Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Tamulevičienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2009-04-20, Nr. MPL-13606, Galiojanti

Tamulevičienė Eglė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Tamulevičienė Eglė?

2020-01-11, 14:34 | 1

2019/10/22 gyd Egle Tamuleviciene atliko pilvo organu evhoskopija mano mamai. Gyd. Isvada- be pakitimu. Lygiai po men. mama isveziau su greitaja pagalba del dideliu skausmu. Ligonineje extra buvo padaryta echoskopija. Diagnoze: 4 stadijos zarnyno vezys . Didziulis auglys zarnyne, auglys kepenyse, metastazes limfmazgiuose, plauciuose. Tulzis pilna akmenu.
Klausimas gydytojai: Kaip Jus galejote visko to nematyti?!?!
Taigi labai noriu ir esu kaip zmogus savo sazines ypareigota kitus zmones perspeti , kad susimastytu del gyd. Egles kompetencijos. Apie tai butinai pranesiu ligonines vadovybei kad apsaugoti kitus nuo tokiu klaida. Bukite sveiki!

2019-09-09, 17:45 | 9

Konkreti, maloni gydytoja, rekomenduoju.

2019-05-28, 22:12 | 4

Konkreti, negražbyliaujanti, bet kartu ir “motiniška”, labai rekomenduoju visiems.

2017-09-05, 21:11 | IP: 84.55.42.20

Buvau nustebinta maloniu bendravimu, viską apie vaiko echoskopiją išaiškino. Ir tai daro netgi be jokio atlygio!!!

2016-06-22, 20:04 | IP: 88.222.149.18

Labai profesionali gydytoja.

2011-04-08, 13:38 | IP: 212.117.10.169

Ši gydytoja man atliko skydliaukės echoskopijos tyrimą. Ištyrė tikrai nuodugniai, neskubėdama. Kadangi atrado nedidelį šviesų plotelį, paskyrė stebėjimą. Be to, paprašiau, kad pažiūrėtų kaklo limfmazgius, nors jie pagal siuntimą į tyrimo sudėtį neįėjo. Likau maloniai nustebintas, kadangi gydytoja patenkino mano prašymą be jokio susierzinimo ar priekaištų. Bendrauja gal kiek griežtokai, tačiau labiau motiniškai, negu piktai. Apskritai, likau patenkintas apsilankymu būtent pas šią gydytoją.

Esate Eglė Tamulevičienė?