Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13169, Galiojanti

Tutkus Vytautas dirba šioje gydymo įstaigoje

2017-05-23, 23:25 | registruotas lankytojas

Gydytojas, Vytautas Tutkus savo srities specialistas iš karto nustatė mano ligos diagnozę ir greitai ėmėsi suteikti pagalbą rankos plaštakos operacijai.
Dėkojame Vytautui Tutkui ir visai Santariškių klinikos Plastinės ir rekonstrukcijos chirurgijos centrui už suteiktą man pagalbą ir atliktą operaciją.
Linkiu Jums ir visam kolektyvui sėkmės darant stebuklus ir džiuginant profesionalumu savo pacientus.
Pagarbiai,
Kęstutis Valčiukas
Šiauliai, 2017-04-30

2017-04-25, 13:31 | IP: 78.56.101.33

Gydytojas- profesionalas. Visiškas savo srities ekspertas. Nuosekliai, smulkiai išaiškino problemą, pateikė gydymo ir profilaktikos variantus, pats adekvačiai vertino situaciją. Taip pat buvo nuoširdus, malonus, mandagus. Labai džiaugiuosi, kad teko apsilankyti pas šį gydytoją.

2017-01-19, 09:57 | registruotas lankytojas

Kreipiausi dėl kelio skausmo. Gydytojas tiksliai diagnozavo, paskyrė gydymą, davė patarimų ir atsakė į visus iškilusius klausimus. Trauma nebuvo sudėtinga, bet bet kuriuo atveju, galėčiau rekomenduoti šį gydytoją.

2017-01-18, 19:54 | registruotas lankytojas

Prieš kelis mėnesius kreipiausi pas gyd.V.Tutkų dėl kelio sąnario skausmo.Vizito metu pateikiau gydytojui turimus tyrimus:rentgeno nuotrauka ir MRT tyrimo
rezultatus USB atmintinėje.Gydytojas apžiūrėjęs kelio sąnarį ir paanalizavęs MRT vaizdus teigė,kad menisko plyšimo nėra,operacijos nereikia.Rekomendavo vartoti
priešuždegiminius vaistus,einant pasiremti lazdele.
Veliau būklei tik blogėjant kreipiausi pas kitą gydytoją.Šis išanalizavęs tuos pačius MRT tyrimo vaizdus diagnozavo menisko plyšima ir teigė kad OPERACIJA BŪTINA.
Tuomet kyla klausimas-kodėl žiūrėdamas į tyrimus vienas gydytojas mato ligą,o gyd.Tutkus-ne.Gal jam trūksta kompetencijos?Gal jis nemoka analizuoti MRT vaizdų?
O gal jis matė plyšusi meniską,bet man apie tai nesakė??Gal į Šiaulius iš Vilniaus jis atvažiuoja tik pasipinigauti?
Ką man davė vizitas pas gyd. Tutkų? Atsakau- prarastą laiką,prarastus pinigus(vizitas-40eurų) ir dar pablogėjusią kelio sąnario būklę.
Ar dar kreipčiausi į šį gydytoją?Tikrai NE.Ar rekomenduočiau jį kitiems? Turbūt NE.

Tutkus Vytautas atsakė

Visada stengiuosi nepakenkti ligoniui ir nepadaryti bereikalingos operacijos, Gydytojas turintis patirtį privalo įvertinti ne vien magnetionio rezonanso vaizdus, bet ir paciento skundus bei simptomus. Deje, bet kartais taip nutinka, kad matome rezonanso nuotraukose vaizdus o skundų ar simpromų būdingų šiem pakitimams nėra, todel skubotai atlikus operacija glima dar pabloginti paciento būklę. Stebint pacientą ir jo skausmų pokičius galima priimti galutinį sprendimą. Kelių mėnesių stebėjimas dėl menisko pažeidimo ženklaus sveikatos sužalojimo nesukelia, todėl norint nepakenkti, kai diagnozė nėra galutinai aiški, manau stebėti verta. Man skaudu skaityti tokį piktą atsiliepimą, tačiau jei važiuočiau į Šiaulius "Pasipinigauti" tai būčiau siūlęs operaciją tuojau pat nes už padarytą operaciją uždirbu ženkliai daugiau nei už konsultaciją. Linkiu jums sveikatos ir pritariu, kad pacientas kreiptūsi į kelis gydytojus kai jo liga negerėja ar kai abejoja gydytojo siūlomu gydymu.
Pagarbiai, Docentas Vytautas Tutkus

2016-10-11, 19:27 | IP: 86.38.21.185

Geras gydytojas viska gerai išaiškina rekomenduoju tikrai savo srities specialistas.

2016-07-07, 13:11 | IP: 188.69.198.194

Super gydytojas! Aiškiai išdėsto problemą, pakomentuoja operacijos ir gydymo eigą.

2015-08-29, 09:31 | IP: 78.58.25.2

Puikus gydytojas! Kreipiausi del kelio girnelės skausmo, nes prieš tai konsultavę gydytojai priežasties nustatyti nesugebėjo, o tik siulė brangias injekcijas. Šis gydytojas išsamiai paaiškino kodėl, jo manymu, taip nutiko, parodė pratimus ir paaiškino ką reikia daryti toliau. Tūkstančius kainuojančių injekcijų neprireikė.

2015-02-09, 17:33 | IP: 78.57.133.248

Manau,kad labai geras specilistas. Nusprendėm operuotis pas jį.

2015-02-05, 18:00 | IP: 46.249.171.38

po nekokybiškai atliktos kito gydytojo operacijos, nustatė priežastis,dėl kurių 1,9 mėn.kenčiau didžiulius skausmus,atliko operaciją,jau pirmomis paromis išnyko kai kurie skausmai.Dėkinga už rūpestingumą po operacijos ir profesionalumą.

2014-11-20, 07:08 | IP: 213.197.186.246

Puikus specialistas ir geras žmogus.

2014-07-11, 15:52 | IP: 91.187.166.151

labai noriu padekot gydytojuj uz atlikta plastakos mikrochirurgine operacija.Buvau atvezta is Panevezio po nelaimingo atsitikimo ekstra tvarka.Visa issigandus depresuota ir dar normaliai nesusivokdama kas atsitiko.Atejo ,nuramino,isaiskino,jokios uzuominos apie uzmokesti ar pan.Dabar praejo menuo-sveikstu ir kasdien dekoju gydytojui uz isgelbeta sveikata.Dar labai noeciau padekot seselems slaugytems visiems kas tada mane gyde ir slauge ACIU.jus labai mylit savo darba tai akivaizdu.
P.s.Panevezio medikams dar reikia labai pasistengti ne profesionalumu ,bet bendravimo kokybe.Cia duodi visiems is eiles ,o pagalbos sunku sulaukt ...

2013-11-06, 08:00 | IP: 84.240.18.171

Teko girdėti, kad yra geras specialistas. Tai rodo ir atsiliepimai pincetas.lt, tačiau po susitikimo su šiuo gydytoju, nuomonė pasikeitė 100 %. Įėjus į kabinetą, gydytojas nepakelia akių, net nepasižiūri į pacientą. Tai yra šaltas, arogantiškas , pasikėlęs gydytojas. Viskas būtų kitaip, jeigu būtume susimokėję už gydymą. Jam rūpi tik pinigai.

2013-09-09, 12:57 | IP: 88.119.145.185

Puikus savo srities specialistas, nestovi vietoje, domisi naujovemis ir sekmingai atlieka naujoviskas operacijas

2013-05-03, 14:53 | IP: 78.60.159.202

Pirmą sykį gydytojas taip gerai ir vaizdingai išaiškino mano problemą. Linkėčiau visiems gydytojams taip bendrauti su pacientais.

2013-02-13, 07:35 | IP: 193.219.59.93

Ačiū Gerb. daktarui Vytautui Tutkui,
pirmiausia užtai
kad mane operavo, neatstumė.
Operacija buvo d. kelio prepatelarinis bursitas. Manau atliko tobulai, nors esu dar sveikimo etape.
Ačiū už gražų randa kuris manau dings dar neatejus vasarai, arba bus visai nežymus.
Ačiū komandai operacinėje.
Ačiū už be galo malonioms ir paslaugioms seselėms ir slaugėms.SĖKMĖS Jums visiems!
AČIŪ! Pagarbiai, Elena S.

2013-01-27, 18:34 | IP: 62.80.255.73

Gydytojas-profesionalas,atliko kelio kryžminio raiščio operaciją,prieš tai smulkiai išaiškino kaip viskas vyks,operacijos eiga nupiešė ant lapelio. Dabar dvi savaitės po operacijos,koja 90 laipsnių sulenkiu be didelio skausmo,vaikštau be ramentų.Ačiū gydytojui.Vertėjo važiuoti operuotis iš Šiaulių į Vilnių.Aišku prieš tai konsultavaus pas jį Šiauliuose,atvažiuoja į Dvaro g.Viskas labai puiku...

2012-07-11, 22:34 | IP: 31.223.10.39

Tikrai geras specialistas, malonus zmogus. Be abejones rekomenduociau ir pazistamiems.

2011-11-25, 13:02 | IP: 193.219.11.90

profesionalus, paprastas ir aiškus, žmogiškas

2011-07-31, 08:55 | IP: 88.118.216.19

Sis Gydytojas is tiesu yra savo srities virtuozas.Sekmingai atliko man PKR ir menisku operacija.Visiems abejojantiems kur operuotis - vienareiksminskai Vilniuje, pas daktara Tutku.Zmogus vertas pagarbos :)

2011-07-31, 08:52 | IP: 88.118.216.19

Sis Gydytojas is tiesu yra nuostabus.Visiems abejojantiems kur operuotis, drasiai galiu patarti - Vilniuje, pas daktara Tutku.Jis man puikiai atliko PKR ir menisku operacija, viska issamiai paaiskino.Gydytojas vertas pagarbos :)

2011-06-07, 20:03 | IP: 95.173.41.111

Saunu.Suprantama.Patikima.

2011-03-28, 19:53 | IP: 79.132.174.40

Labai puikus gydytojas, puikiai išaiškinantis diagnozę. Rekomenduoju visiems pacientams. Kreipkitės į jį, tikrai nepasigailėsite.

2010-10-20, 17:55 | IP: 82.122.252.28

Sis gydytojas mane operavo pries 10 metu, kelio atrioskopija, vienas is geriausiu specialistu,kuriuos teko gyvenime sutikti, deja menisko patologija atsinaujino, ka ir buvo ispranasaves gerb.Tutkus, teko operuotis uzsienyje, deja, deja, gailiuosi kad nebegalejau operuotis pas si talentinga chirurga. Mieli pacientai, galit drasiai juo pasitiketi

2010-02-06, 21:00 | IP: 84.240.48.238

Pries savaite padare PKR operacija. Esu labai patnekintas, puikus daktaras. Laukia tokia patik kitos kojos operacija, kuria tikai darysiu pas V. Tutku. Linkejimai daktarui. Nerijus.G. Vilnius.

2009-09-20, 16:21 | IP: 78.63.100.147

Buvo padaryta peties bicepso ir rotatoriu sausgysles operacija ,pavyko puikiai dekui Gydytojui uz gryzima i normalu darba ir gyvenima Aciu,Gytis

2009-08-18, 14:03 | IP: 195.14.173.17

Puikiai savo darba ismanantis gydytojas. Maloniai bendrauja su pacientais, paaiskina issamiai susiklosciusia situacija, gydymo technika ir pan dalykus.

2009-02-20, 10:29 | IP: 193.219.43.150

Labai profesionalus, saziningas, labai gerai isaiskina apie liga, ka darys.

2008-11-05, 12:40 | IP: 78.62.7.226

Gerb daktaras Vytautas Tutkus labai patyręs, kruopstus ir atidus specialistas, maloniai bendrauja su pacientu. Didziulis jam aciu uz atlikta kelio raisciu rekonstrukcine operacija. Mindaugas

2008-08-31, 07:47 | IP: 78.157.87.57

Gydytojas - SUPER !!!!
daugiau tokiu kelio specialistu ant Lietuveles nera. Jis vienintelis. Didziausias jam aciu.

2007-05-04, 14:36 | IP: 213.226.165.197

kas man patiko, kad jis gana suprantamai paaiskina kas pas tave negerai, kokie yra sprendimo budai ir koks bus naudojamas. Pries pakliudamas pas Tutku, konsultavausi pas kita tos srities specialista, tai, atvriai pasakius, issigandau jo diagnozes metodo. Kai pradejo jis man koja sukineti, kaip koki varzta, o man tai juk skauda.

2007-03-15, 21:48 | IP: 84.32.197.247

Siuo gydytoju verta pasitiketi...neatstume, padejo, nors ir neturejau ko jam pasiulyti, nes vargana studente buvau...