Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Žuklytė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2005-02-09, Nr. MPL-06371, Galiojanti

2019-08-23, 23:26 | 1

Nuostabi gydytoja! Ne tik puiki savo srities specialistė, bet ir nuostabus, rūpestingas, dėmesingas žmogus. Ši gydytoja kilniaširdiškai sutiko suteikti man pagalbą, nors neprivalėjo to daryti. Po vizito likau sužavėta gydytojos rūpestingumu ir atsidavimu.
Esu be galo nuoširdžiai dėkinga šiai gydytojai.

2019-08-09, 17:42 | 2

Jautri, profesionaliai įsigilino į mano problemą, suteikė galimybę esant reikalui pakonsultuoti.

2019-07-15, 15:33 | 1

Geriau ir negalėjau tikėtis. Po kritimo su paspirtuku ir sunkiai prakirstos kaktos sudėtiną siūlę dkatarė padarė taip, kad nebereikės kreiptis pas plastikos chirurgus. Kokybė, dėmesys ir rūpestis buvo nuostabūs.

2019-05-11, 20:54 | 1

Maloni ir žinanti savo darbą gydytoja. Paliko gera įspūdį, labai rupestinga.

2019-04-19, 17:19 | 1

Nuostabi visom prasmėm! Jos rankose profesionalumas, sieloje menas ir grožis, širdyje gerumas. Žiūrėdama į veidrodį visada jus prisiminsiu ir dėkosiu.
Aldona Akelienė

2019-03-27, 23:16 | 2

Esu dekinga uz suteikta pagalba bei gydyma. Profesionali, labai siltai bendraujanti, rupestinga, aukstos kvalifikacijos gydytoja. Bei didelis aciu sesutei Editai Gudanec, Judvieju komanda - tobula.

2019-02-21, 13:22 | 1

Tokio rūpestingumo, atidumo ir atsidavimo savo prefesijai neteko patirti, profesionalė iš didžiosios raidės. Sutvarkė akies traumą, pasirūpino net ir po chirurginės operacijos

2019-01-10, 08:13 | 2

Labai maloni ir kompetentinga gydytoja,šiltas bendravimas.Drąsiai rekomenduoju kaip specialistę ir kaip malonų kultūringą žmogų.Išsamiai atsakė į visus klausimus,padrąsino ir davė gerų patarimų.

2018-12-29, 15:37 | 1

Maloni, rūpestinga ir profesionali gydytoja. Operacija ir gijimo laikotarpis praėjo sklandžiai. Rūta, dėkoju už puikiai atliktą darbą!
Jadvga

2018-12-12, 10:10 | 2

Aš Erik Berezinskij vakar apie 23:00 val. buvau Lazdinu lygoninei i aki papuole stiklo šuke.... Man patiko aptarnavimas, ir bendravimas su slaug. BEATA GLADKINA ir gyd. RŪTA ŽUKLYTE..... Labai dekingas šitom moterim... Labai geros medikes.... :) savo darba jos nusimano labai gerai.... Blagodariu Vam devuški, Beata i Rūta :)