Pacientai, kurie rekomenduoja Marius Kašėta, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2005-07-11, Nr. MPL-07155, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-24, 17:14 | Registruotas lankytojas 1

NUOSTABUS DAKTARAS..!

2020-03-29, 19:19 | Registruotas lankytojas 1

Tai pavyzdys visiems gydytojams! Puikus specialistas,tikra ta žodžio prasme-profesionalas,atsižvelgiantis ne į žmogaus piniginę ar kišenę, bet į jo problemas, lūkesčius ir norus. Nesitiki, kad Lietuvoje yra dar tokių gydytojų. Dar kartą didelis didelis AČIŪ gyd. Mariui Kašėtai už puikiai atliktą nosies pertvaros operaciją, už tai, kad padarėte daugiau negu tikėjausi. Tai gydytojas, kuriam pirmoje vietoje sveikas ir laimingas pacientas. Sveikatos Jums, kantrybės, stiprybės, nes mums reikia būtent tokių medikų, kaip Jūs!!!

2020-01-12, 20:24 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytojas iš didžiosios raidės. Jei pasaulyje visi gydytojai būtų kaip Marius Kašėta, išvengtume visų netikėtai užklupusių nelaimių ir ligų. Jis padarė daugiau nei įmanoma. Jo rankose išgijo žmogus, kuris neturėjo išgyventi patirtos traumos. Visą gydymą jautėme didžiulį rūpestį, pagalbą, palaikymą, motyvaciją. Nuoširdžiai dėkojame ir rekomenduojame.

2020-01-11, 09:39 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas ismanantis savo darba. Aciu jam uz sugrazinta pasitikejima savimi.

2019-12-11, 03:20 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas Marius 100% vertas gydytojo vardo visomis prasmėmis! Pradedant nuo to, kad atsižvelgė į mano darbotvarkę ir suderino operacijos datą anksčiau mėnesiu nei buvo įmanoma.. Jis buvo dėmesingas ir išsamiai atsakė į visus man rūpimus klausimus. Didelis AČIŪ Jums ir Jūsų jaunajai kolegei gydytojai, kuri kartu su Jumis mane operavo ir prižiūrėjo bei rūpinosi manimi po operacijos. Jeigu visi gydytojai klinikose būtų kaip Jūs - žaibiškai iškiltų įstaigos reitingai!!! Ačiū už dailią nosytę ;)

2019-07-04, 14:15 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai puikus savo srities profesionalas. Dukrai operavo adenoidus ir tonziles. Labai dėmesingas, tikslus, atsako į visus klausimus ir rūpinasi.

2019-07-04, 01:01 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas- vertas gydytojo vardo! Visapusiškai profesionalus, rūpestingas, mandagus, viską konkrečiai išaiškina suprantama kalba. Ačiū už puikiai atliktą operaciją ir skirtą dėmesį bei laiką po jos! Jūs- nuostabus gydytojas! Pašalinote mūsų bėdą... Didelės sėkmės jums jūsų sunkiame darbe! ❤ pagarba didžiausia.

2019-02-07, 19:53 | Registruotas lankytojas 1

Labai puikus daktaras.labai viska isaiskina.dziaugiuosi kad su situ daktaru turesiu dar reikalu.

2018-11-08, 15:32 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus gydytojas, operacija atlikta sklandziai, kasdien gydytojas pasiteirauja kaip jauciuosi ir stebi gyjima, sekmes darbuose ;)

2018-09-08, 19:23 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytojas iš didžiosios raidės.Du metus dukrai ieškojau pagalbos dėl ausyčių.Bet per savo šeimos gydytoją gavau kontaktus ir šiandien mes buvom išoperuotos nemokamai.Didelis ačiū gydytojui

2018-08-21, 16:22 | Registruotas lankytojas 1

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS GYDYTOJAS, SUTEIKĖ GALIMYBĘ GYVENTI IR GRĄŽINO BALSO DOVANĄ.
NUOŠIRDUS AČIŪ..!

2018-04-27, 00:32 | Registruotas lankytojas 1

Mūsų dukrytei buvo gyvybiškai svarbi sudėtinga operacija kaklo srityje. Esame dėkingi gerbiamam Daktarui M. Kašėtai už tai, kad ėmėsi rizikingo darbo ir kad mergaitė dabar sveika.

2018-01-07, 00:16 | Registruotas lankytojas 1

labai saunus gyditojas,labai dekingas jam esu uz gan sunkia operacija.Didelis Jums ACIU.

2017-12-16, 00:23 | Registruotas lankytojas 2

Kol kas neturime nusiskundimu, jau per metus tapo savas, viskas kas neaisku galima klaust viska atsako, kol kas pasitikim juo ir dziaugiames kad rupinasi musu artimu.Sirdingai esu dekinga!

2017-11-09, 22:16 | IP: 84.15.187.220

Šis gydytojas vertas gydytojo vardo. Rekomenduociau savo artimam žmogui tik ši daktarą.