Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Danilevičius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-07-10, Nr. MPL-15584, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2017-09-17, 16:25 | IP: *.*.*.*

Danilevičius Mindaugas atsakė

Visada kiekvienos konsultacijos pabaigoje papildomai klausiame: "gal kažkas liko neaišku", "ar turite klausimų?“, todėl drasiai galite klausti, sutaupysite savo laiko, o be to turėsite galimybę į visus klausimus gauti atsakymus gyvai, iš karto. Tikriausiai nedrįsote paklausti.. :)

Atsakau į Jūsų klausimą. Apskirtai antsvoris tikriausiai XXI a. rykštė ir daugelio problemų priežastis. Kadangi riebalinis audinys gamina ir kaupia labai daug įvairių hormonų, turintiems ansvorį pacientams dažnai pasitaiko įvairių sveikatos sutrikimų, įskaitant ir sutrikusią lytinę funkciją. Padidėjus estrogenų gamybai riebaluose mažėja libido (lytinis potraukis), sutrinka lytinė funkcija, mažėja potencija. To pasekoje taip pat sutrinka mažojo dubens (varpos) kraujotaka, pati varpa vizualiai ima atrodyti kur kas mažesnė, o tai irgi turi savo pasėkmių.

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas M. Danilevičius

2017-09-13, 12:14 | IP: 81.7.97.207

Labai paprastas, malonus ir nuoširdus gydytojas, viską išsamiai paaiškina.

2017-09-13, 09:55 | IP: 84.15.184.197

Nuosirdziai noriu padekoti gydytojui uz konsultacijas ir atlikta gana sudetinga operacija, po kurios jauciuosi puikiai. Buvau nustebinta gydytojo nuosirdumu, atvirumu, profesionalumu. Esu labai laiminga, nes salia manes tokie patys zmones, is tikruju kokia esi tokie ir zmones aplink tave,tokius per gyvenima salia saves ir vediesi.

2017-09-13, 00:21 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Danilevičius Mindaugas atsakė

Gerbiama Kleiniene, kad ir praėjo nemažai laiko, bet puikiai atsimenu Jūsų atvejį bei takart palatoje mano gulinčių pacienčių ligas bei gydymo taktiką kiekvienu atveju. Kadangi mes tokius ligonius registruojame ir sekame bei aktyviai prižiūrime ne tik stacionare, bet ir ambulatoriškai (jau po atliktos operacijos), puikiai žinau apie ka kalbame. Džiaugiuosi jog Jums buvo sėkmingai atlikta dėl anatominių subtilybių gana sudėtinga operacija, atsimenu kaip sunku buvo operuoti. Tačiau smagu matyti gerus operacijos rezultatus išrašant Jus į namus ir žinoti jog dabar Jūsų gyvenimo kokybė kur kas geresnė.
Abu puikiai žinome jog tiek Jus, tiek Jūsų koleges lankėmė, tyrėme ir tikrinome po operacijos vienodai dažnai, lygiai taip pat ir lygiai tiek pat kartų atlikome tyrimus, parašėme atsakymus šeimos gydytojams, išrašėme vaistus, įdavėme receptus į rankas, kad nereikėtų eiti pas šeimos gydytoją bei žodžiu paaiškinome visas rekomendacijas (tai ką surašėme raštu), pasakėme kada atvykti sekantį kartą ir t.t.. Man labai gaila jog Jums viskas pasirodė kiek kitaip.

Pagarbiai med. dr. gyd. urologas Mindaugas Danilevičius

2017-09-04, 22:34 | Registruotas lankytojas 1

atvedusi protine negalia turinti vaika buvau maloniai nustebinta ,kaip gyditojas elgiasi su tokiu ligoniu jis visu pirma paspaude jam ranka paklause kai sekasi kaip giveni.Jus nepatikesit kol vaziavom namo jis visa laika kalbejo dede manim kalbejo ,dede sumanim sveikinosi dede geras,kada reikia dar vaziuoti.As manau tokie gyditojai tai netik gydo kuna ,bet tokiems ligoniam ir siela.Tiek trumpai tiek nuosirdziai o dziaugsmo kiek daug .Aciu mama.

2017-09-02, 16:49 | Registruotas lankytojas 9

Sveiki.Šis malonus gydytojas,kaip konsultantas atvyksta pas mus į provinciją,bet nuėjus pas jį ir papasakojus savo bėdą gavau atsakymą,kad man reiks TOT operacijos,kurios metu bus pravesta pošlaplinė juosta už kurią reiks mokėt.Jeigu norėsiu kokybiškos,tai teks paklot apie 1350 eurų,o nekokybiškos kurias deda Lietuvos ligoninėse kainuoja nuo 150 iki 450 eurų ir pakvietė atvažiuot pas jį į skyrių ir kai susimokėsiu bus atlikti UD tyrimai.(nesvarbu,kad turėjau šeimos gydytojo siuntimą)Paaiškinus jam,kad tuos tyrimus apmoka ligonių kasos,jis man pareiškė,kad tie tyrimai tikrai nemokami,bet už kateterius,kurie yra reikalingi darant UD tyrimus aš privalau sumokėti 72 eurus.Labai Jums ačiū gerb.gydytojas už Jūsų gerus norus,bet tuos tyrimus pasidariau nemokamai ir esu labai patenkinta ir labai dėkinga tai gydytojai kuri man išsamiai viską paaiškino ir tos TOT ir TVT operacijos yra apmokamos taip pat iš ligonių kasos. Tik kyla labai didelis klausimas - kodėl Jūs savo provincijos pacientus tiems kuriems siūlote mokamus tyrimus priimat kai ligoninės administracijai yra pasibaigusios darbo valandos(t.y po 18 val.pietų metu ir iš ryto prieš aštuonias.)?Gal čia viskas gerai ir nieko blogo nėra,bet man kuriai teko susidurti su tikrai labai gerai save rekomenduojančiu gydytoju, - buvo smūgis.Jeigu duotų man kas leidimą aš ant gerb.gydytojo kabineto durų užrašyčiau - Mindaugas Danilevičius įspėja - Neturi pinigų,nėr ko sirgt ir trukdyt dievaitį.

2017-08-16, 11:17 | Registruotas lankytojas 9

Puikus gydytojas, man atliko laparaskopine operacija. Viskas pavyko labai gerai, jokiu komplikaciju. Labai geras specialistas.

2017-08-15, 18:25 | IP: 78.57.244.165

labas geras nuosirdus daktaras tokie kiti butu labai malonus

2017-08-14, 08:42 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas

2017-08-07, 22:10 | Registruotas lankytojas 1

Po daugybes konsultaciju pas kitus gydytojus, jie nesugebejo man padeti, o sis gydytojas iskart nustate diagnoze ir padejo isgyti. Aciu jums.

2017-08-06, 12:33 | Registruotas lankytojas 2

Labai dekingas uz viska. Patenkinti. Tikras savo srities zinovas. Aciu uz visa gydyma. Jei reikes, kreipsimes vel. Bet geriau aisku,kad nereiktu.

2017-08-03, 10:12 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju, gydo mūsų visą giminę, esam patenkini. Labai dėkojame už profesionalų gydymą.

2017-06-29, 15:58 | IP: 195.182.85.129

Ačiū gydytojui už atliktą operaciją ir rūpestingą gydymą

2017-06-12, 15:56 | IP: 88.119.196.13

Noreciau, kad butent tokie medikai ir dirbtu-saunus, puikus daktaras.

2017-05-21, 20:38 | Registruotas lankytojas 1

Puikus daktaras, zmogus ir net nezinau kaip issireiksti. Po pirmos konsultacijos su tokiu nuosirdziu gydytoju net susijaudinau. Nezinojau ko klausti, nors tikrai labai aiskiai paprastais zodziais viska isaiskino. Konsultavomes kelis kartus, buvom pas kelis gydytojus net ir Vilniuje, sirdis jaute jog reikia eiti pas ji, sugrizom pas mokslu daktara Mindauga Danileviciu ir likom nenusivyle. Atliko visus galimus tyrimus, profesionaliai konsultavo ir gyde. Didelis didelis ACIU jam uz gydyma, veliau uz gerai atlikta operacija, rupesti, prieziura po operacijos, uz galimybe bet kada kreiptis, skambinti, klausti ir nesidroveti. Uz tai kad dabar jau pilnai sulaikom slapima. Rekomendavau keliems zmonems jau, kurie irgi liko labai patenkinti. Labai dekingi sitam zmogui, zadejau parasyti i laikrasti padeka, bet radau galimybe tai daryti internetu. Didelis Aciu nuo musu visos visos seimos. Pasiraso Ambrazeviciai.