Pacientai, kurie rekomenduoja Nerija Skrebienė, %

Gydytojas vaikų gastroenterologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05407, Galiojanti

2019-09-13, 08:07 | 1

Puiki gydytoja. Patiko viskas, nuo užsiregistravimo iki priėmimo. Atsižvelgia į galimybę atvykti, suderina laiką. Konkreti, negaili tyrimų diagnozei nustatyti. Sklandžiai išaiškina gydymo eigą. Labai patiko ir seselės darbas. Tikrai pati dar kartą kreipčiausi ir rekomenduočiau kitiems.

2019-09-09, 15:11 | 4

Puiki gydytoja, lankemes kelis kartus, informacija pateikia aiskiai ir drudai, be isvedziojimu. Vienintele skyre reikiama tyrima dukrai, po kurio turejome tikslia diagnoze ir paskirta gydyma.

2019-09-04, 16:42 | 1

Nelabai suprantu kaip tokios “gydytojos” turi licencijas. Kreipemės dėl kūdikio dieglių. Pateikė varganai atspausdintą lapą su maisto produktais, kurių maitinantčiai mamai nerekomenduotina valgyti. Paaiškino, jog mano mityba yra mano vaiko dieglių pasekmė ir rekomendavo laikytis dietos. Virta mėsa, kelios daržovės, košė ant vandens ir..jei kažko norosi saldaus, galima suvalgyti slyvą. Rezultatas: per mėnesį vaiko minimalus priaugtas svoris, mano tragiška savijauta, tiek vaiko tiek mano ašaros bei mišinio įvedimas. Džiaugiuosi, jog susivokiau laiku ir kreipiausi pas tikrą profesionalią gydytoją, kuri man padėjo tiek psihologiškai, tiek fiziškai ir toliau galiu maitinti savo kūdikį savo pienu. Vizito metu girdėjau tik kaltinimus ir pasakojimus kaip ji puikiai sutaria su Santariškių klinikos docentais. Visiškas sovietmetis! Nerekomenduoju niekam šios moters, nes gydytoja tikrai negaliu pavadinti.

2019-06-09, 09:04 | 4

Diagnozavo be apžiūros. Prirašė krūvą vaistų kūdikiui. Rekomendavo tiesiog nemaitinti vaiko. Taip ir pasakė - nemaitinti. Kiti patarimai dvelkia sovietmečiu ir prasilenkia tiek su šiuolaikine medicina, tiek išvis primena smurtavimą

2019-01-31, 19:09 | 1

Puiki gydytoja. Labai malonus bendravimas, gera konsultacija