Pacientai, kurie rekomenduoja Alvidas Didžiulis, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00821, Galiojanti

Didžiulis Alvidas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Didžiulis Alvidas?

2.1

2019-09-24, 15:02 | 1

Teko lankytis pas gydytoja Alvida Didžiuli Biofirst klinikoje.
Pirmiausiai noriu pasakyti,tai žmogus turintis sveiką humoro jausmą ir puikus chirurgas-gydytojas,gerai išmanantis savo specialybę,šiais laikais,tokių jau mažai like...
Mano problema iš pažiūros gal ir nebuvo labai didelė,bet prieš tai esantys du tos pačios srities "specialistai" nesugebejo jos išspręsti... Alvidas padėjo tašką mano problemai ir dabar galiu džiaugtis komfortabiliu gyvenimu :)
Didelis AČiŪ ir daug SVEIKATOS šiam gydytojui! taip pat AČIŪ ir sesutėm kurios padėjo operacijos metu :)
Mindaugas

2018-11-27, 10:26 | 1

Atėjus ligai susimąstai, kokia palaima yra sveikata. Gera sveikata-tai gyvybingumas, stiprybė, energingumas, emocinė pusiausvyra, blaivus protas ir fizinė ištvermė.
Iš visos širdies dėkoju gydytojui - chirurgui Alvidui Didžiuliui ir medicinos slaugei -seselei Laimai Mliekėnei už profesionalų gydymą, dėmesingumą, psichologinį palaikymą, sąmojį ir šilumą.
Jaučiu jiems meilę ir dėkingumą užplūdusią mano širdį.
Linkiu stiprybės, sveikatos, gerų gyvenimo akimirkų ir paprastos pilnatvės.

Pagarbiai,
Kauno Valstybinio muzikinio teatro solistė
Laimutė Kuzmickaitė-Milašienė

2017-05-24, 14:14 | IP: 213.190.42.25

tai pats nuostabiausias gydytojas sutiktas mano gyvenime, niekada nepasakė nepriimsiu, nežinau ar negaliu, visada patarė visose situacijose, išgelbėjo iš didelių bėdų kai negalėjau net vaikščioti ir kenčiau didelį skausmą, netradicinis vaistų leidimas daro stebuklus, esu be galo jam dėkinga, geros Jums sveikatos ir ištvermės su pacientais gydytojau, ačiū, kad Jūs esate

2017-04-24, 21:46 | 3

Laukti paskirto vizito teko virš 1,5 valandos. Diagnostika atlikta paviršutiniškai, esant labai dideliems skausmams nebuvo pasiūlytas joks sprendimas, nenustatyta jokia diagnozė. Išrašė maisto papildų. Likau labai nusivylusi tokiu abejingumu.

2016-03-08, 07:58 | IP: 188.69.211.69

Laba geras daktaras.