Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Žuklytė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2005-02-09, Nr. MPL-06371, Galiojanti

2019-03-27, 23:16 | 2

Esu dekinga uz suteikta pagalba bei gydyma. Profesionali, labai siltai bendraujanti, rupestinga, aukstos kvalifikacijos gydytoja. Bei didelis aciu sesutei Editai Gudanec, Judvieju komanda - tobula.

2019-02-21, 13:22 | 1

Tokio rūpestingumo, atidumo ir atsidavimo savo prefesijai neteko patirti, profesionalė iš didžiosios raidės. Sutvarkė akies traumą, pasirūpino net ir po chirurginės operacijos

2019-01-10, 08:13 | 2

Labai maloni ir kompetentinga gydytoja,šiltas bendravimas.Drąsiai rekomenduoju kaip specialistę ir kaip malonų kultūringą žmogų.Išsamiai atsakė į visus klausimus,padrąsino ir davė gerų patarimų.

2018-12-29, 15:37 | 1

Maloni, rūpestinga ir profesionali gydytoja. Operacija ir gijimo laikotarpis praėjo sklandžiai. Rūta, dėkoju už puikiai atliktą darbą!
Jadvga

2018-12-12, 10:10 | 2

Aš Erik Berezinskij vakar apie 23:00 val. buvau Lazdinu lygoninei i aki papuole stiklo šuke.... Man patiko aptarnavimas, ir bendravimas su slaug. BEATA GLADKINA ir gyd. RŪTA ŽUKLYTE..... Labai dekingas šitom moterim... Labai geros medikes.... :) savo darba jos nusimano labai gerai.... Blagodariu Vam devuški, Beata i Rūta :)