Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti

2019-06-18, 11:41 | 1

Uz grazu ,silta bendravima, kompetencija ir demesi nuosirdziausia aciu tariu gerbemam daktarui Mindaugui Danileviciui.Pagarbiai J.P.,Skotija

2019-06-13, 16:30 | 2

Esu labai patenkintas p. M. Danilevičiaus kompetencija ir aukšta kvalifikacija. Matosi, jog gydytojas domisi naujovėmis, yra atidus ir dėmesingas. Esu dėkingas, jog rekomenduoja naujausius gydymo metodus ir vaistus. Padidėjus PSA neskuba daryti biopsijos, skiria augalinės kilmės vaistus be šalutinio poveikio - tai tikrai padeda, mažina PSA. Nuolat rūpinasi paciento sveikatos būkle. Drąsiai galiu teigti, jog šis gydytojas - tikras profesionalas, todėl jį rekomenduoju visiems, sergantiems urologinėmis ligomis.

Su pagarba
pacientas Kazimieras

2019-06-08, 18:40 | 1

Priiminėjo paskubomis, matyt labai norėjo namo, pacientas buvo paskirtas paskutinis šią dieną. Apžiūros metu buvo be chalato, apžiūrint echoskopu net neužtepė gelio. Pasakė kad nieko inkstose nėra, tačiau priminus kas prieš 2 mėn.jis pats rado akmenį- į diagnozę įrašė "akmuo 6mm"ir išrašė vaistų. Bendravo šiurkščiai. Vengsiu, ir kitiems rekomenduoju vengti tokio" specialisto". Nežinau dėl ko yra pakankamai daug gerų atsiliepimų. Matyt kitaip elgiasi kai ateina be siuntimo ir už vizitą sumoka.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Labas vakaras,
Dėkingas esu už komentarą ir Jūsų nuomonę. Tikrai taip, Jus buvote patys paskutiniai tą dieną, Jūsų laukėme iki pat vėlyvo vakaro ir sulaukėme bei priėmėme, pažiūrėjome ir echoskopškai, paskyrėme vaistus, už konsultaciją mokėti nieko nereikėjo.. Atrodo jog viskas teisinga.
Dažnai klausiame, ar liko neaiškumų, jei reikia paskiriame sekančio vizito laiką, lyg nieko nesakėte dėl per šiurkštaus bendravimo arba kad daugiau neatvyksite. Bet bet kokiu atveju man labai gaila jog mūsų bendravimas Jums pasirodė kitoks..

Šioje klinikoje visada konsultuojame be chalato, nes manome jog chalatas sukelia tik papildomą stresą pacientui. Džiaugiuosi jog esate pastabūs, bet gelio pakako tiek, kiek buvo užtepta ant daviklio iki Jums ateinant, juk laukėme Jūsų.., be gelio nieko apskritai nematysime nei aš, nei Jūs.

Apgailestauju jog teks vengti manęs ir dėkoju už Jūsų sugaištą laiką. Sveikite..

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2019-04-21, 09:41 | 8

Gydytojas medicinos daktaras urologas Mindaugas Danilevičius yra vienintelis stebuklas Lietuvoje.Jam nesvarbu,kiek tau metų,jam nesvarbu,kas tu esi.Jis visą savę atiduoda pacientui savo paprastumu,nuoširdumu,žiniomis ir kompetencija.Jo asmeniškai sukurtame internetiniame puslapyje www.mano urologas.lt kiekvienas gali rasti profesionalius ir labai kompetetingus atsakymus į gausybę dominančių klausimų.Atsakymai suprantami ,paremti didžiuliu žinių bagažu ir neapsakoma kompetencija.Jaučiuosi puikiai.Rekomenduoju visiems atsidaryti internetinį puslapį www.manourologas.lt ir rasite atsakymus į viską,kas domina.Širdingas ačiū,Jums Daktare!!!Donatas,Mažeikiai

2019-03-30, 18:35 | 1

Labai geras profesionalus gydytojas

2019-02-21, 10:55 | 1

Manau vienas geriausiu savo sriti. Kaip zmogus ir kaip daktaras geras...
Aciu uz profesionaluma,nuosidruma ir paprastuma. Drasiai galiu rekomeduoti

2019-01-21, 18:07 | 1

Labai geras gydytojas!
Sudėtinga ir ilga inksto valymo operacija buvo atliekama sausio 4 d. Gydytojas jau nuo pat pirmo susitikimo nuteikė pozytyviai. Lengvai bendrauja ne tik su savo pacientais, bet ir su jų šeimos nariais. Tai tikras gydytojas iš didžiosios raidės !!!
Ačiū Jums už gydymą ir linkime visokeriopos sėkmės garbingame ir profesionaliame gydytojo darbe

2019-01-15, 13:11 | 1

Puikus gydytojas, priėmė iš karto iškilus problemai, kai tik buvo kreiptasi. Kaip žmogus inteligentiškas, šiltas, maloniai bendraujantis,. Diagnozę nustatė tiksliai ir aiškiai, gydo ne tik ligos simptomą, bet ir stengiasi surasti jos priežastį, į visus klausimus atsakė tiksliai ir aiškiai, išklauso pacientą, įsigilina į paciento problemą. Drąsiai rekomenduoju. Labai profesionalus ir žmogiškas medikas

2019-01-04, 15:20 | 1

Tai labai malonus gydytojas,su kuriuo bendraujant pasijauti tiesiog draugais.Ko šiuo metu sunku tokių gydytojų rasti.Labai labai esu dėkinga šiam gydytojui kuris mano gyvenimą padarė pilnavertį.Iki sutinkant šį gydytoją 10 metų turėjau urologinę problemą ir maniau kad kitaip ir nebebus.Tik šiam gydytojui turiu tarti AČIŪ AČIŪ AČIŪ.Sėkmės Jums gydytojau,padarant stebuklus ir kitoms moterims.

2018-12-28, 14:51 | 8

Gydytojas medicinos mokslų daktaras urologas Mindaugas Danilevičius yra unikalus visomis galimomis prasmėmis.Jis turi visko tiek daug,kad keliais žodžiais apibūdinti neįmanoma.Pirmiausia-jam svetima arogancija,jo begalinis nuoširdumas ir profesionalumas manę iš karto sužavėjo.Esu pilnai išgydytas,buvo prostatos vėžys.Apsilankymas pas šitą nuostabų gydytoją man yra kaip didžiausia šventė,nes žinau,kad į visus manę dominančius klausimus gausiu profesionaliai man suprantančius atsakymus.Jo gerumui ir norui padėti pacientui nėra ribų.Labai džiaugiuosi,kad patekau pas tokį stebuklingą GYDYTOJĄ.Tikrai gydytojas Mindaugas Danilevičius yra unikalus ir labai retas Lietuvoje savo gerumu,profesionalumu ir begaliniu noru padėti pacientui.Tariu nuoširdžiausią ačiū ,ačiū,ačiū Jums DAKTARE!!! Mažeikiai,- Donatas-.