Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Žuklytė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2005-02-09, Nr. MPL-06371, Galiojanti

2020-04-17, 17:21 | 1

Superine gydytoja! Didelis ačiū. Karantino metu geros nuotaikos nors ir visa diena su skafandru... itariu pavargusi...priemima vertinu labai gerai!

2020-03-06, 21:34 | 3

Nuoširdus ačiū gydytojai už profesionaliai suteiktą pagalbą. Sužavėjo gydytojos nuoširdumas, paprastumas, kompetencija, gebėjimas komunikuoti ir noras padėti.

2020-02-18, 12:49 | 1

Noriu nuoširdžiai padėkoti daktarei Rūtai Daliai Žuklytei, o taip pat slaugytojai Editai Gudanec už rūpestį ir dėmesingumą gydant mano mamą.
Mes nesitikėjome tokio nuoširdaus dėmesio ir rūpesčio, o taip pat profesionalios pagalbos Lazdynų greitosios pagalbos ligoninėje.
Labai džiaugiamės, kad Lietuvoje turime tokių puikių specialistų.
Dar kartą ačiū.

Irena Laucienė.

2020-02-04, 20:10 | 1

Nuoširdūs dėkojimai nuostabiai gydytojai Rūtai Žuklytei! Prieš dvi savaites daktarė atliko viršutinių vokų kėlimo operaciją, kuri praėjo itin sklandžiai. Po jos nurodė labai veiksmingą gydymą ir
veiksnius, kurie gali pakenkti. Šiai dienai rezultatai nuostabūs - daktarė padėjo geriau nei privačioje klinikoje, tad esu labai patenkinta. O ką jau kalbėti apie randą, kurio net nematyti! Atjaunėjau 10 metų ir tuo labai džiaugiuosi.

2020-02-01, 16:24 | 2

Vizitas buvo greitas ir informatyvus - daktarė rado ligos priežastį ir paskyrė puikų gydymą, kuris padėjo greitai grįžti į darbą. Be to nurodė galimas komplikacijas ir gretutines ligas, kurias reikia nedelsiant gydyti. Bendrai esu labai patenkintas dabartiniu rezultatu ir turėdamas problemų su akimis mielai dar kartą apsilankyčiau.

2020-01-23, 15:15 | 1

Puikiai suteikė pirmąją pagalbą

2019-12-22, 14:52 | 1

Esu labai dėkinga skyriaus vedėjai Jūratei Sveikatienei ir gydytojai Rūtai Daliai Žuklytei už puikiai atliktas procedūras ir išskirtinį rūpestį ir dėmesį. Tikrai rekomenduoju

2019-12-20, 22:39 | 1

Širdingai dėkoju gydytojai už profesionaliai atliktą akių operaciją,pooperacinę priežiūrą. Nuoširdumą, dėmesį, gerą nuotaiką, bei palaikymą. Rekomenduoju rinktis šią empatišką gydytoją.
Asta B.

2019-10-29, 08:52 | 1

Gydytoja Žuklyte ir slaugytoja Gudanec buvo aukštumoje, greit išsiaiskino problėmos kilmę, sutvarkė paskyrė vaistus ir paaiskino kaip elgtis toliau, išleido su šypsena.

2019-09-27, 16:42 | 1

Didžiausia padėka medikei Rūtai Daliai Žuklytėj už atlikta vokų operaciją mano mamai.
Daktarė išmananti savo darbą visu 100-imtu procentų. Padrąsino mamą prieš operaciją, paaiškino visą pooperacinį procesą, todėl jokių nuogąstavimu mums nekilo, mama jautėsi patekusį į puikaus mediko rankas, kadangi operacija buvo nemokama.
Praėjo keli mėnesiai po operacijos, akys, vokai - atsivėrė atrodo vis geriau ir geriau.
Visiems rekomenduojam medikę Rūtą Dalią Žuklytę.
Didžiausi linkėjimai, Vitalija Striogienė.

2019-09-16, 17:54 | 1

geras gyydtojas . Aciu!

2019-08-28, 13:16 | 1

Dėkoju, Jums Gydytoja, už atliktą operaciją. Esate puiki gydytoja, kaip profesionalė ir kaip žmogus (labai dėmesinga ir nuoširdi). Sveikatos ir sėkmės Jums.
Teresa K.

2019-08-24, 17:51 | 1

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai už kvalifikuotai suteiktą pagalbą, rūpestingai atliktą apžiūrą, malonų ir šiltą bendravimą bei suteiktą konsultaciją dėl tolimesnio gydymo. Labai ačiū už gydyma ir operacija. Kokybė, dėmesys ir rūpestis buvo nuostabūs. Operacija ir gijimo laikotarpis praėjo sklandžiai, gydytoja pasirūpino net ir po chirurginės operacijos. RVUL Akių ligų skyrius -Ačiū.
Esu patenkinta. Ačiū, Rūta Dalia, esate nuostabi.
Nuostabi visom prasmėm! Rankose profesionalumas, sieloje menas ir grožis, širdyje gerumas. Visada Jus prisiminsiu. Bei didelis ačiū sesutei, Judvieju komanda - tobula.
Drąsiai rekomenduoju šią gydytoją visiems pažįstamiems ir draugams.
Pagarbiai,
Jadvyga Šaganienė

2019-08-23, 23:26 | 1

Nuostabi gydytoja! Ne tik puiki savo srities specialistė, bet ir nuostabus, rūpestingas, dėmesingas žmogus. Ši gydytoja kilniaširdiškai sutiko suteikti man pagalbą, nors neprivalėjo to daryti. Po vizito likau sužavėta gydytojos rūpestingumu ir atsidavimu.
Esu be galo nuoširdžiai dėkinga šiai gydytojai.

2019-08-09, 17:42 | 2

Jautri, profesionaliai įsigilino į mano problemą, suteikė galimybę esant reikalui pakonsultuoti.