Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2017-10-28, 13:51 | IP: *.*.*.*

Danilevičius Mindaugas atsakė

Ačiū Vita Jums už įvertinimą.
Linkėjimai Tauragei.. :)

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2017-10-26, 11:53 | Registruotas lankytojas 10

Šitas gydytojas yra apdovanotas gamtos savo nuoširdumu,savo paprastumu,savo profesionalumu.Jis vėl man suteikė viltį džiaugtis gyvenimu.Bendravimas su juo manę veikia kaip geriausi vaistai.Šiandien ,dėka jo tobulumo,aš jaučiuosi puikiai.Nuoširdžiausias ačiū Jums gydytojau už nuoširdumą,už profesionalumą ir už paprastumą.Tik labai tobulas žmogus gali būti toks paprastas ir dėmesingas.AČIŪ!Gydytojau Mindaugai .Tik pas Danilevičių
Donatas,Mažeikiai

2017-10-16, 18:40 | Registruotas lankytojas 8

Dalykiškas, labai lengvai bendrauja, išsklaido bet kokį nerimą, dingsta įtampa. Rekomendavau kitiems ir nukreipsiu pas šį Gydytoją savo vyrą. Džiugina tai, kad jaunas gabus Gydytojas dirbo Vokietijoje, ir kad pasirinko mano gimtą Klaipėdą. Jis neturi tos daugeliui gydytojų būdingos arogancijos, jam labai lengva išsakyti savo problemas....

2017-10-07, 15:26 | Registruotas lankytojas 1

Daktarui svarbiausi pinigai, o ne žmogaus gydimas, ima kyšius ir nemirksi, o rezultatų gydimo nėra!!! Žmonės varinėja iš vieno miesto į kitą darytis operacijas,siūlo paslaugas ir procedūras, kurios kainuoja nemažus pinigus. Kur čekiai? Tai nėra daktaras, kuri galėčiau rekomenduoti, tikrai yra gerų daktarų, ko negalima sakyti apie šitą.

2017-10-05, 12:28 | Registruotas lankytojas 9

Urologas M.Danilevičius gydė mane ir mano tėvuką. Esame labai patenkinti rezultatu. Tikrai rekomenduojam, puikus specialistas.

2017-10-02, 17:06 | Registruotas lankytojas 1

Man išoperavo inkstą, galvojau reikės chemijos ar spindulinio gydimo. Nereikėjo. Gerai atliko operaciją. Ačiū už viską.

2017-09-25, 18:29 | IP: 88.119.187.58

NEREALUS DAKTARAS, GERAS ŽMOGUS, PATIKO. KAD VISI TOKIE BŪTŲ DAKTARAI, TAI MALONU BŪTŲ EIT PAS TOKIUS IR NEBŪTŲ PROBLEMŲ. ANKSČIAU VAIKŠČIOJAU NEGALIU SAKYT PAS KĄ, BET ČIA NĖRA KĄ LYGINTI, MATOSI KAD SUPRANTA KĄ IR KAIP DARO. DEKUI JAM.

2017-09-24, 19:53 | Registruotas lankytojas 1

Kompetetingas ir malonus. Išsamiai paaiškino apie susirgimą. Rekomenduočiau ir kitiems.

2017-09-22, 15:55 | Registruotas lankytojas 1

Labai kompetetingas. Maloniai bendrauja su pacientais. Išsamiai paaiškina apie esamą susirgimą. Rekomeduočiau ir kitems.

2017-09-22, 15:37 | Registruotas lankytojas 1

Aš visada ieškojau ir ieškau atsakymo kodėl, o ne kas ir kaip. Pas poną mokslų daktarą Danilevičių atėjęs privačiai konsultacijai gavau atsakymą kodėl. Galiu pasakyt jis pateisino mano lūkesčius.

2017-09-21, 22:03 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuoširdus, malonus ir kompetentingas gydytojas.

2017-09-18, 14:54 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytojas iš didžiosios raidės. Super. Nebuvau niekada sutikęs taip paprastai bendraujančio gydytojo, tiek su ligoniu,tiek su jo artimais žmonėm. Tik patys geriausi žodžiai apie jį. Sveikatos daktare .

2017-09-18, 14:49 | Registruotas lankytojas 1

Pirma karta pasitaike toks nuostabus ir su sypsena gydytojas zinantis ir gerai ismanantis savo profesija. Likau labai patenkintas. Visiems turintiems bedu rekomenduoju si gydytoja.

2017-09-18, 14:42 | Registruotas lankytojas 1

Tik pas si daktara atejus gavau realia pagalba. Is karto nustate diagnoze. Jau po keliu dienu dingo problema, kuria kentejau 5 metus. Gaila, kad is pirmo karto pas ji nenuejau konsultuotis, ieskojau kitu daktaru.. Puikus Urologas

2017-09-18, 12:11 | IP: 193.219.187.101

LABAI GERAS, NUOSIRDUS DAKTARAS TIKRAI IS DIDZIOSIOS RAIDES, VISKA NUOSEKLIAI PAISKINA, NESIUNTINEJA PAS SEIMOS DAKTARUS ARBA PAS KITUS SPECIALISTUS, VISKA PADIRBA PATS, DIEVUI DEKOJAM, KAD SUTIKOM ANA, JAU PASVEIKOM , KAI TUO TARPU KITI GYDYTOJAI UROLOGAI MUS ILGAI GYDE, SIUNTINEJO NUO VIENO PAS KITA IR NIEKAIP NESVEIKOM. ILGAI GALVOJOM PAS KA CIA DAR EIT, REKOMENDAVO VIENA DAKTARE NUEIT PAS DANILEVICIU, SAKO O TU NUEIK DAR PAS JI IR NUEJOM.
DAKTARAS GERAI ORENTUOJASI, TIKRAS UROLOGIJOS ZINOVAS IR SPECIALISTAS, IS KARTO MATOSI JOG MOKA DIRBTI SAVO DARBA TODEL DAR KARTA DEKOJU. ATEITYJE JEI REIKES IRGI TIKRAI VISADA KREIPSIMES