Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Raimonda Venskutonienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14348, Galiojanti

Venskutonienė Raimonda dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Venskutonienė Raimonda?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

62.5% Complete
3.1

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

82.8% Complete
4.1

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

82% Complete
4.1

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

70.4% Complete
3.5

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

74.3% Complete
3.7

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

63.4% Complete
3.2

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

95.2% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-07-24, 16:01 | 1

Labai patenkinta konsultacija! Konkreti, lakoniška, be nereikalingų komentarų. Pagaliau išėjau ramia širdim ir be poreikio nagrinėti internetą ieškant nusiraminimo. Komentaruose pastebėjau, kad minimas grubumas, nieko panašaus, gal šiek tiek griežtesnė, kas yra normalu dirbant tokį darbą. Profesionali gydytoja!

2019-07-09, 16:19 | 1

Tokio bjauraus jausmo ir blogų emocijų po apsilankymo pas ginekologę aš dar neturėjau. Tikrai niekam nerekomenduosiu apsilankyti pas tokią arogantišką, žemų moralinių pažiūrų gydytoją. Labai gaila, kad Lietuvoje dar dirba tokie gydytojai kaip ji ir tada yra sudaroma bloga nuomonė ir apie kitus gydytojus nors jų tikrai yra labai labai puikių. Dabar suprantu, kodėl moterys vengia eiti pas ginekologus į polikliniką ir renkasi mokėti didelius pinigus, bet nepatirti pažeminimo...Labai nustebau po apsilankymo pasidomėjusi inernete apie gydytoją, kad yra ir gerų komentarų, nes net neįsivaizduoju, kad ji gali būti maloni ir padėti ar išgydyti...

2019-04-17, 21:50 | 5

Puiki, profesionali gydytoja. dėkinga už suteiktą pagalbą, gerą žodį bei palaikymą. gydytoja, būkit sveika.

2019-04-16, 14:17 | 3

Puiki specialistė. Konkreti, nedaugžodžiauja. Būna sunku prisiskambinti į kabinetą, bet suprantama, nes turi labai daug pacienčių.

2019-02-09, 21:52 | 2

Nerekomenduočiau!Siuntė šeimos gydytoją su naujai nustatyta liga, dėl kurios buvau labai išsigandusi. Tačiau ginekologė buvo siaubingai grubi, išsityčiojo. Visada mėnesinės nereguliarios , kai jai pasakiau, sako tai jei nėščia darykite testus, o ne pas mane eikit. Atėjus kitą kartą dėl nesibaigiančių mėnesinių apžiūrėjo, sako meluoji, nieko tau čia nėra. Kažką per apžūrą rezidentei sumurmėjo, paklausiau, ką sakė, sako ne su jumis šneku. Baigus apžiūrą paklausiau, kaip įvertinote būklę, atsakė tik tiek, kad viską jau pasakė, nors pasakius nieko nebuvo. Atėjo sms žinutė su vaistais, bandžiau dvi dienas prisiskambinti, nes niekas nekėlė ragelio. Kai pagaliau prisiskambinau, paprašiau plačiau pakomentuoti. Atsakė, kad gavau sms ir ten viskas parašyta, nors žinutėje buvo tik vaistų pavadinimas, primygtinai išprašiau, kad pakomentuotų situaciją, tai šiaip ne taip išsityčiojus paaiškino kažkiek. Nerekomenduoju, nežinau ar pakankamai kompetentinga ar ne, bet elementarios empatijos ir žmogiškumo trūksta. Po jos bijau eiti tikrintis, įvarė fobiją ir stresą. Linkiu pasimokyti bendrauti su pacientais.