Pacientai, kurie rekomenduoja Violeta Platūkienė, %

Išduota: 2005-08-08, Nr. MPL-07359, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Platūkienė Violeta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Platūkienė Violeta?

2021-05-06, 07:54 | Registruotas lankytojas 2

Po lankymosi pas keletą gydytojų ir greitosios vizitų. Šį gydytoja, kuri balandžio 26d.konsultavo telefonu tai darė nuoširdžiai,nors ir nėra mano šeimos gydytoja, atsižvelgdama į esančius išsamus kraujo tyrimus įtarė tulžies pūslės akmenligę.Tik šios gydytojos dėka buvo padarytas echoskopas ir pasitvirtino diagnozė. Tą pačią dieną buvau nukreipta į skubios pagalbos centrą. Esu po operacijos ir nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai, kuri išmano savo darbą.

2021-05-06, 07:54 | Registruotas lankytojas 2

Po lankymosi pas keletą gydytojų ir greitosios vizitų. Ši gydytoja, kuri balandžio 26d.konsultavo telefonu tai darė nuoširdžiai,nors ir nėra mano šeimos gydytoja, atsižvelgdama į esančius išsamius kraujo tyrimus įtarė tulžies pūslės akmenligę.Tik šios gydytojos dėka buvo padarytas echoskopas ir pasitvirtino diagnozė. Tą pačią dieną buvau nukreipta į skubios pagalbos centrą. Esu po operacijos ir nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai, kuri išmano savo darbą.

2020-11-11, 12:05 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja visiškai neatsakinga, nesidominti paciento nusiskundimais!
Jeigu pacientas sako, kad jam kažką skauda, tai ji aiškina, kad tai tik šiaip sau skausmas ir jis nieko nereiškia. Labai nenori išrašyti siuntimų pas specialistus. Visada nepatenkinta.
Kai buvo lūžusi nosies pertvara, pasakė, kad reikia laukti iki poros mėnesių ir tik tada galima bus operuoti, nors privalėjo kuo skubiau nukreipti pas specialistą. Po tų poros mėnesių, pacientas negalėjo prakvėpuoti, reikėjo laužti ir iš naujo klijuoti. Ir šiai dienai sunku kvėpuoti.
Kai pacientas paprašė siuntimo pas urologą dėl skausmo sėklidėje, ji nenorėjo jo duoti, nes jos nuomone, šis skausmas po savaitgalio praeis, deja reikalinga operacija.
Kai pacientas pasiskundė rankos skausmu, nes joje yra 23 varžtai, po rankos lūžio, ji nenorėjo duoti siuntimo, nes jos nuomone, tai tik šiaip sau skausmas.
Tai ne gydytoja! Gydytojas juk rūpinasi savo pacientu ir gydo! Paciento skausmas šitai arogantiškai moteriškei yra tik kliuvinys jos ramiame pasaulyje, kuris visiškai nieko nereiškia!!!
Kuo toliau nuo jos bėkit!!!
Mes taip pat BĖGAM!!!

2017-11-09, 13:32 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-04-04, 07:46 | IP: *.*.*.*

2015-02-19, 08:55 | IP: *.*.*.*

2013-06-21, 16:24 | IP: *.*.*.*

2013-06-05, 07:40 | IP: *.*.*.*

2013-03-25, 10:44 | IP: *.*.*.*

2012-09-19, 09:31 | IP: 88.222.108.122

labai gera gydytoja.

2011-03-11, 07:49 | IP: 212.117.1.153

Kai turi laiko, buna rupestinga Nepatinka, kai gydytoja į mane kreipiasi „brangioji“, kokia aš ten bebūčiau...
Visad labai skuba, tiki tik popieriais, į paciento nusiskundimus nesigilina,- jei negalavimas jai neaiskus, linkusi nurašyti psichikos sutrikimams...
Nors lankausi retai, visad be eiles landzioja distributoriai, o kas man is to?