Pacientai, kurie rekomenduoja Eugenijus Piešina, %

Išduota: 2006-06-23, Nr. MPL-08222, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-12-01, 00:20 | Registruotas lankytojas 3

Labai demesingas ir nuosirdus gyditojas,man labai padejo peties operacija po traumos,nieks jau man nebepadejo,bet sis gyditojas apsime man padeti ir deka jo esu labai patenkinta operacija ir sugrazinta be skausmo gyvenima,didziausi ir nuosirdziausi aciu gyditojui,ir dar daug kartu ACIU

2020-11-09, 05:08 | Registruotas lankytojas 1

Puikus daktaras,demesingas,besirupinantis savo pacientais,tikras profesionalas. Labai ačiū už suteiktą pagalbą.

2020-07-03, 06:52 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus ir dėmesingas, neleidžia sudvejoti jo profesionalumu. Ačiū gydytojau už atlikta operaciją. Pagarbiai, Valentina.

2020-03-02, 20:26 | Registruotas lankytojas 4

Dėl diagnozės negaliu komentuoti. Laikas parodys. Nebendravo, aiškiai jautėsi antipatija. Vengė bendrauti ir atsakyti į jam užduodamus klausimus.

2019-01-25, 17:06 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias gydytojas visam pasauly! Išgelbėjo mano gyvybė! Padarė viską, kad išgelbėti mano ranką.

2018-09-15, 16:51 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gyd. už atlikta sudėtingą rankos peroperavimo operaciją, Du metus gyde Marijampolės gyd., bet neišgydė žastikaulio lūžio, o gyd. padare viską tikiuosi labai gerai. Teko laukti tik ilgai planines ooeracijos 3 men., bet to buvo verta ir sulaukiau, ir operacija jau atlikta, dabar lauksime rezultatų, Ačiū tariu ypač talentingui daktarui, gerai suprantančiam ir mokančiam, mylinčiam savo darba. Zina

2018-07-11, 05:21 | Registruotas lankytojas 2

Neatsilyginau, bet labai norėčiau padėkoti, tik nesugalvojau kaip. Puikus, rūpestingas ir profesionalus gydytojas, kuriuo galima pasitikėti.

2017-11-28, 19:55 | IP: 78.56.211.85

Puikus specialistas

2017-09-06, 15:21 | IP: 159.180.162.12

Nuostabus gydyojas. Konkretus, ramus , viska isaiskins tol kol suprasi, patars is savo praktikos ir pajuokaus kai to reikes pacientui nuraminti. Profesionalus ir demesingas, neleidzia sudvejoti jo profesionalumu. Labai rekomenduoju. Aciu!