Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Žuklytė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2005-02-09, Nr. MPL-06371, Galiojanti

2019-09-27, 16:42 | 1

Didžiausia padėka medikei Rūtai Daliai Žuklytėj už atlikta vokų operaciją mano mamai.
Daktarė išmananti savo darbą visu 100-imtu procentų. Padrąsino mamą prieš operaciją, paaiškino visą pooperacinį procesą, todėl jokių nuogąstavimu mums nekilo, mama jautėsi patekusį į puikaus mediko rankas, kadangi operacija buvo nemokama.
Praėjo keli mėnesiai po operacijos, akys, vokai - atsivėrė atrodo vis geriau ir geriau.
Visiems rekomenduojam medikę Rūtą Dalią Žuklytę.
Didžiausi linkėjimai, Vitalija Striogienė.

2019-09-16, 17:54 | 1

geras gyydtojas . Aciu!

2019-08-28, 13:16 | 1

Dėkoju, Jums Gydytoja, už atliktą operaciją. Esate puiki gydytoja, kaip profesionalė ir kaip žmogus (labai dėmesinga ir nuoširdi). Sveikatos ir sėkmės Jums.
Teresa K.

2019-08-24, 17:51 | 1

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai už kvalifikuotai suteiktą pagalbą, rūpestingai atliktą apžiūrą, malonų ir šiltą bendravimą bei suteiktą konsultaciją dėl tolimesnio gydymo. Labai ačiū už gydyma ir operacija. Kokybė, dėmesys ir rūpestis buvo nuostabūs. Operacija ir gijimo laikotarpis praėjo sklandžiai, gydytoja pasirūpino net ir po chirurginės operacijos. RVUL Akių ligų skyrius -Ačiū.
Esu patenkinta. Ačiū, Rūta Dalia, esate nuostabi.
Nuostabi visom prasmėm! Rankose profesionalumas, sieloje menas ir grožis, širdyje gerumas. Visada Jus prisiminsiu. Bei didelis ačiū sesutei, Judvieju komanda - tobula.
Drąsiai rekomenduoju šią gydytoją visiems pažįstamiems ir draugams.
Pagarbiai,
Jadvyga Šaganienė

2019-08-23, 23:26 | 1

Nuostabi gydytoja! Ne tik puiki savo srities specialistė, bet ir nuostabus, rūpestingas, dėmesingas žmogus. Ši gydytoja kilniaširdiškai sutiko suteikti man pagalbą, nors neprivalėjo to daryti. Po vizito likau sužavėta gydytojos rūpestingumu ir atsidavimu.
Esu be galo nuoširdžiai dėkinga šiai gydytojai.

2019-08-09, 17:42 | 2

Jautri, profesionaliai įsigilino į mano problemą, suteikė galimybę esant reikalui pakonsultuoti.

2019-07-15, 15:33 | 1

Geriau ir negalėjau tikėtis. Po kritimo su paspirtuku ir sunkiai prakirstos kaktos sudėtiną siūlę dkatarė padarė taip, kad nebereikės kreiptis pas plastikos chirurgus. Kokybė, dėmesys ir rūpestis buvo nuostabūs.

2019-05-11, 20:54 | 1

Maloni ir žinanti savo darbą gydytoja. Paliko gera įspūdį, labai rupestinga.

2019-04-19, 17:19 | 1

Nuostabi visom prasmėm! Jos rankose profesionalumas, sieloje menas ir grožis, širdyje gerumas. Žiūrėdama į veidrodį visada jus prisiminsiu ir dėkosiu.
Aldona Akelienė

2019-03-27, 23:16 | 2

Esu dekinga uz suteikta pagalba bei gydyma. Profesionali, labai siltai bendraujanti, rupestinga, aukstos kvalifikacijos gydytoja. Bei didelis aciu sesutei Editai Gudanec, Judvieju komanda - tobula.