Pacientai, kurie rekomenduoja Ineta Žalnėravičienė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2020-08-04, Nr. MPL-25286, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Žalnėravičienė Ineta dirba šioje gydymo įstaigoje
Neturime informacijos

2024-02-27, 08:14 | Registruotas lankytojas 4

Tai puiki gydytoja! Pabendravus su daktare supratau,kad tikrai gydo ne tik vaistai,bet ir žodis.Ji išklauso ir girdi tave,paskiria reikalingą gydymą.Man pridavus kraujo tyrimus daktarė pažadėjo
paskambinti,jeigu kas nors bus ne taip.Ir tikrai paskambino.Paskambino pranešti,kad visi tyrimai geri.Tai mano praktikoje pirmas kartas.Gydytoja nepagailėjo savo laiko,pranešė ne blogas,bet geras žinias.Džiaugiuosi,kad daktarė yra mano gydytoja.Ačiū jai.

2024-02-27, 08:14 | Registruotas lankytojas 4

2024-01-03, 10:59 | Registruotas lankytojas 3

Dėkoju gydytojai Inetai už dėmesingumą, rūpestį, profesionalumą, emaptiją. Jaučiasi, kad gydytoja neskaičiuoja savo darbo laiko, visuomet operatyviai reaguoja į sveikatos problemą, nes jai svarbiausia - žmogus! Mes su vyru labai džiaugiamės, kad esame būtent šios gydytojos pacientai. Pagarbiai, Ramunė

2023-08-04, 13:02 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabiausia gydytoja.Profesionali, empatiška ir labai rūpestinga. Visada 100 proc. pasirūpina, kad visos sveikatos problemos būtų išspręstos. Visai mūsų šeimai vizitai pas gydytoją Inetą būna labai malonūs, ypač moka bendrauti su vaikais.

2022-10-04, 16:11 | Registruotas lankytojas 3

Kiek teko lankytis, labai maloniai bendravo, išklausė, apžiūrėjo, skyrė reikiamus tyrimus bei siuntimus pas gydytojus specialistus.

2022-05-12, 15:43 | Registruotas lankytojas 3

Esu dėkinga, kad gydytoja surado laiko priimti papildomai, maloniai ir profesionaliai bendravo, atidžiai išklausė, kantriai paaiškino, skyrė reikiamus vaistus.

2022-01-06, 00:11 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja. Man labai patiko. Rekomenduoju

2021-08-02, 12:00 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuoširdi, dėmesinga, profesionali, pataria tai, ką toliau daryti, nukreipia pas kitus specialistus. Nuoširdžiai dėkoju, sėkmės jaunajai specialistei!

2021-08-02, 12:00 | Registruotas lankytojas 2

2021-05-18, 16:24 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, jauna, nuoširdi bei žavinga šeimos gydytoja. Profesionaliai atsako į visus klausimus susijusius su gydymu, neretai ir su platesniu paaiškinimu kaip vienoks ar kitoks gydymo/vaistų veikimo mechanizmas iš tiesų veikia ir pan.. Be to, pirmiausia stengiasi pati padėti žmogui, o ne dalinti siuntimus kitiems gydytojams. Gaila, kad dėl laiko stokos ir akivaizdžiai per didelio darbo krūvio nėra galimybės ilgiau pabendrauti..