Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Šliužienė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02869, Galiojanti

Šliužienė Dalia dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šliužienė Dalia?

2.1

1.5

Nesidomėjo

2019-01-12, 12:57 | 1

Neseniai teko lankytis pas šią gydytoją. Ir esu labai nusivylusi. Gydytoja galima sakyti su manimi išvis nebendravo. Tik komandavo ką daryti kaip kokiam robotui. Iš balso tono atrodė nepatenkinta, šalta. Viską ką reikia pažiūrėjo bet nieko man neaiškino. Turiu vieną problemą iš seniau vienoje akyje yra saauga tai ji net apie ją nieko neužsiminė nepaklausė ar žinau kad pas mane ji yra. Kazkada dėlto viena akių gydytoja po išsamios apžiūros buvo pasiuntusi į santariškes. Ir nors saauga išliko bet regėjimas atsistatė. O ponia šliužienė apie saaugą išvis nieko neužsiminė. Nors ją puikiai matė kadangi dėl jos akies vyzdis tampa nelygios formos kai įlašina plečiančių. Dabar bėdos su kita akimi bet žiūrėjo abi akis. Ir visiškai man nieko nepasakė. Nei ka matė akių dugną patkrinus nei kitais būdais akis apžiūrėjus. Visa jos pagalba išrašyti akiniai. O esmes kodel toje akyje del kurios buvau jaučiu diskomfortą taip ir nesužinojau. Toks jausmas lyg jos pacientė buvo seselė o ne aš. Jaučiausi ten kaip pašalinė. Man net nepasakė koks pas mane regėjimo minusas. Gerai kad girdėjau kaip seselei sakė nes būčiau nei to nežinojusi. Nenorėčiau daugiau patekti pas tokią gydytoją.

2018-10-17, 13:49 | 1

Labai nemaloni gydytoja, ji nekalba o rėkia, niekam nerekomenduočiau.

2018-09-12, 17:43 | 1

Baisi patirtis pas gydytoją, nebuvo vietos užduoti klausimo per ir taip trumpą patikrą, mano nusiskundimų neišklausė. Po patikros ištarė viso gero ir nesiteikė kalbėtis. Jokio bendravimo. Jei tik galite, nesilankykite pas šią "gydytoją".

2017-11-10, 10:45 | IP: *.*.*.*
2017-10-20, 14:06 | IP: *.*.*.*