Pacientai, kurie rekomenduoja Danutė Kanapeckienė, %

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05064, Galiojanti

2019-04-03, 15:55 | 2

Nuostabi gydytoja - taktiška, švelni, profesionali. Be galo inteligentiška, ypatingai rūpestinga. Gali bet kada paskambinti, jeigu yra klausimų - visada padės. Prižiūrėjo mano nėštumą, idealiai parinko vitaminus - išmano daugiau ir giliau negu priklauso ginekologei! Dėl manęs ir mano vaikelio padarė daugiau negu priklauso! Jos dėka vaikelį ir išnešiojau! Gydytoja iš didžiosios raidės!!!

2018-07-18, 10:27 | 1

Pirma mano sutikta gydytoja, pas kuria visada malonu apsilankyti(nors sritis ne is maloniausiu). Visada pasitinka ir islydi su sypsena, be galo
rupestinga, domisi, pataria, atsako i visus klausimus. Rimtu problemu dar neturejau, bet apziurai ir konsultacijai visiems galiu rekomenduoti 200%!

2017-09-14, 23:23 | IP: 188.69.208.8

Puiki gydytoja. Tikrai jos kompetencija yra daug platesne nei kitu ginekologiu/u. Jos zinios apie nevaisingumo problemas padejo susilaukti vaikelio, esu be galo dekinga. Visuomet paskambina pakomentuoti tyrimu, atsako i skambucius.

2017-02-24, 22:35 | 2

Gal kaip specialiste ji ir gera, bet kaip zmogus paliko labai slogu ispudi. Keistas bendravimo budas: kalbejo labai lipsniai, bet tuo paciu buvo labai nemalonu, nes visai nefiltravo turinio. Buvo labai grubi ir netaktiska. Problemos nenustate, isejau is kabineto beveik verkdama. Tikrai nerekomenduociau.

2017-02-11, 15:29 | IP: 78.63.172.100

Nuostabi medike.