Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgis Trumpaitis, %

Šeimos klinika „Ave vita“
Biofirst klinika

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16220, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šeimos klinika „Ave vita“
Biofirst klinika
2023-03-29, 19:15 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai nerekomenduočiau
Gydytojas skubėjo
. Tik vis kartojo, jog čia nedaro plastinių operacijų (LSMU), nors aš atėjau dėl visai kitos problemos. Jis nieko negirdėjo. Visa apžiūra - skubomis. Paskui supratau kodėl (laukė žmona).
Aš kalbėjau apie problemą, kuri man atsirado metų bėgyje, o jis bandė įtikinti, kad čia normalu. Paminėjo kelis plastikos chirurgus antakių pakėlimui, nors atėjau dėl voko pakitimo. Prieš tai seselė iškalbėjo, kad plastinių operacijų jie nedaro, nors net nesupratau, kodėl aš turėjau viso to klausytis. Pasijutau kalta apsilankiusi apžiūroje. Jei nuvyksiu pas šį gydytoją į privačią kliniką,Manau, kad tuomet apžiūra bus su rezultatais ir "būtinai" reikės operuoti.
Pasiūlė apsilankyti pas Kaikarį, ačiū, taip ir padarysiu.

2022-01-12, 09:15 | Registruotas lankytojas 5

Jis mane susimaise su kitu zmogu. Buna po nauju.

2019-09-16, 10:21 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-02-06, 16:57 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Esate Jurgis Trumpaitis?
2016-12-11, 09:53 | IP: *.*.*.*