Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-08-30, 16:21 | Registruotas lankytojas 1

Didelis Aciu uz labai greita priemima, nes papuoliau pas si daktara nors ir pirma karta bet ta pacia diena, veliau taip pat laukt man tiek nereikejo kaip kitur budavo. Iskart pac daktaras uzregistravo mane pakartotinai konsultacjai uz keliu savaiciu. Aciu uz abi gana sakyciau kokybiskas konsultacijas ir skirta gydyma, uz pagalba, demesi, profesionaluma. Dziaugiuosi, kad tokiu nuosirdziu daktaru dar Lietuvoj yra. Sakyciau profesionalus daktaras. Tiesa buvau as pas ji konsultuotis privaciai, ne valdiskai. Tai tikrai Aciu uz isspresta problema. Martynas

2019-08-28, 19:37 | Registruotas lankytojas 1

Labai nenuoširdus, neprofesionalus. Jo darbą turėjo taisyti kiti gydytojai, žmogų po procedūros išleido su skausmais, nekreipdamas dėmesio į paciento būklę, nors buvo pasakyta, kad po atliktos procedūros pacientas jautė didelį skausmą. Kitą dieną po procedūros ligonis buvo išneštas iš namų su neštuvais su dideliais skausmais.
Moka skaičiuoti tik pinigus. Nustatytai ligai procedūra turejo būti atliekama NEMOKAMAI.
Kuo toliau nuo tokio "gydytojo".

Pasirašo jau mirusio ligonio dukra.

P.S. Atsakymo nereikia.

2019-08-26, 21:00 | Registruotas lankytojas 1

Gerb. gydytojau.Šiandien mano vyras lankėsi pas jus.Už tyrimą paprašėte350 eur.Tai kosmosas.Vyro pensija 250 eur.Tai jau gal kaip nors.Ar šitas tyrimas įdomu legalus.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Sveiki, pamenu jog konsultacijos metu su Jūsų vyru kalbėjome apie kol kas Lietuvoje nekompensuojamą, gana brangų šlapimo tyrimą ankstyvai prostatos vėžio diagnostikai. Tai vienas iš diagnostinių tyrimų, be to tai neprivalomas tyrimas, yra juk MRT, biopsija, ko jis šiuo metu nepageidavo.

Tik paaiškinau, kad yra dar toks šlapimo tyrimas ankstyvai prostatos vėžio diagnostikai. Šis tyrimas Lietuvoje visiškai legalus.

Smulkiau apie tyrimą galite paskaityti Lietuvos ryte ar kitur internete:

Detalią informaciją apie tyrimą, apie jo kainas ir paėmimo būdą teikia poliklinika, tel 8673 06044.

Jei lieka neaišku, visada ateikite kartu su vyru, taip pat nesėdėkite už durų, ateikite kartu, tikrai liks daug mažiau neatsakytų klausimų.

Sėkmės Jums, sveikite..
Pagarbiai med. dr. M. Danilevičius

2019-08-20, 18:38 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, dėmesingas, aukščiausio lygio profesionalas.

2019-08-18, 17:52 | Registruotas lankytojas 9

Sveiki, atsiprašau, bet norėčiau duoti pastabą Jums gerbiamas gydytojau. Tiek daug gerų atsiliepimų ir matosi, kad Jūs juos skaitote, bet kodėl padėkojate tik už neigiamus? Parašykit nors ačiū prie teigiamų, žmogui parašiusiam tą atsiliepimą bus labai malonu. Dar kartą atsiprašau, kad kišuosi kur nereikia.
Su pagarba
Irena

Danilevičius Mindaugas atsakė

LABAS VAKARAS IRENA, ESATE ŠAUNUOLĖ, KAD APSKRITAI IŠDRĮSOTE ŠIUO KLAUSIMU PARAŠYTI MAN.. IŠ TIESŲ ESU LABAI DĖKINGAS UŽ JŪSŲ KOMENTARĄ IR PASTABĄ. NE VISI MŪSŲ PACIENTAI GALI BŪTI LAIMINGI BEI PATENKINTI, NE VISI GALI DŽIAUGTIS GYVENIMU, IR KAIP BEBŪTŲ GAILA - NE VISI PACIENTAI PASVEIKSTA. TAIP JAU YRA..:( AŠ VISADA STENGIUOSI ATSAKYTI Į KLAUSIMUS TIEMS KAM LABIAUSIAI LIEKA NEAIŠKU, KAM PROBLEMA JŲ AKIMIS LIEKA NEIŠSPRĘSTA.. TAČIAU Į JŪSŲ PASTABĄ BŪTINAI ATSIŽVELGSIU.. AČIŪ JUMS UŽ JŪSŲ LAIKĄ..

PAGARBIAI MED. DR. M. DANILEVIČIUS

2019-08-01, 10:13 | Registruotas lankytojas 3

Profesionalus gydytojas, greitai atliko visus tyrimus, ir dar papildomai skyre kitu tyrimu. Atsake mums i visus neaiskius klausimus.Viska atliko operatyviai ir profesionaliai. Toliau lankomes pas gydytoja, kad issigydyti letine liga. Aciu labai uz pagalba.

2019-06-18, 10:41 | Registruotas lankytojas 1

Uz grazu ,silta bendravima, kompetencija ir demesi nuosirdziausia aciu tariu gerbemam daktarui Mindaugui Danileviciui.Pagarbiai J.P.,Skotija

2019-06-13, 15:30 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai patenkintas p. M. Danilevičiaus kompetencija ir aukšta kvalifikacija. Matosi, jog gydytojas domisi naujovėmis, yra atidus ir dėmesingas. Esu dėkingas, jog rekomenduoja naujausius gydymo metodus ir vaistus. Padidėjus PSA neskuba daryti biopsijos, skiria augalinės kilmės vaistus be šalutinio poveikio - tai tikrai padeda, mažina PSA. Nuolat rūpinasi paciento sveikatos būkle. Drąsiai galiu teigti, jog šis gydytojas - tikras profesionalas, todėl jį rekomenduoju visiems, sergantiems urologinėmis ligomis.

Su pagarba
pacientas Kazimieras

2019-06-08, 17:40 | Registruotas lankytojas 1

Priiminėjo paskubomis, matyt labai norėjo namo, pacientas buvo paskirtas paskutinis šią dieną. Apžiūros metu buvo be chalato, apžiūrint echoskopu net neužtepė gelio. Pasakė kad nieko inkstose nėra, tačiau priminus kas prieš 2 mėn.jis pats rado akmenį- į diagnozę įrašė "akmuo 6mm"ir išrašė vaistų. Bendravo šiurkščiai. Vengsiu, ir kitiems rekomenduoju vengti tokio" specialisto". Nežinau dėl ko yra pakankamai daug gerų atsiliepimų. Matyt kitaip elgiasi kai ateina be siuntimo ir už vizitą sumoka.

Labas vakaras,
Dėkingas esu už komentarą ir Jūsų nuomonę. Tikrai taip, Jus buvote patys paskutiniai tą dieną, Jūsų laukėme iki pat vėlyvo vakaro ir sulaukėme bei priėmėme, pažiūrėjome ir echoskopškai, paskyrėme vaistus, už konsultaciją mokėti nieko nereikėjo.. Atrodo jog viskas teisinga.
Dažnai klausiame, ar liko neaiškumų, jei reikia paskiriame sekančio vizito laiką, lyg nieko nesakėte dėl per šiurkštaus bendravimo arba kad daugiau neatvyksite. Bet bet kokiu atveju man labai gaila jog mūsų bendravimas Jums pasirodė kitoks..

Šioje klinikoje visada konsultuojame be chalato, nes manome jog chalatas sukelia tik papildomą stresą pacientui. Džiaugiuosi jog esate pastabūs, bet gelio pakako tiek, kiek buvo užtepta ant daviklio iki Jums ateinant, juk laukėme Jūsų.., be gelio nieko apskritai nematysime nei aš, nei Jūs.

Apgailestauju jog teks vengti manęs ir dėkoju už Jūsų sugaištą laiką. Sveikite..

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2019-04-21, 08:41 | Registruotas lankytojas 10

Gydytojas medicinos daktaras urologas Mindaugas Danilevičius yra vienintelis stebuklas Lietuvoje.Jam nesvarbu,kiek tau metų,jam nesvarbu,kas tu esi.Jis visą savę atiduoda pacientui savo paprastumu,nuoširdumu,žiniomis ir kompetencija.Jo asmeniškai sukurtame internetiniame puslapyje www.mano urologas.lt kiekvienas gali rasti profesionalius ir labai kompetetingus atsakymus į gausybę dominančių klausimų.Atsakymai suprantami ,paremti didžiuliu žinių bagažu ir neapsakoma kompetencija.Jaučiuosi puikiai.Rekomenduoju visiems atsidaryti internetinį puslapį www.manourologas.lt ir rasite atsakymus į viską,kas domina.Širdingas ačiū,Jums Daktare!!!Donatas,Mažeikiai

2019-03-30, 17:35 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras profesionalus gydytojas

2019-02-21, 09:55 | Registruotas lankytojas 1

Manau vienas geriausiu savo sriti. Kaip zmogus ir kaip daktaras geras...
Aciu uz profesionaluma,nuosidruma ir paprastuma. Drasiai galiu rekomeduoti

2019-01-21, 17:07 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas!
Sudėtinga ir ilga inksto valymo operacija buvo atliekama sausio 4 d. Gydytojas jau nuo pat pirmo susitikimo nuteikė pozytyviai. Lengvai bendrauja ne tik su savo pacientais, bet ir su jų šeimos nariais. Tai tikras gydytojas iš didžiosios raidės !!!
Ačiū Jums už gydymą ir linkime visokeriopos sėkmės garbingame ir profesionaliame gydytojo darbe