Pacientai, kurie rekomenduoja Gintaras Byčius, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01304, Galiojanti

2019-06-05, 08:43 | 1

Šaunuolis tiek gydytojas tiek operacinės sesutės! Išoperavo du navikus! Viska buvo įmanoma istverti jo deka! Malonus viską paaiškino turi humoro jausmą

2019-03-17, 17:58 | 1

Ant krūtinės vieną šalia kito turėjau du apgamus. Vieno forma buvo pakitusi, nes maitinant kūdikį, jis nuolat pirštuku krapštydavo apgamą. Šeimos gydytoja patarė apgamą naikinti. Gydytojas G.Byčius apžiūrėjo ir konstatavo, kad apgamas nepiktybinis, bet geriau būtų išoperuoti. Operacijos metu paprašiau, kad man leistų stebėti procesą. Buvau grubiai aprėkta, neva visai nesuprantu kur esu ir ko čia atėjau. Aišku, žiūrėti neleido. Namuose nusiėmusi tvarstį pamačiau, kad išoperavo ne tą apgamą... Daugiau į gydytoją nesikreipiau.

2018-10-10, 16:50 | 2

Atėjau su įtariama melanoma, gydytojas sugebėjo nuraminti, nors realiai sakė, kad diagnozė tiksli, tik neaišku kuri bus stadija, paskyrė operaciją. Nors pradžioj po operacijos man irgi atrodė, kad išpjauta kažkaip keistai, tarsi per daug pjūvių (kaip ir vienam ankstesniam komentuotojui), bet randas sugijo labai gerai, o kita nesusijusi gydytoja pas kurią lankausi stebėsenai pakomentavo, kad pjūvis atliktas labai profesionaliai. Melanoma buvo 1 stadijos, visa pašalinta, ačiū gydytojui.

2018-03-30, 14:31 | 2

Labai profesionalus gydytojas, nedaugžodžiaudamas iš karto suprato "atsivežtų" bėdų esmę, detaliai paaiškino tolimesnio gydymo perspektyvas, mano didelį nerimą praskaidrino pajuokavimu. Nuoširdžiai visiems rekomenduoju...
Pajūrio gyventoja

2018-02-01, 23:06 | 1

Nerekomenduočiau nei vienai moteriai ar merginai. O jei jau tektų su juo susidurti, tai liepkit seselei stovėti šalia, kol gydytojas nuo jūsų pasitrauks pirmasis. Turėjau apgamą prie užpakalio...

2017-06-14, 14:07 | IP: *.*.*.*
2017-02-20, 13:01 | 1

Turėjau dvi operacijas, nei per vieną pinigų nedaviau. Dėl to bendravimas nei kiek nepasikeitė. Daktaras tikras savo srities specialistas.

2016-10-11, 19:33 | IP: *.*.*.*
2016-09-29, 19:57 | IP: 78.60.44.124

Labai puikus gydytojas iš didžiosios raidės, išmano savo darbą, tikslus ir konkretus. Jo humoro jausmas nuėmė įtampą. :) Pooperacinės žaizdos puikiai sugijo, be komplikacijų. Didelis ir nuoširdus Ačiū!

2016-05-18, 22:05 | IP: 5.20.99.169

Gavus siuntimą pas šį gydytoją, pasiskaičiau komentarus ir su nerimu laukiau apgamo naikinimo. Komentarų yra ivairių, todėl buvo neramu. Praėjo jau mėnuo, iš mano išdeginto apgamo liko vos įžiūrima dėmelė. Tik padėkot galiu tokiam gydytojui. Apie patį deginimo procesą per daug nešnekėjo, tikriausiai visiems litanijas skaityt ir laiko nepakaktų, bet jo jumoro jausmas tikrai įtampą nuėmė. Nuoširdus ir profesionalus. Ir, beje, nieko nemokėjau. O svarbiausia nuo to jo bendravimas nesikeitė. Daugiau tokių gydytojų LT. Jei skaitysite šį komentarą, gerb. gydytojau, tai ačiū Jums, apgamo vietos praktiškai nebesimato, jokių komplikacijų. O svarbiausia už tai, kad išlikote žmogiškas man nepasiūlius jums papildomai atsilygint. Ačiū. Pagarbiai, Daiva Čioglienė