Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2018-06-11, 13:28 | Registruotas lankytojas 2

Mindaugas Danilevičius – labai puikus gydytojas. Nuoširdžiai, draugiškai, maloniai bendravo, buvo tolerantiškas. Išklausė ir patarė. Tikrai galiu teigti, jog šis gydytojas šiuolaikiškas, domisi naujovėmis, yra savo srities profesionalas ir puikiai išmano savo darbą bei geba bendrauti su pacientais. Teko lankytis ne pas vieną urologą, ne vieną kartą daryti skausmingus prostatos biopsijos tyrimus, tačiau šis gydytojas nė karto šios procedūros nerekomendavo. Kilus įtarimams pasiūlė atlikti magnetinį rezonansą, įtarimai nepasitvirtino. Tolesnis gydymas vyksta vaistais, kuriuos gydytojas atidžiai parinko, vadovaudamasis naujausių pasaulyje atliktų tyrimų rezultatais.
Visiems rekomenduoju ir gydytojui sakau nuoširdų ačiū už rūpestį mano sveikata ir linkiu visokeriopos sėkmės profesiniame kelyje.

Pagarbiai
pacientas Kazimieras

2018-06-04, 12:36 | Registruotas lankytojas 1

Buvom is tiesu labai issigande, nes be jokios priezasties pastebejome kraujo slapime. Kreipemes i daktara, nes rekomemdavo ir del to tikrai ne kiek nesigailim. Labai labai geras, mielas ir is tiesu labai malonus daktaras, ne tik patare, padejo, atliko echoskopija, cistoskopija bei padare inkstu kompiuterine tomografija, paskyre gydyma, buvom, kaip ir sakiau, labai issigande, aiskinomes kraujavimo priezasti is slapimo taku.. Paskyrus gydyma kraujavimas liovesi, rekomendavo apsilankyti ir pas nefrologus. LABAI ACIU uz tai, is tiesu labai pareigingas, i pacienta ziuri gana demesingai ir atsakingai. 10 BALU!!! Tokiu daktaru Lietuvoj labai truksta. Linkiu paciam sveikatos ir sekmes. ACIU labai!

2018-05-23, 10:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus gydytojas, isklause, suprato, patare, padejo ir galiu pasakyti jog isgyde, pats geriausias ivertinimas jam uz tai. Matau ir stebiu zmones, man patinka tokie atsidave savo darbui zmones. Atsakingas, pareigingas, darbstus, tikrai kaip supratau jog daug dirba, bet moka klausyti ir girdeti, moka isgirsti, i kiekviena ziuri atsakingai. Maciau, nes gulejom keli palatoje. Daro tyrimus, jei kazkas neaisku iskart tyrimai, rentgenas, kompiuteris, magnetinis rezonansas, tai inesa daug informacijos, ko kiti nepamato echoskopiskai. Taip ir mums buvo, kiti iskaitant ir seimos gydytoja nedare papildomu tyrimu, o po tyrimu viskas ir paaiskejo. Tada seke bipsija butent i zidinio vieta, o ne bet kur, po to tiksli diagnoze ir ilgas gydymas, galu gale - sanatorija ir mes pasveike. Visada paklausdavo ar viskas aisku ar neturim klausimu, konsultacijas privacias ambulatoriskai vertinciau 10 su pliusu. Is pradziu kreipemes privaciai, po to valdiskoj klinikoj operavomes. Operacija taip pat puikiai pavyko, o kaip sake - nebuvo pati lengviausia. Kad visi tokie gydytojai butu. Linkiu sekmes sunkiam darbe su zmonemis, o su zmonemis patys dirbam todel zinom jog visada nelengva, kartais labai sunku. Aciu!

2018-05-22, 15:16 | Registruotas lankytojas 9

Puikus gydytojas, geras specialistas, savo srities žinovas ir šiltas žmogus. Teko kreiptis ne vieną kartą, ir visada gaudavau reikiamą gydymą, dar neteko nusivilti. Drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.

2018-05-16, 08:08 | Registruotas lankytojas 2

Paviršutiniškas, neatidus daktaras. Atvyko į darbo vietą pusvalandį pavėlavęs. Nesiklausė apie pasakojamus simptomus ir nusiskundimus, priskyrė visiškai bereikalingai labai skausmingą procedūrą, kurią atliekantis gydytojas vėliau ir pats stebėjosi, kad ši buvo priskirta.
Gyd. Danilevičius, deja, vines iš tokių medikų, dėl kurių pradedi manyti, jog į medikus kreiptis neprivačiose įstaigose ne tik, kad neverta laiko atžvilgiu, bet ir morališkai potenciali trauma (plius net nebandys kažką išsiaiškinti). Nerekomenduočiau šio gydytojo.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Man labai gaila jog Jums pasirodė nereikalingi paskirti tyrimai, džiaugiuosi už Jus jog nieko rimto ar blogo neradome ir nereikėjo dėl to Jūsų operuoti ar kitaip gydyti, nes kartais už tokių skundų "slepiasi rimtos ligos" su savo pasekmėm.

Bet kokiu atveju Ačiū už Jūsų laiką.
Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2018-05-06, 22:39 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas

2018-05-06, 19:57 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities specas, patiko, tikrai normaliai prieme, apziurejo, padare echoskopija, aplamai dekingas gydytojui uz nuosirdu bendravima ir gydyma.

2018-05-06, 19:52 | Registruotas lankytojas 1

Labai patenkinta, drąsiai rekomenduoti galiu ir kitiems ieškantiems gero savo srities specialisto. Pati ilgai ieškojau, man taip pat rekomendavo, esu suzaveta. Matau jog domisi, stažuojasi, daug ką žino, atlieka visus tyrimus, protingai pataria, ko man kiti specialistai negalėjo rekomenduoti ir patarti ar galu gale paėti išspręsti (palengvinti) mano problemas. Dekinga

2018-04-30, 16:21 | Registruotas lankytojas 2

Noriu padekoti visos seimos vardu daktarui uz rupesti,prieziura,nuolatini demesi ir supratima. Niekada nerasau komentaru, nepuolu skustis ar girti, bet si karta privalau parasyti.. Turejome didele beda, kreipemes ne i viena urologa, stumde mus nuo vieno pas kita, rase visokius vaistukus, galu gale rekomendavo draugai gerbiama M. Danileviciu, del to ne kiek nesigailim, o esam labai patenkinti. Isoperavo, sutvarke, padare viska kaip reikiant, Aciu jam labai uz viska, uz pagalba, demesi ir rupesti. Jei reikes, visada kreipsimes.

2018-04-26, 14:42 | Registruotas lankytojas 10

Bendravimas su med.daktaru Mindaugu Danilevičiumi man yra didžiausia šventė!Aš žinau,kad po vizito pas jį,mano nuotaika bus kuo puikiausia.Aš žinau,kad man nebereikės jokių vaistų.Aš žinau,kad jo begalinis žmogiškumas ir stebūklingai šiltas bendravimas nuteikia optimistiškai.Profesionalumu kažin ar gali su juo Lietuvoje kas lygiuotis.Tai gydytojas pagal pašaukimą,apdovanotas visokeriopu talentu padėti pacientui.Šilto ir kvepiančio pavasario,Daktare Mindaugai!Jaučiuosi kuo puikiausiai ,esu pilnai darbingas ir visiškai išgydytas. .Ačiū Jums už viską,ačiū,kad Jūs esate!O pacientams,nesvarbu kokio jūs amžius,rekomenduoju kreiptis į stebūklus darantį urologą medicinos daktarą gydytoją Mindaugą Danilevičių!!!Tikrai ne pasigailėsite.
Besidžiaugiantis gyvenimu
Donatas,Mažeikiai

2018-03-26, 20:07 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas darantis stebuklus !
Kreiptasi ne vieną kartą, kadangi buvo labai reikalingi tyrimai, taip pat konsultacija ir pats gydymas.
Gydymas puikiai pavyko, tikslingai atliko visus tyrimus, konsultacija tikro profesionalo.
Labai geras gydytojas, išmanantis savo darbą. Viską paaiškina paprasta, suprantama kalba, sukalbamas ir atsidavęs savo srities specialistas. Rekomenduoju visiems. Stiprybės ir sėkmės šiam daktarui ! Ačiū dar kartą!

2018-03-16, 21:53 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai geras gydytojas. Rekomenduoju.

2018-03-13, 10:06 | Registruotas lankytojas 2

Veziau pas si daktara savo mamyte . Taigi musu nuomone tai gydytojas is didziosios G raides. Daug metu mama kentejo nemalonius pojucius ir sio daktaro deka siai dienai ji vel pradejo sypsotis ir pasitiketi savimi. M. Danilevičius yra savo srities specialistas, viskas buvo tikslu, issamu, atlikta greitai ir tiksliai, operacija be jokiu komplikaciju, esame be galo dekingos siam zmogui, nes visu pirma jis zmogus toks pats kaip ir mes. Savo darbu ir atsidavimu padedantis daugeliui zmoniu, didelis Ačiū siam specialistui!

2018-02-28, 11:07 | Registruotas lankytojas 1

Malonus daktaras, malonei prijema, labai greitai nustate diagnose ir Skyre gydima.

2018-02-25, 19:23 | Registruotas lankytojas 1

Man pasiseke, kad is karto papuoliau pas ši gydytoja. Todėl drąsiai rekomenduosiu ji visiems savo šeimos nariams, draugams ir pažįstamiems. Gyd. M. Danilevicius puikus savo srities žinovas. Atidžiai išklausė. Maloniai ir šiltai bendravo. Atviras, nuoširdus su gero humoro doze. Tiksliai nustatė liga ir paskyrė gydymą. Gydymas buvo efektyvus. Ačiū gydytojui ir dideles sėkmės jo sunkiame darbe!