Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Aganauskienė burkuvienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-06-03, Nr. MPL-14838, Galiojanti

Aganauskienė burkuvienė Jūratė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Aganauskienė burkuvienė Jūratė?

2018-11-30, 12:31 | 1

Maloni ir rūpestinga gydytoja. Išklausė mano problemas, pasiuntė atlikti holterio monitoravimą , atliko visus reikiamus tyrimus, paskyrė reikalingą gydymą. Gavau atsakymus į visus man rūpimus klausimus. Ateityje būtinai kreipsiuos būtent į šią daktarę. Ačiū jai.
Francas Kurminovičius

2017-05-31, 15:57 | 1

manau, butu visai kitokie rezultatai, jeigu duociau pinigu, nes jautesi, kad nuo to ir reikejo pradeti. kreipiausi del ritmo sutrikimo, o dare tyrimus del krutines anginos-kurios nera ir nebuvo. o del ritmo sutrikimo pasiule susitaikyt su tuo iki gyvenimo pabaigos.

2017-05-04, 14:15 | IP: 82.135.246.13

Patiko gydytoja. Tikras savo srities profesionalas.

2017-03-09, 22:47 | IP: 78.56.98.149

Maloni, atidi ir rūpestinga gydytoja. Išklausė mano problemas, atliko visus reikiamus tyrimus, išanalizavo juos, paskyrė reikalingą gydymą. Atsakė į visus man rūpimus klausimus. Iškilus problemoms ateityje būtinai kreipsiuos būtent į šią daktarę. Ačiū jai.

2016-11-21, 20:47 | IP: *.*.*.*
2016-10-21, 14:29 | IP: 95.173.32.216

Gydytoją pažįstu jau 30 metų.Tai yra vienintelė kardiologė pas kurią gydžiausi.Gydo aritmiją.Labai gera gydytoja.Man padėjo.

2016-03-05, 18:25 | IP: 5.20.171.2

Jau keletą metų iš Antakalnio poliklinikos esu siunčiamas konsultacijai pas gydytoją Jūratę Aganauskienę. Gydytoja visada atidi ir rūpestinga. Manau, labai svarbu, kad ji domisi bendru paciento sveikatos stoviu, nusiunčia pacientą pasitikrinti ir pas kitų sričų specialistus. Bendraudama visada optimistiškai nuteikia pacientą. Gali pasakyti ir vieną kitą griežtesnį žodį, nes ne visi pacientai linkę klausyti gydytojo. Esu labai patenkintas, kad gydausi pas šią gydytoją.

2016-02-29, 11:15 | IP: 89.116.50.49

Paskyrė krūvą procedūrų. Atliko, regis, daugiau nei reikėjo. Likau labai patenkintas rimtu požiūriu į pacientą.

2015-02-25, 08:46 | IP: *.*.*.*
2014-10-18, 22:49 | IP: 86.38.7.198

labai puiki,maloni, nuosirdi, profesionali, puikiai nusimananti kardiologijoje, vykstant konsultacijai ne vienas kolega ateina patarimo. jos nuosirdumas ir siluma jau gydo,