Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-02-21, 09:55 | Registruotas lankytojas 1

Manau vienas geriausiu savo sriti. Kaip zmogus ir kaip daktaras geras...
Aciu uz profesionaluma,nuosidruma ir paprastuma. Drasiai galiu rekomeduoti

2019-01-21, 17:07 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas!
Sudėtinga ir ilga inksto valymo operacija buvo atliekama sausio 4 d. Gydytojas jau nuo pat pirmo susitikimo nuteikė pozytyviai. Lengvai bendrauja ne tik su savo pacientais, bet ir su jų šeimos nariais. Tai tikras gydytojas iš didžiosios raidės !!!
Ačiū Jums už gydymą ir linkime visokeriopos sėkmės garbingame ir profesionaliame gydytojo darbe

2019-01-15, 12:11 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, priėmė iš karto iškilus problemai, kai tik buvo kreiptasi. Kaip žmogus inteligentiškas, šiltas, maloniai bendraujantis,. Diagnozę nustatė tiksliai ir aiškiai, gydo ne tik ligos simptomą, bet ir stengiasi surasti jos priežastį, į visus klausimus atsakė tiksliai ir aiškiai, išklauso pacientą, įsigilina į paciento problemą. Drąsiai rekomenduoju. Labai profesionalus ir žmogiškas medikas

2019-01-04, 14:20 | Registruotas lankytojas 1

Tai labai malonus gydytojas,su kuriuo bendraujant pasijauti tiesiog draugais.Ko šiuo metu sunku tokių gydytojų rasti.Labai labai esu dėkinga šiam gydytojui kuris mano gyvenimą padarė pilnavertį.Iki sutinkant šį gydytoją 10 metų turėjau urologinę problemą ir maniau kad kitaip ir nebebus.Tik šiam gydytojui turiu tarti AČIŪ AČIŪ AČIŪ.Sėkmės Jums gydytojau,padarant stebuklus ir kitoms moterims.

2018-12-28, 13:51 | Registruotas lankytojas 10

Gydytojas medicinos mokslų daktaras urologas Mindaugas Danilevičius yra unikalus visomis galimomis prasmėmis.Jis turi visko tiek daug,kad keliais žodžiais apibūdinti neįmanoma.Pirmiausia-jam svetima arogancija,jo begalinis nuoširdumas ir profesionalumas manę iš karto sužavėjo.Esu pilnai išgydytas,buvo prostatos vėžys.Apsilankymas pas šitą nuostabų gydytoją man yra kaip didžiausia šventė,nes žinau,kad į visus manę dominančius klausimus gausiu profesionaliai man suprantančius atsakymus.Jo gerumui ir norui padėti pacientui nėra ribų.Labai džiaugiuosi,kad patekau pas tokį stebuklingą GYDYTOJĄ.Tikrai gydytojas Mindaugas Danilevičius yra unikalus ir labai retas Lietuvoje savo gerumu,profesionalumu ir begaliniu noru padėti pacientui.Tariu nuoširdžiausią ačiū ,ačiū,ačiū Jums DAKTARE!!! Mažeikiai,- Donatas-.

2018-10-15, 18:33 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta gydytojo konsultacija savo mamai. Konsultacijoje dalyvavome abi, jis kantriai mus išklausė ir išsamiai atsakė į visus klausimus. Labai džiaugiuosi, kad gydytojas pastebėjo kitos ligos požymius ir nukreipė reikiamo specialisto konsultacijai. Labai profesionalus ir dėmesingas gydytojas.

2018-10-13, 20:38 | Registruotas lankytojas 1

Dekoju uz paprasta bendravima man kaip ligoniui suprantama kalba, uz profesionaluma ir gera biopsijos atsakyma.

2018-09-30, 19:00 | Registruotas lankytojas 1

Esu dekingas uz gydyma, tikslia diagnoze ir profesionaluma, pakankamai aiskiai viska paaiskino ir gyde bei priziurejo, SUPER daktaras.. :) labai pozytyvus, atsakingas ir rimtai ziurintis i savo darba. Aciu Aciu Aciu.. :) ;) Rekomenduoju visiems..

2018-09-27, 22:25 | Registruotas lankytojas 1

Labai šiltai bendraujantis bei savo darbą puikiai išmanantis žmogus. Šis gydytojas man atliko operaciją laparoskopu. Praėjus nedaug laiko pajaučiau teigiamus rezultatus bei žymiai pagerėjusią savijautą. Likau nustebintas gydytojo profesionalumu ir nuoširdžiu darbu. Dėkoju gerb. Mindaugui už greitą, efektyvų ir nebrangų gydymą.

2018-09-21, 15:16 | Registruotas lankytojas 1

Uz nuosirdu aptarnavima ir teisinga gydyma esu labai dekinga gydytojui urologui M.Danileviciui.Su pagarba-Rima.

2018-08-14, 18:51 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas. Problemos buvo išsprestos labai operatyviai ir greitai. Pirmo vizito metu buvo skirti tikslingi tyrimai, antro vizito metu atliktas tyrimas, ir paskutinis vizitas operacija. Gydytojas smulkiai ir aiškiai papasakojo apie problema ir gydymo būdus, buvo parinktas efektyvus ir nesudėtingas gydymo būdas. Po operacijos kuri vyko sklandžiai jaučiausi puikiai, ir sakau dideli ačiū gydytojui! Prireikus būtinai gryšiu, ir rekomenduočiau savo artimiesiems kaip pati geriausia urologa Klaipėdos mieste. Sunku surasti tinkamus žodžius, jaučiuosi laiminga, įsisenėjusi liga dingo iš mano gyvenimo Jūsų dėka. Dar karta nuoširdžiai dėkoju iš visos širdies!

2018-08-06, 18:12 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas mandagus, draugiškas, ramiai ir aiškiai paaiškino ką toliau daryti, kokia profilaktika. Paaiškino kokius tyrimus pasidaryti ligai stebėti ir ką daryti jei pablogės. Likau patenkinta vizitu. Kiti gydytojai apžiūrėdavo tik tą inkstą su kuriuo problema, o jis įvertino ir apžiūrėjo abu.

2018-08-05, 16:03 | Registruotas lankytojas 1

Likau patenkinta gydytojo profesionalumu ir noru paprastais žodžiais išaiškinti ligos priežastis bei tolimesnio gydymo planą. Rekomenduočiau šį jauną specialistą labiau nei garbaus amžiaus specialistus.
Pagarbiai
pacientė Gražina Bartkevičienė-Schuchmann

2018-07-24, 10:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus ir nuosirdus gydytojas. Atsake i visus mano klausimus paskyre gydima esu be galo sujaudinta tokio gygytojo rupestingumu. Tai savo srities labai geras specelistas.

2018-07-02, 11:08 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuostabus urologas,besidomintis ,savo srities specialistas.Momentaliai nustatė negalavimus ir ligas,pritaikė atitinkamas procedūras ir vaistus.Visada pasiteirauja kokia savijauta ir konkrečiai įsigilina į sveikatos būklę.Malonus,paslaugus ir šiuolaikiškas gydytojas.Pagarba.