Pacientai, kurie rekomenduoja Raimonda Venskutonienė, %

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14348, Galiojanti

Venskutonienė Raimonda dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Venskutonienė Raimonda?

2020-07-30, 23:22 | 1

Gaila kad yra tokiu gydytoju. Labai nemaloniai bendraujanti. Nenori pasakyti kudikio lyties echoskopo metu! Kai paklausem pasake jei pamatysiu pasakysiu nors laukem viso vizito metu taip ir nepasake pries iseinant dar kart paklausem ir ji pasake jau einant pro duris kad taip mate lyti( bet kazkodel nepasake) . Tikrai ne tokiu budu reikia tai pasakyti besilaukianciai porai! Beto nustate diagnoze kurios nebuvo!

2020-02-03, 15:08 | 4

Tik geriausi atsiliepimai. Jos deka turiu sunu. Konkreti, profesionali, maloni.

2019-12-10, 23:10 | 2

Labai nemaloni gydytoja. Kad vėlavo priimti 45min, tai tebūnie -visko būna. Bet kad pradėjo kibti, jog buvau siųsta pas genetika be priežasties (nors skydliaukės padidėjimas, gestacinis diabetas bei stiprių vaistų vartojimas) yra tikrai svarios priežastys nueiti pas genetiką dėl galimos vaisiaus patologijos.. priedo buvo kupina nepasotenkinimų dėl ko mano ginekologė siunčia mane anksčiau laiko atlikti ultragarso tyrimą. Tyrimo metu net nerodė vaisiaus, tik po to prabėgomis ekrane parodė, kad žodžiu viskas gerai.
Visas vizitas buvo vien puolimas ir nepasitenkinimai. O dar kai leptelėjo: pradžioje reik išsigydyti visas savo ligas, o po to neštuma planuoti, tai taip ir norėjosi išeiti su trenksmais. Nei žino, nei kortelę vartė, kad nuo visko tikrinta dar gerokai prieš neštuma.
Žodžiu, kojos gyvenime pas ją nekelsiu ir Jums nerekomenduoju...

2019-11-17, 18:00 | 2

Ėjau dviejų didžiųjų nėštumo patikrų ultragarsu. Per pirmąją pasakė, kad kol kas nieko kaip ir nematyt, o antros metu pasakė, kad reikėjo žiūrėti anksčiau. Pirmą kartą nuotraukos nedavė, antrą kartą nedavė ir pasakė, kad reikėjo prašyti anksčiau, taigi vyras nė karto po 7 savaitės nėštumo savo kūdikio nematė.
Galbūt gydytoja tiesiog lakoniška ir nesentimentali. Manau, kad būtų pasakiusi, jei kas nors būtų buvę ne taip.

2019-07-24, 16:01 | 1

Labai patenkinta konsultacija! Konkreti, lakoniška, be nereikalingų komentarų. Pagaliau išėjau ramia širdim ir be poreikio nagrinėti internetą ieškant nusiraminimo. Komentaruose pastebėjau, kad minimas grubumas, nieko panašaus, gal šiek tiek griežtesnė, kas yra normalu dirbant tokį darbą. Profesionali gydytoja!

2019-07-09, 16:19 | 1

Tokio bjauraus jausmo ir blogų emocijų po apsilankymo pas ginekologę aš dar neturėjau. Tikrai niekam nerekomenduosiu apsilankyti pas tokią arogantišką, žemų moralinių pažiūrų gydytoją. Labai gaila, kad Lietuvoje dar dirba tokie gydytojai kaip ji ir tada yra sudaroma bloga nuomonė ir apie kitus gydytojus nors jų tikrai yra labai labai puikių. Dabar suprantu, kodėl moterys vengia eiti pas ginekologus į polikliniką ir renkasi mokėti didelius pinigus, bet nepatirti pažeminimo...Labai nustebau po apsilankymo pasidomėjusi inernete apie gydytoją, kad yra ir gerų komentarų, nes net neįsivaizduoju, kad ji gali būti maloni ir padėti ar išgydyti...

2019-04-17, 21:50 | 6

Puiki, profesionali gydytoja. dėkinga už suteiktą pagalbą, gerą žodį bei palaikymą. gydytoja, būkit sveika.

2019-04-16, 14:17 | 3

Puiki specialistė. Konkreti, nedaugžodžiauja. Būna sunku prisiskambinti į kabinetą, bet suprantama, nes turi labai daug pacienčių.

2019-02-09, 21:52 | 2

Nerekomenduočiau!Siuntė šeimos gydytoją su naujai nustatyta liga, dėl kurios buvau labai išsigandusi. Tačiau ginekologė buvo siaubingai grubi, išsityčiojo. Visada mėnesinės nereguliarios , kai jai pasakiau, sako tai jei nėščia darykite testus, o ne pas mane eikit. Atėjus kitą kartą dėl nesibaigiančių mėnesinių apžiūrėjo, sako meluoji, nieko tau čia nėra. Kažką per apžūrą rezidentei sumurmėjo, paklausiau, ką sakė, sako ne su jumis šneku. Baigus apžiūrą paklausiau, kaip įvertinote būklę, atsakė tik tiek, kad viską jau pasakė, nors pasakius nieko nebuvo. Atėjo sms žinutė su vaistais, bandžiau dvi dienas prisiskambinti, nes niekas nekėlė ragelio. Kai pagaliau prisiskambinau, paprašiau plačiau pakomentuoti. Atsakė, kad gavau sms ir ten viskas parašyta, nors žinutėje buvo tik vaistų pavadinimas, primygtinai išprašiau, kad pakomentuotų situaciją, tai šiaip ne taip išsityčiojus paaiškino kažkiek. Nerekomenduoju, nežinau ar pakankamai kompetentinga ar ne, bet elementarios empatijos ir žmogiškumo trūksta. Po jos bijau eiti tikrintis, įvarė fobiją ir stresą. Linkiu pasimokyti bendrauti su pacientais.

2018-11-28, 11:46 | 6

Puiki gydytoja. Konkreti

2018-07-30, 21:21 | 6

Na nezinau tiksliai kiek ji kompetentinga savo srityje, nes mano nestumas yra gana sklandus, taciau jos bendravimo igudziai ir emocinis rastingumas sakyciau pobaisis (tiesa sakant pats prasciausias is visu gydytoju, kuriuos esu lankiusi pastaraisiais metais). Laikau save gana stabilios nuotaikos, bet ji kaip jokia kita gydytoja moka sugadinti nuotaika visai dienai. Ji elgiasi grubiai, bent koks klausimas is zmogiskos perspektyvos yra isjuokiamas ir pasiepiamas, net ir ne visus grynai medicininius klausimus susijusius su vaiko svoriu ir pan, ji pajegia aiskiai atsakyti ir tuomet tenka papildomai ieskoti informacijos internete. Kadangi apsilankymo metu man liko normaliai neatsakyta nemazai klausimu, teks nueiti dar karta privaciai...

Manau tikrai Lietuvoje dar nera tokio baisaus ginekologu trukumo, kad i ja dar kreipciausi bent karta.

2018-07-24, 13:59 | 2

Per savo gyvenima teko sutikti daug ginekologu, bet tokios... svelniausias ateinantis i galva zodis BOBOS, nesitikejau.. arogantiska, pasiepianti, issityciojanti, vercianti jaustis zemiau plintuso... galeciau test ir test. Man viso labo reikejo siuntimo. Prirase kruva mokamu paslaugu, kurias man vis tiek reiks veliau atlikti kitoje vietoje. Tiesiog i bala pinigai. Susireiksminusi senute! Pagal atsiliepimus kas antra isejusi issiverkia. Save laukiau tikrai stipria, bet ji ir mane davede iki asaru. Moterys, tausokit ssvo nervus ir aplenkite sia moteryte!

2018-04-20, 13:14 | 2

net nezinau kaip vertint sia gydytoja....pas ja kreipiausi del nevaisingumo. pirmas kartas ir iskart buvau isbarta kad man psichologine liga. net nenorejo apziuret manes. bet as be tikslaus diagnozo nenorejau iseiti. tada atverte mano ligu kortele ir pamate kad buvau operuota del kiausidziu cistu ir tada atsake OJ TAI CIA KITAS REIKALAS ir pradejo apziura.
Kam reikejo to issitycijimo tai net nezinau.
tyrimus visus skyre, stimuliacija ovuliacijos irgi., inseminacija taip pat pasiule, taciau viskas be rezultatu. bendravo normaliai, visada priimdavo kai reikejo. tada svarste del antros laporaskopijos. sitas mane ir subaugino... nuvaziavau pas kita vaisingumo specialista Santariskese, kuris po pirmo vizito pasake kad mano labai sumazes rezervas, reikia tik IVF o tos visos stimuliaijos tik eikvojo mano kiausidziu rezerva o inseminacija isvis pinigai i bala. o jei buciau pasidarius dar viena operacija cia butu tragedija.... ! tai buvau SOKE lengvai pasakius.
tiesiog Venskutoniene pagal sablona ale gyde ir tiek.
dar viena situacija po kurios tikrai pasakiau kad pas ja neeisiu kai 10cd kita gydytoja mate 19mm folikula. o 13cd Venskutoniene NIEKO NEPAMATE !(folikulu nera ovuliacijos nebuvo) sakau tai gal jau suovuliavo folikulas. Ji teige KAD AS VISTIEK MATYCIAU. pasikonsutavau su kitu gydytoju telefonu kuris atsake kad tokio negali butu ir kazkuri gydytoja suklydo (ar ta kuri mate ar venskutoniene kuri nieko nepamate) na tada pasidariau ovuliacijos testa kuris rode ryskias dvi vienodas juosteles kad ovuliacija ivyko tai reiskias kad biski nedamato ta Venskutoniene :)(k patvirtino ir kitas gydytojas)
atsiprasau del ilgo komentaro bet gal kam padesiu :)

2018-03-09, 11:37 | 2

Taip gydytoja , o ypac vaisingumo nesielgia! Isniekino, tyciojosi visa laika ko atejau, jog turiu psichologiniu problemu jai pas ja uzsirasiau taip anksti! Ji pati turi problemu, mane siunte kita gydytoja detalesnei apziurai! Po psichologinio smurto buvau beveik neverkianti ir sako turi klausimu? As zodzio istart nebegalejau! Liepe pasidaryt brangius tyrimus, o rezultatu negaunu, nes negaliu su ja susisiekti! Kosmaras. Niekad daugiau pas ja nekelsiu kojos! Niekam nerekomenduoju!

2018-03-06, 10:10 | 1

Visu pirma, atsiprasau, kad nenaudoju lietuvisku raidziu, bet rasau is telefono ka tik po vizito. Del sios gydytojos specialiai uzsiregistravau pincetas.lt tam, kad parasyti atsiliepima. Atsiliepimu paprastai nerasau, bet si gydytoja tokia NEMALONI, ZEMINA. Vos neisejau is kabineto dar neatlikus proceduros. Ziuri i tave kaip i visiska kvaile, yra grubi.