Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Licencijos

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

69.7% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

72.3% Complete
3.6

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

68.9% Complete
3.4

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

71.9% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

70.4% Complete
3.5

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

67.5% Complete
3.4

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

65.7% Complete
3.3

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-10-15, 14:28 | Registruotas lankytojas 1

Ir konsultavo ir gydė, sėkmingai atliko operacij`ą-esu labai dėkingas šiam Daktarui

2020-10-09, 21:26 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai dėkingas savo gydytojui, medicinos mokslų daktarui M. Danilevičiui, už begalinę pagalbą, už atsidavimą savo darbui, visuomet patars geru žodžiu, už indėlį rūpinantis mano sveikata, už skirtą dėmesį. Noriu gerb. gydytojui išreikšti nuoširdžią padėką, paciento Aleksandro vardu. Daktaras M. Danilevičius mane gydo jau 7 metus, padarė viską, kad turėčiau pilnavertį gyvenimą. Džiaugiuosi, kad patekau pas šį nuostabų gydytoją ir toliau lankysiuos pas šį nuostabų gydytoją ateityje dar daug metų. Nuoširdus Ačiū sesutei Jovitai ir visoms klinikoms, chemoterapeutams ir dar kartą nuoširdi padėka nuostabiam gydytojui-urologui M. Danilevičiui už visakeriopą pagalbą, gera žodį ir puikią priežiūra. Linkiu visam personalui tik sveikatos ir energijos.

2020-10-09, 19:51 | Registruotas lankytojas 1

Puikus daktaras, iskilus problemai padejo net ir po darbo valandu! Vizito metu apziurejo, padare tyrimus , rado problemas, nurode kokius papildomus tyrimus darytis ir po poros dienu primine sms zinute, kad nepamirsciau. Dirba per kelias istaigas, klientu daug, bet vistiek suranda laiko, atsidaves !

2020-10-07, 14:08 | Registruotas lankytojas 1

Geras daktaras. Puikus žmogus. Vienas iš nedaugelio daktarų, kurie sugebėjo išlaikyti savo žmogiškumą.

2020-10-05, 11:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad patekau pas šį puikų gydytoją. Dėmesingiausias urologas gydytojas kiek teko lankytis pas kitus gydytojus. Išsamiai apžiūri ir viską paaiškina. Pataikiau pas tikrai savo darbą mylintį ir išmanantį gydytoją. Iš karto buvo atlikti būtiniausi tyrimai, nustatyta problema ir pritaikytas gydymas. Jei yra neaiškumų, labai nuoširdžiai rūpinasi paciento problema, net jeigu tai ir nesusiję su gydytojos specializacija. Taip pat, parašyti siuntimai, pas kitus gydytojus, dėl tolimesnių konsultacijų. Gydytojas dėmesingas, rūpestingas, visuomet galėjau klausti kas man neaišku, gavau visada išsamius atsakymus. Gijimo laikotarpiu su gydytoju visada buvo galima konsultuotis telefonu, buvo jaučiamas rūpestis ir dėmesys. Dariau viską pagal rekomendacijas ir problema, buvo išspręsta, nes pagaliau supratau kaip turiu elgtis paūmėjus susirgimui. Jaučiuosi geriau ir pagaliau valdau situaciją. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi gydytoju, jo požiūriu bei žmogiškumu. Esu viskuo patenkinta ir dėkinga šitam gerbiamam gydytojui M. Danilevičiui už sugražintą pilnavertį, kokybišką gyvenimą ir tolimesnę sveikatos priežiūrą! Tai yra tikro, gerbiamo gydytojo pavyzdys, kurį linkiu atrasti kiekvienam turinčiam panašias problemas. Daugiau tokių gydytojų. Sėkmės Jums gydytojau. Esu dėkinga už gerą ir profesionalų darbą, žinau, kad visuomet galiu kreiptis, būsiu pakonsultuota ir išklausyta. Ačiū.

2020-10-04, 16:56 | Registruotas lankytojas 3

Noriu isreiksti Didziule Padeka uz mano mamyte, visai netycia musu seimos gydytoja, kuriai taip pat esam labai Dekingi, kuri daryma profilaktinius kraujo tyrimus ir siusdama echoskopijai, tikrindama jau kita gydytoja echoskopu itare inkste kazkoki augliuka, tada pasiunte gerbiamam urologui, sake kad tik jis tau gali padeti, patekom labai greitai jam pasiskambine, tuomet buvom skubiai gerbiamo gydytojo urologo pasiustos kompiuterinei tomografijai. Pasirodo jog diagnoze musu pasitvirtino. Klausinejau daktaru ir domejausi pati del inksto biopsijos, seimos gydytoja nelabai zinojo visu subtilybiu, bet gal ir neturejo zinoti, negali zinot zmogus visko, pasirodo biopsijos nereikalingos buvo musu atveju, kad neissisetu po aplinkinius organus ir audinius augliukas. Nors mes labai norejom biopsiju, kad zinoti kas ten yra. Teko apsispresti, buvo mamytei ir man gana smulkiai paaiskinta del augliuko radiologinio gydymo radioabliacijos ir operacijos, labiau linkes daktaras buvo link operacijos, nes kaip pasakojo urologas trecio varianto tiesiog nera, laukt nebuvo galima. Lankemes antrai nuomonei ir dar pas viena urologa,bet.. cia geriau as patylesiu. Atsakymai i musu klausimus manes netenkino, mamyte isvis nieko nesuprato. Esam labai dekingi gerbiamam Danileviciui uz atlikta inksto operacija, uz paslauguma, siluma, normalu bendravima, supratima, rupesti ir demesi.. Nors musu neileido i ligonine, bet visa laika nenutruko bendravimas telefonu, nuolat galejom daktarui paskambinti. Nesinorejo trukdyti, bet palikus telefono numeri daktaras net pats paskambino po operacijos, pasake jog viskas gerai, kad nepergyvenciau, operavo abu kartu su vadovu. Likau nustebusi daktaro paprastumu, atvirumu ir nuosirdumu. Po operacijos mus pasiunte dar ir i sanatorija, 18dienu gavom. Labai dekingos abi daktarui uz viska ir gerbiamam vedejui. Aciu visam profesoriaus Janusonio vadovaujamam personalui.

2020-10-04, 14:21 | Registruotas lankytojas 1

Venkite šio gydytojo. Gydė ne tą problemą, kai liga išplito, tiesiog pasakė, kad dabar jau galite kreiptis kitur, vėliau nebekėlė telefono. Jam svarbiausia savo gerovė, bet ne pacientas. Deja...

2020-10-02, 17:49 | Registruotas lankytojas 1

Superinis daktaras!!!

2020-09-24, 20:47 | Registruotas lankytojas 1

Dėkingas gydytojui už rūpestingą gydymq ir išsamų mano būklės paaiškinimą.Net nesitikėjau tokio gero gydymo rezultato.

2020-09-23, 03:28 | Registruotas lankytojas 2

Bla bla bla.
Pagal taisykles draudziama rašyti tiesą.
Klientas pilnai užgydytas kapinėse guli.
4 st vežio metastazių stubure jis arba nematė arba nesidomėjo.
Švietė stuburą pilną metastazių - pasakė, jog švarus. Gražus stuburas. Kaip suprasti?

Dėl skausmo kojoje nusiuntė pas neurologą..

Ligoninėje jau be šito daktaro NUSTATĖ STUBURĄ PILNĄ METASTAZIŲ BEI METASTAZES KAULUOSE. Po 2 sav žmogus mirė.

Vežio gydymui netinkamas gydytojas.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Labas vakaras.

Žinoma, kad nėra draudžiama rašyti Jums savo nuomonę. Suprantu Jūsų sielvartą ir skausmą artimam žmogui nustačius išplitusį į kaulus 4 stadijos vėžį, tikrai labai gerai suprantu Jus ir Jūsų netektį. Reiškiu nuoširdžiausią užuojautą.

Visuomet rentgeno nuotraukas (taip kaip ir kompiuterinės tomografijos ar magnetinio rezonanso nuotraukas, kaulų scintigrafijos vaizdus) vertina gydytojas radiologas, jie studijuoja 10 metų tam kad galėtų vertinti vaizdus ir nuotraukas. Na o gydytojas urologas ar bet koks kitas specialistas (tarkim gydytojas onkologas, chemoterapeutas, vidaus ligų ar kitas gydytojas) nusiunčia tyrimui, laukia tyrimo išvados, kurią įvertina ir aprašo gydytojas radiologas. Išvados aptariamos su pacientu ir jei randami pakitimai būdingi vėžiui, konsiliume kartu su kitais gydytojais yra sprendžiama dėl konkretaus ligonio tolimesnio ištyrimo bei gydymo taktikos.

Jei po atlikto tyrimo gydytojui vis gi lieka neaiški skausmų priežastis, pacientas toliau tiriamas, siunčiamas kitam specialistui patikslinti diagnozės (dėl skausmų kojoje Jūsų žodžiais pacientas siunčiamas buvo neurologui). Nė vienas urologas neaprašinėja radiologinių tyrimų (rentgeno nuotraukų), o gauna radiologo išvadas ir įvertinimą. Radiologas savo išvadoje aprašo pakitimus, kuriuos mato rentgeno nuotraukoje.

Man labai gaila jei metastazių nesimatė ar buvo klaidingai įvertintas rentgeno tyrimas, ko pasekoje užsitęsė ligos diagnozės nustatymas.

Stiprybės Jums.
Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2020-03-14, 21:54 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai linkiu visiems kamuojamiems urologinių problemų atrasti šį specialistą! Prireikė daugiau nei pusės metų betikslių vizitų pas įvairius gydytojus tiek Vilniuje, tiek Klaipėdoje kol pagaliau pataikiau pas tikrai savo darbą mylintį ir išmanantį gydytoją. Iš karto buvo atlikti būtiniausi tyrimai, nustatyta problema ir pritaikytas gydymas. Gijimo laikotarpiu su gydytoju visada buvo galima konsultuotis telefonu, buvo jaučiamas rūpestis ir dėmesys. Noriu paminėti ir tai, kad pati mokausi Vilniuje ir suderinti vizitus kitame mieste dažniausiai būna sunku, tačiau vizitus suderinti buvo itin patogu, net savaitgaliais. Nuoširdžiai esu be galo dėkinga gerb. M. Danilevičiui už sugražintą pilnavertį, kokybišką gyvenimą ir tolimesnę sveikatos priežiūrą! Tai yra tikro, gerbiamo gydytojo pavyzdys, kurį linkiu atrasti kiekvienam turinčiam panašias problemas. Tikiu, kad lankysiuosi tik čia dar n metų!

2020-02-09, 13:22 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas. Rekomenduoju. Nuoširdus, rūpestingas gydytojas. Visada atsakys į rūpimus klausimus, paaiškins gydymo eigą.
Profesionalas - tai apie gyd. M. Danilevičių!

2020-01-12, 17:49 | Registruotas lankytojas 2

Džiaugiuosi, kad patekau pas šį puikų gydytoją. Pirmą kartą rašau, nes noriu padėkoti už puikią priežiūrą prieš ir po operacijos. Neskaičiau prieš tai jokių atsiliepimų, tačiau esu viskuo patenkintas ir dėkingas šitam gydytojui. Gydytojas dėmesingas, rūpestingas, visuomet galėjau klausti kas man neaišku, gavau visada išsamius atsakymus. Esu dėkingas už gerą ir profesionalų darbą, žinau, kad visuomet galiu kreiptis, būsiu pakonsultuotas ir išklausytas. Ačiū.

2020-01-06, 10:48 | Registruotas lankytojas 1

Teko lankytis ambulatoriškai konsultacijai. Atvykau su skausmu kairiame šone, problema iš dalies buvo žinoma - akmenligė. Daktaro bendravimas šiek tiek nustebino, pasijutau kaip ant konvejerio - bendravo skubotai ir beveik visą savo dėmesį nukreipęs kitur. Atliko tyrimus, kairėje pusėje nieko nerado, tik dešiniame inkste akmenuką, kuris buvo savo vietoje, ir diskomforto nekėlė. Išrašė akmenis tirpinančių vaistuku ir paleido. Dar patarė apsilankyti tyrimams dėl vėžio, nes šlapime yra kraujo. Tos pačios dienos vakarą dėl skausmo priepuolio atsidūriau ligoninėje. Po dviejų dienų akmenukas pasišalino. Tas akmenukas buvo kairiajame inkste. Po akmenuko pasišalinimo nebeliko ir skausmų. Prieš tai rinkausi pas kurį daktarą apsilankyti, daug domėjausi, skaičiau atsiliepimus. Apsilankęs pas šį daktarą gavau kitokios patirties nei daugumos čia atsiliepusių. Gal daktaras tą diena buvo ne nuotaikoje, ar kiti rūpesčiai slėgė, o gal reikėjo daktarui nuotaiką pagerinti "dovanėle", kad labiau atkreiptų dėmesį į savo pacientą :) Dabar tik galima spėlioti... Daktarui sėkmės!

Danilevičius Mindaugas atsakė

Sveiki, gerai pamenu Jus ir Jūsų istoriją, minėjote jog sergate akmenlige ir turite savo daktarą, kuris Jus ir gydo dėl šios patologijos, džiaugiuosi dėl to, nes jis Jus seka, tiria ir tuo pačiu geriausiai Jus žino. Konsultacijos metu, žiūrint echoskopu, išplėsto kairiojo inkstuko nesimatė, matėsi tik akmenukas dešinėje pusėje, greičiausiai kairiajame inkste nematėme konkremento dėl to jog jis jau buvo šlapimtakyje, tačiau dar neužtvenkęs inkstuko, kitaip matytusi stazė inkste (plėstusi inkstas). Šlapimtakyje konkrementų echoskopiškai nesimato (išskyrus tuos atvejus kai konkrementas lokalizuojasi visai šalia šlapimo pūslės). Tais atvejais kai konkrementas nerentgenokontrastinis, neamtys jo ir rentgenas, nematys ir tuo pačiu ir magnetinis rezonansas, tokiu atveju šlapimtakyje akmenligę galite nustatyti tik kompiuterinės tomografijos metu, tai tyrimas su didele rentgeno apšvita, pastarasis rutiniškai nėra atliekamas, be to yra šiokios tokios eilės tokiems tyrimams. Kadangi echoskopiškai nebuvo išsiplėtęs inkstas ir neskaudėjo Jums šono konsultacijos metu, gydymas paskirtas tik konservatyvus (preparatai tirpdantys akmenukus). Kompiuterinė tomografija ir intraveninės urogramos, galinčios nustatyti konkrementus šlapimtakiuose, rutiniškai neatliekamos nė vienoje klinikoje. Gerai, kad kreipėtes užejus skausmui pakartotinai, džiaugiuosi jog akmenuką išsišlapinote ir šiam kartui pasveikote. Tačiau riekia nepamiršti jog akmenligė yra linkusi kartotis, todėl reikia atkreipti dėmesį ne tik į medikamentus tirpdančius akmenukus bet ir į mitybą, iškritusį akmenuką ištirti, žinoti jo sudėti, aptarti kito inksto konkremento pašalinimo galimybes. Apie visą tai rekomenduoju pasikalbėti su savo daktaru.

Sėkmės Jums!
Pagarbiai med. dr. M. Danilevičius

2019-12-26, 09:55 | Registruotas lankytojas 10

Medicinos mokslų daktaro urologo Mindaugo Danilevičiaus paprastais žodžiais įvertinti neįmanoma .Tai gydytojas visą save atiduodantis pacientui unikaliomis žiniomis.Nuostabus savo srities specialistas.Labai šiltas ir paprastas bendravimas panaikina atstumą tarp paciento ir gydytojo.Be galo malonus ir draugiškas,viską profesionaliai ir suprantamai išaiškina ir imasi savo nežemišku draugiškumu ir žiniomis gydymo.Atėjus pas Daktarą iš kart pajunti neapsakomą artumą,ko trūksta daugybei gydytojų.Tai tikrai gyva enciklopedija ir Dievo padovanotas talentas.Tai gydytojas,kokių labai reta.Esu dėka jo pastangų visiškai išgydytas ir jaučiuosi laimingas.Ačiū Jums stebuklingas daktare už viską,ačiū kad galiu džiaugtis gyvenimu.Sėkmės ir geros sveikatos Jums pačiam.(Donatas)