Pacientai, kurie rekomenduoja Eugenijus Piešina, %

Ortopedijos centras (Klaipėda)
Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2006-06-23, Nr. MPL-08222, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Ortopedijos centras (Klaipėda)
Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
2023-10-13, 12:10 | Registruotas lankytojas 1

Man si daktara rekomendavo kiti medikai kaip vienas geriausiu peciu specialistu. Labai dziaugiuos, kad pas ji operavaus, turejau isnarinta peti su nuluzusiu sanario kaulo gabaliuku. Daktaras Eugenijus viska sutvarke nepriekaistingai, auksiniu ranku daktaras

2023-05-03, 10:09 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabus gydytojas. Viska labai aiškiai pasako ir pataria. Prieš operacijas labai įdėmiai apžiūri problema ir paaiškina kaip ir kas bus atliekama. Pas gydytoja operavaus jau 3 kartus ir visus kartus buvau labai patenkinta. Turiu mažai žinoma liga, bet gydytojas pasidomėjo ir ja, kad kuo geriau pritaikyti gydymą. Rekomenduojų tikrai, ypač dėl pečių srities problemų.

2022-09-12, 08:24 | Registruotas lankytojas 12

Esu baisiai nusivylusi. Vizito pas šį gyd laukiau keturis men. Mane nusiuntė būtent pas jį kaip pas pečių specialistą. Paskaičiau atsiliepimus. Galvoju oho puiku... Sulaukiu vizito dienos. Prie kabineto laukiau 2val. Tiekto. Gyva eilė... su skausmais gyvenu 3 metai. Galvoju galima ir palaukt. Na o kai įėjau... apakau.
Gydytojas nesyk nepakėlė akių. Visas dėmėdys į pc... ok. Suprantu. Jiems nelengva. Daug visko pildyt. Pažiūrėjo mano magnetinių išvadas ir visas atsakymas : esat sveika, operacijos nereik. Kodėl čia atvažiavot? Nespėjau nei isižiot ir pasakyt jog atsakymuose daug neiaškumų kas rašoma dėl tam tikrų diagnozių. Jog šeimos gyd įžvelgė galimą skausmo priežastį ir sakė konsultuotis su juo. Jis mane nutildo ant antro žodžio ir sako griežtu tonu akis įsmeigęs į ekraną : saulyte, kartoju. Tau viskas gerai. Ko dar nori? Woooow. Tada nutylu... sakau o man gal mankštas vėl skirti reikia? Į tai liko neatsakyta. Kalbėjosi su savim apie spausdintuvą. Tada sako jei nori galim leist blokadą. Sakau o kas ir kaip. Ta prasme - kokie šalutiniai, na kažkokio info. Tyli nieko nesako. Jei nori leidžiam, jei ne viskas. Sakau ok. Sako eik į vaistinę po to ateisiu į tvarstomajį. Ok pralaukiau jo su faimom seselem dar pusvalandį. Atėjo suvarė ir išėjo pro duris. Spėjau paklaust klausimo kai jau buvo kolidoriuj. Sakau ar man reik vėl lankyt reabilitaciją? Pasakė : nieko nereik ir užtrenkė duris... tos seseles susinepatogino ir sako lankykit aišku, pradrjo pasakoti apie pačią blokadą nors sako viską turejo gyd išaiškint. Aš tik palinksėjau ir grįžau namo...
Labai labai esu nusivylusi tokiu specialistu. Taip. Operacinėje gal jis profas. Nes matosi, jog jam įdomu tik operacija, jei jos nereik, varyk lauk... Taigi. Grįžau namo, praėjo menesis jau. Grįžo vėl skausmai. O įdomiausia kad iki šiol nesužinojau dėl ko jie kyla ir dėl ko geriu nuskausminamuosius...
Mielas gydytojau. Eikite į bendravimo kursus. Su pacientais reikia bendrauti. Neužtenka rašyti kompiuteryje. Neužtenka numesti žodžio jog operacijos nereikia. Žmogus ateina su nežinia, su pasimetimu. Nenumanot kiek praėjau specialistu kad patekti pas jus. Užtrukau apie metus kol atlikau visus magnetinius, kol gavau siuntimus jiems.... Tai yra baisu ką suteikėte konsultacijoje. Esate grubus ir apskritai nemokantis bendrauti. Gaila, jog po tokių vizitų žmogus nusprendžia kentėt skausmuose ir daugiau nieko nedaryt...
Gėda už jus.

2022-03-27, 16:16 | Registruotas lankytojas 1

Labiausiai sužavėjo ne tik tai, kad gydytojas yra savo srities profesionalas, bet ir taktiškumas bei konkretumas - aiškiai papasakojo, kokią operaciją atliks, kiek laiko gis ir panašiai. Vizito metu bijojau dėl savo turimos traumos, gydytojas tą pastebėjo ir nuramino bei patikino, kad viskas bus gerai - taip ir yra! Žinoma, kelias reabilitacijos dar ilgas, bet čia jau tik mano įdirbis beliko. Ačiū, gydytojau, kad sugrąžinot į pilnavertį gyvenimą.

2022-02-12, 21:25 | Registruotas lankytojas 1

Puikus daktaras, konkretus, nustatė problemą, paskyrė peties operaciją ir ją atliko. Operacija buvo sudėtinga, todėl dėkoju gydytojui, gijimas sklandus. Rekomenduoju šį gydytoją - savo srities profesionalas.

2021-11-26, 12:34 | Registruotas lankytojas 2

Patiko konkretumas, atėjau, pamatė problemą, pasiūlė gydymą-operaciją. Ko pasigedau pas kitą specialistą. Vėliau ją atliko, viskas puikiai, gijimas geras. Nusiskundimų neturiu, nes jis savo srities profas. Rekomenduoju. Didelis ačiū!

2020-12-01, 00:20 | Registruotas lankytojas 5

Labai demesingas ir nuosirdus gyditojas,man labai padejo peties operacija po traumos,nieks jau man nebepadejo,bet sis gyditojas apsime man padeti ir deka jo esu labai patenkinta operacija ir sugrazinta be skausmo gyvenima,didziausi ir nuosirdziausi aciu gyditojui,ir dar daug kartu ACIU

2020-11-09, 05:08 | Registruotas lankytojas 1

Puikus daktaras,demesingas,besirupinantis savo pacientais,tikras profesionalas. Labai ačiū už suteiktą pagalbą.

2020-07-03, 06:52 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus ir dėmesingas, neleidžia sudvejoti jo profesionalumu. Ačiū gydytojau už atlikta operaciją. Pagarbiai, Valentina.

2020-03-02, 20:26 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-01-25, 17:06 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias gydytojas visam pasauly! Išgelbėjo mano gyvybė! Padarė viską, kad išgelbėti mano ranką.

2018-09-15, 16:51 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gyd. už atlikta sudėtingą rankos peroperavimo operaciją, Du metus gyde Marijampolės gyd., bet neišgydė žastikaulio lūžio, o gyd. padare viską tikiuosi labai gerai. Teko laukti tik ilgai planines ooeracijos 3 men., bet to buvo verta ir sulaukiau, ir operacija jau atlikta, dabar lauksime rezultatų, Ačiū tariu ypač talentingui daktarui, gerai suprantančiam ir mokančiam, mylinčiam savo darba. Zina

2018-07-11, 05:21 | Registruotas lankytojas 2

Neatsilyginau, bet labai norėčiau padėkoti, tik nesugalvojau kaip. Puikus, rūpestingas ir profesionalus gydytojas, kuriuo galima pasitikėti.

2017-11-28, 19:55 | IP: 78.56.211.85

Puikus specialistas

2017-09-06, 15:21 | IP: 159.180.162.12

Nuostabus gydyojas. Konkretus, ramus , viska isaiskins tol kol suprasi, patars is savo praktikos ir pajuokaus kai to reikes pacientui nuraminti. Profesionalus ir demesingas, neleidzia sudvejoti jo profesionalumu. Labai rekomenduoju. Aciu!