Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautė Žukauskaitė, %

Išduota: 2019-08-06, Nr. MPL-24413, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Žukauskaitė Vytautė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žukauskaitė Vytautė?

2023-08-26, 16:12 | Registruotas lankytojas 1

Puikiai atlikta operacija ir visa pooperacinė priežiūra! Viską papasakojo, nebuvo jokių nesklandumų. Ačiū Jums! tik pačios geriausios rekomendacijos!!

2023-06-13, 18:13 | Registruotas lankytojas 9

Labai profesionali ir rūpestinga gydytoja

2023-05-17, 19:21 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gydytojai, kad atidžiai išklausė nusiskundimus, atsakė į klausimus ir paskyrė gydymą.

2023-03-19, 12:27 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai NEREKOMENDUOJU šios gydytojos. Ji net ne tai, kad nesiklausė ką aš sakiau, bet kitaip sakant teigė, jog aš meluoju :) Kai aš sakiau, kad negaliu daryti vieno ar kito judesio (dėl didelio skausmo ir kelio nestabilumo), ji man atšaudavo, kad viskas yra su keliu gerai, liepė gerti vaistus nuo skausmo ir praeis. Nestabilumas ties keliu ir tirpstanti pėda pagal ją yra normalu (nors e.sveikatoje parašė, kad kraujotaka į pėda nesutrikus). Apžiūros metu gydytoja NET NEPAŽIŪRĖJO į mano kelį, tiesiog paprašė ištiesti ir sulenkti, tai leido jai teigti, jog viskas su keliu yra gerai ir nereikia ieškoti čia problemos. Tik e. sveikatos išraše radau gydymo tam tikras rekomendacijas, pvz kad koja turi būti pakeltoje padėtyje. Gydytoja net nesivargino man papasakoti apie gydymo eiga apžiūros metu, o tiesiog nukreipė į šeimos gydytoja :) Tą dieną mano kelis tino tiesiog valandomis, o pagalbos ir empatijos iš šios gydytojos nesulaukiau visiškai. Toks vaizdas, jog ji nemėgsta savo darbo ir apie žmonių problemas jai visiškai klausytis neįdomu.

2022-01-13, 16:26 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera gydytoja. Rekomenduoju!