Pacientai, kurie rekomenduoja Roberta Lakštinytė, %

Išduota: 2019-07-17, Nr. MPL-24280, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Lakštinytė Roberta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Lakštinytė Roberta?

2.7

2.4

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.8

2024-01-25, 18:38 | Registruotas lankytojas 1

Minimiali komunikacija nei Sveiki nei viso gero. Paklausiau klausimo del tyrimu rezlutatu ir kokie tolesni veiskami gavau ataskyma "tu sedi as dirbu " . Gydimo reziume parasyta vandens isgerimas iki 3l dienoje ir viskas.
Visiškai jokiu rekomendaciju del pačio sveikatos gerinimo, ir visiškai jokio domejimosi kaip ir kodel problema prasidėjo. Paklausiaus kur galima prisigesitruoti prie kardiologo pasake visoje lietuvoje. Jokiu tikliu nordymu ir mano asmenine savijauta nebuvo įdomi.

2023-09-15, 15:29 | Registruotas lankytojas 1

Nuo 8men. Sergu bell paralyžiumi, pirmuoju vizitu pajutusi skausmą ausies srityje ir liežuvio tirpima apsilankiau pas gydytoja. Ji man israse siuntima pas ausu gydytoja ir vaistu nuo skausmo.
Tolimesnius siuntimus gavau is kitu gydytoju ligos gydymui.
8men 28d kreipiausi i gydytoja del nedarbingumo del atliekamos reabilitacijos. Nedarbingumą gavau taip pat paprašiau siuntimo pas neorologa.
Vakar 9.14d apsilankiau pas seimos gydytoja situacijos įvertinimui ir nedarbingumo pratęsimui nes reabilitacija buvo paskirta ilgesne nei išduotas nedarbingumas.
Gydytoja i mane net nepazvelge, nesigilino i mano savijauta ir neklausė kaip jauciuosi pati. Paralyzius man dar nera praėjas viršutine veido dalis ženkliai atsilieka, bet gydytoja i tai nekreipė demesio.
Ėmiausi iniciatyvos ir klausiau gydytojos “ka man daryti toliau?” Jos atsakymas buvo “ tai siunciau jus pas neorologa, ten atsakymą ir turėjote gauti”
Paklausus ar reikia dar kazkokiu tyrimu atlikti jos atsakymas buvo “ viska jums turejo atsakyti neorologas”. Gydytojos tonas buvo nemandagus.
Gydytoja nevertindama mano bukles ji manes net paklausė iki kada daryti nedarbingumą.
Po apsilankymo pas sia gydytoja buvau labai susinervinusi todel ir mano paralyzius pablogėjo, visiskai negalejau užmerkti akies.
Labai nerekomenduoju!
Labai nemandagi, nesigilina i problema!

2023-07-19, 14:42 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemaloni gydytoja.

2023-06-13, 19:35 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju gydytojai Robertai ir su gydytoja dirbančiai sesutei. Esu laiminga, kad nieko nelaukus padarė reikiamus tyrimus, kurie padėjo suprasti, kas vyksta su sveikata. Taip pat išsamiai paaiškino, kokia sveikatos būklė, paskyrė vaistus, kurie man padeda, vos tik praėjus kelioms dienoms teiraujasi apie sveikatos būklę. Ačiū, kad esate.
Pagarbiai,Deimantė.

2023-04-28, 14:05 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju,gydytojai trūksta kompetencijos,nesidomi paciento sveikata,liepia laukt už durų nors nėra nei vieno žmogaus.Nemandagi.Kaip gali dirbt tokie medikai su ligoniais.

2023-03-18, 14:42 | Registruotas lankytojas 1

Visai nesigilino į problemą Tiesiog liepė eiti už durų.
Žmonių nei laukiamajame nebuvo,nei pas gydytoją priėmime....
Pagarbos jokios

2022-11-05, 15:13 | Registruotas lankytojas 1

Jauna šeimos gydytoja ROBERTA LAKŠTINYTĖ nustebino savo žiniomis ir profesionaliu pacientų aptarnavimu.Įsiklauso į paciento nusiskundimus ir labai aiškiai atsako į visus rūpimus klausimus. AČIŪ jaunai specialistei už jos atliekamą darbą