Pacientai, kurie rekomenduoja Laura Sakalauskienė, %

Išduota: 2006-11-06, Nr. MPL-08787, Panaikinta

Išduota: 2008-03-17, Nr. MPL-10717, Galiojanti

2019-04-30, 09:17 | 4

Labai šauni, greita ir konkreti gydytoja. Prižiūrėjo viso nėštumo metu ir nors atrodo išsiblaškiusi, bet viską ką reikia atliko laiku ir išsamiai. Likau patenkinta, rekomenduoju :)

2018-12-14, 14:45 | 6

Puiki, šilta, bendraujanti ir besisypsanti gydytoja, pas kuria norisi sugrįžti. Diagnoze tiksli, rūpestingai apžiūri, pasiteirauja ir pataria. Kuo didžiausios sėkmės šiai gydytojai!

2018-04-04, 19:47 | 3

Atrodo maloni, šilta, bet jautėsi noras kuo greičiau išgrūsti pro duris. Problema taip ir liko kabėti ore, nes “viskas gerai“, o kodėl man skauda ji tiesiog nežino.

2017-11-03, 03:53 | IP: 82.140.130.207

Labai maloni, šilta daktarė. Nuodugniai įsiklauso į problemas, skiria gydymą ar profilaktiškai pasitikrinti reikalingus tyrimus.

2017-03-30, 19:48 | IP: 82.140.182.186

Buvau labai nustebinta, malonus , siltas apsilankymas. Tik teigiami atsiliepimai. Rekomenduosiu visoms. Ir pati zadu tik pas ja lankytis. Esu mokejus ir ejus pas ginekologe uz pinigus ir man nepatiko, diagnozuoja kas ne taip ir nepaiskina ka tokiu atveju daryti. Pinigai ismesti i bala. O cia atejau su siuntimu ir gavau visa rupima informacija. Nereikejo net klausti , viska ginekologe pati paaiskino. Niekada nesu rasius komentaru nesu megeja, bet man tiek padare ispudi ,kad nesusilaikiau neparasius. Visada einu su baime pas ginekologe , bet dabar supratau ,kad galima ir nestresuoti tiek daug kai yra geras specialistas:)