Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Mėmelio klinika

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Mėmelio klinika
2022-06-10, 21:20 | Registruotas lankytojas 1

Šlapimo pūslės lėtinį cistitą turiu nuo vaikystės. Pirmą kartą kreipiausi prieš 11 metų. Mindaugas Danilevičius yra puikus gydytojas. Dirba greitai, tiksliai ir atsakingai. Moka bendrauti ir užjausti ligonius. Puikiai atliko šlapimo pūslės operaciją. Reikalui esant lankausi ir dabar. Tyrimus ir kitas procedūras daro neskausmingai. Jeigu, kas nors perskaitys šį komentarą, tai drąsiai eikite pas gydytoją ir būsite sveiki. Nedelskite ir nesigydykite patys.

2022-06-08, 12:47 | Registruotas lankytojas 1

Я долго боролась с невыносимой болью и хроническим циститом. Ходила по многим специалистам, пила много лекарств и делала разные обследования, к сожалению безуспешно.
Знакомые порекомендовали обратиться к доктору Миндаугасу, я очень рада и благодарна - мне поставили правильный диагноз, безболезненно пролечили и теперь я живу без боли.
Врач объяснил весь диагноз болезни, курс лечения и ожидаемые результаты, я была информирована и спокоена.
Большое, большое спасибо!

2022-06-07, 08:29 | Registruotas lankytojas 1

Labai dekingas daktarui uz kvalifikuota ir gera gydyma po operacijos.

Pacientas Henrikas

2022-06-07, 08:06 | Registruotas lankytojas 23

Gydytojas pasižymi profesionalumu, nuoširdumu, pareigumu ,kruopštumu moka išklausyti pacientą tai aukštos kvalifikacijos gydytojas ačiū jam už konsultacijas tyrimus ir gerai atliktą operaciją Rekomenduoju visiems šį nuostabų gydytoją linkiu jam didelės sėkmės ir geros sveikatos.

2022-06-06, 20:30 | Registruotas lankytojas 4

labai dėkinga gydytojui už profesionalią pagalbą.Po paskirto gydymo ilgai kamavusi problema praėjo. Džiaugiuosi,
kad po dėdės, kuriam gyd. Danilevičius atliko sudėtingą operaciją, rekomendacijos kreipiausi į gyd. Danilevičių.
Mano dėdė Jonas dėkingas gydytojui, kad dabar po atliktos operacijos gali gyventi pilnavertį gyvenimą.Dėdė Jonas
buvo nustebęs , kad ir praėjus mėnesiui po operacijos gydytojas Danilevičius pasidomėjo jo savijauta ir sveikata.
Linkime kuo geriausios sveikatos pačiam gydytojui

2022-06-06, 20:29 | Registruotas lankytojas 4

Linkime kuo geriausios sveikatos pačiam gydytojui

2022-06-06, 11:07 | Registruotas lankytojas 3

NEREKOMENDUOJU.
Jokio noro gilintis į situaciją, tik krūvą vaistų išrašė ir net nukreipė į kokią vaistinę. Vaistinėje gavau nuolaidą, paminėjo, kad tai Mindaugo Danilevičiaus pacientam. Tuomet net apsidžiaugiau. Dabar viskas aišku. Ar visi tie vaistai buvo reikalingi, dar dabar klausimas. O ir jie nepigūs, bet čia ne piniguose esmė.

2022-05-13, 18:32 | Registruotas lankytojas 1

Labas vakaras.

Noriu pareikšti PADĖKĄ daktarui už jo laiką, už atliktą operaciją, įdėtas pastangas, profesionalų bendravimą, sugaištą laiką ir begalinį norą padėti man kaip pacientui. Gydytojas profesionaliai atliko neplaninę operaciją, pašalino akmenuką iš šlapimtakio, užstentavo, po to pašalino ir paliktą stentą, kurį nešiojau beveik vieną mėnesį laiko, nes taip reikėjo, nebuvo labai malonus tas stento nešiojimas ypač jei padirbi kieme ar sode, vis atsirasdavo kraujo, skambinau išsigandęs kartą pačiam daktarui savaitgalį, nes radau jo numerį internete, galvojau kad trukdžiau ji, bet net neįsižeidė, atsakė į visus mano klausimus, svarbiausiai kad nuramino, iš karto sako jei tau neramu gali atvykti, pasikvietė pakartotinai apžiūrai ir išrašė vaistus nuo kraujavimo, už ką esu labai labai dėkingas, nes tai vyko savaitgalį, nustebau kad daktaras atvyko ir savaitgalį, sudarė sąlygas susitikti kai to net neturėjo daryti, nes svaitgalio laikas juk laikas šeimai, namams, aš tą puikiai suprantu, turiu pasakyti kad daktaras dėjo visas visas pastangas, kad būčiau pagydytas, gydymo eigoje ateidamas į palatą nuolat domėjosi sveikatos pokyčiais, siūlė tolimesnio gydymo variantus dar iki operacijos.

Toliau lankausi pas šį gydytoją reguliariai atlikti echoskopiją ir drąsiai rekomenduoju bet kuriam žmogui.

Specialistas iš didžiosios raidės, negalvojau kad yra tokių žmoniu ir džiaugiuosi jog man teko pažinti šį žmogų. Gydžiausi ir gydysiuos, jei tik toliau mane gydys kai reikės.

Malonu užeiti kai žinai, kad žmogus tave visada pasitiks su gera nuotaika, pozityviai nusiteikęs, nuramins, paaiškins viską man suprantama kalba. Nuošidus nuoširdus AČIŪ.

2022-05-13, 00:29 | Registruotas lankytojas 1

Mindaugas padejo netik kaip urologas, bet kaip draugas ir kituose negalavimuose padejo ir atligio net nepriima. Tikras specialistas ir draugiskas zmogus. Taigi Mindauga rekomenduoju 100%

2022-05-12, 19:25 | Registruotas lankytojas 94

Mindaugas nuostabus zmogus ,pagelbejo ne karta kritinese situacijose net po darbo valandu kaip draugas elgiasi su manimi, tai rekomendacija maza pasakyti ,jai turi bedu BUTINA i Mindauga kreiptis nes pades net nedvejodamas!!!Širdingai aciu Mindaugai uz tavo visapusiska pagalba.Pagarbei Juozas.

2022-05-11, 17:35 | Registruotas lankytojas 2

Gydžiausi Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Labai dėmesingas gydytojas, nuoširdžiai dėkoju už sėkmingai atliktą atliktą operaciją. Rekomenduoju kitiems šį gydytoją, apie kurį pats gavau rekomendacijų iš kitų pacientų.
Egidijus Žiedas, Klaipėda

2022-05-11, 17:35 | Registruotas lankytojas 2

Egidijus Žiedas, Klaipėda

2022-05-10, 10:36 | Registruotas lankytojas 1

Dėkojame už nepriekaištingą gydymą ir sėkmingai atliktą operaciją.
Z.L

2022-04-13, 19:26 | Registruotas lankytojas 1

Уважаемый доктор Данилявичус!
Я благодарен Богу и судьбе за то, что свёл меня с Вами - лучшим доктором-урологом, профессионалом своего дела! Во время очередного обследования, у меня определялось повышение анализа ПСА, я очень беспокоился по этому поводу, ведь это могло означать наличие рака простаты. После консультации с доктором Данилявичусом, он предложил мне провести дополнительные исследования и сделать биопсию простаты. К сожалению, диагноз подтвердился, но, к счастью, рак предстательной железы был выявлен на самой ранней стадии и его можно вылечить. Мы обсудили с доктором все возможности лечения и выбрали тот метод, который для меня будет лучшим и позволит полностью избавиться от рака простаты. Я попал в надёжные и «золотые руки» и теперь уверен, что всё будет хорошо! Я получил ответы на все свои вопросы, Большое спасибо Вам за Вашу помощь и внимание! Дай Вам Бог успеха в Вашем нелегком и благородном труде!!!

2022-04-03, 12:10 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus ir dėmesingas gydytojas. Atsakingai žiūrintis į savo darbą.

2022-03-25, 19:20 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas daktarą prieš 12metu gana ilgai teko gydytis, po to prieš 7metus kai buvo paūmėjus mano liga ir dabar vėl visai nesenai kažkur pašalau matyt, praėjau vaistų kursą, reikalingas intervencijas visas, kas pasikeitė, pagerėjo bendrai vertinant, na ir kažkiek pasenom per tą laiką mes visi, visi senstam aišku, bet aš dėkingas pačiam už patarimus, priežiūra, suprantu kad mano liga lėtinė, kad ji kartosis, žinau kad reikia dažniau lankytis,bet tai kada pribegdamas ir pribegdamas ar kai būtinybė prispiria, bet laiku besikreipiant į laiku imantis priemonių pastebėjau, kad galima valdyt situaciją, ligą, ir laiku įsikišus sustabdyti progresija. Aišku aš nuolat laikausi režimo ir žinau ka daryti, suprantu kaip svarbus režimas ir jo griežtas laikymasis, gavau ir literatūros paskutinį kartą, ačiū Tau, linkiu sėkmės pačiam darbe ir asmeniniam gyvenime bei neprarasti jėgų. Ir iki sekančio tikiuosi negreito apsilankymo :)

2022-03-19, 15:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai noriu padėkoti gerb. gydytojui med. dr. M. Danilevičiui. Nuostabus dakataras, kuris išsprendė ne vienus metus mane kankinusią problemą. Ilgą laiką mane kankino viena bėda dėl kurios nėra didelio noro viešai kalbėti,kiek praeita specialistų, gydymo tabletėmis, mankštomis, pratimais, stimuliacijomis. Ir galų gale po 5 metu vaikščiojimo pas skirtingus specialistus per kelias dienas išsisprendžia klausimas. Kažkaip nuojauta sakė jog turiu nueiti dar kartą, išklausyti dar viena nuomone ir nuojauta manęs šį kartą neapgavo. Sakau didelį Ačiū už tinkamą man gydymą ir už tai kad šiai dienai pradingo didžioji dalis mano kasdieninių problemų ir rūpesčių. Ačiū! Linkiu sėkmės nelengvame darbe.

2022-03-16, 16:55 | Registruotas lankytojas 2

Nežinau iš kur pas šitą žmogų tiek gerų atsiliepimų,bet darau prielaidą,kad tie visi parašė gerus atsiliepimus kišo €€€ jam į kišenes.Galvojau jis bus pasimokęs po mano istorijos,bet žiūriu,kad visiškai ne,žmonės ir toliau raso blogus atsiliepimus,o jis vis randa pasiteisinimus.Nesinorejo čia visko viešinti,bet matau jog žmogus nesitaiso,tai nutariau pasidalinti savo nemalonia istorija su siuom žmogum.Keleta metu atgal sutarem dėl operacijos kuri teturėjo trukti,tik 5 minutes(net operacija tai nepavadinsi)bet kadangi turėjau išvykti,tai atidejom visa tai man grįžus.Kai grįžau jis užmiršo apie ką mes buvome kalbėję,prisigalvojo kaskokia nebūta operacija,prieš operaciją dar kartą neapžiurejo,tik rašė popiergalius mitriai šeimos daktarui atsakymą ale,kad operacija pavyko sėkmingai.(kaip galima rašyti atsakymą šeimos daktarui kai operacija neaišku kaip pavyko?)paklausus po operacijos kodėl taip pasielgė atsakymas buvo paprastas:darbo daug nėra laiko kada po operacijų atsakymus israsineti)Dar viena popiergali išrase,jog siūlus atvykciau išsitraukti į jo privačią kliniką(kur aišku už aciu ten nieks pirštų nejudina)nors veiksmas vyko valdiskoje įstaigoje.Rasant tuos visus popiergalius garsiai kelis kartus pakartojo: ar aš suprantu jog būsiu operuojamas ?Davė suprasti,kad reik į kišenę įdėti €.Tai kadangi nedaviau nusivedė i vaistinė nusipirkti operacijai reikalingų instrumentų,čeki kaip nekeista pasieme jis,o ne aš.Na ką, po operacijos kai parvežė į palatą ir nusprendžiau pasižiūrėti į isoperuota vietą,ir kai pamačiau apie ką mes buvome kalbėja tebera savo vietoje,o apibintuota visai kitą vietą gavau lengvą šoką.Ta procedūrą apie kurią buvome kalbėja padarė tiesiog jau palatoje.Kaip paguoda iš jo gavau nemokama siūlų ištraukima jo privačioje klinikoje(aišku po tokių jo darbų jo paslaugų atsisakiau).Ėjau pas skyriaus vedėja ,bandžiau papasakoti situacija,bet šis mane apreke,jog aš,dar ačiū turiu jiems visiems pasakyti.Galu gale nuėjau iki respublikinės ligoninės vyr gydytojo Janusonio,jis aišku pasistengė viska uzglaistyti ir paskyrė man kitą urologa apžiūrai ir pokalbį už uždarų durų su Mindaugu.Pokalbio metu jis atsiprašė,ir atidavė mano sumokėtus pinigus kuriuos buvau sumokejas operacijai.Kaip vėliau issiaiskinau už visus operacijai skirtus reikalingus įrankius tur skirti ligoninė,bet Mindaugui šitai kaskaip nerūpi,jam svarbu pasimti čekį,o paskui viską nunesus atgal į vaistinę pasimti pinigus.Tai vat tokia mano nemaloni istorija su siuom zmogum.Visko čia nesurasysi,kaip antibiotikų neskyrė po operacijos būtinų,ar kad nedarbinga padarė mėnesiui laiko,ir kaip į mano e sistemos ligos istorija įrašė melagingus duomenis apie nebūta liga ir t.t.Zodziu žmogus lekia per 4 ar 5 darbus,visur vėluoja,toks žmogus tikrai netarnauja žmonėm o,tik savo kišenėj.Su jumis yra pokalbį turėja netgi jūsų kolegos apie jūsų skubėjimas ir atmestina darbą,(ne urologijos kolega)ir jūs tai žinote,nes aš asmeniškai su vienu iš jų apie jūs snekejau.Taip pat varges tos visos sesutės dirbančios skyriui kur viską žino ir bijo žodį pasakyti.Visam tekste niekur nepaminejau žodžio-daktaras.Nepyk Mindaugai,bet man nesivercia liežuvis taip tave vadinti.Ps.jai sigalvosit čia parašyti kaskoki tai savo nekaltumo rašinėti,tai geriau tada iš vis nieko nerašykit.

2022-03-03, 11:12 | Registruotas lankytojas 1

Tris metus gydomas mano vyras pas si daktara, esame labai labai dėkingi siam gydytojui. Pagarbiai Birute ir Bronius

2022-02-24, 19:25 | Registruotas lankytojas 5

Puikus savo srities specialistas. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės. Dėmesingas, atidus, empatiškas. Profesionaliai išaiškino galimus gydymo būdus ir pasekmes, išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus.
Nuostabus Žmogus, prie kurio jautiesi suprastas ir saugus. Ačiū Jums!

2022-02-23, 14:16 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki gerb. gydytojau, jums leidus pateiksiu savo subjektyvią nuomonę:
Visų pirma, pas gydytoją M. Danilevičių teko lankytis privačioje ir Valstybinėje klinikoje, reiktų pripažinti, kad skirtumas (gydytojo bendravimas, iniciatyva gilintis į problemą ir dėmesys man, kaip pacientui) buvo didžiulis. Kaip gydytojas man ir pasakė privataus vizito metu "kadangi moki - už tave viską padarysim" ir tikrai taip, privačios kunsultacijos labai brangios, bet gerb. Gydytojau aš taip pat moku mokesčius (sveikatos draudimas), kurie taip pat yra nemaži, todėl tikiuosi, kad ir Jums atsilyginama atitinkamai, kad skirtumėte pakankamai dėmesio ir iniciatyvos pacientų gydymui. Tęsiant subjektyvią nuomonę, norėčiau paminėti gydymą ir problemos nustatymą, nesu specialistas ir tikiu mokslu bei Jūsų kompetencija, tačiau, mano nuomone, problemos Jūs nenustatėte, o skyrėtė eilę brangių tyrimų + antibiotikų (privataus gydymo metu). Suprantu, jog konsultacijos metu iš mano pasakojimo Jūs padarėtė tokią išvadą (kaip minėjau aš nesu specialistas, todėl atleiskite man), tačiau gavus atsakymus, kaip vėliau paaiškėjo, gydymas antibiotikais nebuvo reikalingas. Pabaigai, norėčiau padėkoti gerb. Gydytojui M. Danilevičiui, tikiuosi tai buvo naturalus "žmogiškojo" faktoriaus nesusikalbėjimas. Pataisykite mane jie klystu. Sekmės!

2022-02-23, 08:44 | Registruotas lankytojas 1

Dekoju gydytojui ir personalui. Operacija praejo sekmingai. Aciu

2022-02-22, 14:39 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti gydytojuiuž greitą priėmimą ir ligos nustatymą.Gyd.l.nuoširdus,paprastas,bendraujantis ,atsakė į visus rūpimus klausimus.Dar kartą AČIŪ.Rekomenduoju.

2022-02-19, 13:03 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju žmonėms, kurie taupo savo laiką. Buvau užsiregistravęs 10:20. Atvykęs sužinojau, kad daktaras vėluoja valandą laiko. Priėmė - 11:20. Padarius tyrimą sakė ateiti be eilės, priėmė tik po 5 paciento. Bendrauja negražiai, išsamių atsakymų nepateikia. Kliento klausimus vadina durnais.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Gerbiamas Aivarai Kybarte, aš pačiam minėjau jog Jūs atvykotę į valdišką įstaigą, kur ir intervencijos, ir konsultacijos vyksta vienu metu, taupant Jūsų laiką rekomenduoju dėl Jūsų urologinės ligos ištyrimo kreiptis i bet kurią privačią įstaigą, daug greičiau viskas vyks ir klausimų liks kur kas mažiau.

Med. dr. Mindaugas Danilevičius

2022-02-06, 14:19 | Registruotas lankytojas 1

Maloniai bendraujantis, suteikia daug papildomos informacijos susijusios su gydymu. Rekomeduoju.

2021-12-15, 20:15 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas,visada maloniai bendraujantis,dėmesingas,paprastas, visada galiu paklausti kas man neaišku,visada maloniai atsakys. Esu dekingas už ilga gydymo procesa.
Puikus savo srities specialistas,rekomenduoju.
- Petras

2021-12-13, 16:45 | Registruotas lankytojas 1

Pas šios srities daktarą lankiausi pirma kartą, tai buvo tikrai nedrasu nueiti, bet pradėjus bendrauti daktaras buvo paprastas, malonus bei atsižvelgiantis į paciento padėtį nes tolimesnę gydymo eigą Daktaras atsižvelgė į mano pusę, bei pasiulė tolimesnį gydymą(operaciją) man geresniu būdu.
Atlikus daktarui operaciją, kuriai buvo tikrai baimės pasiruošti,viskas pagerėjo į gerąją pusę.Dabar likus reabilitacijai,daktaras geranoriškai davė galimybę jam paskambinti bei paklausti,bet kokius man su tolimesniu gydymu iškilusius klausimus,kas man beje labai pravertė,nes būnant daktaro kabinete dažnai pasimiršta visi iškilę klausimai :)

2021-12-08, 14:53 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkintas Akmenligės gydymo (urologinė operacija) puikia sėkme ir gerais rezultatais . Daktaras Mindaugas Danilevičius atliko tikrai gan sudėtingą operaciją . Tai labai aukštos klasės daktaras , nuoširdus ir atidus gydytojas . Pastebėjęs kai kuriuos simptomus iš galimai šalutinių susirgimų , gydytojas rūpinosi išsiaiškinant ir siuntė konsultacijai į reikalingą skyrių . Didelis AČIŪ daktarui Mindaugui ! Labai džiaugiuosi ir labai , labai dar kartą DĖKOJU GYDYTOJUI už puikų , sėkmingą gydymą ! Vytautas Lupeika

2021-12-01, 21:26 | Registruotas lankytojas 2

Labai įskaudino, toks žmogaus pasikėlimas, nesikalbėjimas, isizeidęs. išrašai padėti panosėje, klausineja ko čia atvažiavote, net nežiūri į juos. Princas kalava... Tikrai l, išvarge 3 val prasėdėje priimamajam turėjom pakomentuot kokia operacija buvo atlikta pries gera savaite... Pati dirbu savivaldybeje, visad su zmonemis bendrauju nuosirdziai., is sito gydytojo trysko arogancija. Susilaikiau, nepaskambinau ligonines vadovui.. Tegul. Kolkas... Labai labai nusivyliau.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Dėkui už komentarą bei Jūsų nuomonę, Dėkui ir už princą.. :)

Džiaugiuosi jog dirbate savivaldybėje ir su visais nuoširdžiai ir maloniai bendraujate, mes ir stengiamės tai daryti, na jei nepavyksta mums taip gerai savo operacinės dieną, laisvu nuo darbo metu po visų operacijų konsultuoti "paklydusius" priėmimo skyriuje, tuomet iš tiesų nuoširdžiai atsiprašau.. Tik ar tikrai savivaldybėje priimami interesantai ne priėmimo laiku, ne priėmimo dieną, kad ir ilgiau palaukus? Greičiausiai kad ne. Tas pats galioja ir ligoninėje ar bet kur kitur.. O Jus juk sulaukėte daktaro ir buvote priimti, neišvaryti per duris kaip tai daro kitos gydymo įstaigos ne savo darbo laiku.

Ligoniukas juk kurčniabilys, tai ir klausiama lydinčio asmens "kodėl čia atvykote ir kas buvo atlikta prieš gerą savaitę". Karščiavimas rimta priežastis kreiptis laiku, bet ligonis karščiuoti gali ir dėl kitų priežasčių, ne tik dėl buvusios operacijos, todėl tokiu atveju geriausiai Jūs žino Jūsų pasirinktas ir Jūsų ligonį operavęs gydytojas, kurio ir reikia ieškoti kai kažkas nutinka praėjus labai trumpam laiko tarpui po atliktos operacijos, telefono numeri juk jo turite.

Aš asmeniškai nematau nieko blogo, kad buvote priimti ne mūsų budinčios ligoninės priėmimo dieną (ne mūsų darbo laiku).

Ramybės ir gražių artėjančių švenčių Jums ir Jūsų šeimai..

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2021-06-15, 17:01 | Registruotas lankytojas 4

Dėkinga gydytojui Mindaugui už sveikatos problemos išsprendimą ir atidumą.

Jūratė

2021-04-23, 09:44 | Registruotas lankytojas 2

Išsamiai atsakė į visus klausimus. Pasidomėjo ar viskas aišku pooperaciniam laikotarpyje. Malonus bendravimas. Ačiū

2021-04-22, 21:41 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas, visad maloniai bendraujantis,atsako į visus iškilusius klausimus.Puikus savo srities specialistas.Rekomenduoju!

2021-04-21, 20:09 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi, kad suradau Jus, gydytojau. Labai Jums su tėveliu dėkojame už sugaištą kiekvieną minutę. Gydytojas dėmesingas, rūpestingas, visuomet galėjom klausti kas mums neaišku, gavome visada išsamius atsakymus. Esu dėkinga už gerą ir profesionalų darbą, Žinau, kad visuomet galiu kreiptis, kad ir kas nutiktų. Begalinės sėkmės ir kantrybės visur ir visada. Dar ne kartą teks mums su tėveliu su Jumis bendrauti. Ačiū didelis nuo mūsų abiejų.

2021-04-20, 20:23 | Registruotas lankytojas 6

Labai malonus,nuosirdus,nuosekliai ir suprantamai viską paaiškina,gydytojas pagalbą suteikė profesionaliai,atsakingai ir labai greitai.Gydytojas ne tik savo srities profesionalas,bet ir turintis gerą jumoro jausmą.Ačiū Jums labai!!!Su pagarba Dalia V.

2021-04-13, 17:58 | Registruotas lankytojas 1

Puikus daktaras, labai issamiai pakonsultavo ir isgyde tai ka reikejo. Dabar dziaugiuosiu pilnaverciu gyvenimu ir esu dekingas tik jam. Visiskai rekomenduoju!

2021-03-05, 18:59 | Registruotas lankytojas 2

Turėjome problemą dėl nevaisingumo, taigi aplankėme daug Klaipėdos gydytojų, bet rezultato nebuvo. Nesakau, kad visi gydytojai blogi, bet mums paprasčiausiai vis nesigavo pastoti. Pagaliau, per rekomendacijas, kreipėmės privačiai pas gydytoją Danilevičių, kuris nusiuntė pasidaryti dvi spermogramas, paėmė pasėlius ir pagaliau teisingai nustatė nevaisingumo priežastį ir skyrė gydymą. Noriu padėkoti gydytojui už profesionalias konsultacijas ir rūpestį, puikus gydytojas. Mes jau laukiame šeimos pagausėjimo!

2021-03-03, 18:30 | Registruotas lankytojas 1

Geras ir puikus specialistas. Tik teigiami atsiliepimai!

2021-03-03, 18:22 | Registruotas lankytojas 2

Puikus, profesionalus gydytojas.

2021-03-03, 17:16 | Registruotas lankytojas 1

Noreciau padekoti dar karta , ir dar ir dar....... didelis nuosirdus dekui.... gyditojas labai gerai ir greitai diagnozavo ligas.... paskyre gydima is karto, operacija atliko puikiai..... rupinosi kaip savo artimu,galeciau pasakyt kaip broliu vaiku......dekui jam .....;) jau buvau prarades vilti buti vyru..... kiek praejau specelistu , visur tik nusivilimas ir neteisingi gydimai, diagnozes, kol neatsiduriau i sio nuostabaus gyditojo rankas....... dabar ir vel jauciuosi kaip 18 .... laimyngas as mano zmona , o kas yra svarbiausiai ? kad seima butu laimynga,...!! tai dar karta dideli didelis dekui..... likau patenkintas net visus 200 procentu... didelis aciu....

2021-03-03, 16:59 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras Savo srities specelistas.... Daktaras is didziosios raides, didelis didelis dekui..... gaila kad mazai tokiu daktaru yra.....visiems savo atrtimiesiems rekomenduosiu puikus daktaras, ir raugiskas uzjauciantis , sakau rasyti ir rasyti begalo didelis dekui gyditojui, linkiu kad ir toliau taip rupintusi kitais pacijentais kaip mane,,.... SUPER :) .........!!!!

2021-03-01, 16:55 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Dėkoju už Jūsų nuomonę. Labai gaila, kad kažkur nesutapo mūsų nuomonės ar teko konsultuotis su kitais.

Neturėjau šiai dienai kur Jums pasiųlyti atlikti cistoskopijos su narkoze Klaipėdoje, apart vieno medicinos centro, kur kaina intervencijos nebūtų Jūsų (griečiausiai ir bet kurios kitos pacientės) tenkinusi, todėl ir teko cistoskopijai su narkoze pačiai atvykti iki Tauragės ligoninės. Man tas atstumas neatrodo labai tolimas, gal dėl to kad kiekvieną šeštadienį čia dirbu.

Bet kokiu atveju, jei per toli ar nepakeliui, visada tokio pasiūlymo tirtis galima juk ir atsisakyti. Neretai daktaras pasiūlo, o ligonė atsisako, nieko blogo, juk kiekvienas mes renkamės ka norime ar nenorime daryti. Aš juk visada sakau jog prašau pagalvokite, nuspręskite.. Jeigu norite, atvykite..

Jūsų atveju narkozėje (komfortiškai, tam kad Jūs nieko nejaustumėte) atlikus cistoskopiją, detaliai apžiūrint šlapimo pūslę, radau trigonito vaizdą, kas atsispindi Jūsų išraše. Radus tokius radinius, nors ir šlapimo tyrimas Jūsų be patologijos, visada pagalvojame apie persistuojančią urotrakto infekciją, sukeliančią tokius pakitimus, kitų tą sąlygojančių priežąsčių atliekant tyrimą aš neradau, todėl Jums ir buvo paskirti antibiotikai ir anticholinergikai. Deje ne visada normalus šlapimo tyrimas yra vienintėlis tyrimas atsakanti į visus klausimus.

Detaliai apie kiekvieną iš paskirtų vaistų papasakosiu toliau..

Profilaktiškai tyrimo dieną ir po cistoskopinio tyrimo yra būtina antibiotiko profilaktika kaip infekcijos prevencinė priemonė. Klinikiniuose tyrimuose, kurie pagrįsti moksliškai, yra įrodyta jog pirmo pasirinkimo vaistas tokiu atveju yra būtent fosfomycinas ir jo 3g dozė, tai neabejotinas ir neginčytinas įrodymais paremtas medikamento skyrimas intervencijos metu ir po jos. Jis yra pirmo pasirinkimo medikamentas ir tuo atveju kai gydome nekomplikuotas šlapimo takų infekcijas įskaitant ir cistitą, trigonitą. Pabrėžtina jog naudos ir rizikos santykis gydant moteris, tuo tarpu ir paaugles mergaites, dėl nekomplikuoto cistito šiuo medikamentu yra teigiamas. Dėl unikalaus vaisto veikimo mechanizmo, kryžminio atsparumo bakterijoms atsiradimo rizika yra labai nedielė, todėl jį daugelis urologų ir kiti specialistai, taip pat šeimos gydytojai ar tie, kurie labiau domisi, tikrai skiria šį medikamentą ilgai nedvejodami.

Sekantis vaistas tai ciprofloxacinas. Ciprofloxacinas tai fluorchinolonas, kuris taip pat vienas iš pirmo pasirinkimo medikamentų Jūsų konkrečiu atveju ir apskritai esant disurijai bei sergant cistitu ar trigontu. Jis ir skiriamas tokiomis dozėmis kaip ir Jums buvo paskirtas po 500mg x 2/d, minimalus kursas 3-5 dienos. Medikamento veiksmingumas gana senai yra įrodytas moksliniais tyrimais, apie tai net nediskutuojama. Tai vienas iš gana senai ir labai gerai visiems gydytojams žinomų vaistų.

Trečiasis vaistas, tai naujas vaistas, priskiriamas naujos kartos anticholinerginių vaistų grupei. Šie vaistai vartojami pernelyg dideliam šlapimo pūslės aktyvumui mažinti. Vartodama šį vaistą, Jūs galėsite ilgiau išbūti nesišlapinusi, nes pastarasis padidina šlapimo pūslės tūrį. Bet jokiu būdu nesusilaikys šlapimas, atvirkščiai - palengvės simptomatika. Tačiau jei šį medikamentą dėl imperatyvumo skirtumėte vyrui, sergančiam chronine šlapimo retencija (kuri gali būti tarkim dėl gerybinės prostatos hiperplazijos), tuomet tikrai taip – labai didelė tikimybė jog jam gali susilaikyti šlapimas ir tekti kateterizuoti ar imtis kitų priemonių. Deje tai ne tas atvejis, o Jūs esate ne vyras, o moteris.

Gražaus Jums vakaro, sėkmės ir ramybės Jums ir Jūsų šeimai..

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2021-03-01, 16:55 | Registruotas lankytojas 3
2021-02-24, 01:50 | Registruotas lankytojas 3

Auksto lygio urologijos specialistas.Paprastas ir nuosirdus zmogus. su pagarba RIMANTAS

2021-02-23, 19:35 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus, mandagus, profesonalus gydytojas. Išsamiai paaiškino gydymo eigą. Rezultatais labai patenkinti.

2021-01-19, 11:56 | Registruotas lankytojas 4

Labai geras specialistas- gyditojas dauk metu pazistu gyde oshvene,teta ,visus mano drugus (es) -eij reikejo atvaziodova I namus teikdavo pagalba. Bendravimas labai nuoshirdus labai geras specialistas ir zmogus.Linkiu dauk sveikatos paciam gyditojam.