Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgis Trumpaitis, %

Šeimos klinika „Ave vita“
Biofirst klinika

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16220, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šeimos klinika „Ave vita“
Biofirst klinika
2024-01-17, 21:32 | Registruotas lankytojas 1

Daktarą J. Trumpaitį tikrai rekomenduočiau visai šeimai. Jis tikras savo srities specialistas. Net su nežmoniškais Kauno klinikų darbo krūviais jis išsamiai apžiūri, pataria ir pasiteirauja apie sveikatą. Pas jį teko lankytis daugelį kartų dėl antrinės gliaukomos ir sąaugų aplink vyzdį. Jis greitai nustatė mano ligą, paskyrė gydymą ir mano rega jau gerėja. Teko matyti kaip jis maloniai bendrauja su kitais pacientais ir kaip atsako į visus jų rūpimus klausimus. Po kiekvieno vizito vis labiau įsitikinu jo kompetencija. Pas tokį daktarą visada
malonu sugrįžti.
Agnė

2023-10-27, 10:43 | Registruotas lankytojas 1

Operavo darinuką po akimi.Puikus gydytojas,profesionalus,konkretus.
Pagarba ir padėka.
E.Grigonienė.

2023-07-17, 16:06 | Registruotas lankytojas 1

Šis gydytojas savo srities profesionalas, visiškai išgydė, sėkmingai atliko akies voko bazaliomos operaciją. Viskas buvo padaryta puikiai. Dėkinga, labai vertinu ir rekomenduoju.

Pagarbiai
Rita Sturonienė

2023-07-14, 17:59 | Registruotas lankytojas 818

Puikus gydytojas, išmanantis savo darbą.Kokybiškai atliko akių vokų pakėlimo operaciją . Visiems turintiems tokias problemas rekomenduočiau kreiptis į gydytoją Didelis ačiū.

2023-04-14, 09:18 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, greitai ir tiksliai nustatė diagnozę, kurios nepastebėjo kiti oftalmologai. Paskyrė veiksmingą ir prieinamą gydimą. Paprastai ir aiškiai išdėstė visą gydymo eigą. Labai džiaugiuosi, kad lankiausi būtent pas šį gydytoją.

2023-04-12, 20:53 | Registruotas lankytojas 13

Buvo daryta akių vokų pakėlimo operacija. Džiaugiuosi gyd. Trumpaičio atlikta operacija, viskas praėjo sklandžiai.

2023-03-29, 19:15 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai nerekomenduočiau
Gydytojas skubėjo
. Tik vis kartojo, jog čia nedaro plastinių operacijų (LSMU), nors aš atėjau dėl visai kitos problemos. Jis nieko negirdėjo. Visa apžiūra - skubomis. Paskui supratau kodėl (laukė žmona).
Aš kalbėjau apie problemą, kuri man atsirado metų bėgyje, o jis bandė įtikinti, kad čia normalu. Paminėjo kelis plastikos chirurgus antakių pakėlimui, nors atėjau dėl voko pakitimo. Prieš tai seselė iškalbėjo, kad plastinių operacijų jie nedaro, nors net nesupratau, kodėl aš turėjau viso to klausytis. Pasijutau kalta apsilankiusi apžiūroje. Jei nuvyksiu pas šį gydytoją į privačią kliniką,Manau, kad tuomet apžiūra bus su rezultatais ir "būtinai" reikės operuoti.
Pasiūlė apsilankyti pas Kaikarį, ačiū, taip ir padarysiu.

2022-12-07, 17:38 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus, puikus, malonus savo srities specialistas. Džiaugiuosi, kad šis gydytojas mane konsultavo.

2022-06-04, 11:46 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas. Operavo viršutinius akių vokus - rezultatas nepriekaištingas, giria visos mano kosmetoligės????

2022-03-24, 20:17 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas puikiai pakonsultavo ir atliko akies operacijas. Po operacijos paskambino pasiteirauti kaip laikausi. Aciu gydytojui, rekomenduoju.

2022-01-12, 09:15 | Registruotas lankytojas 5

Jis mane susimaise su kitu zmogu. Buna po nauju.

2021-11-05, 15:18 | Registruotas lankytojas 5

Fantastinis gydytojas, puikus profesionalas oftalmologijos srityje, nuoširdus, pozityvus žmogus. Ačiū Jums!!!

2021-06-16, 16:24 | Registruotas lankytojas 1

Šilčiausių žodžių vertas gydytojas. Profesionalus, talentingas, labai atsakingas. Vokų pakėlimo operacijos rezultatas pranoko lūkesčius. Esu mielam gydytojui labai dėkinga.

2021-06-01, 13:56 | Registruotas lankytojas 2

Aciu gydytojui kuris tikrai demesingsi sprende mano problema dabar esu patenkinta atliktu jo darbu sekmes jam jo karjeroj ir zmoniu akiu remontui

2021-06-01, 13:56 | Registruotas lankytojas 2

2021-01-29, 11:02 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi turėjusi galimybę susipažinti su med.m.dr.J.Trumpaičiu.Paprastas,nuoširdus,atsakingas oftalmologas.Džiaugiuosi jo atlikta operacija,detaliu akių ištyrimu,paaiškinimais,paskirtu gydymu.Sekančią dieną po operacijos pasidomėjo kaip jaučiuosi,davė patarimų.Pooperacinė eiga buvo sklandi ir po savaitės galėjau jau dirbti.Rekomenduosiu visiems,kuriems reikės profesionalios oftalmologinės pagalbos.

2021-01-28, 18:59 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas darė vokų pakėlimo operaciją. Esu daugiau negu patenkinta!Netjauna būdama neturėjau tokiu atviru ir išraiškinga akių. Negalvojau kad tai įmanoma. Gydytojas kruopštus ir rūpestingas. Rekomenduo iu visom savo draugem

2020-11-23, 21:29 | Registruotas lankytojas 1

Labai mandagus ir puikus gydytojas, dėkinga už atliktą akių vokų operaciją. Rekomenduoju.

2020-11-23, 21:17 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus ir puikus gydytojas, profesonaliai paaiškino procedūros eiga ir ką reikės daryti po jos. Ačiū už kokybiškai atliktą operaciją. "Gyvenimas tapo šviesesnis"

2020-11-20, 13:01 | Registruotas lankytojas 3

Dariausi vokų operacija , likau labai patenkinta .Tikrai rekomenduoju . Puikus gydytojas .

2020-10-29, 20:55 | Registruotas lankytojas 1

DZIAUGIUOSI, KAD PASIRINKAU SI GYDYTOJA.DIDZIULIS ACIU UZ ATLIKTA OPERACIJA.PUIKUS GYDYTOJAS,TIKRAS PROFESIONALAS.REKOMENDUOJU VISIEMS

2020-10-21, 13:41 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Trumpaitis puikus savo srities specialistas.Demesingas,konkretus.Man buvo daryta viršutinių vokų operacija.Esu patenkinta esamu rezultatu.Rekomenduočiau.

2020-10-19, 14:17 | Registruotas lankytojas 1

Esu be galo patenkinta operacijos rezultatais. Nors melynes ir patinimai dar matomi, tačiau rezultatas jau dabar akivaizdus. Labai malonus ir konkretus daktaras. Tikrai, savo srities specialistas.

2020-01-18, 16:53 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdus ačiū gerb. gydytojau. Nežiūrint į mažus nesklandumus, kuriuos galėjau pati išprovokuoti beskubėdama pasveikti, viskas baigėsi labai gerai, rando beveik neliko, iš kelionės grįžau visiškai sveika, nes saulė ir sūrus vandenyno oras žaizdą žaibiškai užtraukė. Labai jums AČIŪ!

2019-10-25, 08:01 | Registruotas lankytojas 1

Turiu bent du pažįstamus, kuriems vokus operavo kiti chirurgai. Trumpaitis - Juvelyras.

2019-09-24, 09:06 | Registruotas lankytojas 3

Labai geras gydytojas!

2019-09-16, 10:21 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-06-10, 17:27 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras daktaras. Išmanantis savo darbą. Rekomenduoju visiems. Esu dėkinga už operacija.

2019-05-19, 09:37 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gyditojas išmanantis savo darba, tikras profesionalas. Sėkmės ir ištvermės Jums daktare!

2019-02-12, 14:12 | Registruotas lankytojas 3

Gerbiama pone, Jūs turbūt nežinojote, kad poliklinikoje akinių receptas nėra išrašomas, tai priklauso mokamų paslaugų grupei, todėl ir reikia kreiptis į optiką.

2019-02-06, 16:57 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-10-31, 20:51 | Registruotas lankytojas 6

Rinkdamasis akių gydytoją tikrai nieko nežinojau apie jį,bet nusivilti neteko.Jau turejau 4 susitikimus ,tad galiu išsakyti savo nuomonę.Gyd.Trumpaitis yra puikus daktaras ir zmogus. Taktiškas,atidus ir dėmesingas .Mano esama problema sprendžiame sklandžiai.Dešimt metų teko važineti pas įvairius daktarus tiek valdiškai,tiek privačiai,bet gydymai nebuvo veiksmingi.Gyd.tiksliai diagnozavo mano ligą,kuri yra lb reta,dar kartą pasikartosiu teko ieškoti specialisto 10 metų,kad tai diagnozuotų. Esu be galo dėkingas jam už jo įžvalgumą ir atidumą ir labai paprastą,bei lengvą bendravimą.Jokios arogancijos,jokios skubos. Kviečiu žmones turintys problemų su akimis drąsiai kreiptis pas gyd.Trumpaitį,tikrai nenusivilsite. Pacientas iš Ignalinos

2018-09-18, 19:44 | Registruotas lankytojas 26

Labai šaunus gydytojas - konkretus, tikslus, atliko visus reikalingus tyrimus, viską paaiškino, paskyrė vaistus. Kaina didelė, bet lankiausi pas jį Biofirst klinikoje, tai ten visos kainos "kandžiojasi".

2017-11-18, 13:00 | Registruotas lankytojas 1

Didžiulis AČIŪ gydytojui Jurgiui Trumpaičiui, už atliktą operaciją, už kantrybę ir rūpestį, tai žmogus išmanantis savo darbą. Didelės sekmės linkiu jo profesinėje veikloje. Labai džiaugiuosi, kad jis mane gydo!

Lina Mitkutė

2017-11-08, 16:31 | IP: 213.226.135.6

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui oftomologui JURGIUI TRUMPAIČIUI už profesionaliai atliktą akių operaciją, už kantrybę, paprastumą ir nuoširdumą. Nuoširdžiai tikiu, kad klinikose yra ir daugiau tikrų profesionalų, atsidavusių savo darbui, kaip šis jaunas gydytojas JURGIS TRUMPAITIS. Ačiū Jums, gydytojau, ir sėkmės profesinėje veikloje.

2017-08-28, 16:11 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas JURGIS TRUMPAITIS nuoširdus, paprastas, netuščiažodžiaujantis, atsidavęs savo darbui, tikras savo srities profesionalas, pasižymintis išskirtine kantrybe. Džiaugiuosi, kad gydytis pasirinkau pas šį gydytoją oftalmologą. Ačiū Jums, gydytojau.

2017-07-10, 19:51 | IP: 78.62.156.188

Jaunas, perspektyvus gydytojas. Apžiūri nuodugniai, uoliai. Rūpestingas. Čiauškėti, tai nečiauškia, bet atsako į visus klausimus. Esu patenkinta.

2017-03-27, 17:41 | Registruotas lankytojas 2

Dėkoju gydytojui už rūpestį,už operaciją,už rezultatus. Būtinai rekomenduosiu kitiems ????

2016-12-11, 09:53 | IP: *.*.*.*