Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti

2020-01-12, 18:49 | 1

Džiaugiuosi, kad patekau pas šį puikų gydytoją. Pirmą kartą rašau, nes noriu padėkoti už puikią priežiūrą prieš ir po operacijos. Neskaičiau prieš tai jokių atsiliepimų, tačiau esu viskuo patenkintas ir dėkingas šitam gydytojui. Gydytojas dėmesingas, rūpestingas, visuomet galėjau klausti kas man neaišku, gavau visada išsamius atsakymus. Esu dėkingas už gerą ir profesionalų darbą, žinau, kad visuomet galiu kreiptis, būsiu pakonsultuotas ir išklausytas. Ačiū.

2020-01-06, 11:48 | 1

Teko lankytis ambulatoriškai konsultacijai. Atvykau su skausmu kairiame šone, problema iš dalies buvo žinoma - akmenligė. Daktaro bendravimas šiek tiek nustebino, pasijutau kaip ant konvejerio - bendravo skubotai ir beveik visą savo dėmesį nukreipęs kitur. Atliko tyrimus, kairėje pusėje nieko nerado, tik dešiniame inkste akmenuką, kuris buvo savo vietoje, ir diskomforto nekėlė. Išrašė akmenis tirpinančių vaistuku ir paleido. Dar patarė apsilankyti tyrimams dėl vėžio, nes šlapime yra kraujo. Tos pačios dienos vakarą dėl skausmo priepuolio atsidūriau ligoninėje. Po dviejų dienų akmenukas pasišalino. Tas akmenukas buvo kairiajame inkste. Po akmenuko pasišalinimo nebeliko ir skausmų. Prieš tai rinkausi pas kurį daktarą apsilankyti, daug domėjausi, skaičiau atsiliepimus. Apsilankęs pas šį daktarą gavau kitokios patirties nei daugumos čia atsiliepusių. Gal daktaras tą diena buvo ne nuotaikoje, ar kiti rūpesčiai slėgė, o gal reikėjo daktarui nuotaiką pagerinti "dovanėle", kad labiau atkreiptų dėmesį į savo pacientą :) Dabar tik galima spėlioti... Daktarui sėkmės!

Danilevičius Mindaugas atsakė

Sveiki, gerai pamenu Jus ir Jūsų istoriją, minėjote jog sergate akmenlige ir turite savo daktarą, kuris Jus ir gydo dėl šios patologijos, džiaugiuosi dėl to, nes jis Jus seka, tiria ir tuo pačiu geriausiai Jus žino. Konsultacijos metu, žiūrint echoskopu, išplėsto kairiojo inkstuko nesimatė, matėsi tik akmenukas dešinėje pusėje, greičiausiai kairiajame inkste nematėme konkremento dėl to jog jis jau buvo šlapimtakyje, tačiau dar neužtvenkęs inkstuko, kitaip matytusi stazė inkste (plėstusi inkstas). Šlapimtakyje konkrementų echoskopiškai nesimato (išskyrus tuos atvejus kai konkrementas lokalizuojasi visai šalia šlapimo pūslės). Tais atvejais kai konkrementas nerentgenokontrastinis, neamtys jo ir rentgenas, nematys ir tuo pačiu ir magnetinis rezonansas, tokiu atveju šlapimtakyje akmenligę galite nustatyti tik kompiuterinės tomografijos metu, tai tyrimas su didele rentgeno apšvita, pastarasis rutiniškai nėra atliekamas, be to yra šiokios tokios eilės tokiems tyrimams. Kadangi echoskopiškai nebuvo išsiplėtęs inkstas ir neskaudėjo Jums šono konsultacijos metu, gydymas paskirtas tik konservatyvus (preparatai tirpdantys akmenukus). Kompiuterinė tomografija ir intraveninės urogramos, galinčios nustatyti konkrementus šlapimtakiuose, rutiniškai neatliekamos nė vienoje klinikoje. Gerai, kad kreipėtes užejus skausmui pakartotinai, džiaugiuosi jog akmenuką išsišlapinote ir šiam kartui pasveikote. Tačiau riekia nepamiršti jog akmenligė yra linkusi kartotis, todėl reikia atkreipti dėmesį ne tik į medikamentus tirpdančius akmenukus bet ir į mitybą, iškritusį akmenuką ištirti, žinoti jo sudėti, aptarti kito inksto konkremento pašalinimo galimybes. Apie visą tai rekomenduoju pasikalbėti su savo daktaru.

Sėkmės Jums!
Pagarbiai med. dr. M. Danilevičius

2019-12-26, 10:55 | 10

Medicinos mokslų daktaro urologo Mindaugo Danilevičiaus paprastais žodžiais įvertinti neįmanoma .Tai gydytojas visą save atiduodantis pacientui unikaliomis žiniomis.Nuostabus savo srities specialistas.Labai šiltas ir paprastas bendravimas panaikina atstumą tarp paciento ir gydytojo.Be galo malonus ir draugiškas,viską profesionaliai ir suprantamai išaiškina ir imasi savo nežemišku draugiškumu ir žiniomis gydymo.Atėjus pas Daktarą iš kart pajunti neapsakomą artumą,ko trūksta daugybei gydytojų.Tai tikrai gyva enciklopedija ir Dievo padovanotas talentas.Tai gydytojas,kokių labai reta.Esu dėka jo pastangų visiškai išgydytas ir jaučiuosi laimingas.Ačiū Jums stebuklingas daktare už viską,ačiū kad galiu džiaugtis gyvenimu.Sėkmės ir geros sveikatos Jums pačiam.(Donatas)

2019-12-20, 16:49 | 1

Nuostabus žmogus išmanatis savo darbą. Kuo didžiausios sėkmės darbe ir gyvenime .

2019-12-14, 16:47 | 2

Tai nuoširdus, ramaus būdo, atjaučiantis ligonį, gydytojas. Tai savo srities žinovas ir profesionalas. Ačiū gydytojui už visapusišką užuojautą ir už sėkmingai atliktą operaciją.
Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų ateinančių Naujųjų.
Ramutė Udavičienė

2019-11-26, 19:19 | 1

Sveiki. Teko ir man apsilankyti pas gydytoją urologą Mindaugą Danilevičių , todel dabar noreciau pasidalinti savo patirtimi.
Turbūt atėjo toks laikas, kad po dviejų gimdymų kažkaip sunkiau emė laikytis šlapimas ir man. Gėda didžiulė buvo kažkam ir pasakyt ar kažkur bėgioti po daktarus, ilgai pati ieškojau informacijos ir specialisto, radau išreklamuotą lazeri Vilniuje. Pabandziau... nusivyliau...efektas buvo labai trumpalaikis ir gana laikinas. Nu brangus tas lazeris ir neprivažinėsi juk į tą Vilnių tokiom procedūrom ir tokiom kainom kas kelis menesius,kuris man visiškai nepadėjo, tik pinigus išmečiau į balą .
Galu gale susigundziau draugės pasiūlytu variantu. Ji irgi vargo su šlapimo nelaikymu ir papsakojo apie kažkoki PRP gydyma prie šlapimo nesulaikymo. Drauge lankesi pas gydytoją Danilevičių ir jau darėsi pas jį PRP procedūra.
Pasiguglinau ir nuėjau. Pirmiausia man jis atliko šlapimo nelaikymo mėginius ir kažkokį dinaminį tyrimą su kompiuteriu, po tyrimų sakyčiau gana detaliai išaiškino ką reikia daryti ir kodėl, nupiešė viską. Pasiūle galiausiai dėtis tinklelį arba PRP terapiją. Pasirinkom kartu apsitarę su daktaru tą PRP terapiją. Teko leisti PRP 2 kartus. Kodėl 2? Kartoti už mėnesio intervenciją reikėjo, nes vieno leidimo nepakanka. Dabar sekantį kartą tik po metų reikės kreiptis. Bet aš labai patenkinta, negėda kam dabar ir papasakoti. Nebeturiu jokio diskonforto. O taip bijojau ir tų tyrimų ir to naujo gydymo būdo. Pasirodo nebuvo ko bijoti. Dėkingos esam labai abi šitam daktarui. Galim tik rekomenduoti. Sėkmės jam. Ačiū

2019-11-21, 11:03 | 3

Geras Gydytojas savo srities labai jis man isgyde labai jam aciu

2019-11-20, 10:16 | 10

Tai didžiulio profesionalumo,begalinio paprastumo ir nuoširdumo gydytojas Mindaugas Danilevičius.Kai pirmą kartą apsilankiau pas šitą stebuklingą gydytoją,nepatikėjau,kad Lietuva turi tokių stebuklų.Jis iš karto panaikina barjerą tarp gydytojo ir paciento,o tai pacientui labai svarbu,ne mažiau ir pačiam gydytojui.Nuramino ir pradėjo gydimą.Visiškai patikėjau jo ramiai pasakytais žodžiais,kad viskas bus gerai,nesijaudink.Ir stebuklas įvyko,esu visiškai išgydytas,džiaugiuosi gyvenimu ir dėkoju enciklopediniam medicinos mokslų daktarui Mindaugui Danilevičiui už viską ir stebuklingą paprastumą,žmogiškumą ir nežemišką norą padėti savo pacientui.Linkiu visiems pas jį apsilankyti,patirsite žmogišką šilumą ir jo ne žemiškai gilias urologo žinias.Ačiū,Jums Daktare,ačių,ačių,ačiu!!!Donatas,Mažeikiai.

2019-11-19, 22:31 | 2

Labai malonus gydytojas, rupestingas, svelnus, daug bendrauja, viska aiskiai ir suprantamai isdesto,nuramina. Labai gerai jauciuosi, aciu daktare!

2019-11-19, 22:31 | 2

2019-10-23, 23:36 | 1

Tikrai šaunus gydytojas, teko vykti iš didesnio miesto, kadangi buvau gavęs pačias geriausias rekomendacijas. Viską greitai ir tiksliai ištyrė bei skyrė tikslingą gydymą, kuris padėjo. Paprastas, draugiškas bei linksmas gydytojas, nevarantis streso bei konkrečiai ir aiškiai dėstantis apie problemą bei aiškiai išdėstantis gydymo esmę, trukmę, pasekmes ir t.t. drąsiai galiu rekomenduoti kitiems!

2019-09-08, 14:26 | 2

Labai labai geras daktaras, daktaras tikrai iš didžiosios raidės, gydausi jau eilę metų pas jį, nesuskaičiuoju jau kiek laiko dėl vienos ligos, esu sakyčiau patenkintas, viską tiria ir žiūri sakyčiau tikrai labai normaliai, ko pasigedau kitur, Ąčiū jam už pagalbą ir rūpestį, už dėmesį. Rekomenduoju

2019-09-07, 10:16 | 1

Esu labai dėkingas gydytojui, kuris nustatė diagnozę ir man paskyrė gydymą. Ačiū už malonų bendravimą bei priežiūrą. Vertas pagarbos gydytojas, matosi, kad myli savo darbą ir pacientus.
Pasirinkau šį gydytoją paskaitęs atsiliepimus ir tikrai nesigailiu. Sėkmės jums darbuose. Dar kartą didelis Ačiū

2019-09-04, 15:43 | 2

Esu dėkinga šiam gydytojui. Labai profesionalus, atsako į kiekvieną rūpimą klausimą. Rado problemą su kurią kovojau ilgai. Taip pat skyrė gydymą, kuris tikrai padėjo, prireikus pagalbos tikrai kreipsiuos dar kartą :)

2019-09-04, 11:48 | 3

Kadangi teko eiti su sūnumi pirmą kartą, tai bendravimas lb šiltas, profesionalus. Pakolkas konsultacija esam patenkinti ir toliau tęsiam gydymą pagal gydytojo rekomendacijas.