Pacientai, kurie rekomenduoja Bronius Domža, %

Išduota: 2009-02-27, Nr. MPL-12566, Panaikinta

2013-09-18, 12:11 | IP: 78.157.77.73

Pas si gydytoja lankiausi paskutinius 12 metu,o ir mano mama yra operaves ne karta ir mane pacia,jo praktika tikrai labai ilga ir profesionalumo jam netruksta. Labai siltas zmogus,geras specialistas. Man pries 12 m atliko labai sudetinga operacija,tokie atvejai yra vienetiniai ir jis susitvarke labai profesionaliai,deka jo kokybiskai atlikto darbo galiu gyventi pilnaverti intymu gyvenima ir dziaugtis. O tos šliures kurios cia dergia si gydytoja tegu tvarkosi savo psichika,nes matosi,kad turi problemu pacios su savimi,o nori viska suversti kitiems,jums geda turetu buti. Paciai paskutinei šliurei kuri cia parase,kad gydytojas pats raso komentarus galiu asmeniskai duoti savo numeri ir as tau pasakysiu ka as apie tave galvoju (867188902) ir kad istiesu yra tikrai daug moteru kurios turi pakankamai koses galvoje,kad sugebetu atpazinti gera specialista. Man per tiek metu nei karto nebuvo,kad jis kazka blogai pasakytu ar padarytu,jei jau taip butu kaip sakote,,tai tokie dalykai senai butu islinde. Jei turite problemu su psichika tai eikite pirma pas psichiatrus,o tik paskui pas kito profilio specialistus,nes tokios tai tik trugdo dirbti gydytojams.

2013-09-18, 12:08 | IP: 78.157.77.73

2012-06-12, 23:28 | IP: 78.63.225.198

Prieš 29 metus man docentas darė Cezario operaciją. Džiaugiuosi, kad mano pirmais vaikas gimė jam padedant. Kompetentingas, atsakingas, itin atsidavę savo darbui ir gydomoms pacientėms daktaras, itin kuklus ir šiltas žmogus, už nuostabiai atliktą darbą nepaėmė nei vieno lito. Linkiu jam kuo puikiausios sveikatos ir visokeriopos sėkmės.

2011-10-09, 16:18 | IP: 78.62.100.163

Nuostabus gydytojas