Pacientai, kurie rekomenduoja Regina Tarulienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03428, Galiojanti

Tarulienė Regina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Tarulienė Regina?

2020-02-13, 16:44 | 1

Maloni gydytoja, išsami konsultacija ir problemos sprendimas. Ačiū!

2019-11-10, 20:03 | 6

Vienareikšmiškai NEREKOMENDUOJU šios gydytojos. Keli vizitai pas p. Tarulienę nedavė jokių rezultatų. Nenuostabu. Apžiūri paviršutiniškai, „iš akies“ nustato, kad esate VISIŠKAI SVEIKI ir priduria „Jums atrodo, kad Jums skauda“, „Jums atrodo, kad Jūsų bėdos yra rimtos, nors pas mane lankosi pacientai su daug rimtesnėmis problemomis nei Jūsų“, tarsi pacientas užsirašo ir mėnesius laukia eilėse vien tam, kad linksmai praleistų laiką, o visi nusiskundimai, skausmai, diskomfortas yra išgalvoti... Šie pasakymai mane ŠOKIRAVO ir iki šiol negaliu patikėti, kad gydytojas, davęs Hipokrato priesaiką, į akis tau pasako, kad tavo problemos per menkos. Šioje vietoje norėčiau kreiptis į Jus, pone daktarė, aš ir neatėjau lygintis su kažkuo ir tikrai neprilyginu savo sveikatos problemų prie pasaulinio masto tragedijos, tačiau ėjau pas Jus, pakeitusi jau antrą LOR gydytoją poliklinikoje, nes Jus buvote mano vienintele viltimi pasveikti ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Bet ne. Be to, viso vizito metu stengiasi kuo greičiau išlydėti tave iš kabineto, nors konsultacija prasidėjo ir baigėsi vien kalbėjimu. Jei savo noru neišeinate ir prašote bent jau pasižiūrėti „į vidų“, galbūt nenorom įkiš Jums į nosį kokį instrumentą, „tas ir tas blogai, bet ne tragiška“, t. y. jei sugebėjote atvažiuoti iki poliklinikos, jei nešliaužiat, galite aiškiai dėstyti mintis – Jus sveika, nors toli gražu nesveika. Jei toliau skundžiatės ir prašote giliau toliau ieškoti skausmų, diskomforto priežasčių – pagal atidirbtą schemą stengiasi „atfutbolinti“ pas kitą specialistą. Galiausiai, tiesiog kad atstotum, išrašys keletą neveiksmingų vaistų, kuriuos tu jau vartoji pusantro mėnesio, nors vartojamų vaistų pavadinimus abiejų vizitų metu kartojau daug kartų. Laiminga bėgi iki vaistinės tikėdamasi, kad tau išrašyti tau tinkantys vaistai, pagaliau skausmai, temperatūra, užgulimas praeis, bet... tau parduoda lygiai tą patį!!! Kyla klausimas, jei pačiai trūksta kompetencijos rasti nusiskundimų priežasčių ir jas pašalinti, kodėl nenukreipia pas gerus LOR specialistus į kitas sostinės gydymo įstaigas? O gal tiesiog sunku pripažinti, kad sugeba diagnozuoti vien tik akivaizdžias ligas? Reziumuojant, per tris mėnesius ieškant pagalbos mano sveikata nė kiek nepagerėjo, atvirkščiai, kasdien tampa vis labiau nepakenčiama. Ir atskiras ačiū Jums, daktarė, už neveikimą.

2019-11-03, 22:26 | 3

Esu labai dėkinga gydytojai Reginai už sugrąžinta kvėpavimą tik ji vienintelė nustatė kad pertvarą Iki galo nėra padaryta gerai to pasekoje kvėpavimas buvo apsunkintas nors prieš tai turėjau porą pertvaros operacijų Santariškių klinikose tačiau be efekto ši kartą rekomendavo gerus Lor specialistus lazdynų ligoninėje ir dabar jos dėka gyvenimas pagerėjo 100% kvėpavimas atsirado ir dėka nuostabaus mane operavusio vieno geriausių gydytojų Lietuvoje ačiū jam ????

2019-11-01, 21:57 | 2

Atėjau prieš pat jos darbo pabaigą, siuntė mano gydytoja, kad padarytų tyrimą. Bendravo gan arogantiškai, elgėsi taip, kad atrodė, jog nori kuo greičiau baigti apžiūrą. Menkai apžiūrėjo, tik patikrino ausis ir nosį ir pradėjo čiupinėti kaklą, gerklę apžiūrėjo tik liepdama išsižioti. Pasakė, kad mano limfmazgiai padidėję ir pasakė, kad turiu limfmazgio uždegimą, tyrimo nedarys, paskyrė visai kitą gydymą, kai mano gydytoja siuntė mane pas ją dėl gerklės problemų. Gydėmes pagal paliepimą, nieko nepadėjo. Nusprendžiau užsirašyti pas kitą gydytoja, kuri apžiūrėjo mane normaliai, tiek ausis, nosį, gerklę, dėjo prietaisą į burną, kad matytų, kas viduj. Ir iš karto pasakė, kas yra. Lygiai tą pačią priežastį, kaip ir mano šeimos gydytojas pasakė, nesiginčijo, kad reikia to tyrimo. Iš savo patirties, tikrai nerekomenduoju Reginos Tarulienes.

2019-06-28, 00:02 | 3

Nuostabi gydytoja - tiksliai diagnozavo ligą, labai maloniai bendravo, davė daug naudingų patarimų. Gydytoja iš didžiosios raidės!
Ačiū!

2019-03-25, 23:18 | 3

Labai gera gydytoja!!!! Maloniai bendrauja, atsake i visus klausimus. Drasiai galiu rekomenduoti ja savo seimos nariams ir draugams. Dalykiska ir konkreti!

2019-02-20, 22:20 | 1

Kreipiausi dėl nosies ligos. Apžiūrėjo kruopščiai, ne tik nosį, bet ir gerklę. Apibūdino nosies būklę, ligos priežastis. Išklausė, atsakė į rūpimus klausimus. Prirašė vaistų, dėl operacijos pasiūlė pasikonsultuoti su kitais specialistais. Patarė, kur kreiptis, įšrašė siuntimą. Sudarė kompetentingi, atsakingo, konkretaus ir malonaus žmogaus įspūdį. Galiu drąsiai rekomenduoti.

2019-02-09, 10:29 | 5

Lentvario poliklinikoje,turėjau siuntimą iš savo šeimos gydytojos,likus 48 min iki jos darbo pabaigos išėjo sesutė ir pasakė,kad baigiasi priemimo valandos ir jinai nepriims,užėjus į kabinetą ji atidarė duris ir liepė išeiti.lankiausi 2 kartus jokio gydymo neišrašė,buvo grubi,tokioms daktarėms Lentvario poliklinikoje nevieta.visi poliklinikos darbuotojai labai blogai apie šią daktare atsiliepia,sako toks jau jos harakteris,parašiau skundą laukiu atsakymo.

2019-01-06, 16:22 | 1

Gydytoja R.Tarulienė visiškai nekompetetinga, nesugebėjo atskirti padidėjusių limfmazių nuo "kaklo radikulito"(tokia buvo nustatyta diagnozė) Paskirtas gydymas visiškai netiko,,,

2017-10-31, 17:14 | 2

Dalykiškumas ir profesionalumas yra šios gydytojos išskirtinis bruožas. Jokių nereikalingų emocijų ir leidimosi į lankas. Ji tikrai nečiauškės kaip draugė prie kavos puodelio. Mintis dėsto tiksliai, aiškiai, pagrįstai. Teko lankytis ir pačiai, kai buvo kilę didelės komplikacijos po nosies pertvaros operacijos, taip pat konsultuotis dėl mažamečio vaiko. Net jei vertintum faktą, kad tai tik dar vieno gydytojo nuomonė, gydytojos nuomonė yra visada logiška ir pagrįsta, į kurią verta įsiklausyti.

2017-07-11, 03:57 | IP: 188.69.192.204

Labai gera daktare, man ji pati geriausia. Konkreti, atsako i visus rupimus klausimus, rupestinga. Gydziausi pas ja pries 19 metu. Padejo ir man ir mano broliui. O dabar teko ir savo vaika atvesti pas sia daktare i konsultacija. Kaip tada pries 19 metu buvo puiki daktare, tokia ir isliko. Tokiu daktariu dar reikia paieskoti. Tik geriausi atsiliepimai. Aciu Jums!!!

2017-06-23, 14:01 | 1

Grubi. Stačiokė. Sarkastiška.