Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgis Trumpaitis, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16220, Galiojanti

Išduota: 2008-01-24, Nr. MPL-10361, Panaikinta

2019-06-10, 20:27 | 1

Labai geras daktaras. Išmanantis savo darbą. Rekomenduoju visiems. Esu dėkinga už operacija.

2019-05-19, 12:37 | 1

Puikus gyditojas išmanantis savo darba, tikras profesionalas. Sėkmės ir ištvermės Jums daktare!

2019-02-12, 16:12 | 1

Gerbiama pone, Jūs turbūt nežinojote, kad poliklinikoje akinių receptas nėra išrašomas, tai priklauso mokamų paslaugų grupei, todėl ir reikia kreiptis į optiką.

2019-02-06, 18:57 | 2

Nenustebino, kaip ir visi oftalmologai.
Greitai apžiūrėjo, nelabai nuodugniai. Atsakymus teko "traukti" pačiai.
Atėjau dėl pablogėjusio regėjimo po gimdymo, bet man tik padavė reklaminį lapuką akių lašiukams ir vitaminams. Tikėjausi daugiau. Net recepto naujiems akiniams neišrašė, turėjau eiti į optiką ir ten mokėti ir tikrintis iš naujo.
Plius nepastebėjo vienos problemos, dėl kurios vėliau gavau pakartotinai eiti jau pas kitą oftalmologą.

2018-10-31, 22:51 | 5

Rinkdamasis akių gydytoją tikrai nieko nežinojau apie jį,bet nusivilti neteko.Jau turejau 4 susitikimus ,tad galiu išsakyti savo nuomonę.Gyd.Trumpaitis yra puikus daktaras ir zmogus. Taktiškas,atidus ir dėmesingas .Mano esama problema sprendžiame sklandžiai.Dešimt metų teko važineti pas įvairius daktarus tiek valdiškai,tiek privačiai,bet gydymai nebuvo veiksmingi.Gyd.tiksliai diagnozavo mano ligą,kuri yra lb reta,dar kartą pasikartosiu teko ieškoti specialisto 10 metų,kad tai diagnozuotų. Esu be galo dėkingas jam už jo įžvalgumą ir atidumą ir labai paprastą,bei lengvą bendravimą.Jokios arogancijos,jokios skubos. Kviečiu žmones turintys problemų su akimis drąsiai kreiptis pas gyd.Trumpaitį,tikrai nenusivilsite. Pacientas iš Ignalinos

2018-09-18, 22:44 | 22

Labai šaunus gydytojas - konkretus, tikslus, atliko visus reikalingus tyrimus, viską paaiškino, paskyrė vaistus. Kaina didelė, bet lankiausi pas jį Biofirst klinikoje, tai ten visos kainos "kandžiojasi".

2017-11-18, 15:00 | 1

Didžiulis AČIŪ gydytojui Jurgiui Trumpaičiui, už atliktą operaciją, už kantrybę ir rūpestį, tai žmogus išmanantis savo darbą. Didelės sekmės linkiu jo profesinėje veikloje. Labai džiaugiuosi, kad jis mane gydo!

Lina Mitkutė

2017-11-08, 18:31 | IP: 213.226.135.6

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui oftomologui JURGIUI TRUMPAIČIUI už profesionaliai atliktą akių operaciją, už kantrybę, paprastumą ir nuoširdumą. Nuoširdžiai tikiu, kad klinikose yra ir daugiau tikrų profesionalų, atsidavusių savo darbui, kaip šis jaunas gydytojas JURGIS TRUMPAITIS. Ačiū Jums, gydytojau, ir sėkmės profesinėje veikloje.

2017-08-28, 19:11 | 1

Gydytojas JURGIS TRUMPAITIS nuoširdus, paprastas, netuščiažodžiaujantis, atsidavęs savo darbui, tikras savo srities profesionalas, pasižymintis išskirtine kantrybe. Džiaugiuosi, kad gydytis pasirinkau pas šį gydytoją oftalmologą. Ačiū Jums, gydytojau.

2017-07-10, 22:51 | IP: 78.62.156.188

Jaunas, perspektyvus gydytojas. Apžiūri nuodugniai, uoliai. Rūpestingas. Čiauškėti, tai nečiauškia, bet atsako į visus klausimus. Esu patenkinta.