Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Skrebienė, %

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10523, Galiojanti

Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15925, Galiojanti

Skrebienė Aušra dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Skrebienė Aušra?

2019-08-21, 00:57 | 3

Nuostabi gydytoja, labai dėmesinga, atsakinga, maloni. Visuomet labai maloniai atsako į visus klausimus, paskiria reikiamus tyrimus, jei reikia, siunčia pas kitus specialistus. Labai džiaugiuosi atradusi šią gydytoją.

2019-08-18, 21:07 | 4

Profesionali gydytoja. Susirūpina, kai yra problema, paskiria reikalingus tyrimus, viską paaiškina. Ačiū Jums, kad atkreipėte dėmesį į mano problemą ir paskyrėte tikslų gydymą. Jūsų dėka galiu džiaugtis lengvomis mėnesinėmis ir gyventi visavertį lytinį gyvenimą. Linkiu sveikatos ir laimės Jums!

2019-02-17, 22:49 | 2

Man ji puiki gydytoja. Paprasta ir žmogiška. Esu patenkinta bendravimu, ligų gydymu, nėštumo priežiūra. Gal kiek skuba, bet į visus klausimus atsako aiškiai, jei reikia - pakonsultuoja telefonu.

2018-11-23, 22:49 | 3

Puiki gydytoja. Lankiausi pas ja viso nestumo metu. Net vitaminu kompleksa nescioms buvo padovanojus, del ko likau maloniai nustebinta. Begalo rupestinga ir maloni.

2018-08-25, 16:15 | 1

Nuostabi gydytoja. Lankiausi viso nėštumo metu, visuomet laukdavau apsilankymo. Nors jau metai praėjo nuo gimdymo, visada su šypsena prisimenu šią gydytoją. Ir laiko skirdavo, ir nuramindavo, ir apžiūrėdavo itin kruopščiai, žodžiu geresnės ginekologės neįsivaizduoju. Taip pat ir seselė puiki, net paskambino po gimdymo pasiteirauti kaip jaučiuosi. Jokių pakištukų nedaviau, o rūpinimąsis buvo aukščiausio lygio.

2018-07-27, 16:28 | 4

Taktiška ir profesionali. Per konsultaciją gal kartais truputį skuba, bet yra labai konkreti, nepamiršta užduoti svarbiausių klausimų. Tiksliai įvardinus savo problemas ji siūlo konkrečius sprendimus ar gydymo planą. Atsižvelgia į paciento pageidavimus. Maloniai bendraujanti ir šilta, tad nėra nepatogumo jausmo.

2018-07-03, 15:17 | 3

Per visą nėštumo laikotarpį sakiau daktarei, kad kažkas negerai, neįprastai, vaikas nejuda (tai buvo ne pirmas mano nėštumas), į ką girdėdavau, kad visos nėščiosios prisigalvoja, kad hormonai ir ha ha ha, tonai geri. Echoskopuotis vis nukreipdavo pas savo kolegę D. Ulevičienę, kuri nieko nesugebėjo pamatyti.
34 nėštumo savaitę VGN vaisiui diagnozuota patologija, kuri buvo pamatyta echoskopuojant iš karto. Vaikiukas paralyžiuotas, todėl ir nejaučiau judesių. Grižus pas daktarę su išvadomis (privalėjau, nes reikėjo siuntimų ir pan.), tą puolė klastotį dokumentus, rašyti diagnozę atbuline data, tada poliklinikoje atsirado visokia įranga ir t.t.

Rezultate, auginu neįgalų vaikutį. Nustačius šią patologiją laiku, buvo galimybė taikyti vaisiaus gydymą ir jo būklę galimai pagerinti.

2018-04-19, 22:09 | 1

Labai maloni, švelni, rūpestinga ir profesionali gydytoja. Lankiausi pas ją besilaukiant pirmagymės ir ateityje grįžčiau tik pas ją. Šeškinės poliklinikoje per didelė apkrova ir visur reikia laukti, bet gydytoja atlieka savo darbą 100 % ir skiria pakankamai laiko nes jai rūpi. Visoms tikrai rekomenduoju.

2017-11-28, 11:20 | IP: 185.127.1.84

Palyginus jos ir sesutės bjaurumą, tai ji auksas, nors ir nelabai pakelia akis nuo popierių, bet bent jau nebamba, kad laukai daug pacientų ir kaip jos viską suspės. Turbūt tik davus eurų kitaip su tavimi bendrautų. Aišku su savo kolegomis (pacientais) arba jų giminaičiais-pacientais, tai bendravimas iškart pasikeičia ir laiko atsiranda. Nusivyliau:( . Prisiskaičiau apie šią ginekologę gerų komentarų ir užsirašiau pas ją. Galiu pasakyti jog turiu rimtų bėdų, tai ji to net nenumatė, skyrė tik vieną tyrimą, tad teko pačiai domėtis papildomai ir tuo pačiu pasidaryti pačios sau pasirinktus ir pritaikytus tyrimus ir man buvo rasta, tai ko pagal simptomus net neįtarė nei ji, nei V. Eringytė (Pas kurią irgi buvau) Ir jeigu ne aš pati taip ir būčiau toliau gyvenus dar kokius kelerius metus. Tad galiu pasakyti, kad nei dėmesio neskiria, nei varginasi pakomentuoti tyrimų rezultatų žmogiškai, kad nereikėtų knaisiotis internete. Jeigu rimtų bėdų nebūtų ir nereikėtų profesionalios pagalbos, tai sakyčiau pusė velnio, kas privaloma tą atlieka. :((((

2017-11-08, 23:58 | IP: 78.56.144.168

PUIKI GYDYTOJA! Be to, kad puikiai nusimano savo darbą dar ir labai maloni. Viską paaiškino, normalia suprantama (ne tik patiems medikams) kalba, visą laiką šypsojosi. Tik beabejo, poliklinikoje dirbant po begalinio klientų skaičius darbo dienos pabaigoje jau buvo labai pavargusi. Ir dar keletą įkyrių moteriškių vis norėjo veržtis į kabinetą be eilės. Bet kaip poliknikoje dirbanti gydytoja - ji man atradimas. Labai rekomenduoju.