Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Lukošaitis, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2010-07-20, Nr. MPL-16316, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Nesidomėjo

2020-02-13, 16:39 | Registruotas lankytojas 2

Mano draugas turi pastovų kaklo skausmą, kuris niekaip nepraeina jau pusę metų, todėl nusprendėme kreiptis į Northway klinikos gydytojus. Administratorė nurodė kreiptis pas Lukošaitį, tačiau kai draugas pas jį apsilankė - liko labai nusivylęs. Šis jam tiesiog pasakė, kad tai yra normalu, senstant tokios problemos atsiranda (mano draugui 24 metai) ir šis negali niekuo padėti, taip pat pridėjo, kad turėtų kreiptis pas ortopedą. Konsultacija kainavo apie 60 eurų, o konsultacijos trukmė buvo 5 minutės, iš kurių gydytojas nieko nepakonsultavo.
Nerekomenduočiau jo ir likau labai nusivylusi tokia apatija.

2020-02-04, 07:49 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomendoju. Atvykau į skubią pagalbą, po atliktų tyrimų, nusprendė išsiųsti aps gydytoja Lukošaitį. Kadangi yra numeriukų sistema priėjau, kai tik užsidegė mano numeris. Tuo metu kabinete buvo kita moteris su vyru, manęs paprašė palaukti ir pasiemė kortelę. Mano numeris vis dar degė, o jis tai kažkur vaikščiojo, tai bendravo su kita moterimi apie gyvenimą... Po valandos išprašė tą moterį ir pakeitė kviečiamo paciento numerį. Palaukiau dar šiek tiek, bet vis tiek nepriemė... Galiausiai išėjau ir toliau likau su aptirpusiu veidu, Tokio aplaidumo dar neteko niekur matyti....

2019-12-12, 19:14 | Registruotas lankytojas 1

Po kelių ligoninių ir gydytojų, tik šis puikus gydytojas nustatė tikslią diagnozę mano patėviui. Labai rūpestingas, savo darbą išmanantis gydytojas, skyrė labai daug laiko pacientui, patarė, išklausė.
Rekomenduojame, tikrai busite išgirstas ir išgydytas.
Pacientas Ivan J.

2017-11-15, 15:05 | IP: 78.56.236.68

Gerbiantis savo klientus, supratingas, skiria labai daug laiko, puikiai išklauso ir aiškiai konsultuoja. Konsultuoja išties daug geriau nei kiti neurologai, pas kuriuos teko lankytis.

2017-10-28, 15:06 | IP: *.*.*.*
2016-09-15, 17:28 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-06-13, 00:35 | IP: 5.20.180.78

Labai mandagus gydytojas, rupestingai apziuri pacientus.
Poto kaip atsiduriau stebejimo palatoj (mane pagulde ten didziausias chamas daktaras Kužma... ir tai jei nebučiau dirbusi šitoj ligoninėj , jaučiu kad bučiau išvaryta namo) atejo gerbemasis daktaras Lukošaitis , apžiūrėjo, paskyre tyrimus ir paaiškino visas mano problemas ir tolimesnius veiksmus del gydymo.
Tikrai visiems rekomenduoju ši gydytoja, nes konsultuoja pacientus puikiai ir tinkamai suteikia pagalba.

2016-02-07, 21:23 | IP: 5.20.66.132

Puikus gydytojas, man tikrai padejo, rupestingas ir atidus. Sekmes jums, gydytojau.

2015-08-28, 19:19 | IP: 94.232.230.232

Superinis gydytojas atidus rupestingas , rekomenduoju..

2015-07-14, 19:28 | IP: 212.52.51.229

Siūlo daug nekompensuojamų vaistų. Gaili tyrimų.

2014-09-28, 15:28 | IP: 86.38.37.30

GYDOTOJAS IS PASAUKIMO. ACIU JAM, JIS GYDE MANO MOTINA

2012-08-17, 16:19 | IP: 78.60.244.61

Labai nuostabus gydytojas - sąžiningas, draugiškas, tikras specialistas. Labai labai dėkui!!!

2012-03-03, 12:57 | IP: 212.52.52.29

Apie šį gydytoją galiu pasakyti tik pačius geriausius ir gražiausius atsiliepimus. Gydytojas iš didžiosios raidės. Net tik kad labai profesionalus, rūpestingas, bet dar ir atiduodantis savo profesijai ir ligoniams visas savo jėgas ir laiką. 33590

2012-02-21, 19:47 | IP: 86.100.127.234

Tikrai labai profesionaliai padejo mano artimam zmoguii.

2011-03-03, 08:34 | IP: *.*.*.*