Pacientai, kurie rekomenduoja Haris Jakavičius, %

Išduota: 2019-08-12, Nr. MPL-24429, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-09-01, 10:45 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki,

Jeigu LR turetu daugiau tokiu jaunu ir profesionaliu gydytoju, tai butu puiki dovana is musu medicinos universitetu ir mokslu programu. Situacija is esmes pasikeistu. Daktaras Jakavicius suteike man ta jausma, kai jauti, kad zmogui rupi kaip jis atlieka savo svarbu darba. Gydytojas suteike pasiulymus, atsizvelge i esama situacija, buvo mandagus ir labai detalus. Mes turejome spresti problema del kurios mano gydymas nuejo i aklaviete, ir gydytojas Jakavicius, kaip skyriaus vedejas isanalizavo probelma nuo/iki ir pateike abiem tinkama gydymo plana, kai As buvau jau be vilties. Noriu priminti visiems gydytojams ir medicinos darbuotojams, Jus spredziate zmoniu likimus! Nepamirskite, kad nuo Jusu sprednimu yra griaunami seimos santykiai (jeigu tai priklausomybes gydymas), yra paskiriami medikamentai kurie gali padaryti zmogu nedarbinga ar palikti skausmu agonijoje, kaip gydytojas nezinodamas gali spresti paciento likima, kaip gali pacienta ir motivuoti gydytis, ir suteikti vilties pacientui kuris yra labai pazeidziamas del savo ligos.

Tai mano rekomendacija del gydytojaus Jakaviciaus yra TAIP, tikrai zmogus gali ir nori rodyti labai auksta etika kaip gygytojo, (etika labai uzskaitau, nes pats esu vadovas su 20+ darbuotoju), zino ir supranta kokios situacijos buna, bendravimas ir gydymas su gydytoju Jakavicium man paliko gera ispudi, gydymas nera vienos dienos ir mes dar daug ka turime nuveikti, bet As esu jau ramus, kad pataikiau ten kur reikia. Aciu uz demesi!