Pacientai, kurie rekomenduoja Šarūnas Tarasevičius, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07095, Galiojanti

2019-10-10, 09:04 | 3

Labai dėkoju profesoriui už man atliktą antro klubo sąnario operaciją. Rekomenduoju visiems. Labai geras savo srities profesionalas. Po jo atliktos operacijos puikiai jaučiuosi.

2019-10-03, 15:44 | 1

Labai geras gydytojas .Savo srities specelistas Ačiu uz atliktas klubu keitimo operacijas

2019-07-11, 22:08 | 1

Nuoširdus ačiū profesoriui už puikiai atliktą operciją, keičiant klubo sąnarį.

2018-10-15, 21:05 | 3

Nuoširdžiausiai dekojame profesoriui Šarūnui Taraseviciui už atliktą man ir mano kolegai klubo sanario pakeitimo operacija. Tai tikras savo srities profesionalas. Didžiulis dėkui.

2017-10-31, 23:46 | IP: *.*.*.*
2017-09-11, 23:08 | IP: 78.63.69.13

2016m.lapkricio men.man atliko klubo endoprotezavimo operaciją, esu labai dėkinga Doc. Šarūnui Tarasevičiui. Labai profesionalus, maloniai bendraujantis gydytojas taip pat tariu didelis ACIU visai jo komandai už atliktą operaciją,už nuoširdų,malonų bendravimą ir labai aukštą pooperacinį aptarnavimą.Gydytojui ir visai jo komandai linkiu stiprybės ir kantrybės sunkiame ir atsakingame darbe.
Su didziule pagarba
Vladislava -Dalia Dambrauskiene
Panevezys

2016-02-24, 17:46 | IP: 46.36.79.37

2015m.07.17d. buvo atlikta antro klubo endoprotezavimo opreracija,po jos labai gerai jaučiausi,esu be galo dėkinga gydytojui už naujai suteiktą gyvenimą,nes
dabar esu sveika ir darbinga.Tik jo dėka be galo esu laiminga,nes padrąsino,nuteikė gerai iki operacijos, nes pirma operacija buvo daryta 2015.04.01d.,nes po padarytos pirmos,greit pradėjo progresuoti antras klubas.Bet dabar jaučiuosi puikiai.Gydytojui STIPRYBĖS IR DIEVO PALAIMOS.Vida iš Jurbarko

2015-05-02, 15:58 | IP: 46.36.79.37

Man atliko klubo endoprotezavimo operaciją,labai esu dėkinga gydytojui ir visVai jo komandai už atliktą oper aciją,už nuoširdų,malonų bendravimą ir labai aukštą pooperacinį aptarnavimą personalo,kurio tikrai nesitikėjau.Gydytojui stiprybės ir kantrybės sunkiame ir atsakingame darbe.Pacientė Vida iš Jurbarko.

2015-04-09, 12:10 | IP: 88.223.84.196

Atvažiavau iš Mažeikiu del kojos sanario operacijos, profesorius nedelsiant prieme konsultacijai, nereikejo laukti, gražiai bendravo, įrašė į eilę. Laukiu operacijos. Po opercijos vėl parašysiu.

Ačiū gydytojui už malonų priėmimą.

2015-02-23, 14:30 | IP: 84.46.163.113

Labai profesionaliai atliko kelio sanario keitimo operacija.

2015-02-15, 11:46 | IP: 78.61.168.2

Labai profesionalus, maloniai bendraujantis gydytojas. Ačiū.

2014-10-23, 17:36 | IP: 78.62.26.92

labai nuosirdus ir rupestingas gydytojas,aciu uz atlikta operacija

2014-10-02, 22:42 | IP: *.*.*.*

2014-05-12, 09:05 | IP: 84.46.163.113

Tikras profesionalas. Ačiū už jūsų rūpestį.Gydytojas is didžiosios raidės

2013-06-16, 13:33 | IP: 78.62.28.112

Esu sudėtingas ligonis: ir infarktas, ir ties antru infarktu padaryta komplikuota širdies šuntavimo operacija ir dabar širdelė tik su stimuliatorium kvaksi. Sudilo klubo sąnarys ir skausmas mane visai nukamavo. Esu labai dėkingas Doc. Šarūnui Tarasevičiui (gydytojui ortopedui traumatologui, medicinos mokslų daktarui), kuris, esant sudėtingoms sąlygoms, išvadavo mane iš skausmų - jaučiuosi tarsi mano gyvenimas apsivertė šviesiąja puse į viršų. Labai ačiū! Kol LSMU Kauno klinikose dirbs tokie chirurgai kaip Doc. Medicinos mokslų daktaras Šarūnas tarasevičius, ši gydymo įstaiga galės didžiuotis KLINIKŲ vardu! Algirdas Jankauskas