Pacientai, kurie rekomenduoja Alvidas Didžiulis, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00821, Galiojanti

Didžiulis Alvidas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Didžiulis Alvidas?

2.1

2018-11-27, 10:26 | 1

Atėjus ligai susimąstai, kokia palaima yra sveikata. Gera sveikata-tai gyvybingumas, stiprybė, energingumas, emocinė pusiausvyra, blaivus protas ir fizinė ištvermė.
Iš visos širdies dėkoju gydytojui - chirurgui Alvidui Didžiuliui ir medicinos slaugei -seselei Laimai Mliekėnei už profesionalų gydymą, dėmesingumą, psichologinį palaikymą, sąmojį ir šilumą.
Jaučiu jiems meilę ir dėkingumą užplūdusią mano širdį.
Linkiu stiprybės, sveikatos, gerų gyvenimo akimirkų ir paprastos pilnatvės.

Pagarbiai,
Kauno Valstybinio muzikinio teatro solistė
Laimutė Kuzmickaitė-Milašienė

2017-05-24, 14:14 | IP: 213.190.42.25

tai pats nuostabiausias gydytojas sutiktas mano gyvenime, niekada nepasakė nepriimsiu, nežinau ar negaliu, visada patarė visose situacijose, išgelbėjo iš didelių bėdų kai negalėjau net vaikščioti ir kenčiau didelį skausmą, netradicinis vaistų leidimas daro stebuklus, esu be galo jam dėkinga, geros Jums sveikatos ir ištvermės su pacientais gydytojau, ačiū, kad Jūs esate

2017-04-24, 21:46 | 3

Laukti paskirto vizito teko virš 1,5 valandos. Diagnostika atlikta paviršutiniškai, esant labai dideliems skausmams nebuvo pasiūlytas joks sprendimas, nenustatyta jokia diagnozė. Išrašė maisto papildų. Likau labai nusivylusi tokiu abejingumu.

2016-03-08, 07:58 | IP: 188.69.211.69

Laba geras daktaras.

2015-05-30, 20:19 | IP: 78.62.10.220

kai buvo epikondilitas,ranka atsigavo po 2 dienu.Kelio sanarius gydau ilgiau.Kas mala s... del jo skiriamu vaistu brangumo,nezinau.Man paskyre ir pasake kur pirkti,jei negauciau sake nepirkti ateiti vel.Jo nurodytoje vietoje man vaistai kainavo apie 30 % gal ir dar pigiau negu vaistai.lt tinklalapyje.Jis geras gydytojas

2015-01-28, 21:04 | IP: 89.117.246.228

mane emiliju ruocku statybininka visalaik konsultuoja nuo traumu bei stuburo ligu. taip pat skiria gerus necheminius vaistus. taip pat gydo jau 10 metu mano mama. super daktaras ir jo paslaugos. netgi bunant uzsieny jam paskambini ir jis pataria. daugiau toku daktaru

2014-05-30, 22:37 | IP: 78.58.113.25

du su puse metų pravažinėjau , kas mėnesį pas jį . ir nieko . daug išgėriau visokių miltelių . atrodo logiškai skiriamų . ir nieko . jokio pagerėjimo , jokio pablogėjimo . bet kai žmogus - jis niuostabus pašnekovas . kam reikia vilties būtinai apsilankykit . kartais tikėjimas daugiau padeda negu vaistai . mano buvo per mažas .

2013-12-17, 20:25 | IP: 188.69.196.57

nusprendziau parasyt teigiamą komentarą paskaičius piktus pasisakymus kitoje pusėje, kad kremzlės neatauga. Ataugo. Kiti gydytojai nenorėjo savo akim patikėt, kad čia tas pats ligonis :) veikia tas gydymas. Gal ne visiems, bet veikia.

2013-07-05, 18:22 | IP: *.*.*.*

2013-07-02, 18:46 | IP: 88.118.170.214

Nuostabus gydytojas, o svarbiausia- jo gydymas veikia. Ta irodo nuotraukos.