Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Žuklytė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2005-02-09, Nr. MPL-06371, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-04-29, 20:03 | Registruotas lankytojas 1

Labai dėkojame gyd.Rūtai Žuklytei už tėčiui (83 m.) puikiai atliktą lešiuko valymą lazeriu ir ašarų kanalų valymą. Dabar tėtis gali džiaugtis visomis pavasario spalvomis. Ačiū už malonų bendravimą šiuo nelengvu visiems laiku, už Jūsų rūpestį ir profesionalumą.

2021-04-28, 20:47 | Registruotas lankytojas 1

TAI PATI NUOŠIRDŽIAUSIA IR PUIKIAUSA GYDYTOJA,SPECIALISTĖ ŽINOVĖ.MANO AKYS, PO OPERACIJOS,NE TIK ŽEMĘ MATO,BET IR DANGŲ.
KONSULTACIJOS IR PATARIMAI,PROBLEMOS IŠSPRENDŽIAMOS AKIMIRKSNIU.
NUOŠIRDUS IR DIDELIS DĖKUI GYD.R.ŽUKLYTEI,AČIŪ,KAD DAR TOKIŲ GYDYTOJŲ TURIME.
SVEIKATOS,SĖKMĖS IR ILGŲ DARBINGŲ METŲ.
SU DIDŽIAUSIA PAGARBA. VIRGINIJA ŠLIAVAITĖ

2021-04-27, 10:40 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja kuri pakeitė mano gyvenimą labai kardinaliai, turėjau problemą su užkritusiais akių vokais. Gydytoja problemą sutvarkė labai estetiškai, labai džiaugiuosi kad papuoliau pas būtent šia specialistę. Labai jums dėkoju! Ši Gydytoja tikrai yra savo srities specialistė, sekmės ir toliau darbuose !

2021-03-26, 19:11 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja profesionali ,nuoširdi ,išmananti savo darbą. Skyrė daug dėmesio po operaciniu laikotarpiu ,pati domėjosi mano sveikatos būkle .Rekomenduočiau visiems .Ačiū nuoširdžiai už sėkmingai atliktą akių operaciją.

Pagarbiai Henrika Vilkevičienė

2021-03-15, 19:16 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, dėmesinga gydytoja, išsamiai išklausinėja apie problemą, nagrinėja ir rekomenduoja įvairius variantus. Viršutinių akių vokų operacija praėjo lengvai, labai prieš operacija pradėjau jaudintis, bet gydytojos rankose, visiškai nusiraminau. Pasitikėjau ja ir esu patenkinta rezultatu ir procesu. Mano oda švelni, todėl gijimo procesas gana lėtas, bet jau po kelių dienų supratau, kad daug ryškiau matau. Rekomenduoju Gydytoja Rūtą Žuklytę kaip puiku specialistą, būkite sveiki ir pasitikėkime gydytojais.

2021-02-11, 19:16 | Registruotas lankytojas 1

Šiandien vasario 11 buvo nuimtos siūlės. Labai patenkinta rezultatu. Labai dėkinga daktarei Rūtai Žuklytei už profesionaliai atliktą darbą. Nuostabus žmogus, dėmesinga, draugiška, taktiška. Didelis ačiū.Liudmila.

2021-02-01, 09:38 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali ir kompetetinga gydytoja. Suteikė išsamią informaciją apie ligą, gydymą ir sveikimo procesą. Be galo myli savo darbą, gerbia ir vertina savo asistentus, nuoširdžiai bendrauja su pacientais. Rekomenduoju!

2021-01-28, 16:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera gydytoja . Profesionali !!! Tikrai rekomenduoju ! Atliko vokų sumažinimą idealiai . Ačiū Jums ir sekmes !!!! su pagarba Jurijus .

2021-01-27, 18:18 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju gydytojai už kvalifikuotai atliktą operaciją, už žmogiškumą, nuoširdumą ir betarpiškumą
Su pagarba, Janina Bajoriūnienė

2020-12-08, 18:39 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi patikėjusi savo problemą spręsti daktarei R.Žuklytei. Labai profesionali gydytoja, o savo nuoširdžiu bendravimu privertė užmiršti visas baimes. Daktarei didelis AČIŪ ir kuo geriausios kloties. Žydrė

2020-12-03, 21:20 | Registruotas lankytojas 1

Noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. Rūtai Žuklytei už suteiktą skubią profesionalią pagalbą. Tai gydytoja, dirbanti iš pašaukimo, su meile ir atsidavimu. Kitą dieną savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi - šiais laikais tai retenybė.. Ačiū Jums už nuoširdų rūpestį ir profesionalumą! Su pagarba, A. Apanavičienė.

2020-12-01, 21:06 | Registruotas lankytojas 1

Draugiškai, profesionaliai, rūpestingai - REKOMENDUOJU

2020-11-09, 07:52 | Registruotas lankytojas 7

Aukštos kvalifikacijos specialiste, puikiai bendraujanti, atidi pacientui, jo problemoms. Atliko voku pakelimo operacija, kuri puikiai pavyko. Aciu rekomenduoju . Pagarbiai Irena J.

2020-11-08, 12:33 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali, išskirtinai šilta, specialistė dirbanti iš pašaukimo. Pagalba akies traumos atveju buvo kryptinga ir operatyvi. Esu be gali dėkinga gydytojai už grąžintą gyvenimo kokybę:)

2020-11-05, 20:30 | Registruotas lankytojas 1

Gyvename sudėtingame laikmetyje, todėl ypač vertini žmogiškumą.
Vakar vežiau į konsultaciją tėvuką, kuriam beveik 83 meta. Jis priklauso tai žmonių grupei, kuriuos negali leisti vienus ir dažniausiai girdi tik ,,sėdėkit namuose“, tačiau tai irgi jų gyvenimas ir galbūt labai trumpas ir trapus, todėl ta pagalba, tai kaip tas šaukštas, kuris reikalingas prie pietų.
Džiaugiuosi, kad pakliuvome į labai dėmesingo specialisto rankas, daktarę oftalmologę Rūtą Žuklytę, kuri sugebėjo rasti tą spindulėlį vilties. Žiūrint į iš pirmo žvilgsio beviltiškoje situacijoje buvo rastas sprendimo būdus kaip tai pakeisti. Ačiū Jums daktare! Linkiu, kad niekad nepritrūktų jėgų, kantrybės sprendžant sveikatos rūpesčių turinčių žmonių problemas. Ir toliau tikėkite tuo ką darote, išlaikykite kūrybišką požiūrį į savo darbą ir didelę atsakomybę už žmogų.

2020-11-01, 16:00 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja labai maloni, greitai priėmė. Operatyviai suteikta pagalba, nors ir buvo atvykta į Lazdynų ligoninėnės skubios pagalbos priimamajį, atsakyta į visus klausimus. Rekomenduoju!

2020-10-20, 09:28 | Registruotas lankytojas 2

Spalio pradžioje man buvo atlikta akių vokų koregavimo operacija. Esu dėkinga gydytojai Rūtai už profesionalumą, rūpestingumą ir žmogišką šilumą. Džiaugiuosi, kad likimas suteikė galimybę pažinti šią asmenybę. Malonu, kai tave prieš operaciją paima už rankos, nuramina. Puiki gydytoja, turinti jautrų požiūrį į pacientą. Linkiu sėkmės karjeroje ir asmeniniame gyvenime.
Pagarbiai,
Julija

2020-09-03, 17:14 | Registruotas lankytojas 1

Šią vasarą Vilnius greitosios pagalbos universitetinėje ligoninėje man buvo atlikta viršutinių vokų užkritimo šalinimo operacija. Dėkoju gerbiamai gydytojai Rūtai Daliai Žuklytei už profesionaliai atliktą darbą, nuoširdų bendravimą, gydytojo pašaukimą ir tarnystę žmogui. Dėkoju už pagerėjusią gyvenimo kokybę, nes ženkliai padidėjo regėjimo laukas ir neliko buvusio diskomforto, bei nematyti randų. Dėkoju šauniai ir profesionaliai dirbančiai gydytojos komandai - sesutei Danutei Baranauskienei ir padėjėjai Jolantai Petkevič. Džiugu, kai sudėtingą ir atsakingą darbą dirba jam atsidavę žmonės.
Su pagarba ir dėkingumu
Dalia Rimšienė

2020-08-13, 17:15 | Registruotas lankytojas 1

Śirdingai dekoju gyd.Rutai Daliai Żuklytei,bei med.sesutei Danutei Baranauskienei uz profisionaliai atlikta akiu voku kelimo operacija.Aciu Jums uż Jusu rupesti,nuosirdu bendravima bei prieziura.Dziaugiuosi,kad turime tokiu puikiu,nuosirdziu ir beabejo PROFISIONALIU gydytoju.Aciu Jums! Pagarbiai Jadvyga Vysockaja

2020-04-17, 14:21 | Registruotas lankytojas 1

Superine gydytoja! Didelis ačiū. Karantino metu geros nuotaikos nors ir visa diena su skafandru... itariu pavargusi...priemima vertinu labai gerai!

2020-03-06, 19:34 | Registruotas lankytojas 3

Nuoširdus ačiū gydytojai už profesionaliai suteiktą pagalbą. Sužavėjo gydytojos nuoširdumas, paprastumas, kompetencija, gebėjimas komunikuoti ir noras padėti.

2020-02-18, 10:49 | Registruotas lankytojas 1

Noriu nuoširdžiai padėkoti daktarei Rūtai Daliai Žuklytei, o taip pat slaugytojai Editai Gudanec už rūpestį ir dėmesingumą gydant mano mamą.
Mes nesitikėjome tokio nuoširdaus dėmesio ir rūpesčio, o taip pat profesionalios pagalbos Lazdynų greitosios pagalbos ligoninėje.
Labai džiaugiamės, kad Lietuvoje turime tokių puikių specialistų.
Dar kartą ačiū.

Irena Laucienė.

2020-02-04, 18:10 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdūs dėkojimai nuostabiai gydytojai Rūtai Žuklytei! Prieš dvi savaites daktarė atliko viršutinių vokų kėlimo operaciją, kuri praėjo itin sklandžiai. Po jos nurodė labai veiksmingą gydymą ir
veiksnius, kurie gali pakenkti. Šiai dienai rezultatai nuostabūs - daktarė padėjo geriau nei privačioje klinikoje, tad esu labai patenkinta. O ką jau kalbėti apie randą, kurio net nematyti! Atjaunėjau 10 metų ir tuo labai džiaugiuosi.

2020-02-01, 14:24 | Registruotas lankytojas 2

Vizitas buvo greitas ir informatyvus - daktarė rado ligos priežastį ir paskyrė puikų gydymą, kuris padėjo greitai grįžti į darbą. Be to nurodė galimas komplikacijas ir gretutines ligas, kurias reikia nedelsiant gydyti. Bendrai esu labai patenkintas dabartiniu rezultatu ir turėdamas problemų su akimis mielai dar kartą apsilankyčiau.

2020-01-23, 13:15 | Registruotas lankytojas 1

Puikiai suteikė pirmąją pagalbą

2019-12-22, 12:52 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga skyriaus vedėjai Jūratei Sveikatienei ir gydytojai Rūtai Daliai Žuklytei už puikiai atliktas procedūras ir išskirtinį rūpestį ir dėmesį. Tikrai rekomenduoju

2019-12-20, 20:39 | Registruotas lankytojas 1

Širdingai dėkoju gydytojai už profesionaliai atliktą akių operaciją,pooperacinę priežiūrą. Nuoširdumą, dėmesį, gerą nuotaiką, bei palaikymą. Rekomenduoju rinktis šią empatišką gydytoją.
Asta B.

2019-10-29, 06:52 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Žuklyte ir slaugytoja Gudanec buvo aukštumoje, greit išsiaiskino problėmos kilmę, sutvarkė paskyrė vaistus ir paaiskino kaip elgtis toliau, išleido su šypsena.

2019-09-27, 13:42 | Registruotas lankytojas 1

Didžiausia padėka medikei Rūtai Daliai Žuklytėj už atlikta vokų operaciją mano mamai.
Daktarė išmananti savo darbą visu 100-imtu procentų. Padrąsino mamą prieš operaciją, paaiškino visą pooperacinį procesą, todėl jokių nuogąstavimu mums nekilo, mama jautėsi patekusį į puikaus mediko rankas, kadangi operacija buvo nemokama.
Praėjo keli mėnesiai po operacijos, akys, vokai - atsivėrė atrodo vis geriau ir geriau.
Visiems rekomenduojam medikę Rūtą Dalią Žuklytę.
Didžiausi linkėjimai, Vitalija Striogienė.

2019-09-16, 14:54 | Registruotas lankytojas 1

geras gyydtojas . Aciu!

2019-08-28, 10:16 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju, Jums Gydytoja, už atliktą operaciją. Esate puiki gydytoja, kaip profesionalė ir kaip žmogus (labai dėmesinga ir nuoširdi). Sveikatos ir sėkmės Jums.
Teresa K.

2019-08-24, 14:51 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai už kvalifikuotai suteiktą pagalbą, rūpestingai atliktą apžiūrą, malonų ir šiltą bendravimą bei suteiktą konsultaciją dėl tolimesnio gydymo. Labai ačiū už gydyma ir operacija. Kokybė, dėmesys ir rūpestis buvo nuostabūs. Operacija ir gijimo laikotarpis praėjo sklandžiai, gydytoja pasirūpino net ir po chirurginės operacijos. RVUL Akių ligų skyrius -Ačiū.
Esu patenkinta. Ačiū, Rūta Dalia, esate nuostabi.
Nuostabi visom prasmėm! Rankose profesionalumas, sieloje menas ir grožis, širdyje gerumas. Visada Jus prisiminsiu. Bei didelis ačiū sesutei, Judvieju komanda - tobula.
Drąsiai rekomenduoju šią gydytoją visiems pažįstamiems ir draugams.
Pagarbiai,
Jadvyga Šaganienė

2019-08-23, 20:26 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Ne tik puiki savo srities specialistė, bet ir nuostabus, rūpestingas, dėmesingas žmogus. Ši gydytoja kilniaširdiškai sutiko suteikti man pagalbą, nors neprivalėjo to daryti. Po vizito likau sužavėta gydytojos rūpestingumu ir atsidavimu.
Esu be galo nuoširdžiai dėkinga šiai gydytojai.

2019-08-09, 14:42 | Registruotas lankytojas 2

Jautri, profesionaliai įsigilino į mano problemą, suteikė galimybę esant reikalui pakonsultuoti.

2019-07-15, 12:33 | Registruotas lankytojas 1

Geriau ir negalėjau tikėtis. Po kritimo su paspirtuku ir sunkiai prakirstos kaktos sudėtiną siūlę dkatarė padarė taip, kad nebereikės kreiptis pas plastikos chirurgus. Kokybė, dėmesys ir rūpestis buvo nuostabūs.

2019-05-11, 17:54 | Registruotas lankytojas 1

Maloni ir žinanti savo darbą gydytoja. Paliko gera įspūdį, labai rupestinga.

2019-04-19, 14:19 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi visom prasmėm! Jos rankose profesionalumas, sieloje menas ir grožis, širdyje gerumas. Žiūrėdama į veidrodį visada jus prisiminsiu ir dėkosiu.
Aldona Akelienė

2019-03-27, 21:16 | Registruotas lankytojas 2

Esu dekinga uz suteikta pagalba bei gydyma. Profesionali, labai siltai bendraujanti, rupestinga, aukstos kvalifikacijos gydytoja. Bei didelis aciu sesutei Editai Gudanec, Judvieju komanda - tobula.

2019-02-21, 11:22 | Registruotas lankytojas 1

Tokio rūpestingumo, atidumo ir atsidavimo savo prefesijai neteko patirti, profesionalė iš didžiosios raidės. Sutvarkė akies traumą, pasirūpino net ir po chirurginės operacijos

2019-01-10, 06:13 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni ir kompetentinga gydytoja,šiltas bendravimas.Drąsiai rekomenduoju kaip specialistę ir kaip malonų kultūringą žmogų.Išsamiai atsakė į visus klausimus,padrąsino ir davė gerų patarimų.

2018-12-29, 13:37 | Registruotas lankytojas 1

Maloni, rūpestinga ir profesionali gydytoja. Operacija ir gijimo laikotarpis praėjo sklandžiai. Rūta, dėkoju už puikiai atliktą darbą!
Jadvga

2018-12-12, 08:10 | Registruotas lankytojas 2

Aš Erik Berezinskij vakar apie 23:00 val. buvau Lazdinu lygoninei i aki papuole stiklo šuke.... Man patiko aptarnavimas, ir bendravimas su slaug. BEATA GLADKINA ir gyd. RŪTA ŽUKLYTE..... Labai dekingas šitom moterim... Labai geros medikes.... :) savo darba jos nusimano labai gerai.... Blagodariu Vam devuški, Beata i Rūta :)

2018-12-11, 08:16 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju, Jums Gydytoja, už atliktą operaciją. Esate dėmesinga, maloni, esate puiki savo srities specialistė. Stiprybės, kantrybės ir sėkmės Jums.
Liuda M.

2018-12-11, 06:56 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, kaip profesionalė ir kaip žmogus. Labai atidi ir rūpestinga, viską nuosekliai paaiškino kas ir kaip. Nebepirmą kartą esu susidūręs su ja, todėl vertinu tik teigiamai. Puikiai atliko operaciją ir rūpinosi po jos. Didelis ačiū gydytojai.
Algirdas P.

2018-12-07, 08:53 | Registruotas lankytojas 1

Esu dėkinga gydytojai už žmogiškumą,profesionalumą,rūpestingumą.Džiaugiuosi,kad patekau pas ją,kad gydytojai rūpi ne tik liga,bet paciento būsena. Malonu,kai tave paima už rankos,guodžia,ramina,pataria,yra ne tik puiki gydytoja,bet ir psichologė,turinti jautrų požiūrį į ligonį.Linkiu sėkmės,kopiant karjeros laiptais,sveikatos ir dievo palaimos.

2018-09-16, 06:42 | Registruotas lankytojas 1

Aciu,gydytoja .Visems rekomenduoju sia gydytoja.

2018-07-13, 16:48 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai nusivylusi.Dukart registravausi,dukart problema-užmiršo užrašyti,parašė kitą pavardę.Pirmą kartą laukiau virš 5 val.,antrą kartą vėl laukiau 5 val.,bet taip ir nepasirodė,nepranešė...Galų gale operavo kita gydytoja.Tiesiog apgailėtina...Nors būtų atėjusi ir atsiprašiusi.Niekada nesikreipčiau.

2018-04-15, 08:42 | Registruotas lankytojas 1

Esu dėkinga už šiltą, žmogišką ryšį, rūpestingumą ir profesionalumą. Pagalbą suteikė greitai, kvalifikuotai, gydytojai rūpi ne tik liga, bet ir kritinėje situacijoje esančio paciento emocinė būsena.
Džiaugiuosi, kad patekau būtent pas šią gydytoją.
Ieva

2017-11-01, 12:18 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai profesionali, maloni ir dėmesinga. Viską suprantamai paaiškino . Operacija atlikta puikiai. Visiems rekomenduoju šią gydytoją.

2017-09-05, 12:22 | Registruotas lankytojas 2

Pas gydytojus tenka lankytis dažnai, nes turiu sveikatos problemų. Vokų odos perteklius nebuvo didžioji problema, bet pakankamai trikdė ir trukdė dirbti savo darbą. Sutartu laiku atvykau į Akių ligų skyrių pas gydytoją Rūtą Dalią Žuklytę. Kaip minęjau, teko sutikti nemažai gydytojų, bet Rūta Dalia yra antroji, kuri tikrai paliko įspūdį. Apie tokius gydytojus reikia kalbėti, rašyti. Ji ne tik gera specialistė (tokių dar turime), bet ir puiki psichologė. O tai labai svarbu. Dažnai svarbiausia. Jai buvo įdomu viskas, kas su manimi susiję. Buvau vienintelė tokia. Žodžiu, ant operacinio gulto jaučiausi pakylėta.
Pati dirbu mokytoja, turiu nemenkų psichologinių gebėjimų, žinau, kaip tai daroma, bet... Rūta Dalia, ar tikrai atrodžiau jums tokia ypatinga, ar tai buvo tik bandymas nukreipti mintis nuo to, kas vyksta?
Operacija pavyko. Esu patenkinta. Ačiū, Rūta Dalia, esate nuostabi.

Silva Višinskienė