Pacientai, kurie rekomenduoja Nerija Skrebienė, %

Gydytojas vaikų gastroenterologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05407, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-08-04, 07:59 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi gydytoja. Labai retai susiduriu su gydytojais, kurie taip sąžiningai išklauso problemas ir ieško optimaliausio sprendimo. Visapusiškas atsidavimas pacientams ir geriausio gydymo paieškos. Mums buvo pasiūlyti išsamūs tyrimai, kruopščiai paaiškintos gydymo galimybės, be to, gydytoja nulatos domėjosi sveikatos būkle visu gydymo periodu. Problema išspręsta pilnai, su rekomendacijomis tolimesnei profilaktikai. Drąsiai rekomenduočiau šią gydytoją visiems. Ačiū už Jūsų atsidavimą.

2020-03-06, 15:09 | Registruotas lankytojas 1

Nereali daktarė. Profesionale ir ŽMOGUS iš didžiosios raidės. Rekomenduoju.

2020-02-11, 06:48 | Registruotas lankytojas 2

Puiki medikė, viena iš tų, kuri nueina papildomą mylią. Likome labai patenkinti, jog visko nuodugniai išsiklausinėja, viską susirašo, paskiria reikalingus tyrimus ir vėliau susisiekia pasidomėti kaip laikomės ir patikrinti ar laikomasi gydymo. Tikrai rekomenduoju, jos paskirtas gydymas labai padėjo mūsų kūdikiui.

2019-09-13, 05:07 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Patiko viskas, nuo užsiregistravimo iki priėmimo. Atsižvelgia į galimybę atvykti, suderina laiką. Konkreti, negaili tyrimų diagnozei nustatyti. Sklandžiai išaiškina gydymo eigą. Labai patiko ir seselės darbas. Tikrai pati dar kartą kreipčiausi ir rekomenduočiau kitiems.

2019-09-09, 12:11 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja, lankemes kelis kartus, informacija pateikia aiskiai ir drudai, be isvedziojimu. Vienintele skyre reikiama tyrima dukrai, po kurio turejome tikslia diagnoze ir paskirta gydyma.

2019-09-04, 13:42 | Registruotas lankytojas 1

Nelabai suprantu kaip tokios “gydytojos” turi licencijas. Kreipemės dėl kūdikio dieglių. Pateikė varganai atspausdintą lapą su maisto produktais, kurių maitinantčiai mamai nerekomenduotina valgyti. Paaiškino, jog mano mityba yra mano vaiko dieglių pasekmė ir rekomendavo laikytis dietos. Virta mėsa, kelios daržovės, košė ant vandens ir..jei kažko norosi saldaus, galima suvalgyti slyvą. Rezultatas: per mėnesį vaiko minimalus priaugtas svoris, mano tragiška savijauta, tiek vaiko tiek mano ašaros bei mišinio įvedimas. Džiaugiuosi, jog susivokiau laiku ir kreipiausi pas tikrą profesionalią gydytoją, kuri man padėjo tiek psihologiškai, tiek fiziškai ir toliau galiu maitinti savo kūdikį savo pienu. Vizito metu girdėjau tik kaltinimus ir pasakojimus kaip ji puikiai sutaria su Santariškių klinikos docentais. Visiškas sovietmetis! Nerekomenduoju niekam šios moters, nes gydytoja tikrai negaliu pavadinti.

2019-06-09, 06:04 | Registruotas lankytojas 4

Diagnozavo be apžiūros. Prirašė krūvą vaistų kūdikiui. Rekomendavo tiesiog nemaitinti vaiko. Taip ir pasakė - nemaitinti. Kiti patarimai dvelkia sovietmečiu ir prasilenkia tiek su šiuolaikine medicina, tiek išvis primena smurtavimą

2019-01-31, 17:09 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Labai malonus bendravimas, gera konsultacija

2019-01-08, 18:02 | Registruotas lankytojas 4

Su dukra lankėmės kelis kartus, nuostabi gydytoja, visada labai išsamiai paaiškina kokia problema, kaip elgtis, neskiria bereikalingų vaistų, iš jos visus kartus išėjome ramūs ir su atsakymu, o kas svarbiausia - su taikliu gydymu. Buvau sužavėta, kai išsikvietusi šeimos gydytoją išreikalavo neskirti vaikui antibiotikų ir pasiūlė kitą gydymo būdą savaitę, stebėjimui ir jis pasiteisino! 100proc. rekomenduoju!

2018-02-10, 09:18 | Registruotas lankytojas 3

Iš pradžių pasirodė seno kirpimo gydytoja, tačiau nuomonę iš karto pakeičiau, kai tik pabendravo su vaiku. Nėra pas ją jokių utiutiu, bet jaučiasi šiluma. Nuoširdžiai rūpinasi, stengiasi padėti.

2017-05-31, 16:04 | IP: 78.62.14.105

Labai šauni gydytoja ir labai maloniai bendraujanti su savo mažaisiais pacientais. Profesionali.Rekomenduoju.

2015-08-12, 20:40 | IP: 88.223.27.142

Puiki, humaniška, nestokojanti žmogiškumo gydytoja, mokanti bendrauti su savo mažaisiais pacientais.

2012-07-12, 13:50 | IP: 5.20.170.14

gydytoja moka bendrauti,be reikalo neskiria vaistu.

2011-04-21, 07:47 | IP: 213.164.125.79

Gydytoja su patirtimi, atkreipianti dėmesį į problemą, parinko tinkamiausią gydymą.