Pacientai, kurie rekomenduoja Mantas Trakymas, %

Gydytojas radiologas

Išduota: 2006-07-17, Nr. MPL-08408, Galiojanti

Trakymas Mantas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Trakymas Mantas?

2019-04-08, 16:31 | 3

Pirmas gydytojas nustatęs tikslią mano ligos diagnozę.
Ačiū, kad esate.
Nepamirškit tai ką žinot ir mokat - žmonių gyvenimai 95 proc. (maždaug), norit Jus to ar nenorit, Jūsų rankose.
Sėkmes.

2018-08-03, 20:19 | 1

Gydytojas man atliko vakuuminę biopsiją. Profesionalas. Turi viską, kas telpa į šį žodį. Be to, komunikabilus, atidus, įtaigus. Geros nuotaikos ir turi gerą humoro jausmą. Įspūdį padarė jo pasitikėjimas savimi ir tikslus procedūros apibūdinimas: tai leido jaustis ramiai. Ačiū, gydytojau Mantai. Taip pat dėkoju asistavusioms medikėms.

2018-06-24, 17:22 | 8

Labai malonus gydytojas, turintis gerą humoro jausmą. Stengiasi, kad pacientas jaustųsi saugiai ir nieko nebijotų. Manau, kad yra savo srities profesionalas.

2018-06-14, 21:56 | 1

Gydytojas nuo Dievo! Dėkinga iš visos širdies!

2018-05-10, 01:38 | 1

Tyliu.....

2017-11-23, 23:13 | IP: 84.15.183.99

Puikus gydytojas. Atsakė į visus rűpimus klausimus, nuramino, dirbo neatmestinai. Rekomenduoju ir kitiems.

2017-05-31, 17:47 | IP: 86.38.173.65

Gydytojas man atliko stulpelinę biopsiją. Savo srities profesionalas, malonus viso kolektyvo bendravimas. Dirbdamas su pacientu, gydytojas į laikrodį nežiūri. Tai viena iš priežasčių, kodėl kartais susidaro eilės. Tikrai rinkčiausi šį gydytoją dar kartą, rekomenduočiau ir kitiems. Linkiu visokeriopos profesinės sėkmės.

2016-11-28, 20:22 | IP: 212.122.95.109

Gydytojas labai kultūringas - laukti likome dviese, todėl gydytojas, išbėgdamas iš kabineto, atsiprašė, kad teks dar palaukti, nes turi dalyvauti susirinkime (aš nemanau, kad jis turėtų dėl to aiškintis, bet tai paliko įspūdį). Mane apžiūrėjo echoskopu, nuramino, įvertino, jog židinys ne vėžinis ir buvo teisus. Aš šiuo gydytoju pasitikiu, man jo bendravimo pobūdis patinka.
Tiesa, kad konsultacinėje poliklinikoje tenka pasėdėti ir konsultacijos laukti keltą valandų, bet paprastai gydantis gydytojas apie tai įspėja. Be to, sergant onkologine liga reiktų kantrybe apsišarvuoti ir nedejuoti dėl tokių dalykų.

2016-06-16, 21:15 | IP: 78.60.175.133

Nuostabus gydytojas.

2015-04-28, 10:21 | IP: *.*.*.*
2015-04-13, 15:45 | IP: 78.157.80.43

Nepaprastas gydytojas, tikras savo srities specialistas : tiek teisingais veiksmais, tiek komunikacija. Buvo atliktos kelios intervencijos be narkozės: nefrostomos suformavimas ir vėliau inksto stentavimas. Skausmo akimirka, kai mano riksmas nuaidėjo operacinėje, tačiau gydytojas nenustojo šiltai bendravęs, toliau informavo, kokius veiksmus atliks.Ačiū Jums, gerb. daktare Mantai, už nepriekaištingai atliktą darbą ir už šiltą komunikaciją su pacientu.Sėkmės nelengvame kelyje.

2014-04-23, 21:43 | IP: 88.223.42.207

Buvau įspėta, prieš vizitą pas šį gydytoją, kad pas jį gali tekti palaukti t.y kad nebūtinai būsiu priimta paskirtu laiku, nes konsultacijos kai kurių pacienčių užtrunka. Matyt, kad gyd. yra ypač dėmesingas. Jo apžiūra ir konsultacija likau patenkinta.

2014-03-10, 18:58 | IP: 78.63.216.148

Profesionalus, šiltai bendraujantis gydytojas. Panašu, kad gydytojas turi pernelyg didelį krūvį: planuoti kiek teks laukti- beviltiška, nusiteikite prie durų pasėdėti 1-3 val.

2014-02-15, 12:49 | IP: 79.133.239.51

Superinis gydytojas. Tikras profesionalas.

2013-08-05, 12:40 | IP: 78.60.101.195

Esu labai patenkinta siuo gydytoju, taip pat nuostabi sesele su juo dirba. Malonus, bendraujantis gyd. Daugiau tokiu lietuvoje reikia, tikiuosi labai kad liks cia dirbti.