Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Vencius, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-09-16, Nr. MPL-07489, Galiojanti

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00360, Galiojanti

Vencius Jonas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Vencius Jonas?

2019-07-15, 17:37 | 1

Nuvylė savo nebendravimu. Susidare ispudis, kad abu vaikus apziurejo atsainiai. Pasakymas apie stuburo tiesuma ar kreivuma "gal gerai" neskamba nei profesionaliai, nei juo labiau itikinamai. Gal apie nudegimus ir ismano, bet apie stuburus ir pedas... sunku pasakyt. Kita karta tikrai nebeisiu pas si gydytoja.

2019-06-17, 15:12 | 2

Apžiūrai didelių pretenzijų neturiu. Kaip vaikų traumatologas tai truputi yra grubokas. Mane labiausiai nustebino tai , kad mano pateiktame USB rakte ( kuri gavau iš poliklinikos , kurioje darė rentgeno nuotraukas) nerado mano vaiko nuotraukų, todėl buvo nuspręsta, kad reikia dar syki peršvieti vaiką. Man paprieštaravus, pasakė, kad tokiu atveju gydimas neįmanomas. Teko iš naujo darytis nuotraukas. Vėliau kitoje poliklinikoje peržiūrėjus USB raktą, pasirodo, kad nuotraukos yra. Mielieji mūsų medikai, jeigu nedraugaujate ar jau neįeina draugauti su šiuolaikinę IT techniką, užleiskit vietą jauniesiems, kad nereikėtu švitinti mūsų vaikų iškart po kelis kartus.

2018-12-03, 16:20 | 1

tikrai nerekomenduoju šio gydytojo , jei apsilankytumete pas ji privaciai tuomet ir gydytų , o santariškių klinikose labai neatsakingai žiūri į savo darbą

2018-09-12, 15:52 | 1

Gydytojas gal ir išmano savo profesiją, bet su tėvais nemoka bendrauti.apsaliučiai vengė atsakomojo kontakto.gulejom nudegimų skyriuje buvo žadėjęs ateiti į palata pakonsultuoti aptarti sutuaciją, per visą savaitę neatėjo.o paklaustas vengė atsakyti į klausimus.nepaisant to išrašant iš ligoninės išrašo teko laukti apie 4h ir paklausus apie tolimesni gydymą atsakė kaip norit taip darykit...nuvylė labai.

2016-10-11, 22:19 | IP: *.*.*.*
2016-10-05, 18:22 | IP: 83.178.85.48

Nuostabus daktaras ! ????

2015-02-17, 10:56 | IP: 84.32.87.110

Labai puikus gydytojas, labai esu dekinga ,kad apsieme mano vaiko tolesni gydyma po labai rimto luzio, tad jo deka vaikasranka vel lanksto,zaidzia, raso, ir jau pradejo sportuoti

2014-01-22, 23:45 | IP: 78.61.255.33

Nors lūžusią koją gydžiausi daugiau nei prieš 10 metų, vis dar atsimenu šį gydytoją.
Puikus, rūpestingas, itin profesionalus gydytojas. Pridursiu, kad tuomet buvo lyg ir įprasta duoti/priiminėti „dovanas“, tačiau gydytojas šių „dovanų“ atsisakė. Galbūt kartais pritrūkdavo nuraminimo. Mažiukas buvau, tai kai į palatą su raktų rinkiniu įrieda ir pradeda sukti tuos varžtus, pasakymas „būti vyru“ tikrai nenuramina.

2013-06-11, 11:20 | IP: *.*.*.*

2013-05-08, 08:43 | IP: *.*.*.*