Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2018-02-24, 20:50 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoją rekomendavo pažįstami draugai. Tiksliai nustatė ligą, nuoširdus pokalbis nuramino. Gydymas buvo sėkmingas, vaistai padėjo. Rekomenduočiau ir kitiems, nes jaunas specialistas gilinasi į profesines žinias, dalyvauja įvairiuose seminaruose, kartais vyksta į mažesnius miestus, padeda, konsultuoja, gydo tiek seną tiek jauną. Ačiū gydytojui.

2018-02-24, 12:22 | Registruotas lankytojas 1

Teko registruotis pas urologą. Ilgai negalvojęs pasirinkau kreiptis pas M. Danilevičių, kaip ir rekomendavo pažįstami.
Tikrai nesigailiu pasirinkęs šį gydytoją, kadangi kaip žinia šis daktaras pasižymi savo profesionalumu, šiltu bendravimu bei tikrai išmano savo darbą, tai tikrai nebaisu ir kreiptis.
Pakonsultavo, atliko išsamius tyrimus, nustatė priežastį, gydė ir pagydė. Atlikta operacija buvo sėkminga ir profesionali. Tikrai nenusivyliau.
Tai nuoširdus, paprastas ir lengvai bedraujantis su pacientais gydytojas. Jis savo srities profesionalas.

Stiprybės ir sėkmės šiam daktarui ! Dar kartą Jums ačiū !

2018-02-23, 00:05 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas kompetetingas ir atsakingas. Skiria daug laiko paciento isklausymui ir isigilinimui i problema, taip pat atlieka visus reikiamus tyrimus. Musu atveju buvo nustatytas letinis slapimtakiu uzdegimas, kuris kankino nemaza metu ir kitu mediku pagalba liga nebuvo isgydyta. Labai dziaugiames profesionaliu ir operatyviu gydimu ir rezultatais. Rekomenduojame.
Gydytojas labai linksmas ir optimistiskas, kartais ir pajuokauja :), kas suteikia klientui galimybe nevarzomai ir siltai bendrauti :).

2018-02-22, 22:52 | Registruotas lankytojas 2

Kreipiausi būtent pas šį gydytoją dėl savo tėčio.
Uždavus jo srities klausimus, atsako profesionaliai. Savo darbą atlieka puikiai.
Po tyrimų paklausus visada atsakė į man iškilusius klausimus. Daktaras pasirodė labai mandagus.
Rekomenduoju kreiptis pas gerb. M. Danilevičių. Stebiuosi, kad dar tokių daktarų yra likę Lietuvoje, kurie įsiklauso į paciento negalavimus ir problemas išsprendžia profesionaliai.

2018-02-22, 18:10 | Registruotas lankytojas 1

Tevukas lankesi pas si gydytoja nemazai metu. Ir labai gaila, kad nedriso ar nenorejo man pasipasakoti issamiai apie vizitus. Suprantama, kad vyresni zmones ir neprigirdeti gali, ir nesuprasti visko, gali tekti pakartoti informacija, bet kai prie dvieju seseliu kabinete garbaus amziaus zmogui gydytojas sako 'isversk kiausus', manau cia tiesiog gydytojo etikos trukumas...Pries 3 ar 4 m tevukui atliktas psa tyrimas parode virs normos padidejusius duomenis, tada gydytojas duomenis pakomentavo mazdaug taip: "su tokiais rodikliais dar gali gyventi daug metu, o jeigu darysi operacija, visa likusi gyvenima mysi i kelnes." Tevas gydytoju pasitikejo. Turiu tik viena klausima gydytojui: kodel paskui per kelis metus nei karto daugiau neatlikote psa tyrimo? Tetis jokiais simptomais nesiskunde, lankesi ir tikrinosi pas gydytoja reguliariai, deja, praeitu metu rudeni prasidejus nugaros skausmams siu metu sausio menesi jam patvirtinta 4 stadijos prostatos vezio su isplitimu i kaulus diagnoze. Linkiu dometis tevu sveikata, ismokyti juos apie tai su vaikais kalbeti, nors sena karta intymiu dalyku labai gedijasi ir pagal galimybes visada lydeti pas gydytojus.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Džiaugiuosi jog tėvukas daug metų reguliariai lankė tiek savo šeimos gydytoją, tiek gyd. urologus. Suprantu Jūsų sielvartą ir skausmą, žinau jog kartais emocijos priverčia greičiau parašyti nei klausti gyvai arba paskambinti ir pasiaiškinti.. Tai žmogiška.
Atsakysiu į Jūsų klausimą, nes gerai pamenu ir Jus ir Jūsų tėvuką mano kabinete. Prostatos vėžys - lėtai progresuojanti liga, vidutiniškai liga progresuoja tik po 10-ies metų todėl ne visais atvejais, ypač senyvo amžiaus žmogų, reikia skubėti išoperuoti, ne visais atvejais ši patologija turi būti operuojama. Operacija vyresniam žmogui sukelia dar daugiau problemų, įskaitant ir šlapimo nelaikymą, kitas komplikacijas. Taigi tęsiant atsakymą į klausimą, kodėl reguliariai gali būti neatliekamas PSA tyrimas..? Pagal LR Įstatymus PSA tyrimas nemokamai atliekamas visiems vyrams nuo 50 iki 75 met. amžiaus grupėje, rizikos grupėms (kai šeimoje serga tėtis ir/ar brolis) gali būti atliekamas ir nuo 45 metų, bet tik iki 75 metų, todėl tais atvejais kai paciento amžius per 75 metus, šis tyrimas šeimos gydytojo neatliekamas. Visi ligoniai vyresni nei 75 metai, atvykdami pas gydytoją urologą šeimos gydytojo siuntimu, neturi atsinešę PSA tyrimo. Be to anksčiau šeimos gydytojas kas vienerius metus galėjo nemokamai tirti ligonius, nustatyti PSA skaičių, šiuo metu leidžiama nemokamai tirti tik kas 2 metus. Sutinku jog tai nėra teisiga, bet tokia tvarka, belieka tikėtis jog ši tvarka kažkada keisis.

Aš visada vyresnio amžiaus žmogaus paklausiu "ar yra kartu už durų sėdintys namiškiai?", nes labai dažnai pacientas atlydimas iki kabineto ir paliekamas arba namiškiai tiesiog sėdi už durų ir į kabinetą nedrįsta užeiti (tai ne Jūsų atvejis tačiau su tokiu scenarijumi susiduriu kasdien), todėl patarčiau visada atlydėti senyvo amžiaus artimą žmogų ne tik iki kabineto, bet ir užeiti į vidų, kad kažkada nekiltų nesusikalbėjimų ar nesusipratimų.
Tuo tarpu jei ligoniui sunku suprasti arba girdėti apie ką kalbama, visuomet smagu matyti su juo atvykstančius namiškius, mums tai tik palengvina darbą ir bendravimą.

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2018-02-21, 15:30 | Registruotas lankytojas 10

Medicinos daktaras urologas Mindaugas Danilevičius yra nežemiško nuoširdumo ir profesionalumo gydytojas.Jo stebuklingas paprastumas ir labai šiltas bendravimas tikrai yra Dievo duota dovana jam.Tokių gydytojų Lietuvoje yra vienetai.Esu pilnai išgydytas ir tariu nuoširdžiausią ačiū Jums daktare,Mindaugai!Linkiu,kas turite problemų,kreipkitės į šį nepaprastą,žmogišką,labai profesionalų gydytoją.Jis daro stebūklus. Jaučiuosi kuo puikiausiai,dar kartą AČIŪ!
Donatas

2018-02-20, 22:00 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalumas, pagarba žmogui, gebėjimas įsigilinti į situaciją ir problemą, nuoširdumas–visa tai galima pasakyti apie Gerb. gydytoją M. Danilevičių. Ačiū, Gydytojau!

2018-02-08, 17:02 | Registruotas lankytojas 1

Mes niekada nerasom komentaru, bet si karta neatsilaikiau, tikrai zaviuosi tokiais specialistais, dziaugiuosi kad dar tokiu liko Lietuvoje, tokiais profesionalais, savo srities zinovais, ateini kartais pas bet ka, po to nusivili, lieki nesuprates, vel begi pas kita, turejom bedu, tai puikiai zinom kaip viskas vyksta, o cia net ir asmeniskai nepazistant daktaro gerb. Mindaugo Danileviciaus ir prieme palyginus gana greitai ir pakonsultavo zmoniskai neziurint dideliu eiliu pas daktara ir tyrimus paskyre ir isaiskino. Dabar suprantu jog tik geri daktarai turi daug pacientu, mes is tikruju labai labai patenkinti. Negeda kazkam ir patarti ir parekomenduoti. Susidraugavom galima sakyti net gi su daktaru, kai reikia ir paskambinam net ir kitais medicininiais klausimais, visada pataria, niekada neatsako. ACIU uz rupesti, slauga ir prieziura, i palata ateidavo po 3 kartus per diena, nesuprantu kaip jis rasdavo tiek laiko kiekvienam, bet labai labai nuosirdziai priziurejo. Nesuprantu tu neigiamu komentaru ir tokiu pletku lygio pasaku kokie blogi visi daktarai. Pas ka eitume jei ju nebutu!? Dar karta didelis ACIU!
Pagarbiai Danute ir Algis

2018-01-24, 10:41 | Registruotas lankytojas 1

Keletą metų niekas nesugebėjo išspręsti mano problemų, kol nepatekau pas daktarą Danilevičių. Nuo tada visais klausimais - tik pas jį! Daugiau niekuo nepasitikiu! Dar kartą didelis Ačiū daktarui!

2017-12-07, 21:45 | Registruotas lankytojas 1

NUOSTABUS GYDYTOJAS, MANDAGUS, NUOSIRDUS, MOKA SUPRASTI, GALI NE TIK VAISTU PARASYTI, BET IR PAGYDYTI, ACIU UZ STEBEJIMA IR RUPESTI IKI APSISPRENDZIANT DEL OPERACIJOS IR PO OPERACIJOS UZ PRIEZIURA IR NUOSIRDUMA? BUVOM PRIZIURETI, LANKYTI PER DIENA PO KELIS KARTUS, NET IR SAVAITGALI ATVAZIAVO, OPERACIJA PRAEJO BE PROBLEMU NORS LABAI LABAI BIJOJOM, DZIAUGIAMES RADE TOKI ZMOGU, PASVEIKE NE TIK FIZISKAI, BET IR DVASISKAI. DAUGIAU TOKIU GDYTOJU NESU SUTIKES

2017-12-07, 15:00 | Registruotas lankytojas 2

Labai puikus gydytojas!

2017-11-27, 12:51 | Registruotas lankytojas 10

Tai Dievo į Žemę atsiųstas gydytojas su savo paprastumu,žmogiškumu,profesionalumu ir begaliniu noru padėti pacientui.Tik dėka medicinos daktaro gydytojo Mindaugo Danilevičiaus,šiandien aš esu išgydytas ir jaučiuosi kuo puikiausiai.Aš tariu nuoširdžiausią AČIŪ Jums gydytojau Mindaugai už suteiktą man viltį vėl džiaugtis gyvenimu ir būti laimingu.
Donatas,Mažeikiai

2017-11-21, 20:10 | Registruotas lankytojas 1

Mokantis bendrauti, galintis profesionaliai pakonsultuoti bei padėti. Mane gydė dėl cistito, o važinėjau ankščiau ir pas profesoriu Dainį. Pasirodo gerų daktarų galima rasti ir vietoje. Sveikatos jam!

2017-11-19, 14:39 | IP: 195.14.170.66

Vyras šiuo metu aktyviai stebimas po diagnozoto prostatos vėžio. Gydytojo paskirtas gydymas iš tiesų sumažino vyro PSA ir jau antras tyrimas rodo PSA kritimą. Galbūt prie to prisidėjo ir gydytojo patarimai dėl sveikesnės gyvensenos. Tikimės, kad pavyks atitolinti operacijas arba jų išvengti. Ačiū gydytojui už nuoširdžią pagalbą ir gydymo rezultatus!

2017-11-14, 14:35 | Registruotas lankytojas 2

M.Danilevičius puikus savo srities specialistas. Profesionaliai atliko operaciją - jokių komplikacijų. Esu patenkintas ir drąsiai galiu kitiems rekomenduoti.