Pacientai, kurie rekomenduoja Eiprilė Meškuotė, %

Mažoji Užupio klinika

Gydytojas odontologas

Išduota: 2020-06-26, Nr. OPL-05582, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Meškuotė Eiprilė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Meškuotė Eiprilė?

Mažoji Užupio klinika
2023-05-09, 13:07 | Registruotas lankytojas 3

Taip atrodo profesionalas

2023-02-03, 17:46 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi odontologė. Pas šią gydytoją išsisprendžiau visas savo odontologines problemas ir visada lieku labai patenkinta jos darbu. Sudarė labai profesionaliai visą gydymo planą, atsakė į visus klausimus ir taip nuoširdžiai, ir nuodugniai nei vienas odontologas manęs neištyrė. Labai esu patenkinta ir visiems rekomenduoju būtent ją!

2022-04-04, 22:58 | Registruotas lankytojas 1

Noriu nuoširdžiai padėkoti ir rekomenduoti Gyd. Eiprilę M. Lankiausi privačioje gyd. įstaigoje, kur man buvo suplanuotas implantavimas, įvertinus mano lūžusio danties būklę, tačiau ši Gydytoja dėjo visas pastangas, kad dantis nebūtų pašalintas ir jį suprotezavo.

Esu labai dėkinga, džiaugiuosi rezultatu ir savo gražia šypsena Eiprilės dėka. :)

Ačiū!

2022-02-08, 13:38 | Registruotas lankytojas 5

Labai švelni, kruopšti, maloni gydytoja. Kitą kartą iškilus problemai kreipsiuosi tik į ją.

2021-08-10, 16:22 | Registruotas lankytojas 7

Noriu padėkoti SAULĖTEKIO ODONTOLOGIJOS POSKYRIO gydytojai EIPRILEI MEŠKUOTEI už KRUOPŠČIAI atliktą darbą, šalinant sudėtingą danties problemą. Taip pat dėkoju už NUODUGNIAI pateiktus paaiškinimus apie dantų būklę. Tai šiuolaikinio gero profesinio lygio gydytoja, GERBIANTI savo DARBĄ ir PACIENTUS. /Pacientė Vida Teresė Pečiulytė/

2021-04-10, 14:22 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta suteiktomis paslaugomis ir gražia šypsena! Jauna ir ypatingai kruopšti gydytoja puikiai atliko dantų gydymo procedūras ir suteikė reikalingas konsultacijas. Aukščiausio lygio aptarnavimas ir puikūs rezultatai, už tai dėkoju ir rekomenduoju šią profesionalią Gydytoją!

2020-10-21, 07:10 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, dirba greitai ir efektyviai. Atsako į visus rūpimus klausimus, bei labai maloniai bendrauja. Tikra savo specialybės profesionalė.