Pacientai, kurie rekomenduoja Roma Uogelienė, %

Išduota: 2011-05-18, Nr. MPL-16857, Galiojanti

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2005-12-01, Nr. MPL-07700, Galiojanti

2019-05-03, 11:16 | 7

Neskyrė nei noro. nei dėmesio problemai spręsti, atliko echoskopiją ir reklamavo privačią įstaigą, kur galėčiau gauti atsakymą vos už 20 eur. Jokios naudos iš apsilankymo pas gydytoją.

2019-04-28, 17:22 | 6

Siaubinga..Atejau su helikobakter. Negaliu nei valgyti nei egzistuoti. Visiems israso kaip supratau nuoda Nexium.. turbut sumoka farmacininkai uz tai. Kosmariskas bendravimas, nepaskyre nei vieno tyrymo, tik gliuteno netoleravima. Sumokejau uz konsultacija. Dabar po menesio nezinau kuo griebtis. Atsirado spazmai skausmai..kraujas gleives..pykinimas ir vemimas. Skrandis mires. Tiesiog suzalojo. Tikrai niekam nerekomenduju net priesuj..vare ant savo kolegu toje pacioje klinikoje...neetiska. Tikiuosi atsigauti kazkaip, nes verkiu istisai. Vaistai paskirti- nuodai... Skauda kepenis, inkstus, kasa.. nekalbu apie virskinimo trakto sutrikimus...mano daktaras susirgo todel patekau pas ja..Dabar galvoju uz ka man taip..

2019-04-19, 15:00 | 9

Nepunktuali, labai nemaloniai bendraujanti ir priešiška gydytoja. Diagnozės taip ir neišgirdau, apie specialų pasiruošimą paskirtiems tyrimams irgi pasakyti "pamiršo".

2019-02-23, 03:10 | 8

Net priešui nepatarčiau kreiptis pas šią gastro gydytoją. Pacientas (nekalbant apie nusiskundimus) jos visai nedomina. Man atėjus į kabinetą, atsivertė kažkokio paciento ligos istoriją (kortelę) ir pasakė: Gerai, operuosim polipus.... :O Kas per nesąmonė, nieko bendro su manim!! Maža to, dar mane apkaltino, kodėl tyliu ir nieko nesakau. Kai pradėjau aiškinti dėl kokios problemos atėjau, liepė: "nevaidink protingo" . Žodžiu, gydytoja kaip reikiant prasilenkia su sveiku protu, jokių tyrimų nei paskyrė, nei atliko. Tokios "unikalios" gydytojos dar neteko sutikti - pikta bambeklė, kurios paciento ligos/nusiskundimai visiškai nedomina. Vienintelis jos siekis - kuo greičiau atsikratyti atėjusio. Tipinė tarybinių laikų "specialistė"...

2018-07-18, 10:38 | 2

Nuostabi daktarė. Nors vizito pradžioje ir padariau vieną netaktišką išpuolį jos atžvilgiu, tai neturėjo įtakos jos geranoriškumui ir konsutacijos kokybei. Taktiška, nuoširdi ir profesionali. Vien tik dėkingumas jai!

2018-04-17, 16:12 | 2

Jei turite labai rimtų problemų su virškinimo sistema tikrai nerekomenduoju šitos gydytojos. Ėjau du kartus, tačiau ligos nenustatė. Dabar jau žinau, kad man Krono liga, tačiau operacijos neišvengiau ir teko pašalinti dalį plonojo žarnyno. O ši gydytoja tvirtino, kad uždegimas kyla ne iš žarnyno ir manimi netikėjo, kad su tokiais pilvo spazmais ir nuolat kylančia temperatūra gyventi neįmanoma.

2018-02-17, 12:15 | 2

Gydytoja netikėjo, kad problema su žarnynu nėra išspręsta ir teigė, kad skausmai ir negalavimai yra tik dirgliosios žarnos sindromas ir nieko nepakeisi.

2018-01-03, 12:26 | 1

Puiki gydytoja!