonus buvo kolegei, kuri pinigų negailėjo. Tokį medikai sutikau pirmą kartą gyvenime. Todėl teko keisti ligoninę, kurioje vien išgirdus jo pavardę puikiai apibūdino

Danilevičius Mindaugas atsakė

Gerbiama Kleiniene, kad ir praėjo nemažai laiko, bet puikiai atsimenu Jūsų atvejį bei takart palatoje mano gulinčių pacienčių ligas bei gydymo taktiką kiekvienu atveju. Kadangi mes tokius ligonius registruojame ir sekame bei aktyviai prižiūrime ne tik stacionare, bet ir ambulatoriškai (jau po atliktos operacijos), puikiai žinau apie ka kalbame. Džiaugiuosi jog Jums buvo sėkmingai atlikta dėl anatominių subtilybių gana sudėtinga operacija, atsimenu kaip sunku buvo operuoti. Tačiau smagu matyti gerus operacijos rezultatus išrašant Jus į namus ir žinoti jog dabar Jūsų gyvenimo kokybė kur kas geresnė.
Abu puikiai žinome jog tiek Jus, tiek Jūsų koleges lankėmė, tyrėme ir tikrinome po operacijos vienodai dažnai, lygiai taip pat ir lygiai tiek pat kartų atlikome tyrimus, parašėme atsakymus šeimos gydytojams, išrašėme vaistus, įdavėme receptus į rankas, kad nereikėtų eiti pas šeimos gydytoją bei žodžiu paaiškinome visas rekomendacijas (tai ką surašėme raštu), pasakėme kada atvykti sekantį kartą ir t.t.. Man labai gaila jog Jums viskas pasirodė kiek kitaip.

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas Mindaugas Danilevičius

2017-09-04, 23:34 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

atvedusi protine negalia turinti vaika buvau maloniai nustebinta ,kaip gyditojas elgiasi su tokiu ligoniu jis visu pirma paspaude jam ranka paklause kai sekasi kaip giveni.Jus nepatikesit kol vaziavom namo jis visa laika kalbejo dede manim kalbejo ,dede sumanim sveikinosi dede geras,kada reikia dar vaziuoti.As manau tokie gyditojai tai netik gydo kuna ,bet tokiems ligoniam ir siela.Tiek trumpai tiek nuosirdziai o dziaugsmo kiek daug .Aciu mama.

2017-09-02, 17:49 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 7)

Sveiki.Šis malonus gydytojas,kaip konsultantas atvyksta pas mus į provinciją,bet nuėjus pas jį ir papasakojus savo bėdą gavau atsakymą,kad man reiks TOT operacijos,kurios metu bus pravesta pošlaplinė juosta už kurią reiks mokėt.Jeigu norėsiu kokybiškos,tai teks paklot apie 1350 eurų,o nekokybiškos kurias deda Lietuvos ligoninėse kainuoja nuo 150 iki 450 eurų ir pakvietė atvažiuot pas jį į skyrių ir kai susimokėsiu bus atlikti UD tyrimai.(nesvarbu,kad turėjau šeimos gydytojo siuntimą)Paaiškinus jam,kad tuos tyrimus apmoka ligonių kasos,jis man pareiškė,kad tie tyrimai tikrai nemokami,bet už kateterius,kurie yra reikalingi darant UD tyrimus aš privalau sumokėti 72 eurus.Labai Jums ačiū gerb.gydytojas už Jūsų gerus norus,bet tuos tyrimus pasidariau nemokamai ir esu labai patenkinta ir labai dėkinga tai gydytojai kuri man išsamiai viską paaiškino ir tos TOT ir TVT operacijos yra apmokamos taip pat iš ligonių kasos. Tik kyla labai didelis klausimas - kodėl Jūs savo provincijos pacientus tiems kuriems siūlote mokamus tyrimus priimat kai ligoninės administracijai yra pasibaigusios darbo valandos(t.y po 18 val.pietų metu ir iš ryto prieš aštuonias.)?Gal čia viskas gerai ir nieko blogo nėra,bet man kuriai teko susidurti su tikrai labai gerai save rekomenduojančiu gydytoju, - buvo smūgis.Jeigu duotų man kas leidimą aš ant gerb.gydytojo kabineto durų užrašyčiau - Mindaugas Danilevičius įspėja - Neturi pinigų,nėr ko sirgt ir trukdyt dievaitį.

2017-08-16, 12:17 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 9)

Puikus gydytojas, man atliko laparaskopine operacija. Viskas pavyko labai gerai, jokiu komplikaciju. Labai geras specialistas.

2017-08-15, 19:25 | IP: 78.57.244.165

labas geras nuosirdus daktaras tokie kiti butu labai malonus

2017-08-14, 09:42 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai geras gydytojas

2017-08-07, 23:10 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Po daugybes konsultaciju pas kitus gydytojus, jie nesugebejo man padeti, o sis gydytojas iskart nustate diagnoze ir padejo isgyti. Aciu jums.

2017-08-06, 13:33 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Labai dekingas uz viska. Patenkinti. Tikras savo srities zinovas. Aciu uz visa gydyma. Jei reikes, kreipsimes vel. Bet geriau aisku,kad nereiktu.

2017-08-03, 11:12 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Rekomenduoju, gydo mūsų visą giminę, esam patenkini. Labai dėkojame už profesionalų gydymą.

2017-06-29, 16:58 | IP: 195.182.85.129

Ačiū gydytojui už atliktą operaciją ir rūpestingą gydymą

2017-06-12, 16:56 | IP: 88.119.196.13

Noreciau, kad butent tokie medikai ir dirbtu-saunus, puikus daktaras.

2017-05-21, 21:38 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Puikus daktaras, zmogus ir net nezinau kaip issireiksti. Po pirmos konsultacijos su tokiu nuosirdziu gydytoju net susijaudinau. Nezinojau ko klausti, nors tikrai labai aiskiai paprastais zodziais viska isaiskino. Konsultavomes kelis kartus, buvom pas kelis gydytojus net ir Vilniuje, sirdis jaute jog reikia eiti pas ji, sugrizom pas mokslu daktara Mindauga Danileviciu ir likom nenusivyle. Atliko visus galimus tyrimus, profesionaliai konsultavo ir gyde. Didelis didelis ACIU jam uz gydyma, veliau uz gerai atlikta operacija, rupesti, prieziura po operacijos, uz galimybe bet kada kreiptis, skambinti, klausti ir nesidroveti. Uz tai kad dabar jau pilnai sulaikom slapima. Rekomendavau keliems zmonems jau, kurie irgi liko labai patenkinti. Labai dekingi sitam zmogui, zadejau parasyti i laikrasti padeka, bet radau galimybe tai daryti internetu. Didelis Aciu nuo musu visos visos seimos. Pasiraso Ambrazeviciai.

2017-05-11, 17:04 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 10)

Ačiū, už operatyvumą,už atliktą operaciją, už priežiūrą ir rūpestį.Jūsų dėka nebekankina keturis metus trukusi problema.Sėkmės.

2017-05-05, 13:58 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 9)

Labai geras specialistas. Kiek teko susidurti - visuomet isspresdavo mano problemas. Ir kaip žmogus malonus, mandagus. Super.

2017-05-04, 14:22 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Puikus gydytojas.

2017-04-13, 22:54 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai malonus gydytojas, puikus savo srities specialistas. Esu labai patenkinta konsultacija, bei gydymu. Rekomenduoju.

2017-03-27, 19:27 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 4)

LABAI GERAS, KOMPETETINGAS, PROFESIONALUS DAKTARAS, SAVO SRITIES ZINOVAS. ACIU JAM UZ PAGALBA IR GYDYMA

2017-03-03, 18:39 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Kantriai išklauso pacientą, visada geros nuotaikos, geranoriškas. Visada nuodugniai stengiasi išsiaiškinti sveikatos sutrikimus ir domisi visu gydymo-sveikimo laikotarpiu. Iškilus neaiškumui visada gali pasiskambinti ir iškilusi klausimą aptarti čia ir dabar. Profesionalus gydytojas, rekomenduoju.

2017-02-18, 15:58 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Rekomenduoju. Labai malonus gydytojas, tiesiog malonu bendrauti.

2017-01-22, 20:34 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Jaučiuosi kaip bandomas triušis. Po chemospinduliavimo nelaikiau šlapimo. Gydytojas pasiūlė botokso injekciją. Įtikino kad tik tai man padės. Operacija gana brangi. Vėliau sužinojau, kad yra nemokamų efektyvių operacijų. Kreipiausi į gydytoją Danilavičių kad įstatytų kateterį į šlapimo pūslę, nes negalėjau naktim miegoti. Aprėkė bet įstatė.Tačiau įgrūdo su tokia jėga, kad rėkiau ant stalo. Kateteris praleido šlapimą, ir taip viduj skaudėjo kad negalėjau sėdėti. Prakenčiau keturias paras ir pati išsitraukiau kateterį. Net nežinau kaip atsiliepti apie tokį gydytoją. Dabar ieškau gero urologo.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Sveiki, man labai gaila jog Jūs nusivylėte gydymu. Paprastai ligoniai, dėl atsiradusių taikyto chemospindulinio gydymo pasėkmių – radiacinio cistito ir/ar šlapimo nelaikymo, atsiunčiami kitų specialistų urologo konsultacijoms, tikintis jog gal dar kažkas padės palengvinti šios ligos simptomus, tačiau iš mūsų praktikos (ir taip, kaip rašo literatūra) - ne visada padeda bet kokios taikomos priemonės, procedūros ar gydymas. Radiacinis cistitas labai sunkiai ir ilgai gydoma liga, todėl ne visada pavyksta taip greitai pasveikti kaip norėtusi. Aš Jus puikiai suprantu ir labai gerai atsimenu šį atvejį, nes tokiu ligonių nėra daug. Kateterio įvedimas išties labai skausmingas, kadangi Jūsų šlapimo pūslė labai jautri bet kokiam prisilietimui po spindulinio gydymo, todėl  tam kad Jums mažiau skaudėtų, neleidau vesti kateterio med. seserei, atėjau pats ir ivedžiau Jums kateterį, taip kaip ir prašėte. Labai gaila jog ši procedūra pasirodė labai skausminga. Patikėkite nenorime ne vienam pacientui pakenkti, tik padėti, niekada negrūdame per jėga kateterių ar cistoskopo, jei taip darytume ir neatsargiai elgtumėmės su instrumentais, pradurtume ir taip jautrią šlapimo pūslės sienelę, tokiu atveju atsitiktų kažkas baisaus, kas baigtusi atvira operacija čia ir dabar, "šlangelių" išvedimu per pilvo sieną ir taip toliau.. To tikrai niekas nenori ir nelinki, bet ir taip gali kartais nutikti, nes išplonėjusi šlapimo pūslės sienelė gali plyšti kažkokios intervencijos metu.

Puikiai Jus suprantu ir žinau ką reiškia sirgti šia liga, bet kokiu atveju man labai gaila
jog Jums teko nusivilti atliktu darbu bei pasiūlyta ir suteikta bet kokia pagalba.
Med. dr. gyd. urologas Mindaugas Danilevičius

2017-01-06, 17:07 | IP: *.*.*.*

Danilevičius Mindaugas atsakė

Jei jau turite tel numerį, vadinasi žodžiu turėjo būti suteikta visa informacija ką Jums toliau reikėtų daryti bei kada susisiekti su mumis, be to visada raštu įduodamas atsakymas šeimos gydytojui. Todėl jei kažko nesupratote, susisiekite telefonu arba užeikite, pakartotinai paaiškinsime.
Pripažinkite jog be tyrimų apie gydymą sunku kalbėti, todėl kai tik turėsime tyrimų rezultatus, paskirsime reikiamą gydymą.
Med. dr. gyd. urologas Mindaugas Danilevičius

2016-12-07, 11:09 | IP: 84.15.189.27

Profesionalus savo srities specialistas, puikiai ismanantis savo darba, malonus, pareigingas, rupestingas. Labai atsakingai ziurintis i savo darba, pacientus bei ju ligas. Puikus Daktaras. Rekomenduoju

2016-11-05, 01:19 | IP: 88.119.42.213

Geras savo srities specialistas, esam patenkinti tiek detaliu istyrimu, tiek profesionalia konsultacija, tiek veliau ir operaciniu gydymu. Galiu dabar gyventi pilnaverti gyvenima, ACIU!