Pacientai, kurie rekomenduoja Arida Buivydienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2009-02-27, Nr. MPL-12561, Galiojanti

2020-07-01, 14:49 | 1

Labai gera gydytoja ir jos sesele Nijole. Idėmiai išklausė, skyrė daug laiko, atsakė į visus klausimus. Kad daugiau tokių gydytojų. Ačiū, Jums ! Pagarbiai, Marija P.

2020-02-27, 14:13 | 1

Tobula gydytoja. Viską išaiškino, atliko ką reikėjo. Be galo rūpestinga ir nuoširdi. Ačiū jai!

2020-02-19, 17:48 | 2

Gyditoja labai patiko . Protinga , greita , demesinga . Labai gera specialiste , Retai teko bendrauti su tokio lygio gyditoju . Neabeinga paciento nusiskundymams . Tikra savo srities profesionale . Linkiu mums daugiau tokiu gyditoju .

2019-08-05, 19:38 | 1

Gydytoja labai kompetetinga ir maloni, gydymas buvo veiksmingas ir tinkamai paskirtas. Seselei taip pat atskiras ačiū!

2019-07-23, 19:12 | 1

Maloniai pašnekėjo, nieko normaliai nepaaiškino, neatsako į klausimus susijusius su tyrimais reikalauja papildomai susimokėti, kad išaiškinti diagnozę ar paskirti gydymą. Likau labai nusivylęs, nepatariu kreiptis. Pateikti "atsakymai" nieko nesako, ignoruoja prašymus paaiškinti, toliau bendrauja nenoriai ir ne mandagiai (nesugeba net prisiversti elementariai pasisveikinti), idealus arogancijos pavyzdys.

2019-04-30, 17:27 | 5

Didele pagarba siai gydytojai! Atsake i visus klausimus, labai daug rekomendaciju dave ir pilnai isgyde.

2019-04-09, 10:47 | 1

Labai nuostabi gydytoja ir jos sesele. Puikiai viska issaiskino, pasitikejo ir paskyre tinkama gydyma. Drasiai galiu sakyti, jog isgelbejo man gyvybe. Is visos širdies dėkoju Jums!

2019-03-18, 19:30 | 2

Labai, labai esu dėkinga gydytojai. Tik patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai apie šią gydytoją.

2019-02-21, 20:50 | 9

Rekomenduoju šią gydytoja! Idėmiai išklausė, skyrė daug laiko, atsakė į visus klausimus. Nuramino ir viską aiškiai papasakojo. Gydytoja labai maloni ir šilta, matosi, kad rūpi pacientai. Kad daugiau tokių gydytojų.

2017-06-13, 03:41 | 2

Tai mano angelas sargas jos ir daugelio kitu gydytoju dėka esu gyvas

2017-05-21, 23:12 | IP: 213.164.123.130

Labai gera gydytoja,demesinga... Nepaleidzia paciento kol neissiaskins sveikatos problemu... Noriu
padekoti jai uz tai kad isgyde sunkia liga, ir toliau priziuri mano sveikata... Noriu palinketi nuostabiam zmogui sekmingu darbu ir sveikatos.
Pagarbiai, Rita B.

2016-07-29, 19:15 | IP: 78.60.22.138

Labai demesinga, malonu bendrauti , detaliai isaiskina problema ir placiai atsako i visus klausimus. Labai gera specialiste.

2015-07-17, 13:07 | IP: 81.7.123.20

Labai maloni, rūpestinga ir atidi gydytoja. Tikrai profesionali ir mėgstanti savo darbą.

2015-04-16, 11:03 | IP: 88.119.155.112

Beveik po metų teko vėl apsilankyti. Galiu tik pasidžiaugti ir pagirti- bendrauja dėmesingai, išklauso, apžiūri, rekomenduoja, pacientui skiria pakankamai laiko ir patarimų. Operatyviai skiria papildomus tyrimus. Superinė ir sesutė. Ačiū, Jums !

Esate Arida Buivydienė?
2014-09-19, 14:01 | IP: *.*.*.*