Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Žuklytė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2005-02-09, Nr. MPL-06371, Galiojanti

2019-04-19, 17:19 | 1

Nuostabi visom prasmėm! Jos rankose profesionalumas, sieloje menas ir grožis, širdyje gerumas. Žiūrėdama į veidrodį visada jus prisiminsiu ir dėkosiu.
Aldona Akelienė

2019-03-27, 23:16 | 2

Esu dekinga uz suteikta pagalba bei gydyma. Profesionali, labai siltai bendraujanti, rupestinga, aukstos kvalifikacijos gydytoja. Bei didelis aciu sesutei Editai Gudanec, Judvieju komanda - tobula.

2019-02-21, 13:22 | 1

Tokio rūpestingumo, atidumo ir atsidavimo savo prefesijai neteko patirti, profesionalė iš didžiosios raidės. Sutvarkė akies traumą, pasirūpino net ir po chirurginės operacijos

2019-01-10, 08:13 | 2

Labai maloni ir kompetentinga gydytoja,šiltas bendravimas.Drąsiai rekomenduoju kaip specialistę ir kaip malonų kultūringą žmogų.Išsamiai atsakė į visus klausimus,padrąsino ir davė gerų patarimų.

2018-12-29, 15:37 | 1

Maloni, rūpestinga ir profesionali gydytoja. Operacija ir gijimo laikotarpis praėjo sklandžiai. Rūta, dėkoju už puikiai atliktą darbą!
Jadvga

2018-12-12, 10:10 | 2

Aš Erik Berezinskij vakar apie 23:00 val. buvau Lazdinu lygoninei i aki papuole stiklo šuke.... Man patiko aptarnavimas, ir bendravimas su slaug. BEATA GLADKINA ir gyd. RŪTA ŽUKLYTE..... Labai dekingas šitom moterim... Labai geros medikes.... :) savo darba jos nusimano labai gerai.... Blagodariu Vam devuški, Beata i Rūta :)

2018-12-11, 10:16 | 1

Dėkoju, Jums Gydytoja, už atliktą operaciją. Esate dėmesinga, maloni, esate puiki savo srities specialistė. Stiprybės, kantrybės ir sėkmės Jums.
Liuda M.

2018-12-11, 08:56 | 1

Puiki gydytoja, kaip profesionalė ir kaip žmogus. Labai atidi ir rūpestinga, viską nuosekliai paaiškino kas ir kaip. Nebepirmą kartą esu susidūręs su ja, todėl vertinu tik teigiamai. Puikiai atliko operaciją ir rūpinosi po jos. Didelis ačiū gydytojai.
Algirdas P.

2018-12-07, 10:53 | 1

Esu dėkinga gydytojai už žmogiškumą,profesionalumą,rūpestingumą.Džiaugiuosi,kad patekau pas ją,kad gydytojai rūpi ne tik liga,bet paciento būsena. Malonu,kai tave paima už rankos,guodžia,ramina,pataria,yra ne tik puiki gydytoja,bet ir psichologė,turinti jautrų požiūrį į ligonį.Linkiu sėkmės,kopiant karjeros laiptais,sveikatos ir dievo palaimos.

2018-09-16, 09:42 | 1

Aciu,gydytoja .Visems rekomenduoju sia gydytoja.

2018-07-13, 19:48 | 2

Esu labai nusivylusi.Dukart registravausi,dukart problema-užmiršo užrašyti,parašė kitą pavardę.Pirmą kartą laukiau virš 5 val.,antrą kartą vėl laukiau 5 val.,bet taip ir nepasirodė,nepranešė...Galų gale operavo kita gydytoja.Tiesiog apgailėtina...Nors būtų atėjusi ir atsiprašiusi.Niekada nesikreipčiau.

2018-04-15, 11:42 | 1

Esu dėkinga už šiltą, žmogišką ryšį, rūpestingumą ir profesionalumą. Pagalbą suteikė greitai, kvalifikuotai, gydytojai rūpi ne tik liga, bet ir kritinėje situacijoje esančio paciento emocinė būsena.
Džiaugiuosi, kad patekau būtent pas šią gydytoją.
Ieva

2017-11-01, 14:18 | 1

Gydytoja labai profesionali, maloni ir dėmesinga. Viską suprantamai paaiškino . Operacija atlikta puikiai. Visiems rekomenduoju šią gydytoją.

2017-09-05, 15:22 | 2

Pas gydytojus tenka lankytis dažnai, nes turiu sveikatos problemų. Vokų odos perteklius nebuvo didžioji problema, bet pakankamai trikdė ir trukdė dirbti savo darbą. Sutartu laiku atvykau į Akių ligų skyrių pas gydytoją Rūtą Dalią Žuklytę. Kaip minęjau, teko sutikti nemažai gydytojų, bet Rūta Dalia yra antroji, kuri tikrai paliko įspūdį. Apie tokius gydytojus reikia kalbėti, rašyti. Ji ne tik gera specialistė (tokių dar turime), bet ir puiki psichologė. O tai labai svarbu. Dažnai svarbiausia. Jai buvo įdomu viskas, kas su manimi susiję. Buvau vienintelė tokia. Žodžiu, ant operacinio gulto jaučiausi pakylėta.
Pati dirbu mokytoja, turiu nemenkų psichologinių gebėjimų, žinau, kaip tai daroma, bet... Rūta Dalia, ar tikrai atrodžiau jums tokia ypatinga, ar tai buvo tik bandymas nukreipti mintis nuo to, kas vyksta?
Operacija pavyko. Esu patenkinta. Ačiū, Rūta Dalia, esate nuostabi.

Silva Višinskienė

2017-06-23, 19:00 | IP: 193.219.94.203

Puiki profesionalė, labai dėmesinga ir nuoširdi gydytoja. Didžiausia padėka gydytojai už rūpestingą gydymą, paprastumą, jautrų požiūrį į ligonį. AČIŪ!!!!!