Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Daugėlienė, %

Išduota: 2008-12-12, Nr. MPL-11919, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Daugėlienė Vilma dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Daugėlienė Vilma?

2020-09-22, 17:24 | Registruotas lankytojas 3

Daktarė rūpestinga, visada žinau, kad nepaliks problemos, išklausys, patars ir nukreips. Džiaugiuosi jos darbu.

2020-02-24, 22:29 | Registruotas lankytojas 1

Aiškiai ir konkrečiai.

2019-10-24, 12:32 | Registruotas lankytojas 1

Daugelį metų mano gydytoja, labai aiškiai nustato diagnozę ir teisingai nukreipia/pataria. Rekomenduoju!

2018-11-09, 17:09 | Registruotas lankytojas 1

Aš nerekomenduojama kreiptis nes ilgai laukt skirtų laikų. Neišsamus ištyrimas paciento. Neieškojimas tikslios priežasties dėl ko blogai jaučiasi klientas.

2018-10-26, 15:31 | Registruotas lankytojas 2

Turėjau vizitą pas gydytoja 12:40.... priemė 13:20... Pareiškė, kad ji man gali skirti tik 5 minutes, nes jos darbo laikas baigėsi ir ji turi užleisti kabinetą kitai gydytojai...
Apgailėtina.... kas man yra taip ir nesužinojau... gydytojai laiko pritrūko... niekam niekam nerekomenduoju šios gydytojos...

2016-10-31, 22:57 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja!

2016-05-24, 19:13 | IP: 84.240.9.26

Labai kompetentinga gydytoja. Džiaugiuosi, kad ji mano šeimos gydytoja :)

2016-03-07, 01:36 | IP: 5.20.98.89

Tikrai siltai bendrauja, isklauso, isklausineja. Maloni tiek gydytoja, tiek sesele. Siuncia visiems reikalingiems ir profilaktiniams tyrimams. Nekisa antibiotiku. Esu dekinga uz rupestinguma!

2015-01-15, 17:30 | IP: 78.56.165.206

Profesionali. Neskuba, atidžiai išklauso, paskiria įvairius tyrimus, padariusi išvadas paskiria gydymą. Rūpestinga, maloni. Mokanti paguosti.

2014-03-26, 12:19 | IP: 81.16.226.235

Visada išklauso ir padeda, labai šiltas bendravimas.

2011-04-22, 21:12 | IP: 78.158.4.5

Labai gera ir rūpestinga gydytoja.