Pacientai, kurie rekomenduoja Šarūnas Varnas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2008-07-03, Nr. MPL-11184, Galiojanti

Varnas Šarūnas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Varnas Šarūnas?

2019-02-24, 12:06 | 1

Gyditojas, ne vien jo profesija, baigus mokslus, tai jam duota iš Dievo. Nuostabus ir kaip gyditojas ir kaip žmogus...

2019-02-05, 09:14 | 1

Tai daktaras kuriam tikrai rūpi jo pacientai ir kuris savo darbui skiria visas jėgas. Likau begalo laiminga, nes pamatęs jog situacija rimta, šis daktaras nepaliko laukti, o stengėsi padėti. Esu žmogus kuris klausinėja visko, o jis kantriai ir išsamiai atsakinėjo į mano užduotus klausimus susijusius su liga.
Begalo Jums ačiū!

2018-08-01, 21:25 | 1

Tariu didelį AČIŪ! Už operaciją, už išsamią konsultaciją ir už palaikymą, kai labai bijojau!

2018-07-23, 13:09 | 4

„Gydytojas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos.
Pirmiausia tai puikiai išmanantis savo darbą specialistas, kuris gilinasi į paciento problemas šimtu procentu. Kaip žmogus nepaprastai šiltas, draugiškas ir profesionalus.
Pas gyd. Š. Varną dariausi rankos riešo operaciją, viskas pavyko puikiai, operacija atlikta tobulai!
Per gyvenimą susidūriau su daug gydytoju, chirurgų, bet tokį nuostabų gydytoją pažinau pirmą kartą. Rekomenduosime visiems.
Didžiausia padėka Jums. Esate nepaprastas žmogus ir gydytojas.
AČIŪ.
PAGARBIAI,
D. KRYŽEVIČIENĖ."

2018-03-28, 18:25 | 11

Nuostabus gydytojas,nezinau kodel pikti komentarai keli.Nesu macius,kad gydytojas priemes pacientus be talonu dar atsiprasytu,kad teks truputeli palaukti.Ir ranka paspaudzia,palinki.sekmes daro,tyrimus istisai,siuncia kur reikia.Ir kaip.draugas ir kaip gydytojas is didziosios raides.Juk kiti gydytojai po tyrimu liepia su talonu ateit kuriu zinome ilgai tenka laukt,o gyd.Varnas paskambinus priima i skyriu randa laiko.Aciu jums.Jus nuostabus.Mano bedos nebeatrodo taip baisiai po vizito pas jus.

2017-11-16, 12:20 | IP: 86.100.109.9

Labai malonus, rupestingas, inteligentiskas gydytojas, puikiai ismanantis savo darba. Aciu Jums labai, kad skubiai paguldet i skyriu ir operavote. Esu labai laiminga, nebejausdama jokiu skausmu. Linkiu geriausios sekmes Jusu gyvenime. MANTE

2017-05-10, 14:44 | 1

Labai puikus gydytojas, visiems ir visada padedantis, atsidavęs savo darbui visa 100 procentų. AČIŪ jam iš visos širdies ir linkiu kitiems gydytojams imti pavyzdį iš šio puikaus žmogaus.

2017-04-06, 22:09 | IP: 79.67.216.96

Nuostabus zmogus,linkiu viso ko geriausio jam ir jo artimiems.Jis daro stebuklus.Neapsakomas dekingumas siamdaktarui.