Pacientai, kurie rekomenduoja Marius Kašėta, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2005-07-11, Nr. MPL-07155, Galiojanti

2019-07-04, 14:15 | 1

Tikrai puikus savo srities profesionalas. Dukrai operavo adenoidus ir tonziles. Labai dėmesingas, tikslus, atsako į visus klausimus ir rūpinasi.

2019-07-04, 01:01 | 2

Gydytojas- vertas gydytojo vardo! Visapusiškai profesionalus, rūpestingas, mandagus, viską konkrečiai išaiškina suprantama kalba. Ačiū už puikiai atliktą operaciją ir skirtą dėmesį bei laiką po jos! Jūs- nuostabus gydytojas! Pašalinote mūsų bėdą... Didelės sėkmės jums jūsų sunkiame darbe! ❤ pagarba didžiausia.

2019-02-07, 19:53 | 1

Labai puikus daktaras.labai viska isaiskina.dziaugiuosi kad su situ daktaru turesiu dar reikalu.

2018-11-08, 15:32 | 1

Labai malonus gydytojas, operacija atlikta sklandziai, kasdien gydytojas pasiteirauja kaip jauciuosi ir stebi gyjima, sekmes darbuose ;)

2018-09-08, 19:23 | 1

Tai gydytojas iš didžiosios raidės.Du metus dukrai ieškojau pagalbos dėl ausyčių.Bet per savo šeimos gydytoją gavau kontaktus ir šiandien mes buvom išoperuotos nemokamai.Didelis ačiū gydytojui

2018-08-21, 16:22 | 1

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS GYDYTOJAS, SUTEIKĖ GALIMYBĘ GYVENTI IR GRĄŽINO BALSO DOVANĄ.
NUOŠIRDUS AČIŪ..!

2018-04-27, 00:32 | 1

Mūsų dukrytei buvo gyvybiškai svarbi sudėtinga operacija kaklo srityje. Esame dėkingi gerbiamam Daktarui M. Kašėtai už tai, kad ėmėsi rizikingo darbo ir kad mergaitė dabar sveika.

2018-01-07, 00:16 | 1

labai saunus gyditojas,labai dekingas jam esu uz gan sunkia operacija.Didelis Jums ACIU.

2017-12-16, 00:23 | 2

Kol kas neturime nusiskundimu, jau per metus tapo savas, viskas kas neaisku galima klaust viska atsako, kol kas pasitikim juo ir dziaugiames kad rupinasi musu artimu.Sirdingai esu dekinga!

2017-11-09, 22:16 | IP: 84.15.187.220

Šis gydytojas vertas gydytojo vardo. Rekomenduociau savo artimam žmogui tik ši daktarą.